דצ(יבלים)מבר– סיכום חודש

kordilia snake

New member
לגמרי בקשר לגויאבות

הכי גרוע זה אלו שמגדלים אותן בגינות שלהם, אם אתם רוצים להיות דוחים תעשו את זה בבית בפרטיות, השכונה לא צריכה לסבול בגללכם במשך חודשים!!!

Lhuna1

New member
"לא אוהבת דברים ששוחים בשמן"

איך עוד לא גירשו אותך מארה"ב??
&nbsp
והעץ שלך מהמם!!
&nbsp

limors2

Active member
גויאבות

זה באמת מוות. ואז להכות את הגופה עם כיסא.

מתפקד

שם/כינוי: ניק
מספר נרות אהוב בחנוכיה: 6 (7 אם אני כולל את השמש)

סדרת החודש: Watchmen – מדהימה ברמות שאי אפשר להסביר (כמו שאי אפשר להסביר אגם של תינוקות)
סרט החודש: Jexi זה כנראה הסרט היחיד שראיתי החודש. די מטומטם (11 ברוטן טומטס) אבל גם בהחלט מצחיק.
ספר החודש: הקומיקס Fence – ממש טוב. וזה מהסופר של טריולגיית The Captive Prince.
שיר החודש: אור הירח של אביב גפן
דמות החודש: צ'ידי אנאגונייה (המקום הטוב)
שחקנ/ית החודש: ג'ין סמארט פשוט מדהימה בWatchmen
למה מצפים בחודש דצמבר? מסעדת KFC ראשונה (בסיבוב הזה) אמורה להפתח החודש בארץ. זה יהיה בנצרת... אבל בשביל זה יש לי מוזיקה לשמוע באוטו

*מבחינה טלוויזיונית אני מצפה לסיום עונה של Watchmen ועונה 4 של The Expanse

פרק חג מולד אהוב בסדרה? בבאפי כמובן יש את Amends, אבל בדוקטור הו זה בעייתי כי יש כל כך הרבה פרקי כריסמס והם נוטים להיות מעולים. אבל אני אלך על הRunaway Bride. בקומיוניטי עדי
גנבה לי
אם הייתה חיה שמייצגת את הנשמה שלכם איזה חיה זאת הייתה? זיקית
סדרה או סרט שמבוססים על ספר והיו טובים יותר מהספר לדעתכם? דקסטר
סדרה שהייתם רוצים לראות שוב ומתעצלים/אין זמן? הרבה. במיוחד באטלסטאר גלקטיקה.
סדרה שאהבתם אבל חוששים שצפיה נוספת תהרוס? אני בחשש תמידי שצפיה חוזרת בסיינפלד תהרוס לי את הזכרונות הטובים.
איזה כוח על הייתם מעדיפים - לדבר עם חיות או טלקינזיס (להזיז דברים בכוח המחשבה)? טלקניזיס כמובן. אלא אם כן היכולת לדבר עם חיות כוללת גם יכולת לצוות עליהם דברים.
מה אתם מעדיפים לשמוע באוטו? יש לי רשימת שירים ארוכה שמורה בטלפון שאותו אני מחבר לרדיו של המכונית וככה שומע את המוזיקה שאני אוהב. שבאופן כללי כוללת סוגים רבים.
מה עמדתכם בנוגע לקלמנטינה( בין טעים לבין צריך לתת עונש מוות לאנשים שפותחים קלמנטינה במקום סגור)? אני לא אוכל קלמנטינות, זה בכלל לא טעים לי. אבל גם לא מפריע לי במיוחד כשפותחים אחת בחלל סגור (הבוסית שלי עושה את זה הרבה לאחרונה).
אני חושבת שאנחנו שואלים את זה כל שנה אבל זאת שאלה מאד חשובה - לביבות או סופגניות? כמובן שסופגניות. אבל השנה אני מתכוון להתרחק מהן.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הקבוצה:
תמונה של ספר החודש
העבודה שהייתי רוצה שתהיה לי
תמונה קסומה עם 12 נקודות שחורות, אבל שאי אפשר לראות את כולן באותו זמן

שיר החודש:
https://www.youtube.com/watch?v=TeJQz1Bco84
סרטון פאנדומי לMCU – כמובן כולל ספוילרים:
https://www.youtube.com/watch?v=QSU2ddQ7VYc
מבט הרבה יותר מידי אמיתי לכיצד אני מסדר את הבית שלי:
https://www.youtube.com/watch?v=BwZNtfgtqU0

didalf

Well-known member
וואי הסרטון של מארוול מהמם

מה כ"כ מיוחד בKFC? זה סתם שניצל.
&nbsp
יאאי אני אוהבת את השיר שלך

&nbsp
התמונה של הנקודות משגעת אותי

&nbsp
חחחח הסרטון השני לא ראיתי הכל אבל יש לי בגדים "לתרומה" בחדר כבר שנה וחצי

KFC זה סתם שניצל...

לחלוטין לחלוטין לא
קודם כל זה לרוב חתיכות קרעיים שמצופות
חוץ מזה הציפוי שלהם זה מתכון סודי ומדהים
וזה פשוט כל כך טעים

Lion_Heart

Well-known member
TRUE

לצערי כל מה שיש לי כרגע זה BROASTER CHICKEN...שזה לא רע אבל לא KFC

LeAnnDylan

Well-known member
בטח גם העכברים שנופלים להם לשמן עם ציפוי טעימים....

