דיוני סדרות לתחילת השבוע

didalf

Well-known member
חחחחחח יש

האפיסוד קלנדר הלשין לי על שם הפרק ופחדתי להעלות את זה כדי לא לספיילר אז אני שמחה שאני לא היחידה ששמה לב.
ברגע שראיתי את זה נהיה לי התקף לב קל ועכשיו אני כמעט בטוחה שהם הולכים להתחתן. בבקשה שיהיה יפה

Lhuna1

New member
שיימלס 10X06
אני עוד קצת מאחוריכם

(אבל כנראה שמחר אשאר בבית כי חליתי גם אז סיכוי להשלמה)
&nbsp
קראתי כבר את השרשור הקודם שלכם כמובן.
אז אני רק אכתוב שהקצינת מבחן הזאת... ג'יזס מה זה המפלצת הסוציופאטית הזאת!!

לא יכולה לחכות כבר שיטפלו בה איכשהו.
כל כך מבאס באמת בסוף כשהוא נוסע באמבולנס ונאלץ להתעלם מהאנשים שקוראים להם.
&nbsp
קווין מספר לעו"ד את הסיפור של מייקל ג'קסון
די זה כל כך מוגזם ברמת הטיפשות, זה אמנם לא פעם ראשונה שעושים לנו את זה איתו, אבל אני לא חושבת שהוא היה כזה בתחילת הסדרה, אולי הוא היה גרוע בחשבון ובור, אבל זה כבר ברמה של מוגבלות שכלית מאוד מאוד קיצונית, בנאדם ברמה שכלית כזאת לא יכול היה לנהל עסק כמו שהוא מנהל (אפילו עסק כושל).
ומיקי יצא מהכלא

&nbsp

didalf

Well-known member
אוי תרגישי טוב

לא יכולת להיות חולה במרתון באפי? תחשבי כמה היית רואה ביום

&nbsp
"כל כך מבאס באמת בסוף כשהוא נוסע באמבולנס ונאלץ להתעלם מהאנשים שקוראים להם." -

&nbsp
כן קווין לא היה כזה טיפש בהתחלה. ככל שעוברות העונות עושים אותו יותר ויותר טיפש וזה מעצבן.
*אבל מי שמנהלת את העסק באמת זאת ורוניקה.

ככה באגביות...

...את מציינת את זה שמיקי יצא מהכלא?
האמת שקצת מתייחסים לזה ככה
&nbsp
הקטע עם מייקל ג'קסון באמת הזוי.
&nbsp
תרגישי טוב. רוב הסיכוי שזה פשוט תסמיני גמילה מבאפי/אנג'ל.
תראי שני פרקי פיירפליי ליום ותרגישי טוב יותר תוך שבוע

Lhuna1

New member
תודה!
לא סיפרו לי שתסמיני גמילה מבאפי דומים לשפעת כל כך!

didalf

Well-known member
איסטסיידרס עונה 3 - Eastsiders

תראה איזה מתחשבת אני ניק שמתי גם באנגלית בכותרת

עדיין גם תגובה לשניר למרות שיש קישור בשרשור הזה כבר
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/184563638/%D7%91%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A8/%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94[/URL]

