שרשור הכרות?!

1Shir

New member
אוי את לא יודעת כמה

לא סתם ציינתי רק שני דברים
אלה שני הדברים הכי חשובים בחיים שלי
אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל להסביר

&nbsp
איזה כיף שאת איתי לגבי החורף

כואב לי לקרוא הודעות של ניק בנושא הזה
שתינו כנראה שונאות קור
קור מחליש אותי נורא
ניק כתב על חלונות ויש לי בבית 7 חלונות אבל 2 מהם הם קיר שלם וכל הבית הוא רק חדר אחד אז לכן מאוד קר
גם אני אוהבת את רק בישראל שממש גרמה לי לאהוב את אורנה בנאי
בשנים ההן הלכתי עם איזו חברה להופעה שלה והיא היתה כזאת מקסימה (כי היא פשוט כזאת מקסימה!!!)
&nbsp

limors2

Active member
הכי איתך לגבי החורף!

שונאת שקר לי, שונאת שרטוב, שונאת גשם והכי גרוע זה החושך המוקדם. בשנים האחרונות קלטתי שזה לא שסתם ככה יש לי תקופות דכאון קשות, זה בחורף

לי יש רק חלון אחד בחדר, אבל כל הצד הזה של הבית חשוף לגמרי לרוחות (והבית נמצא בגובה 900+ מ') והבית בנוי רע אז כל הקור נכנס דרך המשקופים והחורים של שקעי החשמל
נגיעה מקרית בקיר באמצע הלילה זו דרך בטוחה לחטוף כוויית קור.
&nbsp
הלכתי לצילומים של רק בישראל כמה פעמים, לתוכנית האחרונה שהייתה ואז לרוב הספיישלים שהם עשו במסגרת.... חגיגות לערוץ 2 או ל"קשת" או משהו. היה ממש כיף ובאחת מהפעמים הלכתי אל השולחן שלהם בסוף התוכנית וכפיתי עליהם להצטלם איתי

snier 1991

New member
פרנקו וספקטור?

כי בעייני עד היום מדובר בסדרה הישראלית הטובה ביותר ששודרה (ודי בפער)

הי, גם אני יודע לענות על דברים

1. שם? ניק
2. מקום מגורים? אזור (השרון)
3. גיל? 36
4. מסנג'ר\טוויטר\פייסבוק\לא משנה (אפשר את כולם) טכנית יש לי טוויטר ופייסבוק. אבל לא על שמי. (אז אולי בעצם זה אומר שטכנית אין לי)
5. תחביבים? טיפוס הרים...

טלוויזיה, ספרים, לנסות להתעלם מהבלאגן שחוגג לי בבית.
6. יס\הוט? וואו, איזו שאלה של לפני עשור. שנים שאין לי. (אבל כשהיה אז היה לי הוט)(בעצם טכנית יש לי עכשיו סטינג שזה יס אבל דרך האינטרנט)(אבל אני בפועל לא משתמש בזה)
7. סדרה אהובה שמשודרת כעת בארץ? האם הכוונה לסדרה ישראלית? כי אם כן אז פעם בשבוע עם תם אהרון. אם זה נחשב. אם צריך עלילתית אז קופה ראשית.
8. סדרה אהובה שלא משודרת כעת בארץ (הסתיימה או שיצאה לחופשה)? לא משודרת בארץ? זה ממש לא ברור. האם הכוונה לסדרה ישראלית שנגמרה? טוב נניח. אני מתגעגע לרק בישראל עם לימור ושוקי (וגם ארז טל).
9. שחקן אהוב בארץ? וואו, למה לא "שחקן ישראלי אהוב"? מה לגבי דב נבון
10. שחקנית אהובה בארץ? קרן מור
11. ערוץ אהוב בארץ? האמת שכאן משחק אותה
12. סדרה אהובה שמשודרת כעת בארה"ב? האם עדיין אפשר להחשיב את Watchmen למרות שהסתיימה לפני כמה ימים? ומה לגבי גברת מייזל המופלאה שסיימה עונה (אבל היא תמיד בין עונות חוץ מביום שכל העונה החדשה יוצאת.
13. סדרה אהובה שלא משודרת כעת בארה"ב (הסתיימה או שבוטלה. החופשה לרגל החגים לא נחשבת כהפסקה)? אם כל סדרה שהסתיימה אז... באפי קוטלת הערפדים כמובן. אבל גם הנותרים, מד מן, באטלסטאר גלקטיקה, קומיוניטי...
14. שחקן אהוב בארה"ב? זה באמת היה צריך להיות 'שחקן אהוב בחו"ל'... מה שאני לא אענה אני בטח אחשוב אחר כך על שחקן אחר. כריסטופר אבוט ממלכוד 22. או דן סטיבנס (ליג'יון).
15. שחקנית אהובה בארה"ב? ג'ין סמארט (ליג'יון, Watchmen) או רייצ'ל ברוזנהן (גברת מייזל)
16. רשת שידור אהובה בארה"ב (יכול להיות גם כבלים או שירות סטרימינג)? נטפליקס. דה.
17. דבר שאתם מחכים לו בעתיד הקרוב (לא קשור לטלוויזיה)? קצת חורף אמיתי. למצוא משהו לחכות לו בעתיד הקרוב (הבא אחריו)
18. דבר אתם מחכים לו בעתיד הקרוב (כן קשור לטלוויזיה)? הסדרה פיקארד. סדרות מארוול בדיסני+ וגם זה שדיסני+ תהיה זמינה בארץ (אני מקווה שזה יהיה עתיד קרוב)
19. איזה חלונות יש לכם במחשב (מה - תרשמו סתם משהו שבא לכם לרשום) יש לי שני חלונות של כרום (אחד עם 26 טאבים, שני עם 10), וורד (כאן אני כותב את ההודעה), ושלוש חלונות של תיקיות.
חוץ מזה לבית שלי יש 7 חלונות (כולם סגורים כרגע) ובפרצוף שלי יש שתי חלונות לנשמה.

