דצ(יבלים)מבר– סיכום חודש

Lion_Heart

Well-known member
לFROZEN 2

השיר הכי מדהים בסרט הוא. . .LOST IN THE WOODS!
POWER BALAD משנות ה80 שזה מצחיק ומדהים בעת ובעונה אחת
ואז THE NEXT RIGHT STEP...וכן,בכיתי '
הזכרתי את העובדה שראיתי אותו שוב לפני 4 שעות?

limors2

Active member
נה

זה ביאס אותי נורא בסרט, הרגיש מתוח וארוך ומייגע ומיותר וחיכיתי שהסצינה תסתיים

didalf

Well-known member
רגע

איזה שיר נוסף של ג'ונתן גרוף? כי יש לו שיר משלו בסרט. יש עוד אחד?

limors2

Active member
כן,

יש בפסקול עוד 5-6 שירים שחלקם נחתכו/לא הוכנסו לסרט וחלקם גרסאות דמו (הכותבים/יוצרים של השירים שרים אותם) ואחד מהם הוא שיר ממש מעולה של ג'ון גרוף. או יותר נכון, דואט שלו עם קריסטן בל.
זה השיר האהוב עלי מהפסקול כרגע

limors2

Active member

חשבתי שמפלצת ההודעות מהעבר באה ואכלה לי את הלינק

didalf

Well-known member
יווו איזה שיר חמוד וברודוויי-י

אבל הוא לא כ"כ מתקשר לעלילה האמת
זה עצוב לי להגיד אבל אני מבינה למה חתכו.

limors2

Active member
זהו,

כנראה שהיה להם רעיון עלילתי של "קריסטוף עושה ארוחה רומנטית לאור נרות שבשלב כלשהו עולים באש ומנסה להציע לאנה נישואין ובסוף היא מציעה לו", אבל החליטו לקצר ולחתוך את כל הסצינה אז השיר נגנז. גם לאולף יש שיר ממש חמוד שנחתך, אפשר למצוא גם אותו בסביבה של השיר הזה.

didalf

Well-known member
האמת

יותר טוב, אהבתי איך שנעשה יותר מהרעיון שאמרת עכשיו שחתכו.
רק חבל על השיר החמודי.

LeAnnDylan

Well-known member
הבריזה לי לקוחה אז יש לי זמן פנוי

שם/כינוי: דילן
מספר נרות אהוב בחנוכיה: אני אלך על נר ראשון כי אז טורחים להכין גם סופגנייות ולביבות ומשקיעים בשירים והכל. בשאר הנרות לאף אחד כבר לא אכפת. אז אני מניחה שמספר הנרות יהיה 2. חפירה ארוכה לתשובה פשוטה
You're welcome

סדרת החודש: כל החודש הזה היה מיותר. אין כלום לראות. סיימתי את Emergence וגם את ביום שהעדמה רעדה. אני אוהבת את שתיהן ועכשיו אין לי מה לראות. אתמול בלילה דיפדפתי בכל הספריות של הולו ונטפליקס ובסוף התעצבנתי שאין כלום והלכתי לישון במקום. כל היום אני רואה ספורט סנטר. הפכתי לאבא שלי

סרט החודש: לא מתחייבת לשום דבר שעולה באורכו על שעה מלבד פוטבול. אז אין לי. נראה לי שהלכתי פעמיים לקולנוע בתחילת החודש, אבל שני הסרטים היו משעממים אז הדלקתי את החימום בכיסא והלכתי לישון. בסוף גם החברה שהלכה איתי השתעממה אז יצאנו באמצע הסרט.
ספר החודש:

שיר החודש: אני חזק במוזיקת כריסטמס כבר מסוף אוקטובר
יש לי פלייליסט מושלם אבל כרגע הכי אוהבת בו את That's Chrstmas To Me של פנטטוניקס.
דמות החודש: אין.
שחקנ/ית החודש: דרו ברימור
למה מצפים בחודש דצמבר? ביום ראשון הולכת למשחק של הסיהוקס מול הראמס. אם אנחנו מנצחים את המשחק הזה אנחנו נעולים לפלייאוף
וגם חנוכה וכריסמס. או כמו שסת' כהן קרא לזה כריסמכה

