לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2027720,277 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
05/12/2019 | 08:48
93
464
תהיו מוכנים לדיונים
אבל תשאירו מקום לסיכום חודשי שיבוא מאוחר יותר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי אתמול גם אוז עונה 2 פרק 1 '
ראיתי אתמול גם אוז עונה 2 פרק 1
05/12/2019 | 20:11
1
34
הדמות של הפרק הוא כמובן החוקר אלווה קייס שרק בזכותו קיבלתי סצנה ראשונה הסדרה שיצאתי ממנה מאוהבת בביצ'ר
(אחת הסצנות הכי שוות לשחקנים שראיתי בחיים)
אולי פשוט ביצ'ר שהשתנה מאוד המון פעמים במהלך הסדרה הוא דמות לא אהובה עליי בעונה הראשונה ודמות כן אהובה עליי בעונה השנייה
החוקר המוצלח מבין שסקוט רוס נרצח וביצ'ר גם נותן לו טיפ למה
דיאן וויטלסי מילא פושעת ורוצחת אבל היא כזאת מטומטמת, נראה לי שאם היא לא היתה יורה בו פעמיים נוספות סתם בשביל הכיף אז לרגע לא היתה עולה בכלל האפשרות שהוא נרצח
אבל זה פרק חזק שלה, ניק אם אתה קורא את זה זאת השחקנית שאתה אוהב מהסופרנוס, גם לך אני ממליצה אם תרצה רק דוגמא מהסדרה אז תנסה את הפרק הזה
אבל את מצעד המלשינים פתח מי אם לא רייאן אוריילי, אחריו שילינגר שבהמשך מסתבר שיודע הרבה יותר (מסתבר שהוא התנהל מאוד בחוכמה, למרות שאני לא מחזיקה ממנו כזה חכם, הוא בעיקר רשע, אבל למה יצא לי ארבעת הבנים של פסח) ומן הסתם ינצל את הקלף שלו על וויטלסי גם כדי לנסות לפגוע בביצ'ר, אחריו כמובן ריבאדו, אז ביצ'ר, בהמשך סעיד שלא נותרה לו ברירה, ואז מקמנוס האידיוט סגר את הפינה
ליאו גלין בוחר לגבות את דיאן וכמובן שהכל חוץ מקצת אקשן שהיה ונגמר מתמסמס אבל שמחתי שדוולין לא קיבל את מה שהוא רצה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
05/12/2019 | 21:32
21
"אבל למה יצא לי ארבעת הבנים של פסח"

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קול קורא ללונה ופרקים של באפי ואנג'ל!'
קול קורא ללונה ופרקים של באפי ואנג'ל!
06/12/2019 | 09:20
7
26
האם מישהו ראה בחורה שהשם משתמש שלה הוא בצבע אדום ושהרגילה אותי לצפות לקרוא על כמה פרקי באפי או אנג'ל כל יום?

אני דואג... לvicarious בינג' שלי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קול קורא גם לאייקון של המגפון (או מגאפון)'
קול קורא גם לאייקון של המגפון (או מגאפון)
06/12/2019 | 09:23
1
17
אני לא מצליח למצוא אותו ברשימה של האייקונים
האם זה |מגפון|
או |מגאפון|
או אולי בכלל ?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה אוקי, זה נקרא רמקול'
אה אוקי, זה נקרא רמקול
06/12/2019 | 09:23
12
כלומר זה ברור שזה מגפון, אבל לא משנה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
06/12/2019 | 10:05
2
17
וברור שזה , זו השנה הראשונה שלך בתפוז? זה היה האייקון הכמעט קבוע בכל סקר ושאלון, בתקופה שהפורומים היותר חברתיים היו מוצפים בהם!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמובן שאני מכיר את האייקון, אבל אני לא זוכר את המילה לאייקון'
כמובן שאני מכיר את האייקון, אבל אני לא זוכר את המילה לאייקון
06/12/2019 | 11:12
1
13
עם רוב האייקונים אני מוצא אותם ברשימה ולוחץ.
כמות האייקונים שאני זוכר בעל פה גדלה משנה לשנה, אבל היא עדיין די קטנה.
אני לא זוכר למשל את (יש לידו עוד אחד עם שפם)(ושאני גם לא זוכר אותו - )
ואני לא זוכר את

תכלס אני זוכר את:

יש דברים שאני בערך יודע אבל אני אעדיף לבדוק כי אני לא זוכר איך נראה הכובע ב
ואני לא זוכר באיזה יש יותר בלונים באו ויש חתול אבל יש גם
ואני בטח לא אזכור שלהחזיק אצבעות זה הלוואי או שכובע של קוסם זה לא מצנפת אלא שולייה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא ידעתי שיש עוד בלונים'
לא ידעתי שיש עוד בלונים
<< ההודעה הנוכחית
06/12/2019 | 11:25
13
וזה בגלל שבגדול אני עדיין משתמשת בדיוק באותם אייקונים שהשתמשתי בהם לפני כעשור, ורק אותם אני זוכרת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הייתי בלי חשמל כל הערב והלילה!! '
הייתי בלי חשמל כל הערב והלילה!!
06/12/2019 | 14:00
1
21
היתה אצלנו תקלה אזורית...