ביי פאר העונה האהובה עליי בינתיים!!
אפילו שהפרק הראשון התמקד כולו בקווינסי ודאגלס בלי תום וקאל בכלל והיה די מתיש.
ואז שני הפרקים הבאים התמקדו רק בהם וזה היה הרבה יותר נחמד. אם כי קצת הציק לי שיש להם מלא מונטז'ים ממש מתוקים מטיילים ברחבי ארה"ב והם תמיד מחובקים ומתוקים כאלה אבל תמיד כשהם אשכרה מדברים הם רבים. ואיזה סתומים ברור שההוא ישדוד אותם
כאילו דיברתם כל הפרק על תלמה ולואיז מה נראה לכם? אבל חשבתי שהוא גנב להם גם את האוטו אז יצאו בזול יחסית.
"אבל מצד שני זה רק חידד את העובדה שתום זבל אגואיסט." - אני מוחה!!! הוא אגואיסט אבל לא פחות מקאל. שניהם די אגואיסטים, זה רק מתבטא בצורות שונות. וזה לא שקאל לא נהנה מזה גם. אם כבר מעצבן אותי שקאל תמיד מאשים רק אותו בצרות שהם מסתבכים בהן בגלל התחביב הזה שלהם.
ואז פרק 4 התחיל רק עם הילארי ואיאן וחשבתי אוקי הם מתמקדים כל פרק בזוג אחר קונספט קצת מתיש כי שאר הזוגות לא מעניינים, אבל אז קאת'י חזרה והיא הייתה הרבה יותר חמודה ממה שהיא הייתה בעונה 1 אז בסוף ממש אהבתי את הפרק. די רוצה שהיא תחזור לאיאן ונפטר מהילרי הנודניקית. גם קאל היה שם בטלפון בשיחות עוקצניות וחמודות עם הילרי וקאת'י.
ואז פרק 5 היה ממש יפה
הפרק האהוב עליי. קודם כל עכשיו בא לי לקחת קרוון ולטייל בכל ארה"ב גם. איך גדל להם התקציב העונה כל הכבוד.
בכל מקרה אז בהתחלה היו שוב מונטז'ים יפים שבהם הם מחובקים בנופים מהממים שזה יפה משתי סיבות
אבל אז הם שוב קצת רבו ושוב קצת התבאסתי אבל הפרק המשיך והיו להם מלא שיחות יפות מעניינות ולא כולן היו מריבה. חלקן היו מתוקות, חלקן ציניות ועוצקניות במידה, חלקן עמוקות ואפילו עצובות. הלוואי לכל זוג שאני אוהבת היה פרק בקבוק כזה שהם רק שניהם אשכרה מדברים (וגם מתנשקים). אני חושבת שרק פה סופסוף התחלתי ממש לאהוב אותם, סופסוף מגיע להם כזה אייקון -
. אחד הדברים שלא אהבתי לגביהם בעונה הקודמת זה שנראה שהם לא מסוגלים להיות רק עם השני ולכן תמיד צריכים את הפרנטר השלישי. אז מאד אהבתי העונה לראות שהם כן מסוגלים ואוהבים להיות רק שניהם. (והרבה!! רק אחד עם השני כ"כ הרבה זמן בקראוון קטן יכול להטריף. הטיול הזה הוא לגמרי הוכחה לזוגיות טובה, כמה שהם דפוקים).
והפרק האחרון התחיל חמוד (שעשע אותי שהוא לוקח מלון על חשבון אמא שלו ובטלפון כזה "לא אמא לא צריך" פחחח
). הקטע עם הזוג ההוא היה קצת מוזר אבל ממש אהבתי איך הם באו אחד לשני. כאילו שברגע שתום ברח ופתח את הדלת קאל היה שם, ושניהם חייכו אחד לשני חיוך מתוק כזה
ואז היו להם עוד כמה רגעים חמודים בחוף ובסוף הם הגיעו חזרה לדירה שלהם ואז הייתה להם נשיקה יפה

לדעתי היה יותר נכון לסיים שם את העונה, ולא להוסיף עוד קטע במרפאת מין, למרות שאני מודה שהוא היה משעשע.

ואני מקווה שהם ימצאו כיוון לחיים שלהם ועבודה וישתו פחות. בתכלס קאל יכול לצלם בחתונות זה מלא כסף. די להיות אמנים רעבים מתנשאים זה לא מגניב.

דווקא אהבתי שלא היו כמעט מדמויות המשנה כי רובם לא משהו.

למה הם כל הזמן אומרים שיש להם חתול ולא רואים אותו? ולמה אין לו שם?! אף אדם שיש לו בע"ח לא קורא לו "החתול" כל הזמן. קוראים לו בשם שלו!!! זה מטריף אותי

פלוס שעשע אותי כל הדיבורים על המחזמר קאטס כי הוא היה נורא בכותרות לאחרונה עם הסרט הכנראה מחריד. (אוקי יכול להיות שהוא העסיק אותי יותר מאנשים אחרים
).

snirf

Active member
דווקא העונה ה-3 לטעמי...

