דיוני סדרות לסוף השבוע

אני שמח שאת מרגישה ככה

גם אני זוכר שאהבתי את עונה 2 הרבה יותר מעונה 1.
ואני גם זוכר שבצפיה שניה של עונה 1 של אנג'ל עוד פחות אהבתי אותה. (בעיקר טובים בה באמת פרקי הקרוסאובר)
ואני גם זוכר שאהבתי הרבה יותר את עונה 2 ואת כל הארק עם דארלה ועם וולפראם והארט.
צפיתי רק בממש מעט פרקים הפעם לצידה של לונה אז לא יכלתי ממש להגיב לזה שהיא פחות התחברה אליה. אני שמח שאת כן ושהסברת את זה כל כך יפה.
אני גם מאוד אוהב את זה שהמוסר באנג'ל הרבה יותר אפור.
יש מידה שזה בה כל הזמן ואז יש את הארק הזה שבו אנג'ל נעשה אפל ומפטר את האחרים.
&nbsp
קשה להגיב בפירוט להכל בחפירה כזאת ארוכה.
אני מקווה מאוד מאוד שאת תכתבי בפירוט על הפרקים הקרובים ולא תחכי עד שתסיימי את עונה 2 כדי לכתוב שוב.
יש כמה פרקים מאוד משמעותיים ואני לא אכנס לזה, אפילו שאת בעצם כבר יודעת מה יקרה, אבל בכל זאת.

Lhuna1

New member
באפי עונה 6 פרק 2 Bargaining (2)

באפי חזרה
יופי, פחדתי שזה יקח יותר פרקים.
&nbsp
סצינה יפה אבל סופר מלחיצה של באפי עם דון על המגדל הרעוע והנופל.
&nbsp
&nbsp
נ.ב.
באמת קוברים נשים עם נעלי עקב?
שאפילו בקבר לא יהיה להן נוח?
&nbsp

האמת היא...

רציתי לומר שהרי הקטע באמריקה (ועוד מקומות בעולם) זה לסדר את הגופה לפני קבורה כדי שיוכלו לראות אותה וגם מלבישים אותה בבגדים יפים. אז לא מפליא שהיא תהיה בעקבים.
אבל החבורה הרי לא עשו קבורה רשמית לבאפי. היא לא קבורה בבית קברות והם לא סיפרו לרשויות שהיא מתה.
אם ככה מי בעצם הלביש אותה בשביל הקבורה הזאת? זה נראה לי קריפי מידי שהם בעצם יעשו את זה בעצמם.
ובכלל מוזר ששמו לה מצבה שם. מה אם מישהו סתם מטייל במקום ומוצא מצבה. הוא בטח מזמין משטרה שבודקת אם משהו באמת קבור שם. ואז עושים בדיקות ומגלים שזאת באפי. אבל אם ככה מי זאת שמסתובבת בחיים?
&nbsp
...בקיצור, תמיד יש דברים חדשים לחשוב עליהם.
&nbsp
&nbsp
אבל איזה פרק אפל (גם מילולית כי כולו מתרחש בלילה)
וגם איך ווילו באמת לא חשבה על כך שבאפי כנראה תחזור לגוף שלה ותמצא את עצמה קבורה?
&nbsp
עצוב כשבאפי שואלת אם זה גהנום על המגדל.
ואומנם היא לא באמת באפי, אבל היה עצוב לראות שמפרקים את הבאפי-בוט.
&nbsp
ויש את זה:
Willow Rosenberg: Xander, it's not a bug... It's Tara. Come on.
Xander Harris: And how long have you known that your girlfriend's Tinker Bell?