יאק. מקום דוחה שלא אדרוך בו בחיים

&nbsp
היו מתים להיות שניצל.

הי! הפורום שלנו הוא בעד KFC

יש סיכוי שאני אשנה את הבאנר של הפורום לתמונת פרסום שלהם
(אולי הם יעשו לי משלוחים מיוחדים)
&nbsp
והציפוי שלהם באמת כל כך טעים שאפילו עכבר יהיה טעים.

limors2

Active member
הנקודות שלך דפקו לי את העיניים

לא התלהבתי מKFC בגילגול הקודם שלהם בארץ, למרות שעל הנייר אני אמורה למות עליהם, אבל מסתבר שזה בגלל הכשרות. חבל שלא נפתח יותר קרוב אלי, הייתי מנסה שוב.

זהו בדיוק - הפעם זה בלי הכשרות

אומרים שהטעם ממש נדפק בגלל הכשרות. גם היה צריך להשתמש בחלב סויה בציפוי וגם העוף היה חייב להיות מומלח ולכן הציפוי לא נדבק טוב.
אז הפעם זה בלי שום כשרות.
לרוע המזל זאת גם הסיבה שהם פונים יותר לקהל הערבי הפעם - ואני מתכוון לרוע המזל רק מהבחינה שזה אומר שכנראה לא יהיה את זה בשפיים או קניות שבעת הכוכבים בהרצליה (אם כי זה אירוני כי כמעט כל העובדים שם הם ערבים)
אולי בכל זאת יהיה בהרצליה כי זה אזור שיחסית פחות שומרים כשרות.
&nbsp
&nbsp
וכן, הנקודות זה פסיכי לעיניים.

limors2

Active member
קראתי על זה בכתבה שדיברה על החזרה שלהם לארץ

גזענות מתקנת

Lhuna1

New member
תשובות

אחרי שכל הערב והלילה הייתי בלי חשמל בבית!!

&nbsp
שם/כינוי: לונה1
מספר נרות אהוב בחנוכיה: 8+1
סדרת החודש: באפי
סרט החודש: X
ספר החודש: X
שיר החודש: לא זוכרת
דמות החודש: ספייק

שחקנ/ית החודש: ג'יימס מארסטרס או איך שקוראים אותו.
למה מצפים בחודש דצמבר? להצליח להבריז ממסיבת חנוכה במשרד.
פרק חג מולד אהוב בסדרה? אני ברגע זה לא מצליחה להזכר בפרקי חג מולד אז אתן את התשובה הרגילה שלי: דוקטור הו - A Christmas Carol
אם הייתה חיה שמייצגת את הנשמה שלכם איזה חיה זאת הייתה? תרנגולת (כי הן נחשבות פחדניות, למרות שאני לא בטוחה בכלל שהן באמת כאלה)
סדרה או סרט שמבוססים על ספר והיו טובים יותר מהספר לדעתכם? אין לי (אומרים שדקסטר ואני מאמינה, אבל לא קראתי את הספרים)
סדרה שהייתם רוצים לראות שוב ומתעצלים/אין זמן? שובר שורות. יותר "אין אנרגיה לזה".
סדרה שאהבתם אבל חוששים שצפיה נוספת תהרוס? אוז.
איזה כוח על הייתם מעדיפים - לדבר עם חיות או טלקינזיס (להזיז דברים בכוח המחשבה)? וואו את שניהם אני ממש רוצה.
מה אתם מעדיפים לשמוע באוטו? רדיו. מזפזפת לשיר הכי טוב שיש כרגע וכשאין באף תחנה עוברת לדיסק שמוכן לרגעים כאלו.
מה עמדתכם בנוגע לקלמנטינה( בין טעים לבין צריך לתת עונש מוות לאנשים שפותחים קלמנטינה במקום סגור)? ממש טעים כשהן מתוקות, בחורף אני נוהגת כל ערב לאכול או לסחוט מיץ קלמנטינות וזה חלום!! אבל אני קצת מבינה את האנשים שטוענים שזה ריח שמזכיר להם פח זבל, כי יש בזה משהו.
אני חושבת שאנחנו שואלים את זה כל שנה אבל זאת שאלה מאד חשובה - לביבות או סופגניות? בעקרון לביבות זה טעם החיים.
תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הקבוצה:

didalf

Well-known member
כל הלילה בלי חשמל

אבל בשביל זה יש אינטרנט בטלפון.. אלא אם מת הטלפון ואין מטען?

אתם מאכזבים אותי עם הקלמנטינות!
ולביבות זה אכן טעם החיים

למזלי יס שידרו את ש"ש במלא סבבים אז ראיתי אותה יותר מפעם אחת, אחרת היא לגמרי הייתה אחת התשובות שלי בשאלה הזאת.

Lhuna1

New member
היה אינטרנט בטלפון אבל לכתוב בפורום מהטלפון זה איכסה

וכמובן גם פחדתי שתגמר לי הבטריה בטלפון ולא יהיה לי איך להטעין (חוץ מללכת לשבת עם הטלפון באוטו כמו מטומטמת עד שיטען).
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה