דצ(יבלים)מבר– סיכום חודש

didalf

Well-known member
אפשר לעשות נקודת גישה למחשב מהטלפון

האינטרנט שלי בבית נוטה לקרוס אז אני עושה את זה הרבה. אבל עניין הסוללה זה בעיה.

Lhuna1

New member
כן, אני יודעת, אבל הסוללה של המחשב גם כמעט נגמרה.

limors2

Active member
איזה סיוט להיות כ"כ הרבה זמן בלי חשמל

במיוחד כי קר, ממש
לפחות פה
&nbsp
ומצטרפת לניק על הpower bank, אפשר לקנות משהו ממש חזק וזול (100 ש"ח) שמטעין סמארטפון חזק בערך 5 פעמים, וזה ממש שימושי שיהיה בבית.
&nbsp
אבל אם את מקלפת קלמנטינות באופן רבוע, עדיף שתעשי את זה בחושך ובלי אינטרנט

Lhuna1

New member

ציפיתי באמת לקפוא מקור בלילה ודווקא לא היה לי קר בכלל!
באמת שקלתי לקנות מטען נייד ואפילו גנרטור, אבל כמו שאני מכירה את עצמי עכשיו אני אשכח מזה והפעם הבאה שאני אשקול את זה יהיה כשתהיה לי שוב הפסקת חשמל

&nbsp
&nbsp
&nbsp

limors2

Active member
לכי ברגע זה לזאפ ותחפשי אחד!

בעוד דקה תוכלי לשכוח, אבל הוא כבר יגיע אלייך הביתה

כי לא קר

אני יושב כאן בבית בתחתונים ב7 בערב ולא פעל לי חימום בבית מאז אתמול בבוקר .
מתי לכל הרוחות יהיה חורף במדינה הזאת?
&nbsp
היה לי לפני כמה חודשים ערב ולילה ללא חשמל (נראה לי שכתבתי על זה כאן). זה סיוט נוראי.
בעיקרון הpower bank שלי יכול לעשות הטענה מלאה כמה פעמים, אבל אני עדיין מפחד להשתמש בטלפון יותר מידי כי תמיד כשיש הפסקת חשמל אני מדמיין מצב שהיא תמשך ימים שלמים ותכלול אזורים נרחבים. (זה רק אני עם הפחד הזה?)
אני גם לא אוהב להשתמש באינטרנט שלא בwifi כי אני מפחד שזה יעלה למחיר גדול (לכל אדם יש את הדברים שעליהם משום מה הוא מפחד להוציא כסף)
&nbsp
למזלי במצב הזה הקינדל הוא נהדר.

didalf

Well-known member
לרוב יש חבילת גלישה

אז אתה יודע כמה יש לך בחודש לגלוש שלא על וייפי.
&nbsp
ואני קופאת רוב הזמן. הבית שלי הוא כמו מערת קרח (ובקיץ הוא כמו תנור
)

limors2

Active member
טוב יאללה, כבר יש יותר מדי הודעות להשלים

שם/כינוי: ליאורה/סטיב

מספר נרות אהוב בחנוכיה: 8, הכי סימטרי ויפה

סדרת החודש:
Sex Education
יאללה עונה 2!
סרט החודש: פרוזן 2, כי טכנית ראיתי רק החודש אבל זה היה לפני שהסיכום יצא
ספר החודש: נשים קטנות, כי בא לי לקרוא אותו
שיר החודש: זה נחשב שיר אם אין מילים? מצורף בתור קישור בהמשך. תנו לו להתפתח מעבר להקדמה האיטית יותר
דמות החודש: בייבי יודה!!!!!!!

שחקנ/ית החודש: רובי רוז, כי הסטוריז שלה באינסטגרם מבדרים
למה מצפים בחודש דצמבר? מלחמת הכוכבים! ולגיטימציה אמיתית לעוד סופגניה. או 3.

פרק חג מולד אהוב בסדרה?
הספיישל של דוקטור הו, כשהוא רק התחלף לטננט
אם הייתה חיה שמייצגת את הנשמה שלכם איזה חיה זאת הייתה? קלישאתי, אבל כנראה שחתול. עזבו אותי בשקט אלא אם אני אומרת אחרת, ונחיה בשלום. ואני אלרגית לחתולים, אז זה הולם בכל מיני דרגות

סדרה או סרט שמבוססים על ספר והיו טובים יותר מהספר לדעתכם? אבק כוכבים (של ניל גיימן)
סדרה שהייתם רוצים לראות שוב ומתעצלים/אין זמן? בערך כל דבר שאני אומרת שאני רוצה לראות שוב
באפי, כתום, פארקס
סדרה שאהבתם אבל חוששים שצפיה נוספת תהרוס? זה לא קורה אצלי, אלא אם מדובר בסדרות שזכרתי שאהבתי ממש בילדות. כמו כשראיתי לפני כמה שנים פאוור ריינג'רס בחלל
איזה כוח על הייתם מעדיפים - לדבר עם חיות או טלקינזיס (להזיז דברים בכוח המחשבה)? טלקינזיס, לא צריכה עוד נפשות חיות לדבר איתן
מה אתם מעדיפים לשמוע באוטו? את הפסקול של מאמא מיה 2, אני זועפת על ספוטיפיי שלא כללו אותו בסיכום השנתי שלי
מה עמדתכם בנוגע לקלמנטינה( בין טעים לבין צריך לתת עונש מוות לאנשים שפותחים קלמנטינה במקום סגור)? למה לבחור? גם וגם. אבל אני מעדיפה את הטעם של תפוזים ועכשי ובא לי תפוז
אני חושבת שאנחנו שואלים את זה כל שנה אבל זאת שאלה מאד חשובה - לביבות או סופגניות? סופגניות!!!! וכמה שיותר זיבליות (סופגניית סופר עם ריבה רגילה), יותר טוב. אבל הריבה צריכה להיות בפנים ולא מעל

תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הקבוצה:
תמונה-
הייתי מצרפת תמונה של בייבי יודה, אבל הבטחתי את התמונה שמחקתי באמצע החודש- הכלב שלי נאלץ להסתובב כמה ימים עם קונוס, אז הלבשתי אותו בהתאם
וידאו- הTheme של המנדלוריאן. טכנית זה פתיח, כי יש שניות בודדות ממנו בפתיח, אבל האודיו כולו מתנגן בכתוביות הסיום של כל פרק עם cocnept art מהפרק וזה ממש יפה

מה זה החמודי המסכן הזה

עדיף באמת שלא תוכלי לדבר איתו כי לדעתי כלבים בקונוס תמיד מקללים.
&nbsp
*לא הבנתי למה התכוונת ב"הלבשתי אותו בהתאם" עד שראיתי את הכיתוב מתחת לתמונה

&nbsp
בא לך לקרוא את נשים קטנות בגלל הטריילר לסרט עם טימותי שאלאמה?
&nbsp
אל תדברי על תפוזים כאן. זה יעלה להם לראש.

limors2

Active member
הוא דווקא לא כזה סובל בו

עושה פרצופים מסכנים, אבל נהנה מהכוח שלו לדחוף אותנו ממקום למקום.
&nbsp
כן, הטריילר עשה לי חשק לקרוא שוב. אני ממש מחכה לסרט!
&nbsp
וצודק. תפוז=אשפוז

kordilia snake

New member
גם שלכלב שלי היה קונוס הלבשתי אותו אדום

וכול פעם שעברתי לידו אמרתי לו "יבורך הפרי" או שקראתי לו של-בשילוב השם של אבא שלי

limors2

Active member

אני אומרת את זה לכלב שלי די הרבה, באנגלית, אבל הופכת את זה לblessed be the fruit you can't have because we cut your balls off. אז אולי מזל שאני לא יכולה להבין כלבים, הוא בטח נעלב ממני

kordilia snake

New member

ארוך מידי
.
&nbsp
מידי פעם גם הייתי אומרת לו את שאר המשפטים של השפחות "שישתבח" "בורכנו במזג אוויר טוב" ו-"MAY THE LORD OPEN" (זה היחידי באנגלית, כי זה נשמע זוועתי בעברית).

didalf

Well-known member
חחחח יווו פשושי

מה הוא עשה שהגיע לו cone of shame?
&nbsp
חחחחח היית מאד ספציפית עם הפסקול של מאמאמיה
התכוונתי בכללי אם רדיו או דיסקים או טלפון או פודקסט או אחר. אבל אני מעדיפה את הפסקול של מאמאמיה 1

&nbsp
חחח אני מסכימה לגבי הסופגניות אני גם מעדיפה את הפושטיות. מבחינתי מה שחשוב זה שיש מלא אבקת סוכר למעלה

limors2

Active member
הוא לא עשה כלום, רק נולד רגיש

יש לו נטייה לפתח הוט ספוטס, ובגלל שהוא רגיש ולחוץ הוא הולך לגרד וללקק אותם יותר ומחמיר את המצב
בשנה שעברה היה לו אחד מזעזע בנקודה שהוא מגרד מתוך לחץ, אז כל הגירודים הפכו אותו לכ"כ אומלל וחולה שהייתי צריכה לשבת איתו בבית 3 ימים ולתת לו מלא תרופות

&nbsp
לא פרטת למה התכוונת והפסקול היה הדבר הראשון שעלה לי לראש, כי זה באמת הפריט הבודד ששמעתי הכי הרבה השנה
וזה הרבה יותר מוצלח מהראשון לטעמי, גם הסרט, כי יש קאסט שיודע לשיר כמו שצריך.
&nbsp
ומלא אבקת סוכר, כמובן
אבל רק כשאוכלים בביטחה בבית

didalf

Well-known member
אוי מסכני

אבל הנה זה מה שהוא עושה -מחמיר את זה ולכן מקבל קונוס
אם הם היו חכמים מספיק לא לגרד את הפצעים שלהם הם לא היו מקבלים קונוס.
&nbsp
כן אבל בסרט השני השתמשו בשירים פחות מוכרים* או מיחזרו שירים קודמים אז הוא היה קצת פחות כיפי. וביודעים לשיר וול חוץ מפירס ברוסנן שאלוהים מי ליהק אותו למחזמר כולם שרים טוב גם בראשון לדעתי. הוא שר בשני או שריחמו עלינו? לא זוכרת.
*בשלב מסויים אני לא בטוחה אם כל השירים בסרט הראשון באמת יותר מוכרים או שהם יותר מוכרים לי כי ראיתי אותו מליון פעם

limors2

Active member
טוב, נכון

כנראה לדבר איתם היה יעיל במקרה הזה. טיפש מסכן.
&nbsp
השירים בשני אכן פחות מוכרים, אבל עדיין כ"כ כיפיים שלא אכפת לי. וגם מריל סטריפ לא משהו

&nbsp
בשני פירס שר טיפה באיזה שיר אחד, אבל הוא כנראה עבד על זה מהראשון כי הוא כבר לא נראה ונשמע כאילו הוא שר בזמן עצירות.
&nbsp
אה והכי חשוב, בשני יש את שר
שבעקבות הסרט הוציאה אלבום קאברים לאבבא

למעלה