הייתה פחות טובה מהעונה ה-2, כאילו לא הייתה בה עלילה ממש מלבד המסעות שהם עשו...
נכון שאפשר לראות את העונה כקו עלילה עמוק של "מסע אל תוך הזוגיות שלהם", אבל מלבד העלילה עם השודד ההוא לא היה כזה מעניין לטעמי.
ולא מסכים שאין כאן דמויות משנה מעניינות. ואם מתמקדים בהומור נטו-האמא וקווינסי מצחיקים

בכללי אני די מופתע שאהבת את העונה, כי כפי שכתבתי בסיכום שלי הרגיש לי שבעונה הזאת "שאבו" את ההומור וניסו לעשות סדרה עמוקה כזאת עם כל השיחות הרציניות שהיו לזוג ובכלל...
מעניין מה תחשבי על עונה 4 ביחס לעונה 3 ובכלל
יאללה עונה אחרונה, תהני ממנה...באסה שנגמר.

didalf

Well-known member
מעלי וגם פה

נראה לי שאתה צריך להבין כבר בשלב זה שהטעם שלנו כמעט הפוך לחלוטין אז זה לא מפתיע שאת העונה שהכי אהבתי אתה פחות אהבת.
מבחינתי בעונה הזאת הם הפכו לאנשים שאכפת לי מהם ולא רק דמויות שאני רוצה לזרוק להם כסא בראש.
&nbsp
דמויות המשנה די מעצבנות בעיני (אולי חוץ מאיאן שהוא נחמד. היה חמוד איך כשהילרי הכריחה אותו לטייל לבד לא היה לו למי להתקשר חוץ מלאמא שלו) והם לא מצחיקים אותי.
&nbsp
גם אהבתי שכמעט כל שמות הפרקים היו רפרנסים לסרטים שהתאימו לפרק.
&nbsp

Lhuna1

New member
שיימלס עונה 10 פרקים 7-8

מישהו (בסוף מתברר שמישהי) עשה טובה לעולם ורצח את פאולה קצינת המבחן הפיסכופאטית

מיקי ואיאן בטוחים כל אחד שהשני
ומחליטים להתחתן בשביל לא להעיד זה נגד זה.
מצחיק וחמוד שזה לא מספיק רומנטי בשביל מיקי שזאת הסיבה.
אבל כן היה מאוד חמוד ומגניב כל הקטע שלהם אצל רשם הנישואין... (כבר חפרתם)
וגם הקטע עם אבא שלו.
&nbsp
ודבי עם זאתי...
&nbsp
אני מאוד בעד תמי

והדודה הגזענית שהזכירה לי קצת את הימים ששילה היתה באה ומטפלת בהם.
&nbsp
העלילות של ורווניקה וקווין
(חוץ מהרגע שהרמאית נכנסת וקוראת לה slayer
) קארל
ליאם
פרנק.... oh well, נראה שהקטע איתו בעונה הזאת זה שאנשים שהוא מנסה לתחמן בסוף מתחמנים אותו (קודם הזוג שגנב לו את התינוק ועכשיו זאתי הנוקמת)
&nbsp

רגע רגע

לא אהבת את העלילה של קארל עם האישה שנרצחה בגלל שלא היו אורות ברחוב ואז הוא גרם לכך שכן יהיו?
יש סיכוי שחסר לך לב?
(העלילה איתו בפרק 8 כבר באמת הייתה הרבה פחות)
&nbsp
נכון, הייתה לי תחושה שמשהו מוכר בעניין עם זה שהדודה שם.
אם כי שילה לא הייתה גזענית או הומופובית.
מעניין אם שילה תופיע שוב בסדרה בשלב מסויים. נראה לי שאני דווקא אשמח.
&nbsp
&nbsp
קדימה, תראי את פרק 9 ואז תוכלי כבר להגיב להודעות כאן בשרשור.