Lhuna1

New member
באפי עונה 6 פרק 3 After Life

האמת שהתחלתי את פרק 03X02 של אנג'ל אבל הפקתי באמצע כי הייתי חייבת לראות את הפרק הזה.
&nbsp
הפרק ברובו הרגיש לי מאוד סטיבן קינג קריפי כזה... אבל הסוף.
וואו, זה היה חזק.
ווילו חשבה שהיא מצילה את באפי מהגיהינום, אבל בעצם היא שלפה אותה מהשלווה והאושר הנצחיים של גן עדן
או מיי גאד. זה כל כך נורא. ומסביר את איך שבאפי... עכשיו.
אהבתי שהיא הרגישה שהיא יכולה לספר את זה רק לספייק, כי אם האחרים ידעו זה יהיה נורא בשבילם.
גם היה מקסים איך שהיא באה אליו קודם והוא סיפר לה איך שבדמיונו הוא הצליח להציל אותה שוב ושוב כל לילה

אבל אוי המונולוג שלה בסוף היה נוראי ומדהים

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

וואו איזה פרק

הוא לא נחשב מיוחד (חוץ מהסוף כמובן) אבל אני ממש ממש אוהב אותו.
קטעי הרדיפה של היצור הזה הם קריפיים בדרך שאני אוהב.
אבל מה שהיה ממש חזק זה שהיצור הזה תוקף אותם על הכישוף שהם עשו, בעיקר את ווילו. כי היא בכלל לא סיפרה לאחרים על איך שהיא הקריבה את העפר הקטן.
הקטע הכי חזק זה כשנראה שבאפי מופיעה בחדר של ווילו וטארה.
What did you do? Do you know what you did? You're like children.
Your hands smell of death. Bitches! Filthy little bitches, rattling the bones. Did you cut the throat? Did you pat its head? The blood dried on your hands, didn't it? You were stained. You still are.
זה קטע מצמרר.
&nbsp
אני גם אוהב את העימות של ספייק עם זאנדר כשהוא אומר שווילו הסתירה את זה ממנו בגלל שהיא ידעה שיש סיכוי שבאפי תחזור לא נכון.
&nbsp
אוי וכשבאפי שואלת את ספייק כמה זמן היא לא הייתה:
Hundred and forty-seven days, yesterday. Uh... hundred and forty-eight today. 'Cept today doesn't count, does it...?
&nbsp
אבל כמובן הקטע בסוף זה הדבר הכי חזק. התיאור שלה של הגן עדן. ואז של כיצד העולם הזה הוא גהנום. לא באופן כללי, אלא כל רגע ורגע.
וכשרואים את זה שוב אז מבינים את הכל עם ההבנה הזאת.
ואחד הדברים החזקים שמבינים זה שכשהיא עושה את ההחלטה ללכת ולהודות להם, לחברים שלה, כי היא מבינה שזה מה שהם צריכים. וזה כל כך מה שהם רוצים לשמוע שהם מאמינים לה, אבל זה שקר מוחלט כשהיא מודה להם.
&nbsp
לגבי זה שהיא סיפרה לספייק - אפשר לראות את זה כדבר יפה שהיא מרגישה שהיא יכולה לספר לו.
אבל אפשר גם לראות את זה כדבר רע. זה כמו שהיא אמרה - היא יכולה להיות לבד גם כשהוא שם. הוא לא באמת נחשב מבחינתה.
לא אכפת לה שהוא יידע שהיא סובלת. האם זה דבר טוב או רע?
&nbsp
כמובן שיש לי מיליון מחשבות נוספות בנושא ומורכבות יותר, גם לגבי העניין עם ספייק וגם לגבי כל עניין ההתמודדות עם זה שהיא הוצאה מגן עדן...
אבל אני לא יכול לשתף כרגע.
&nbsp
הסוף זה בהחלט אחד הרגעים הכי עצובים בכל הסדרה. בהחלט ראוי למשחק חנוכה על רגעים עצובים שלא כוללים מוות.
&nbsp

Lhuna1

New member

היו לי גם מחשבות כאלו לגבי באפי וספייק. לא יודעת. יכול להיות שזה כי שהיא פחות חושבת על הרגשות שלו, או שרואה אותו כפחות רגיש ויותר "יכול להתמודד עם זה", או אולי שהיא לא חושבת שזה יפגע בו כמו שזה יפגע בהם לדעת שהיא סובלת. כאילו שלמרות שהיא הבינה שהוא אוהב אותה היא לא באמת מפנימה שאכפת לו מהרגשות שלה ברמה של הקרובים לה ביותר.
&nbsp
&nbsp