LeAnnDylan

Well-known member
אוקיי, למה לא

1. שם? דילן
2. מקום מגורים? קליפורניה
3. גיל? 33 (הייתי צריכה לעצור רגע ולחשב
)
4. מסנג'ר\טוויטר\פייסבוק\לא משנה (אפשר את כולם)?
5. תחביבים?
הופעות חיות, פוטבול וטלוויזיה.
6. יס\הוט? אין לי. אבל כשהייתי גרה בארץ היה לי יס אם זה נחשב.
7. סדרה אהובה שמשודרת כעת בארץ? הכוונה לסדרה ישראלית? האחרונה שראיתי הייתה ביום שהאדמה רעדה, אבל הסתיימה העונה אז אין כרגע משהו אחר.
8. סדרה אהובה שלא משודרת כעת בארץ (הסתיימה או שיצאה לחופשה)? אה, הייתי צריכה לקרוא את השאלה הבאה.
9. שחקן אהוב בארץ? עודד פהר

10. שחקנית אהובה בארץ? נועה תישבי
טוב, רימיתי בשתי השאלות האלה אבל הם ישראלים אז זה נחשב

11. ערוץ אהוב בארץ? לא זוכרת מה אהבתי כשכן הייתי רואה. בטח אחד מערוצי הסדרות רכש של יס.
12. סדרה אהובה שמשודרת כעת בארה"ב? כרגע רואה רק פוטבול. אין שום סדרה שלי שמשודרת כרגע אז אני בעיקר משלימה דברים כשיש זמן.
13. סדרה אהובה שלא משודרת כעת בארה"ב (הסתיימה או שבוטלה. החופשה לרגל החגים לא נחשבת כהפסקה)? אה, זה רק הסתיימה או בוטלה? אז איפה אני שמה את ה-100? בשאלה הקודמת? אין לי כוח לערוך
אז ה-100 בקודם ופה דקסטר או נקמה.
14. שחקן אהוב בארה"ב? ג'ון טרבולטה
15. שחקנית אהובה בארה"ב? דרו ברימור
16. רשת שידור אהובה בארה"ב (יכול להיות גם כבלים או שירות סטרימינג)? בעיקרון ABC או ESPN אבל אם נתת אופציה של סטרימינג אז הולו.
17. דבר שאתם מחכים לו בעתיד הקרוב (לא קשור לטלוויזיה)? כריסטמס. כמעט סיימתי את כל הקניות שלי. וגם לנר ראשון של חנוכה.
18. דבר אתם מחכים לו בעתיד הקרוב (כן קשור לטלוויזיה)? עונה חדשה של מניפסט שמגיעה בקרוב ובעתיד הקצת יותר רחוק, לעונה האחרונה של ה-100.
19. איזה חלונות יש לכם במחשב (מה - תרשמו סתם משהו שבא לכם לרשום) חלונות שפתוחים כרגע או איזה וינדואוז? חלונות שפתוחים- אמזון, ג'ימייל, וואטסאפ, תפוז, ולו"ז של העבודה.

limors2

Active member
איזה כיף שאת חוגגת כריסטמס במקום שבו חוגגים אותו

אני מוכנה להתחיל לחבב שירים של החג כדי לחוות את זה פעם!