Lhuna1

New member
לא, כמובן שהתכוונתי לעלילה שלו בפרק 8

בפרק 7 אכן היה יפה, אבל אח"כ זה רק הוביל למשהו שכרגע נראה מטומטם (כמו שבערך כתבת בעצמך).
(אבל בלי קשר לזה יש מצב שחסר לי לב.)
&nbsp
אני גם אשמח אם שילה תופיע שוב לאיזו הופעת אורח.
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
חחח זה בדיוק מה שרציתי להגיד על קארל

כולל הכותרת

דוקטור הו פרק 12X02

אין בעיה, תגרמו לכך שתמיד אני אכתוב ראשון על הפרק.
&nbsp
מתחיל מהסוף
סוף סוף חוזרים לנושא של הTimeless Child
זה עלה לרגע בפרק 2 (נראה לי) של עונה שעברה וקיוויתי שזה סימן לעלילה עונתית, אבל זאת לא באה.
אז אני מקווה מאוד שזה כן משהו שיחקרו בעונה הזאת. לא צריך שכל פרק יהיה על זה, אבל שכן יחזרו לזה פה ושם (ושבפרק האחרון לעונה לפחות נגלה מה הכוונה).
עושה רושם שזה סוד כלשהו לגבי המקור של אדוני הזמן ומשהו שאיכשהו חבוי במוח של כולם. ומשהו שהרגיז מספיק את המאסטר כדי להחריב את גאליפריי (אם כי אני לא בטוח אם הוא הטיפוס שזקוק לסיבה).
&nbsp
אבל גם בלי זה אהבתי את הפרק הזה הרבה יותר מהקודם.
שילוב של דמויות היסטוריות אמיתיות (אני מניח, עוד לא בדקתי) ומסע בזמן. עם היצורים ממימד אחר.
ובמקביל בני האדם בזמננו נאלצים לברוח. רק שקיוויתי שיהיה להם תפקיד משמעותי לפחות קצת בסופו של דבר, אבל תכלס הם בעצם לא עשו כלום שעזר, אפילו קצת.
הדבר היחיד שהיה מעניין איתם בפרק היה זה שהם בסוף הצליחו להוציא קצת תשובות מהדוקטור. מוזר שכל עונה שעברה היא עוד לא סיפרה להם מה היא. בעבר הוא תמיד היה מספר תוך כמה פרקים בודדים לפחות (אם לא כבר בפרק הראשון עם מלווה חדש).
אבל היה גם מצחיק הקטע במטוס ומגניב זה שהם כן באמת היו צריכים לייצב את המטוס. מעניין אותי אם זה באמת אפשרי לשלוט במטוס בלי תא הטייס. לא נשמע כל כך הגיוני. בין היתר הפגיעה באירו-דינמיות נראה לי צריכה לפגוע במטוס באופן משמעותי יותר.
&nbsp
חזרה (בזמן) אל הדוקטור. היה נחמד לראות קצת משני תקופות היסטוריות. והיה נחמד שעשו דווקא את 1834 ו1943 (חילופי ספרות).
הייתי רוצה שקצת יפרטו יותר לגבי מה איידה הזאת עשתה. כי ראו שהידיד שלה המציא איזו מכונת חישוב, אבל לא אמרו מה היא עשתה.
איידה הייתה ממש מגניבה וממש ממש קיוויתי שהיא כן תצטרף לתקופת זמן מסויימת לדוקטור בהרפתקאות. (אני מחזיק תקווה שאיכשהו זה אולי עוד יקרה, אולי מחיקת הזכרונות לא עבדה והדוקטור תצטרך לחזור בשבילה).
&nbsp
התוכנית הראשית של הרעים לא הייתה ברורה לי כל כך. איך קשור ריגול מידע לזה שהופכים בני אדם לכוננים קשיחים דרך הDNA שלהם? האם לא יכלו לעשות את זה בכל מקרה? ולמה הגזע ממיימד אחר הזה כל כך רוצה בזה? ומה בעצם המיליארדר הזה מרוויח מכל זה? ולמה בעצם היה צריך לעקוב אחרי אנשים שקשורים להמצאת המחשב לאורך ההיסטוריה בשביל זה?
הדבר היחיד שבעצם כן היה ברור במידה מסויימת זה שהמאסטר עזר לכל זה כי הוא רצה להשמיד את המין האנושי. זה לפחות פשוט יחסית.
&nbsp
אהבתי את השיחה של הדוקטור והמאסטר על ראש מגדל האייפל ואת איך שהדוקטור בסוף עבדה עליו ותפסה את הטארדיס שלו. וזה שהוא בסופו של דבר היה צריך להמתין 77 שנים כדי להגיע להווה.
אני אוהב את המאסטר החדש הזה. אני מקווה שהדוקטור תחליט להציל אותו מהמימד של היצורים האלו בשביל תשובות לגבי הטיימלס צ'יילד.