בבקשהה תכתבי מילים בכותרת של ההודעות שלך

אני יודע אילו הודעות אני קראתי ואילו לא לפי הצבע (מה שקראתי נצבע בכחול)
אבל כשיש רק אייקון אז אני לא יכול לראות את זה.

twisted nerve1

New member
אני מאוד אוהבת את הפרק

בעיקר כי אני לוקחת אותו יותר בקטע מטאפורי שעובד ממש מצויין בעיני. כל העניין עם "לקסם יש מחיר", כביכול התבטא בשד שהיה בפרק, אבל בעיני לא באמת. הרי את השד הם הצליחו לחסל תוך פרק אחד. בעיני ה"מחיר" ההרבה יותר גדול זה המחיר שבאפי צריכה לשלם עכשיו כשהיא חזרה לחיים. החברים שלה החזירו אותה כי *הם* רצו שהיא תחזור, אבל הם לא עצרו לחשוב אם היא בכלל רוצה לחזור. המונולוג שלה בסוף לספייק כ"כ קורע לב. היא בכלל לא רצתה לחזור. היא הרגישה שלווה והם לקחו לה את זה, וזה בעצם המחיר האמיתי, לא השד. ועכשיו היא צריכה לחיות עם זה

בסדרות פנטזיה הרבה פעמים מחזירים אאנשים מהמתים, וזה היה ברור שבמקרה של באפי יחזירו אותה, מן הסתם היא הדמות הראשית. בד"כ זה קצת מעצבן אותי כשמחזירים דמויות, כי בד"כ הסצנה של המוות היא משמעותית וחזקה ואז להחזיר דמויות תמיד מרגיש לי כאילו מוזיל את המוות.
מה שכן, יש מקרים שבעיני אפשר לעשות את ה-trope של להחזיר בן אדם לחיים בצורה לפחות מעניינת, ואני מודה שהפעם הזאת, בניגוד להרבה סדרות, באמת עשו את זה. החזרה לחיים גבתה מחיר. ושוב, לא השד שהם חיסלו תוך פרק, אלא הגילוי שבאפי לא רצתה לחזור בכלל. זה עצוב. זה מצמרר, והכי חשוב, זה גורם למוות שלה לא להיות סתמי. היא אמנם חזרה לחיים, אבל זה לא כאילו היא אף פעם לא מתה, זה השפיע עליה.
&nbsp
חוץ מזה כ"כ הרבה רגעי ספאפי כ"כ יפים:
- כשהיא יורדת במדרגות וספייק מבין שהיא לא הרובוט ואיך שהוא מסתכל עליה

ושהוא ספר את הימים

- והנאום שלו על זה שהוא "כל לילה מציל אותה"
אוח זה היה כ"כ מרגש.
ולגבי הסוף- מה זה אומר שהיא סיפרה רק לספייק? אפשר באמת להסתכל על זה בשני מישורים- או שזה אומר שהיא מרגישה הכי בנוח איתו, או שהכי פחות אכפת לה ממנו בשביל שהיא תוכל לספר לו את זה.
&nbsp
אני בוחרת להסתכל על זה כדבר חיובי. אפילו אם זה נובע מזה שפחות אכפת לה ממנו, עדיין היא סיפרה לו חלק עצום ממשהו שהיא ממש לא רצתה להגיד לאחרים. באופן כללי היא בן אדם שמרגיש נורא צורך להגן על אחרים ופוחדת להראות חולשות והגנה, אבל הרבה פעמים זה מה שמרחיק אותה מאנשים.
זוכרים כמה היא ניסתה להיות חזקה מול ריילי ולא להראות לו כשהיא בוכה על אמא שלה וכו' כי היא פחדה שזה יכביד עליו- זה בדיוק מה שהרחיק אותו. הוא רצה לראות את הצדדים היותר חלשים שלה, הוא רצה להרגיש שהיא זקוקה לו- הוא אהב אותה ברמה שהוא רצה לתמוך בה כשקשה לה, וזה כאילו מאוד קשה לה לתת לעצמה בכלל להיפתח ולהיות חלשה, ליד כל אחד. במיוחד בעונות האחרונות. בסופו של עניין אני רואה את העובדה שהיא סיפרה לספייק משהו חיובי- היא נתנה לו להיכנס פנימה, לא משנה מה הסיבה, אם אני הייתי מאוהבת במישהו, אני הייתי ממש שמחה אם הוא היה מרגיש נוח איתי ופתוח איתי לספר לי מה קשה לו ומה מעיק עליו. אז אני בוחרת להסתכל על הצד החיובי שבזה (תנו לי את זה! אין לי כמעט כלום בחיים!
).