פרק חג מולד אהוב בסדרה? לא זכור לי משהו שאהבתי.
אם הייתה חיה שמייצגת את הנשמה שלכם איזה חיה זאת הייתה? עצלן
סדרה או סרט שמבוססים על ספר והיו טובים יותר מהספר לדעתכם? Firestarter וגם דקסטר. אומנם רק הספר הראשון תאם לעונה הראשונה והוא היה די מופתי. אבל לדעתי הסדרה התעלתה על הספר.
סדרה שהייתם רוצים לראות שוב ומתעצלים/אין זמן? ה-100
סדרה שאהבתם אבל חוששים שצפיה נוספת תהרוס? מכושפות
איזה כוח על הייתם מעדיפים - לדבר עם חיות או טלקינזיס? ברור שטלקנזיס. למי אכפת מחיות.
מה אתם מעדיפים לשמוע באוטו? אפל מיוזק. לעיתים רחוקות ממש אני אשים רדיו.
מה עמדתכם בנוגע לקלמנטינה( בין טעים לבין צריך לתת עונש מוות לאנשים שפותחים קלמנטינה במקום סגור)? העמדה שלי לא קיצונית. אני לא מתה על קלמנטינות. למרות שקיוטיז (שזה בתאכלס סוג של קלמנטינה) זה טעים. אבל גם לא הייתי מענישה מישהו שמקלף אותן. אם כבר עונש מוות זה לאנשים שאוכלים גויאבות.
אני חושבת שאנחנו שואלים את זה כל שנה אבל זאת שאלה מאד חשובה - לביבות או סופגניות? בעיקרון אני לא אוהבת דברים ששוחים בשמן אז לא אכפת לי משתיהן. אבל אם צריך לבחור מעדיפה לביבות. למרות שאני מכינה סופגניות ממש מוצלחות שלא מרגישות שומניות במיוחד.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הקבוצה:
זה פשוט הצחיק אותי ממש

didalf

Well-known member
נחנקתי מהתמונה

מעולם לא היה לי עניין בסטארוורס אבל הבייבי יודה הזה זה אחד הדברים החמודים.
&nbsp
אה וואי דקסטר נכון שכחתי מזה. גם העונה הראשונה הייתה טובה יותר מהספר.
&nbsp
חפירה ארוכה לתשובה פשוטה זה טוב מאד

&nbsp
ואיזה כיף לך שאת בארה"ב בתקופת הכריסמס.

LeAnnDylan

Well-known member
אם כבר כיף וכריסטמס

אז רוצה להשוויץ קצת בעץ שלי.
שזו פעם ראשונה שנתנו לי לקשט בעצמי.
החלטתי ללכת על צבעים של כחול וכסוף.
הכחול מסתבר לא היה בחירות נבונה במיוחד כי הוא נבלע בעץ ירוק וזה טוב רק אם בוחרים עץ לבן.
אבל לא נורא, לפעם ראשונה אני חושבת שזה בסדר.
האמת שהוספנו לו עוד קצת דברים ותלינו את הסטוקינג מסביב אז עכשיו הכל נראה קצת יותר חגיגי ויפה אבל אני בעבודה אז אין לי תמונה. אז זו תמונה מלפני שבוע כשקישטתי את העץ לראשונה

רגע רגע רגע רגע
...

יש אצלכם חימום בכיסאות בקולנוע?!?

תתמודדו קצת עם החיים.
והאם עדיין בארה"ב יש את הקטע המוזר הזה שאין מקומות שמורים?
&nbsp
איך אפשר לא לאהוב דברים ששוחים בשמן. הלוואי שאני יכלתי לשחות בשמן.

LeAnnDylan

Well-known member
אכן יש חימום

גם ניתן להשכיב את הכסאות עם שלט (באולם קולנוע רגיל. לא רק ב-VIP)
&nbsp
תתמודדו קצת עם החיים

ועדין יש הקטע שאין מקומות שמורים. אבל זה לא בכל קולנוע. וזה לא תופס לסרטים חדשים שיש להם ביקוש גדול. נגיד שיוצאים כל הסרטי מארוול או סטארוורז וכאלה, בשבוע הראשון כן יש מקומות מסומנים. אבל אחרי זה כבר לא טורחים. כל אחד יושב איפה שבא לו.
למי בכלל יש כוח להסתכל בשורות ומספרי כסאות?!
&nbsp
ולא יודעת. דברים ששוחים בשמן מגעילים אותי. תמיד האצבעות נשארות שומניות אחרי זה וזה דוחה.
למרות ששניצל אני אוהבת. אבל צריכים לעטוף אותו במלא נייר סופג (לקחו לי 3 דקות לזכור איך קוראים לזה כי אני קוראת לזה באונטי באוטומט וכל הזמן צועקים עליי
) כדי להוציא ממנו כל זכר לשמנוניות.

למעלה