טוב, אז כמו שחלקכם ניחשתם - זה שאלון מלפני עשר שנים

בדיוק 10 שנים - 18 לדצמבר 2009
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/136784251/בידור/טלוויזיה
&nbsp
ומה שממש נחמד זה שגם אז ענו עליו ליאורה ואיגור (וגם אורן וניר שניסיתי לשכנע לענות גם הפעם)
אז אפשר לראות כיצד התשובות שלהם השתנו בעשר שנים (מסתבר למשל שהם הזדקנו בעשר שנים)
חבל שאלמוג (איירה גיינס) כבר לא בפורום כמה שנים.
&nbsp
בכל מקרה, כן, הייתי צריך לעדכן את השאלון יותר (כלומר חוץ מהוספת ה"שירות סטרימינג")
&nbsp
כן מעניין איך שדברים מסויימים השתנו מאוד (ב2009 לא ידענו מה זה סטרימינג), אבל דברים רבים נותרו די אותו דבר.

limors2

Active member
חחחחחח, מצחיק

ומוזר לראות שם ניקים של אנשים שאני זוכרת, ולא ראיתי בערך 10 שנים. כולל כאלה שבזמנו הציפו לי את תיבת המסרים

snier 1991

New member
וואי זה היה דז'ה וו

אני לא כל כך הייתי פעיל בתקופה הזו (הייתי בטירונות לדעתי) ובעשור החולף גם לא הייתי מי יודע מה פעיל, כניסה פעם בשבוע-שבועיים.
אבל בשנים לפני 2009 הייתי מאד פעיל ולראות שמות כמו דה לוסט נתן לי פצץ מן העבר, הוא, אורן, בוביץ היו כמה אנשים שהיו בכמה פורומים פעילים (ערוצים של יס וכדומה) והם היו ממש חלק מהתקופה של תפוז אי שם בעשור הקודם

LeRanch

New member
עונה באיחור קליל

1. שם? אורָן.
2. מקום מגורים? כרכור.
3. גיל? 30 בסוף אפריל.
4. מסנג'ר\טוויטר\פייסבוק\לא משנה (אפשר את כולם)? יש פייסבוק ואינסטגרם, והתשובה נותרה זהה לזו שעניתי לפני עשור

5. תחביבים? טלוויזיה (דה), קולנוע, מוזיקה, הופעות, טיולים בחו"ל.
6. יס\הוט? STING TV.
7. סדרה אהובה שמשודרת כעת בארץ? גב האומה, פילדלפיה זורחת.
8. סדרה אהובה שלא משודרת כעת בארץ (הסתיימה או שיצאה לחופשה)? הישרדות (האמריקאית), המירוץ למיליון (האמריקאית והישראלית).
9. שחקן אהוב בארץ? אביב אלוש.
10. שחקנית אהובה בארץ? מיה דגן, חנה לסלאו.
11. ערוץ אהוב בארץ? רשת 13.
12. סדרה אהובה שמשודרת כעת בארה"ב? האנטומיה של גריי, המקום הטוב.
13. סדרה אהובה שלא משודרת כעת בארה"ב (הסתיימה או שבוטלה. החופשה לרגל החגים לא נחשבת כהפסקה)? אורות ליל שישי (לנצח זו תהיה התשובה שלי!!!!)

14. שחקן אהוב בארה"ב? קייל צ'נדלר, יו לורי.
15. שחקנית אהובה בארה"ב? גל גדות, קריסטן בל.
16. רשת שידור אהובה בארה"ב (יכול להיות גם כבלים או שירות סטרימינג)? נטפליקס.
17. דבר שאתם מחכים לו בעתיד הקרוב (לא קשור לטלוויזיה)? שההורים שלי יעברו דירה כבר.
18. דבר שאתם מחכים לו בעתיד הקרוב (כן קשור לטלוויזיה)? העונה השנייה של את, העונה השנייה של מי מתגורר ב...
19. איזה חלונות יש לכם במחשב (מה
- תרשמו סתם משהו שבא לכם לרשום)?
נראה לי WINDOWS 10. לא באמת אכפת לי

דבר אחד בהחלט השתנה

וזה הצבעים שתפוז מאפשר לנו
&nbsp
ודבר אחר זה שבעבר אורות ליל שישי הייתה הסדרה האהובה עליך שמשודרת עכשיו.
האם זה אומר דווקא שהסדרות שאתה אומר שאהובות עליך עכשיו יהיו בעוד עשר שנים הסדרות האהובות עליך שלא משודרות עכשיו?
*זה לא הגיוני בעיקר בגלל האנטומיה של גריי - דבר ראשון כי היא הייתה קיימת גם ב2009. דבר שני בגלל שהיא בטח תהיה קיימת גם ב2029.
&nbsp
&nbsp
ונראה לי שפיצחת עבורי את המשמעות האמיתית של השאלה "איזה חלונות יש לכם במחשב?"

LeRanch

New member

עכשיו אני קורא את התשובות שכתבו פה ותוהה - האם השאלה עד כדי כך מטעה שכולם כתבו תשובות שלכאורה לא אליהן כוונה השאלה או שהמוח שלי מכוון אוטומטית לתשובה שכתבתי

מילי08

Well-known member
אחח, אורות ליל שישי

מצד אחד, לא כל העונות היו אחידות ברמה ומצד שני- תמיד תמיד תמיד היתה מרגשת.
וקואץ' טיילור ותמי
איזה דמויות!!!!
את הבת שלהם לא סבלתי- שחקנית גרועה ודמות מפונקת שלא ראויה להורים שלה. אבל לפחות היא אהבה את מאט המדהים והחמוד והמרגש.

למעלה