Lhuna1

New member
חחח

"ספאפי"
אבל זה לא מצלצל טוב.... מצד שני אי אפשר "באייק"

&nbsp
אני גם מעדיפה לראות את זה כחיובי, מן קשר מיוחד שנוצר ביניהם

Lhuna1

New member
אנג'ל עונה 3 פרק 2 That Vision Thing

ליילה מתשמשת בשד כדי להעביר לקורדיליה חזיונות שפוצעים אותה פיזית, כדי לסחוט את אנג'ל לשחרר איזה בחור מכלא אש שטני.
השיחת חולין שלו עם סקיפ הסוהר

אוף די שיהרוג כבר את ליילה, ואל תגידו לי שזה "אפור" ו"אפל"

מן הסתם הבחור שהוא שחרר הולך לעשות צרות... ראו את הרוע על הפרצוף שלו.
ודארלה עדיין מסתובבת בדרום אמריקה עם הריון לא ברור שהיא מנסה להפטר ממנו אבל לא יכולה.
&nbsp

ראיתי את הפרק

יש לי דברים אחרים לראות אבל אני כל הזמן מתפתה לראות פרקים איתך.
וזה אפילו לא כזה פרק טוב.
&nbsp
אבל מסכנה קורדיליה עם החזיונות האלו.
&nbsp
מעט פרד בפרק, אבל אני אוהב אותה. הקטע שגאן מציע לה להשתמש במזלג ואז אומרת לאנג'ל: I've been forkin' with Gunn.
אבל מה שנחמד יותר זה שהיא בעצם עזרה להם בפרק להבין שצריך לנסות להבין מאיפה החזיונות מגיעים.
&nbsp
מצטער אבל להרוג את ליילה זה בהחלט אפל ולא נכון. היא בת אדם. אם כי עכשיו שאני חושב על זה, אני לא בטוח אם הבחור עם המוח ששלח חזיונות אל קורדיליה הוא לא גם בן אדם, פשוט עם יכולת מיוחדת. אז למה זה בסדר להרוג אותו?
&nbsp
כן השיחה עם סקיפ הסוהר הייתה מצחיקה.
&nbsp
קצת טריוויה קאסט
ראית המשרד (האמריקאית)? כי השחקן שמשחק את סקיפ הוא זה ששיחק את רוי (הארוס של פאם)
&nbsp
לא הייתי בטוח אבל הבחור עם המוח החשוף זה השחקן קאל פן. הוא גם שיחק בפרק של באפי (Beer Bad)
&nbsp
העורך דין החדש (יחסית, כבר ראינו אותו בסוף עונה 2) הוא השחקן שידוע בתור הקוריאני מאבודים (הוא עשה עוד לא מעט דברים).

Lhuna1

New member
לא מבינה

נבל שהוא שד זה מותר להרוג ונבל שהוא אדם אסור?
למה?
המון פרקים פה מדברים ומכוונים לזה שבני אדם הם גם יכולים להיות רעים ולמעשה רוב הרוע בעונה מגיע מהם, ושדים הם גם יכולים להיות טובים, וזו לא ההבחנה הנכונה. אז מה אפל ורע בלהרוג בנאדם נבל שרוב מה שהוא עושה זה לרצוח ולענות אחרים, בעקיפין או במישרין? כי בנאדם *מסוגל* לטוב? ראינו שיש גם שדים שמסוגלים לטוב. ויש בני אדם שעם כל הכבוד למסוגלות שלהם, הוכיחו מספיק שהם לא מעוניינים ולא בשום כיוון להפוך לטובים, ועשו מספיק רע. ליילה ושאר המנהלים של וולפראם והארט הם אנשים כאלה.
איך להרוג אותם שונה מלהרוג את המאסטר או את ווילקינס?
בעצמך אתה שואל מה ההבדל בינה לבין ההוא עם המוח החשוף שאולי הוא גם בנאדם, אז מה התשובה?
&nbsp