אוסווין

Active member
חיפשתי בכל רחבי האינטרנט מישהו שמדבר על דוקטור הו

סוף סוף מצאתייייי ליטרלי לאף אחד סביבי לא אכפת ואני בוער. יש לי הרבה מה להגיד אז תתכוננו.
האינטרנט די אוהב את הפרקים האלה ותהרגו אותי אבל it still doesn't click for me. כשהמאסטר נחשף בסוף הפרק הקודם זה בהחלט היה מפתיע, אבל בעיקר מצאתי את עצמי צועק "לאאאאא" על המסך, למה כל כך מוקדם להחזיר אותו. אני חושד שצ'יבנל שמע את הביקורות על הנבל העונתי הלא-משהו של העונה הקודמת וחשב "אוקיי, יש לי נבל ready made שיאתגר את הדוקטור, נביא אותו פשוט". נכון, טכנית עברו שלוש שנים מאז הופעתו האחרונה אבל מבחינת עונות זה רק עונה אחת. עונה אחת של הפסקה ממנו. בכל אופן, היו לי כמה ימים להתרגל לרעיון שהוא חזר ואוקיי בסדר החלטתי לתת לזה לקרות, אבל הבעיה הגדולה שלי, שהייתה גם בעונה הקודמת, זה ששום דבר לא מרגיש לי אישי. וזה אמור להיות הכי אישי, סוף סוף משהו באמת שקרוב לליבה של הדוקטור מישהו שאמור לעורר בה ככ הרבה רגשות, ומשהו שם פשוט לא עובד. הכל מרגיש לי מרוחק, אני לא מרגיש אותה. ואוהוו כמה שאני לא מרגיש אותו. אנשים עפיםםם על המאסטר החדש ואני מופתע מזה כל פעם מחדש, הוא מרגיש לי כמו pantomime villian, קופץ וצוחק את הצחוק המרושע שלו אבל אני לא מבין אותו, לא מכיר אותו, אני לא רוצה שיצפו ממני להסתמך על ידע קודם שלי עליו, זה איש חדש אני צריך להכיר אותו מחדש. גם הרגעים של הדוקטור והמאסטר ביחד לא הרגישו לי אינטימיים כמו שהייתי מצפה, הם בעיקר דיברו על מידע שחיוני לפרק. ראיתי הרבה ראיונות של ג'ודי ויטיקאר כשהיא קידמה את העונה הקודמת, ואחד המשפטים שהיא חזרה עליהם זה משהו כמו "הדבר הכי טוב זה שהסדרה באה עם כל המעריצים כבר אז אנחנו לא צריכים לעבוד בשביל זה", וזה נוראיייי בעיניי אם זאת הגישה שלהם לסדרה. וזה קצת מרגיש שזו גם הגישה שלהם למאסטר.
אוקיי moving on, ה"טיימלס צ'יילד"- אני אהיה כן 100 אחוז ואגיד שלא היה לי ספק שהאינטרנט ניפח את זה מכלל פרופורציה כשהמשפט הזה נאמר בפעם הראשונה, אני הייתי בטוח שזה סתם עוד שם לדוקטור כי ככה זה נרמז ונראה לי שצ'יבנל פשוט החליט לרוץ עם זה. אני לא נותן לו הרבה קרדיט, יש מצב שזאת באמת הייתה התוכנית שלו. אבל לא משנה, נראה מה יהיה עם זה.
גאליפריי הושמדה שוב. הרגיש לי כמו one huge retcon and i didn't care for it. ככל שהזמן עבר מספיישל החמישים, פחות ופחות אהבתי את זה שהחזירו את גאליפריי. אבל דאמיט, זה כבר קרה, ככה פשוט להרוס אותה שוב? אני מקווה לפחות שזה לא אומר שהיא שוב last of the time lords כי כבר אין לזה את אותה התחושה כמו פעם. כי אז ממש כל הכוכב אבד, עכשיו אנחנו יודעים שהכוכב עדיין קיים, פשוט הרוס קצת. יש מצב שיש עוד אנשים חיים שם, סביר להניח אפילו.
המלווים. לא תצליחו לשכנע אותי שזה סבבה שיש שלושה. three IS a crowd, ואני אפילו לא יכול להאשים את התסריטאים יותר מידי שאין להם מה לעשות עם כולם כי זה באמת יותר מידי דמויות. אני חושב שההחלטה לכתוב שלושה מלווים היא שגויה, ועכשיו כל הכותבים תקועים עם ארבע דמויות ראשיות וצורך לכתוב לכל אחד מהם משהו, ויוצא שרובם מרגישים מיותרים. עם מלווה אחד יש לנו מסע רגשי אחד, מערכת יחסים אחת מוגדרת עם הדוקטור, יש יותר אופציה ליצור הזדהות עם הדמויות. תנסו לחשוב מה המערכת יחסים של הדוקטור עם ריאן? ואיך היא שונה ממערכת היחסים שלה עם יאז? או גרהאם? היא לא, כי יש אפס דגש עליהם כדמויות, הם לא באמת במערכת יחסים איתה, אני לא מרגיש את האהבה שהיא ככ מרעיפה עליהם כי על סמך מה היא מרעיפה עליהם, לא ראינו שום התפתחות במערכת היחסים שלה עם אף אחד מהם, לא ראיתי שום קרבה שלה לאחד מהם, שום רגע מיוחד בינה לבין אף אחד מהם. היה צריך להיות מלווה אחד, מקסימוםםם שניים.
&nbsp
זהו בינתיים זה מה שיש לי. im not a fan so far לצערי הרב מאוד מאוד מאוד.