תיכף תקבל את הבאפי פיקס שלך

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה סתם תירוצים'
זה סתם תירוצים
06/12/2019 | 15:58
13
תלכי לקנות גנרטור כדי שזה לא יקרה שוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמו שתיכננתי, סיימתי אתמול את אחים לנשק :'
כמו שתיכננתי, סיימתי אתמול את אחים לנשק :
06/12/2019 | 12:34
17
הפרק האחרון מוסיף עוד דברים טובים ליריעה לסיום, כמו חיסול חשבונות עם גרמנים נאצים ומשתפי פעולה, יצאתי מרוצה , זה היה סיום טוב לסדרה שנתנה מה שצריך בסיפור, זהו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 19 Tough Love '
באפי עונה 5 פרק 19 Tough Love
06/12/2019 | 14:08
1
22
באפי מנסה להיות דמות סמכותית לדון כדי ששירותי הרווחה ישאירו אותה אצלה, ומתקשה בזה.

ווילו וטארה רבות בפעם הראשונה ואז גלורי תופסת את טארה ושותה לה את המוח אוי זה כל כך נורא המצב שלה עכשיו

דון מרגישה אשמה בהכל וספייק החמוד מנסה לנחם אותה. אהבתי שהוא כמעט מלטף לה את הראש כזה, ואז היא מרימה את הראש והוא נרתע.

ווילו הולכת לנסות לנקום בגלורי והיא ממש מגניבה, אני מתה על זה שהיא חזקה כזאת עם הכוחות שלה! אבל כמובן שלא יכולה לנצח אותה ובאפי צריכה להצילה.

גלורי מגיעה אליהם ומגלה שדון היא המפתח! אוי ויי. אבל היה חייב לקרות מתישהו ואנו מתקרבים לסוף העונה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הלוואי והיה לי זמן לראות הכל לצידך '
הלוואי והיה לי זמן לראות הכל לצידך
06/12/2019 | 16:08
18
אבל זה לא ממש נחוץ. ראיתי את הפרקים האלו מיליון פעם.

אהבתי את זה שאחרי שווילו וטארה רבות ג'יילס אומר שזה נגמר וווילו נלחצת כשהיא חושבת שהוא מתכוון שמערכת היחסים שלהם נגמרה.

גם הריב עצמו היה ממש טוב ונגע בכמה דברים חזקים כמו זה שווילו לא החשיבה את עצמה כלסבית לפני טארה וגם עניין הקסם.

הקטע עם טארה כל כך קורע לב

והקרב של ווילו נגד גלורי מגניב לחלוטין
Did anybody order an apocalypse?
ואז
I ... owe ... you ... pain!
עם הסכינים והצמחים שתופסים אותה. ולכל הרוחות יש לה כוחות גדולים באמת.
אבל עדיין לא מספיק נגד אלה ולכן טוב שבאפי הגיעה.
Glory: [to Willow] You know what they used to do to witches, lover? Crucify 'em.
Buffy: [from behind] They used to bow down to gods.
Glory: [laughs] Ooh!
Buffy: Things change!

3 פרקים לסוף העונה. איך שאני מכיר אותך תסיימי אותם מחר, אם לא היום.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 19 Belonging '
אנג'ל עונה 2 פרק 19 Belonging
06/12/2019 | 14:14
1
21
קטע הפתיחה במסעדה
הכי אוהבת אותם ביחד ככה.
אנג'ל קורע.

קורדיליה מצליחה סופסוף להשיג תפקיד כשחקנית, אבל בפרסומת סקסיסטית עם במאי דוחה.

בן-דוד של השד מהקריוקי מגיע דרך פורטל מהמימד שלו ובסוף כשהוא מוחזר לשם קורדיליה בטעות גם מועברת למימד האחר מגניב.
אהבתי את מה שהוא סיפר לאנג'ל על המימד שלו ששם רק נלחמים ולא מדברים על רגשות ולמה לא התאים לו לחיות שם.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את הפרק '
ראיתי את הפרק
06/12/2019 | 17:23
21
כלומר חוץ מבעבר גם הרגע

כן, הקטע במסעדה היה חמוד. אנג'ל כל כך לא בנוח במצב כזה. וזה שהוא קמצן

מסכן ווסלי בשיחה עם אבא שלו. ובכלל כל הפרק זה ברור שקשה לו למצוא את עצמו בתפקיד המנהיג.
העלילה של גאן לא ממש מעניינת.
הפרסומת של קורדי נוראית.
*(ותמיד מוזר לי לראות דברים כאלו כי גם בעצם בסדרה עצמה {כלומר אנג'ל} הם עכשיו שמו את השחקנית בבגדים האלו. כביכול כדי לעשות אמירה על העניין הזה, אבל עדיין הלבישו את השחקנית בבגד הזה. וגם את השחקנית השניה שבטח קיבלה משכורת של ניצבת)

Krevlornswath of the Deathwok Clan (או לורן בקיצור) - סוף סוף מגלים קצת יותר על הרקע שלו.
והבן דוד שלו כזה שונה.

וכן... קורדיליה נשאבה למימד אחר. אופסי.