זה באמת נושא בעייתי מאוד

זה גם נוגע לשאלה מה לעשות עם מכשפה. למשל המכשפה בפרק 1X03 של באפי. היא בת אדם, אבל היא משתמשת בכוחות על טבעיים כדי לעשות רע. גם ווילקינס היה בעיקרון בן אדם. בשני המקרים האלו בעצם לא היו צריכים להחליט מה לעשות כי המכשפה אז הרגה את עצמה (בעצם היא לא הרגה את עצמה, אבל היא כלאה את עצמה בפסלון) בעוד ווילקינס הפך את עצמו לבלתי הריג עד שהוא הפך לשד.
ספייק הוא דוגמה ל"שד" שלא הורגים בגלל שהוא לא יכול להרוג אחרים (אפילו אחרי שהוא הוכיח שהוא יכול לעזור לרעים)
לפעמים הסדרות קצת נכנסות לבעייתיות הזאת, אבל לרוב או מתעלמת ממנה או ממציאה תירוצים כדי להתעלם ממנה (כמו מה שתיארתי עם ווילקינס).
&nbsp
אבל הדבר העיקרי בעניין הזה הוא מבחינתי עניין לקיחת החוק לידיים אישיות וזה שאין תהליך. מי מסמיך את אנג'ל להחליט שאת ליילה מותר להרוג? אם מותר לו להרוג אותה אז האם מותר לו להרוג גם פושעים רגילים שהרגו והמשטרה לא תפסה? ומה אם פשוט חושדים בהם שהם רוצחים אבל הם בעצם חפים מפשע? האם אנג'ל מוסמך להחליט מי אשם ומי לא? והאם העובדים הזוטרים יותר בוולפראם והארט אשמים באותה מידה וגם אותם מותר להרוג?
יש המון שאלות מוסריות מורכבות שלא הגיוני לדעתי לשים את אנג'ל בתור שופט עליהם.
&nbsp
העניין עם שדים הוא שאז יש משהו שהוא מקובל בעולם המוסרי שלנו (בעבר לחלוטין, כיום אולי מתחילה קצת התנגדות לו) שזה הבחנה בין מין (species).
אין לנו בעיה להרוג נמלים, עכבישים, חלזונות ועוד מינים רבים כשהם מפריעים אפילו קצת. אפילו חתולים וכלבים הורגים הרבה פעמים פשוט כי יש יותר מידי מהם. ושלא לדבר על המינים שאנחנו הורגים בשביל אוכל.
כאן ההקבלה היא יותר ללהרוג זאב שתוקף בני אדם.
היחס (בסדרות) ברוב המקרים לשדים שהורגים הוא שזה הטבע שלהם ואין מה לעשות חוץ מלהרוג אותם.
במקרים אחרים מדובר בעניין של "רוע" של שדים. כלומר כאלו שכביכול הורגים כי הם רעים ואז נראה לי שהטענה היא שזה הטבע שלהם.
אולי בכלל הכיוון של היוזמה הוא המוסרי יותר. לשים להם צ'יפים שמונעים מהם לבצע אלימות (והיה לנו כבר דיון על זה)
ואולי בכלל לפחות במקרה של ערפדים לפעול על מנת להחזיר את הנשמות של כל הערפדים.
אבל נראה לי שהדבר הכי בסיסי זה ששדים זה מורכב יותר כי אין בעולם הזה מערכת מוסדרת כדי לטפל בהם מבחינה חוקית. כלומר זה לא שאנג'ל יכול למסור אותם למשטרה שתכלא אותם.
&nbsp
וזה אולי גם העניין עם מישהו כמו מכשף או הבחור עם המוח החשוף. אלו אנשים עם יכולות שמערכת המשפט של העולם הזה לא יכולה לטפל בהם.
וכאן גם נכנס העניין עם העורכי דין. בעיקרון ליילה מבצעת המון פשעים, אבל אין דרך להוכיח את זה ובגלל שהיא עורכת דין ועובדת במשרד עורכי דין אז ברור שאפילו עם המון עדויות לא באמת יצליחו להפיל אותה במשפט.
&nbsp
זה אגב לא שונה מאוד מהעולם האמיתי.
היה לאחרונה משפט גדול בארה"ב של חברת תרופות שהמנהלים הכי בכירים בה אישרו לייצר תרופות שיכוך כאבים שידעו שממכרים מאוד ומסוכנים. אני לא בטוח בפרטים ולא התעמקתי, אבל אם אני זוכר נכון אומרים שאיזה עשרות אלפים מתו בגלל ההחלטות שהמנהלים האלו עשו. ושהם די ידעו את משמעות של מה שהם עושים.
וכל מה שהם צריכים לעשות זה לשלם קנס. אולי גדול מאוד, אבל לא באמת מהכיס שלהם.
ואותו דבר קורה עם חברות אנרגיה וכימיקלים שאנשים רבים מתים בגללם.
&nbsp
בעיקרון, פאק, הייתי רוצה רוצה שיהרגו אנשים כאלו.
אבל אני לא מוכן למצב שבו אדם אחד, שלא הוסמך על ידי אף אחד, קובע על דעת עצמו למי מגיע למות ולמי לא.