Lhuna1

New member
אני די איתך

לא מחוברת למאסטר החדש וגם לי הוא מרגיש קצת מאולץ כזה בינתיים.

גם שני הפרקים הראשונים לא עשו לי את זה.
נהנייתי יותר בעונה הקודמת.

Lion_Heart

Well-known member

תפסיקו להרוס את FUCKING גאליפריי...
וזה שהמאסטר אמר "למה שאקל עליך את החיים, לא הקלו עלי"...קיבינימיט, אתה חייב להיות ילד כאפות?
TIMELESS CHILD...אני לא רוצה לדעת
אבל אמשיך לצפות

אז קודם כל ברוכים הבאים לפורום טלוויזיה

המקום הטוב ביותר לכל הצרכים הטלוויזיוניים שלך (*כלומר סדרות טלוויזיה, לא המכשיר טלוויזיה, רובנו לא מבינים בטכנולוגיה)
אם יש סדרות אחרות שאתה צופה בהן אתה יכול לכתוב עליהן גם.
אפילו אם אתה לא רואה שמישהו כבר כתב על הסדרה, אולי יש מישהו אחר שצופה כאן וגם בעצמו לא כותב כי הוא חושב שאף אחד אחר לא כותב...
&nbsp
וחוץ מזה יש לנו כאן כמה צופים קבועים בדוקטור הו אז אתה יכול לצפות שכל שבוע נכתוב משהו על הפרק השבועי.
ונקווה שיהיה טוב.
&nbsp
ואם יש לך שאלות, אני מנהל הפורום, ניק ואתה יכול לכתוב לי גם במסרים.

אוסווין

Active member
תנקיו וורי מאצ'!

אני שמח שיש איפשהו לדבר על טלוויזיה. ועל דוקטור הו בפרט, כי אני מרגיש כמו היחיד שצופה בסדרה הזאת בארץ. מצפה להתדיין איתך ועם כולכם על הפרקים!

מילי08

Well-known member
פעם מזמן הייתי כותבת קבועה בפורום דוקטור הו

בטח כבר נסגר מאז.
אולי בהזדמנות אני אנסה לתת לה צ'אנס נוסף, אבל מאז שראסל דיוויס הלך, לא הצלחתי להתחבר לאופי של הסדרה

למעלה