עוד 3 פרקים לסוף העונה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 20 Spiral '
באפי עונה 5 פרק 20 Spiral
06/12/2019 | 15:33
2
24
גלורי כמעט תופסת את דון אבל משאית דורסת אותה ברגע הנכון ואז היא הופכת לבן
כולם בורחים בקרוואן בשביל להתרחק כמה שיותר מגלורי כי לא יודעים איך לנצח אותה.
אניה חמודה כזאת היא הביאה מחבת לטגן משהו בדרך חחחח
מסדר האבירים המעצבנים רודף אחריהם על סוסים באפי מנצחת את רובם (אניה מכה אחד עם המחבת )
אבל אחד שולח פגיון על ג'יילס שנוהג ופוגע בו קשה והקראוון מתהפך
מבוצרים בפונדק דרכים נטוש עם האבירים הנוספים שהגיעו בחוץ.
ווילו קונה להם זמן עם כישוף הגנה על המקום.

ג'יילס... מת?! לא אני לא מוכנה לזה!
די זה מוגזם כבר.
אוקיי הוא לא מת עדיין! ובאפי מזעיקה את בן לעזרתו מבלי לדעת שהיא מכניסה לשם גם את גלורי.
למה דון לא זוכרת שהוא הפך לגלורי בפעם האחרונה שראתה אותו? (היה רגע אחד שנראה שהיא כמעט נזכרת, אבל לא).

זנדר לספייק על הסיגריות: אתה יודע שהדברים האלו יהרגו אותך?
אבל לפחות היה להם רגע של כמעט "חברים".

מפקד האבירים השבוי מספר להם את הסיפור על גלורי ובן והמפתח. הם יודעים עכשיו שהיא כלואה בגוף של גבר, אבל לא מי זה, ובן הופך לגלורי שחוטפת את דון

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לסכם את הפרק במשפט אחד: '
לסכם את הפרק במשפט אחד:
06/12/2019 | 16:19
1
23
Xander Harris: We got company... And they brought a crusade.

אני מת על זה שתוך כדי כל הדרמה וזה שהם בורחים מאלה רצחנית ומסדר אבירים רצחני יש גם זמן להמון בדיחות:
Willow Rosenberg: Don't hit the horsies!
Buffy Summers: We won't.
Buffy Summers: [to Giles] Aim for the horsies.

סוף סוף לפחות קיבלנו הסבר קצת יותר לגבי גלורי ולגבי הקשר שלה לבן.
אבל כשאת מתארת את זה ככה "הם יודעים עכשיו שהיא כלואה בגוף של גבר" זה נשמע פתאום מאוד טרנספובי שהם רודפים אחריה.

אני גם אוהב את זה שבאפי גייסה את ספייק לעזרה

וגם זה מתחילת הפרק שגם מצחיק וגם מבהיר עד כמה אין לבאפי סיכוי נגד גלורי:
DAWN: Buffy's just standing there not even blinking, like "Bring it on," and then, wham! Hell-bitch in orbit.
XANDER: Go, Buff!
GILES: I knew you'd best Glory eventually, I mean all-all our years of training-
BUFFY: A truck hit her.
GILES: Oh.
ANYA: You threw it at her?
DAWN: Well, no. She more kind of waited for it to hit Glory.

וכן... סוף די נוראי.

עוד שני פרקים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח לא חשבתי על הקטע הטרנסי שזה נשמע'
חחחח לא חשבתי על הקטע הטרנסי שזה נשמע
06/12/2019 | 16:53
8
לצפיה ב-'גברת מייזל המופלאה עונה 3 פרקים 1 ו2 '
גברת מייזל המופלאה עונה 3 פרקים 1 ו2
06/12/2019 | 16:30
24
איזה כיף שהסדרה חזרה
אני מת על הקצב שלה, אני מת על הדמויות (אפילו את ג'ואל אני אוהב כנראה)
אני שמח שהמריבה בין מידג' וסוזי נגמרה כבר בסוף הפרק השני. לא אהבתי אותם במריבה. וגם באמת עיצבן אותי שמידג' לא מפרגנת לה.
בכלל מידג' יכולה להיות בלתי נסבלת בכמה שהיא מפונקת. איך היא כועסת על ההורים שלה על ההחלטות שלהם ואיך שהן משפיעות עליה. אני לא אומר שהיא הייתה צריכה להשאר עם ג'ואל כמו שהם רצו, אבל הם לא מחוייבים לספק לה שום דבר בשלב הזה והיא צריכה להיות שמחה ממה שהם כן מספקים.
חבל שרוז פשוט ויתרה על החלק שמגיע לה בחברה. נכון שהמשפחה שלה היו מעצבנים, אבל לפחות שתקח את הכסף שמגיע לה כחלק מהמשפחה.
היה נורא מצחיק עם כל הקומוניסטים שהיה להם נורא נוח עם הנוחות של הדירה של אייב וממש לא רצו לוותר על העוזרת.
בכלל מסקרן אותי מה יהיה עם ההורים עכשיו שאין להם כמעט כסף, דירה ואייב נעשה חבר של לני ברוס.
פחות מעניין מה שקורה עם ג'ואל והמקום שהוא משכיר. אבל אני מקווה שיהיה לו משהו עם הבחורה האסייתית שם. גם כי אני לא רוהצ שהוא יחזור להיות עם מידג'. וגם כי יהיה מצחיק אם הוא יתחתן איתה ויקראו לה מיי מייזל.
מה שקצת חבל זה שבשני פרקים האלו היה יחסית מעט קטעי סטאנדאפ של מידג'. מה שהיה, היה די טוב, אבל בהחלט מעט.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 20 Over the Rainbow '
אנג'ל עונה 2 פרק 20 Over the Rainbow
06/12/2019 | 16:49
2
17
אז קורדיליה תקועה במימד של השדים הירוקים.
היא מנסה את הטריק של דורותי עם הנעליים אבל זה לא מחזיר אותה לקנזס.