Lhuna1

New member
הכל נכון אבל אתה לא עונה בסוף

למה זה אפל להרוג אדם (שעושה המון רע מוחלט, ואין דרך משפטית לטפל בו. בעיני ההנהלה של וולפראם והארט הם לא שונים מארגון טרור) ולא אפל להרוג שד, בעולם שבו הסדרה אנג'ל טרחה להראות לנו מאוד במכוון ששדים הם לא בהכרח סתם חיות טרף, אלא בהרבה מקרים טובים או לא מזיקים ובהרבה מקרים יצורים מורכבים עם רגשות והיסטוריה משפחתית וכל מה שעושה בני אדם לאנושיים.
אז בתכלס זה פשוט גזעים אחרים של בני אדם (גם אם לא קשורים אבולוציונית זה לא חשוב).
ועדיין אתה עושה הבחנה: להרוג את השד עם המוח לא היה אפל. להרוג את ליילה (שאולי רעה פי אלף יותר ממנו) - אפל.
למה?
&nbsp
אתה אפילו מודה שאתה היית רוצה שהוא יהרוג אותה. איך זה מסתדר עם "אפל"?
אתה קורה לעצמך אפל? לרגשות של עצמך?
&nbsp
עזוב "לא מוכן למצב שאדם אחד מחליט", זה מתאים לעולם המציאות שלנו. אם היית חי בעולם של הסדרה, אנשים כמו ליילה מסתובבים בלי הפרעה ועושים דברים כמו להחזיק בנק של בני אדם שקוצרים מהם איברים, סתם לזרוק דוגמה לאחד מכנראה מאות מעשי זוועה שהם עושים קבוע, ואפילו ראינו שהרוע שלהם מגיע לעולמות אחרים כמו פלאייה... באמת לא היית שמח שמישהו יחסל אותם?
&nbsp
אני לא יודעת למה אני כל כך מתוסכלת מהפערים האלו שיש לי בתפיסה שלי לשל אחרים...
אולי אנחנו פשוט מבינים אחרת את המילה "אפל"?
בעיני אפל היה כשווילו איימה על ג'יילס. שום דבר שאנג'ל עשה בסדרה הזאת (לא כאנג'לוס) לא היה דומה לזה אפילו.