אנג'ל מנסה לדקלם את הקסם מהספר וזה לא פותח לו את הפורטל:
Is this thing out of batteries?

המפלצת שרודפת אחרי קורדיליה מתגלה כסוג של כלב שרק רוצה ללקק אותה
אבל הבעלים שלו רואה את קורדיליה כפרה ותופס אותה בלאסו. מתייחסים שם לבני אדם כמו שאצלנו לחיות ועבדים...
הם מגלים שקורדיליה מקוללת בחזיונות וזה אומר להם משהו.

אנג'ל, ווסלי, גאן ולורן מהקריוקי מצליחים לעבור דרך הפורטל לעולם שלו בשביל להציל אותה אבל נכלאים בעצמם ומבובאים למשפט - מול השופטת קורדיליה (אני די ניחשתי שהקטע של "הקללה" שלה בעצם יגרום לאנשים שם להמליך אותה או משהו דומה)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המון קרה בפרק הזה '
המון קרה בפרק הזה
06/12/2019 | 19:04
1
20
בעוד יחסית מעט מאוד קרה בפרק הקודם.
גם כל העלילה של קורדי בפייליאה שכללה זה שהיא נתפסה, נמכרה לעבדות, דיברה עם מישהי אחרת*, גם קיבלה חיזיון, גם עברה מבדקים וגם הפכה לשליטה או משהו.
*(זאת הבחורה שבפרק הקודם ראינו בחיזיון של קורדיליה שגם נשאבה לתוך פורטל)

בעוד במקביל כל העלילה עם שאר החברה שמנסים למצוא דרך לעבור אחרי קורדי, גאן עם התחבטות אישית, לורן מקבל עצה מסייקיק אחרת, מחפשים דרך לעבור בלי להפוך ליצור-תאום-סיאמי (היה מצחיק שאחרי גאן היה בשוק שלא סיפרו לו שזה סיכון).

וכרגיל המון דברים מצחיקים כמו היצור המפלצתי שבסוף פשוט מלקק את קורדיליה.
איך שאנג'ל מאושר כל כך מזה שהוא יכול להיות בשמש.
והקטע של הקרב שלהם שווסלי צועק שנראה לו שהם מנצחים - ואז עוברים לכך שהם כולם קשורים.
הקטע שגאן חושב שזינופוביה זה פחד מזינה

אגב, היו כל מיני דברים בפרק הקודם שבכוונה קשורים לפרק הזה:
כשקורדי עומדת להקיא במסעדה הם חושבים שיש לה חיזיון על שד-פרה.
אנג'ל עומד באור הזרקורים בסט של הפרסומת של קורדיליה כאילו הוא בשמש אמיתית.
הלבוש של קורדיליה בפרסומת לא הרבה יותר חושפני מהלבוש שלה בתור שליטה.*
(*וכאן אני חוזר לאירוניה שהתוכנית מבקרת את עניין הלבשת נשים בלבוש מינימלי ואז עושה את זה בעצמה)

יפה שחזית שהקטע של הקללה יגרום לאנשים שם להמליך את קורדיליה. לא נראה לי שאני חשבתי בכיוון הזה בצפיה ראשונה (אי שם לפני 18 שנה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כל כך נכון '
כל כך נכון
06/12/2019 | 19:30
15
הקטע עם הבגדים, גם לי זה עושה לא נוח...

לא שמתי לב להקשרים מהפרק הקודם (חוץ מהבחורה השניה שכן הבנתי שזאת ההיא)

לגבי המשפט האחרון, אם היית צופה בזה לראשונה היום אז היית בטוח מנחש את זה גם.

וגם בעיני העלילה של גאן לא הכי מעניינת, ובינתיים בכלליות פחות מתחברת לדמות שלו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 21 The Weight of the World '
באפי עונה 5 פרק 21 The Weight of the World
06/12/2019 | 19:46
1
18
באפי נכנסה למצב הלם וווילו תופסת פיקוד

מסתבר שבני אדם לא זוכרים את הקטע שגלורי ובן מתחלפים. אז רק ספייק כן זוכר את זה.
הוא מסביר להם והם מבינים את זה ממש לאט.
ואז שוב מייד שוכחים

בינתיים גלורי שמחזיקה את דון מתחילה להתחרפן מרגשות אנושיים של אשמה והקסם ששולט בחילופין בינה ובין בן מתחיל גם להפרם והמאבק ביניהם מגיע לשיא (מה שגורם גם לאנשים לזכור אותם יותר טוב ולהם לזכור אחד את השניה)

ווילו נכנסת בקסם לראש של באפי בשביל לנסות להוציא אותה מזה ומגלה שהיא מרגישה אשמה על כך שהיא חושבת שנתנה לדון למות כי שברגע אחד רצתה לוותר והתייאש.

ספייק וזנדר גונבים מהמכשף הזקן שכבר פגשנו קופסה עם משהו שיעזור להביס את גלורי כנראה. (ומסתבר שהוא גם ממאמיניה).

אבל ג'יילס מבשר בסוף לבאפי שהדרך היחידה לעצור אותה ולמנוע את פתיחת הפורטל לכל עולמות השדים והכחדת העולם היא להרוג את דון.

פרק אחד לסיום

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קיצוניות '
קיצוניות
06/12/2019 | 23:30
16
של חלק מהרגעים הכי דרמטיים ועצובים - מצב הטראומה של באפי שבו היא הוזה שהיא חונקת את דון
לעומת הקטעים הסופר מצחיקים של ספייק מנסה להסביר להם שגלורי ובן הם אותו אדם. היה יכול להיות היסטרי אם היו גוררים את זה ליותר מפרק אחד. אבל אולי זה כבר היה חוזר על עצמו מידי.

Ben! Glory! He's a doctor. She's the Beast. Two entirely separate entities sharing one body. It's like a bloody sitcom.

אני רואה שכבר ראית את פרק סיום העונה של באפי, אבל אני רוצה להשלים את העונה של אנג'ל ואז להגיע לזה, כי את פרק הסיום בא לי לראות שוב גם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הויקינגים החביבים חזרו - צפיתי בפרק הראשון של העונה האחרונה '
הויקינגים החביבים חזרו - צפיתי בפרק הראשון של העונה האחרונה
06/12/2019 | 20:33
14
כמו כן - אהבתי את "אבא משתדל" של טל פרידמן 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 21 Through the Looking Glass '
אנג'ל עונה 2 פרק 21 Through the Looking Glass
06/12/2019 | 21:58
2
22
טוב קרו יותר מידי דברים בפרק הזה בשביל לסכם...

אז ממש בקצרה את העיקר:
קורדי נסיכה לפי הנבואה שלהם אבל בעצם נשלטת ע"י ה"כמרים" של פאלייה (העולם הזה).
אנג'ל הציל את פרד (הספרנית שנעלמה לכאן מל"א לפני 5 שנים) ואז גילה איך נראה השד שבתוכו בעולם הזה ונכנס להלם.
לורן (המארח מהקריוקי שזה העולם שבא ממנו) - ערפו את ראשו!
ווסלי וגאן נשבו ע"י גרילה של אנושיים ביערות.
וגילינו שכל מה שהולך שם איכשהו קשור לוולפארם והארט! (מהציורים על כריכות הספרים שלהם של זאב, אייל וצבי wolf-ram-hart)

היו גם רגעים מצחיקים כמובן כמו שלאנג'ל יש פה השתקפות במראה והוא לא מרוצה מהשיער המשולם שלו (פחחח) והמשפחה המצחיקה של לורן עם ריקוד השמחה, ואיך שאנג'ל נהנה שהם מעריצים אותו, וכשלורן מתחיל לשיר וכל האנשים שם לא יכולים לסבול את זה, ועוד.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, המון התרחש בפרק הזה '
כן, המון התרחש בפרק הזה
07/12/2019 | 00:41
1
16
כשסיימתי אותו עכשיו הדהים אותי שבתחילתו כולם היו בטירה עם קורדיליה.

הקטע של אנג'ל עם המראה וזה שהוא כזה I don't understand איך יכלתם לא לספר לי על זה?
וקורדי נאלצת להרגיע אותו שהוא נראה טוב.
ואגב הוא נראה ממש ממש טבו בפרק הזה. כשהשמש בשיער שלו הוא נראה אפילו יותר טוב מהרגיל.
ואיך הוא שמח שמקבלים אותו כגיבור.
וכזה מצחיק שהוא מספר להם סיפורי גבורה כמו זה שהוא כרת את היד של הLawyer-beast (לינדזי). או הסיפור על הרופא שיכל לפרק את עצמו לחתיכות (קיוויתי לא לחשוב על הפרק ההוא שוב)
ואז הכל מתהפך תחילה כשהוא מבין שמבחינתם גיבור הוא מי שכורת את הראש לבחורה מסכנה.
ואחר כך כשהוא הופך למפלצת.
ופרד כל כך חמודה עם הHandsome man. Saved me from the monsters.  ואז ביי ובורחת.
ושהיא כל כך מטורפת מהשנים שם שהיא לא מאמינה שהוא אמיתי, או שהיא אמיתית או שהיא בכלל בחיים ואם היא לא בחיים והוא לא אמיתי אז איך היא יכולה לפתח איתו שיחה?
ולא ממש ברור איך היא יודעת כיצד לשלוט במפלצת שלו עם דם, אבל היא מצליחה.

והגילוי על וולפראם והארט היה מעולה. זה שזה בעצם שלוש חיות. מאוד אהבתי את זה.

ובכלל לא ציינת את הגרוסלאג שכל כך פחדו ממה זה יכול להיות ואז בא יצור מגעיל כזה, אבל אז מסתבר שזה בחור ממש חתיך שהוא גם גיבור גדול ולא מנוצח.
אבל כמובן שהכמרים שם לא באמת סתם נותנים לקורדיליה כוח לשלוט עליהם כי הם לא פראיירים, אלא זה רק כוח למראית עין וכדי להבהיר את זה הם כורתים את הראש של לורן!