אני מודה שאין לי תשובה מוחלטת לעניין

אולי אנחנו רואים באמת באופן שונה את המילה אפל.
אני מסכים שזה לא תקף רק כלפי בני אדם. כלומר גם זה שרצחו את השד מרל זה אפל.
ואני גם מסכים שזה שאנג'ל הרג את האדם עם המוח זה אפל, במיוחד כי הוא לא יודע עליו שום דבר. (הוא לא הרג אף אחד, ועד כמה שאנג'ל יודע אולי ליילה הכריחה אותו לעשות את הדבר הזה לקורדיליה)
באופן כללי כשאתה הורג מישהו תבוני, בלי יצר של רוע טבעי, על דעת עצמך, זה אפל. זה תקף הרבה פעמים גם עם שדים. ובמבחינתי זה תקף תמיד עם בני אדם.
כמו שאמרתי, הסדרה לא תמיד מתעכבת לחשוב על כך שחלק מהפעמים שבהם אנג'ל הורג שד, או אדם עם יכולת על טבעית, זה גם אפל מאוד.
&nbsp
ויש הרבה אנשים בעולם שלנו שעושים דברים גרועים מליילה. חוץ ממה שאמרתי על חברות תרופות וכימיקלים ואנרגיה. יש גם אנשים כיום שסוחרים בעבדים, או סוחרים ישירות עם אנשים שהם יודעים שמחזיקים עבדים (או אנשים בתנאי עבדות).
וחוץ מזה שרוב האנשים האלו מוגנים מהחוק מכל מיני סיבות, אפילו אם הם לא היו הם לא היו נשפטים למוות.
וכבר אמרתי שאני הייתי שמח אם הם ימותו. אבל אני גם רואה בזה שאני רוצה את זה כמשהו אפל.
ומישהו שיחליט לקחת על עצמו לעשות את זה אני בהחלט אחשיב כיותר אפל ממישהו שמאיים רק על אדם אחר.

sls12

New member
לא הבנתי את תוכנית הבוקר פרק 8

מיץ' חזר? למרות שהוא פוטר?

Lhuna1

New member
אנג'ל עונה 3 פרק 3 That Old Gang of Mine

מנסים לעשות סולחה בין אנג'ל ומרל
אנג'ל הזה קורע אותי

גם מרל חמוד כזה.
אבל אז מישהו הורג אותו ועוד שדים.
גאן פחות בעניין של החקירה הזאת וגם יש לו אישיוז עם החבורה הקודמת שלו שחלקם רואים בו בוגד.
&nbsp
השד החמוד שעושה רעשים עם הקש

מסתבר שהחברים של גאן הם אלו שהורגים את כל השדים בלי הבחנה בין טובים ורעים.
ווסלי וקורדי מוציאים את פרד לשיר בקריוקי והיא חמודה כזאת, אבל החבר'ה של גאן מגיעים לשם ומרססים את המקום עם רובים ולוקחים את כולם בני ערובה עד שיהרגו את אנג'ל

גאן בוחר בצד של אנג'ל.
בסוף השדות שכישפו את המקום נגד אלימות של שדים מסירות את הכישוף ואנג'ל עם שאר השדים יכולים לנצח אותם.
&nbsp

טוב, אני לא אראה כל פרק העונה

אין לי זמן לזה אפילו אם אני לא רואה שום דבר אחר.
ואני כן רוצה לראות דברים נוספים.
&nbsp
לא זוכר המון מהפרק.
אבל יש לי תחושה שהיה קצת מוזר שגאן בכלל התנדנד לגבי האם לתמוך בצד של אנג'ל אחרי כל מה שהם עברו יחד וכמה שהוא כבר מכיר את לורן ושדים אחרים.
&nbsp
עוד יציאה של פרד הופכת לטראומטית. תנו לבחורה מנוחה.
&nbsp
מחפש ציטוטים מהפרק...
&nbsp
זה טוב

Sure I like her! What's not to like? She's sweet and adorable and... seems to be laughing at something that shrub just said.

Lhuna1

New member
רגע...

אני כבר באמצע פרק 4 של באפי אז אני אעצור ואעבור. אבל תסביר לי אם אפשר בלי ספוילרים (כי עצם זה שיש חשיבות לפרק לפני פרק זה גם קצת ספוילר אבל אי אפשר להגיד את זה בלי) -
איך העונות האלו שודרו במקור? היה פרק שבועי של אנג'ל לפני פרק שבועי של באפי?
ואיך אתה צפית בהם?

למעלה