אה כן, ווסלי וגאן בורחים דרך הביוב, נתקלים באנג'ל המפלצתי ואז נתפסים על ידי מורדים.

***המשפחה של לורן נורא מצחיקה. זה שזה עם הזקן זה בעצם אמא שלו
וגם Numfar do the dance of joy.
והנה קצת טריוויה - מי שמגלם את נאמפר ועושה את הריקודים הנורא מגוחכים האלו זה ג'וס ווידון עצמו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'די, איזה קטע שזה הוא '
די, איזה קטע שזה הוא
07/12/2019 | 11:21
6
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 22 The Gift '
באפי עונה 5 פרק 22 The Gift
06/12/2019 | 23:14
9
37
OMG טוב אני יודעת שבאפי תחזור איכשהו כי יש לה עוד 2 עונות, אבל זה היה קשה לצפיה.

שוב, יותר מידי לי בשביל לכתוב הכל.

מתחילת הפרק הייתי בלחץ שמישהו ימות, אבל חשבתי שמישהו אחר ולא באפי. במובן מסויים זו הקלה שרק היא, כי לגביה כאמור זה ברור שהסיפור לא נגמר ולדמות אחרת זה יכול היה להיות סופי.
חוץ מזה ווילו הצליחה להחזיר את טארה
אניה וזנדר התארסו.
ג'יילס הרג את בן (כפי שאפשר היה לנחש כשטארה אמרה לו אתה קילר)
ספייק... שבור בגלל באפי אבל עוד "חי"

מתה להמשיך לעונה הבאה אבל חייבת להשלים ליתר בטחון קודם את סיום העונה של אנג'ל.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב עונה 6 תחכה למחר '
טוב עונה 6 תחכה למחר
07/12/2019 | 00:31
2
8
לצפיה ב-'מתעצלת הא? 8 פרקים ביום זה הגבול שלך '
מתעצלת הא? 8 פרקים ביום זה הגבול שלך
07/12/2019 | 00:50
1
6
לצפיה ב-'האמת שזה היה 7, כי את "אהבה קשוחה" ראיתי עוד ברביעי בלילה'
האמת שזה היה 7, כי את "אהבה קשוחה" ראיתי עוד ברביעי בלילה
07/12/2019 | 11:26
16
לפעמים את הפרק האחרון אני רואה כשכבר מאוחר לי מידי לסכם אז דוחה ליום הבא.

אבל אתה לא יכול להתלונן, אני מזניחה בגלל הבינג' הזה את כל שאר הסדרות שלי עכשיו. מחכים לי פרקים של שיימלס, המתים המהלכים, עמק הסיליקון, החיים עצמם, חזרתם של הויקינגים! , חומריו האפלים, משפחה מודרנית....
אני לא רגילה למצב כזה!
אבל ברור שאני לא יכולה עכשיו לחכות עם עונה 6. לא מקנאת במי שהיה צריך לחכות שנה או משהו כזה לעונה הבאה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איזו פתיחה הא? '
איזו פתיחה הא?
07/12/2019 | 14:00
16
כשהפריוויאסלי הוא בהתחלה קטעים מהפרק הראשון ואז הופך למונטאג' של שבריר שניה מכל פרק בכל הסדרה עד כה.
אגב, זה לא רק פרק סיום עונה 5, אלא גם הפרק ה100 של הסדרה.
וגם הרבה זמן חשבו שהוא יהיה הפרק האחרון של הסדרה כי רשת הWB לא רצתה לחדש את הסדרה לעונה שישית. בסוף הסדרה ניצלה כי היא עברה לרשת UPN.
(*שנים לאחר מכן שתי הרשתות האלו התאחדו למה שנקרא הCW.)
תארי לך שזה בעצם היה יכול להיות הפרק האחרון לחלוטין של הסדרה.

מהסיבה הזאת גם נחמד שהפרק מתחיל עם פשוט קטילה של ערפד רגיל. חזרה לבסיס.

אני מת על האנרגיה של אניה כשהיא מעודדת את כטולם לחשוב על הרעיונות ואז כשספייק וג'יילס מתעצבנים עליה היא באמת מעלה רעיונות טובים.
הקרב עצמו היה אפי לחלוטין עם המון טוויסטים מגניבים. לחלוטין לא ראיתי את העניין הבאפי-בוט בא.
*אם כי במחשבה לאחור היה יותר יעיל אם באפי הייתה נלחמת לצד הבאפי-בוט ולא מחכה שהיא תמות כדי להכנס לקרב.
אבל זה באמת מצב שברור שכולם עזרו בקרב ותרמו לכך שגלורי נחלשה לרמה שבאפי יכלה להביס אותה. גם ווילו עם הקסם שהוציא משהו מגלורי, גם הדאגונספיר והבאפי-בוט, גם גרזן הטרולים, גם זאנדר והדבר הזה של הריסת בניינים.
והבסוף פשוט הנחישות של באפי כשגלורי אומרת לה שהיא לא יכולה להרוג אותה ובאפי אומרת שהיד שלה אפילו לא עייפה.

אני לא ראיתי את זה שג'יילס הרג את בן מגיע. בכלל רק בצפיה שניה נראה לי קלטתי שזה מתחבר לזה שטארה קראה לו קילר.
אז יפה על הקליטה המהירה של זה

פרק אדיר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד משהו '
עוד משהו
07/12/2019 | 14:07
2
17
הקטע שבו ספייק הולך לעזור לבאפי להביא נשקים מהבית שלה, אבל הוא לא יכול להכנס ואז היא מזמינה אותו פנימה שוב...

ומה שהוא אומר לה:
I know you'll never love me
I know that I'm a monster
But you treat me like a man

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יואו זה קטע שובר ומהמם כזה! '
יואו זה קטע שובר ומהמם כזה!
07/12/2019 | 14:20
3
לצפיה ב-' '
07/12/2019 | 14:25
17
אוי ואני כ"כ אהבתי איך שהוא התרגש שהיא הזמינה אותו פנימה הוא אמר משהו כמו "פרסטו" זה כאילו הוא כ"כ מתלהב מכל מחווה קטנה שהיא נותנת לו שבאופן כללי זה קצת פאתטי, אבל אצלו זה פשוט כזה חמוד כשזה קורה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואפילו עוד משהו - מתקשר לדבר שאני הכי אוהב לדבר עליו'
ואפילו עוד משהו - מתקשר לדבר שאני הכי אוהב לדבר עליו
07/12/2019 | 14:30
1
17
חלומות בבאפי.
את זוכרת שאמרתי לך בזמנו שלחלום של באפי ופיית' בסוף עונה 3 יש משמעויות. וזה מתחבר גם לחלומות בפרק Restless.
אז הנה:
בחלום בסוף עונה 3 (בסרטון המצורף בערך 0:35) יש את חילופי הדברים האלו:
Buffy Summers: There's something I'm supposed to be doing.
Faith: Oh yeah. Miles to go. Little Miss Muffet counting down from 7-3-0.

730 זה כמות הימים שיש בשנתיים. כלומר כבר אז נחזה שלבאפי נותרו רק שנתיים לחיות.
בחלום בRestless כשבאפי מדברת עם טארה היא מסתכלת על שעון ואומרת שכל כך מאוחר. בשעון רואים שהשעה היא 7:30 וטארה אומרת לה שהשעון הזה לא נכון. (כי בשלב הזה הזמן שלה כבר ירד ל365)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יפה '
יפה
07/12/2019 | 14:40
4
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 22 There's No Place Like Plrtz Glrb |ספוילר'
אנג'ל עונה 2 פרק 22 There's No Place Like Plrtz Glrb |ספוילר
07/12/2019 | 00:22
3
23
מצליחים לחזור לעולם שלנו ביחד עם פרד הספרנית, אחרי שאנג'ל נלחם בצ'מפיון של הממלכה שקורדי התאהבה בו אבל לא הסכימה לשכב איתו כי זה היה מעביר לו את החזיונות שלה, ווסלי הנהיג בחוכמה את הקרב של המורדים וקורדיליה הרגה את הכומר הראשי ושחררה את העבדים בפאלייה.

כשחוזרים מוצאים את ווילו שבאה לבשר לאנג'ל על באפי...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איכשהו בפרק הזה כאילו פחות קרה '
איכשהו בפרק הזה כאילו פחות קרה
07/12/2019 | 01:45
1
16
כלומר לעומת שני הפרקים הקודמים שהרגישו עמוסים מאוד בעלילה.
כאן פשוט ווסלי וגאן הוכיחו למורדים שהם לא משרתים של הממלכה והצטרפו אליהם. אנג'ל ופרד הצטרפו אליהם ואז הלכו להלחם בגרוסלג. המורדים תקפו את הטירה עם קצת ערמומיות מצד ווסלי והטובים ניצחו.
כלומר היו כל הקטעים של להבין שלורן עדיין חי גם כשהוא מנותק מהגוף שלו. והקטע המצחיק עם אמא שלו בסוף.
ואנג'ל הבין שהוא יותר חזק מהצד המפלצתי שלו.
ומשום מה כל הזמן הופכים את ווסלי למנהיג של קבוצות

וזה מעניין שקורדי בעצם מסרבת לוותר על החזיונות שלה. אפילו כשהיא יודעת שזה יהיה למען מישהו טוב.

היה גם מצחיק כשאנג'ל חושב שקורדיליה אומרת שהיא אוהבת אותו.

וגם זה:
Charles Gunn: I got a plan.
Wesley Wyndam-Pryce: Oh, thank God! What is it?
Charles Gunn: We die horribly and painfully, you go to Hell and I spend eternity in the arms of Baby Jesus.
Wesley Wyndam-Pryce: Oh.

ופרד כזאת מצחיקה עם הטירוף שלה
Winifred 'Fred' Burkle: They'll kill you and you'll turn into that beast.
[pause]
Winifred 'Fred' Burkle: Maybe not exactly in that order.

ואחרי כל זה ווילו מופיעה והמילה האחרונה בעונה 2 של אנג'ל זה "באפי"

*אגב, בגלל שבבאפי עסקו בענייני פורטל בין עולמות והחברה של אנג'ל היו תקועים בעולם אחר אז חשבתי שזה ישתלב איכשהו. אבל זה לא.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי אנג'ל היה כזה חמוד '
אוי אנג'ל היה כזה חמוד
07/12/2019 | 11:32
17
אחרי שהיא אומרת אני אוהבת אותך והוא מבין שלא אליו ומאוכזב.

גם קרע אותי מצחוק הקטע שקורדיליה הולכת עם הראש של לורן לחדר השחתת גופות ופוגשת את הגרוסלאג וכשהיא מחבקת אותו בלי לזכור שהראש ביד שלה ודופקת אותו בתחת של הגרוסלאג

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
07/12/2019 | 11:48
12
לצפיה ב-'באפי עונה 6 פרק 1 Bargaining (1) '
באפי עונה 6 פרק 1 Bargaining (1)
07/12/2019 | 12:59
10
21
החברים קוטלים ערפדים עם רובוט-באפי.
הבדיחת נוק-נוק שלה
מה זה ג'יילס ירד מהפתיח?????????????????????? אוף.
הוא עוזב לאנגליה. אני מפחדת שזה אומר שבאפי האמיתית לא תחזור בקרוב (???)

זה קריפי שהם חיים עם הרובוט כאילו רגיל בבית, אבל הם צריכים להשלות את השדים שהיא עוד בחיים, וגם את האנשים בשביל שלא יקחו את דון. הפגישת הורים בבי"ס

ספייק ממשיך לשמור על דון אבל קשה לו עם הרובוט שמזכירה לו את באפי

ווילו מתכננת לנסות להחזיר את באפי מאיפה שהנשמה שלה נמצאת.

הערפדים מגלים שבאפי הוחלפה ברובוט ומגיעים באמצע הכישוף החזק והמלחיץ!

אבל נראה שבאפי בכל זאת חזרה לגוף שלה בקבר!

ג'יזס איזה פרק מלחיץ!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב... אני אנסה להגיב '
טוב... אני אנסה להגיב
07/12/2019 | 13:59
5
28
גם קשה לי להגיב כי יש כ"כ הרבה דברים, וגם כי אני מנסה בכוח להדביק את הקצב שלך באנג'ל, (אני סיימתי בדיוק פרק 2X14 ) אני קוראת את התגובות שלך אבל כל הזמן אומרת לעצמי שאגיע לקצב שלך ואז אגיב, אבל לא נראה לי שזה יהיה בקרוב, ועוד ממש קיוויתי להגיע בזמן לראות איתך את שני הפרקים האחרונים של עונה 2 של אנג'ל כי אני זוכרת שהם היו כאלה מעולים, אבל במעומעם ממש את העלילה), אבל כנראה שזה לא יקרה
חוץ מזה שאת מפתה אותי כל הזמן עם ההודעות שלך על באפי ואז לפעמים אני משחילה פרק של באפי באמצע ועוד יותר מתעכבת עם אנג'ל. אולי אני אפתח הודעה חדשה ואעשה סיכום משלי על אנג'ל עד פרק 2X14.

אבל בנתיים כמה מילים על באפי. טוב, בעצם יש כ"כ הרבה מה להגיד שאני בטוח אשכח דברים:
- הפרק שבאפי בסוג של "קומה"- ממש עצוב ויפה, ואהבתי את כל הקטעים שווילו נכנסת לה למחשבות וכל מה שהם דיברו לגבי להרוג את דון.
- אני מבינה את ג'יילס כשהוא אמר שאולי לא תהיה ברירה אלא להרוג את דון. כלומר זאת אמת קשה, אבל לפעמים אי אפשר לנצח. בסוף היוצרים הסתפקו בזה שהוא הרג "רק" את בן, שזה אמנם מכניס אותו לקטגוריה של להרוג בן אדם, אבל כזה שהצופים (הצופים של הסדרה, לא מועצת הצופים) יוכלו לסלוח לו על זה, וגם הדמויות האחרות. זה כנראה לא היה קורה אם הוא היה רוצח את דון. אבל אלו החלטות שבכל זאת בעיני מנהיג צריך לדעת לקבל לפעמים. עם כל הכאב, ברור שעדיף שאדם אחד ימות מאשר שכל היקום יהרס. אני גם חושבת שאם לא היה פיתרון אחר, מישהו היה צריך להרוג את דון כי אין מה לעשות. זה היה קצת עצוב כשהסקוביז דיברו על להרוג את בן כפתרון והסכימו, ואז הם קלטו שהם מדברים על אדם ואסור להם כביכול.
- הקטע שספייק היחיד שזוכר שגלורי ובן זה אותו אדם וכל הזמן מנסה להסביר להם והם שוכחים Is everyone here very stoned?
- מהפרק הלפני אחרון וגם מהפרק הראשון בעונה  נראה שמי שממלאת את תפקיד המנהיגה כשבאפי לא יכולה להיות- זאת ווילו.
- אני מתה על הפתיחה של עונה 6 עם ווילו שמדברת לכולם במחשבות ורואים מעין אירוע קטילה שהם עושים אחרי המוות של באפי ואז פתאום רואים את הרובוט, ובהתחלה לא מבינים וזה נראה כאילו זאת באפי, עד שהיא אומרת את המשפט המוזר הזה ובדיחת הנוק נוק . גם השתמשו בבאפיבוט בקרב נגד גלורי, וגם בפטיש של הטרול ההוא מהפרק שהם שיחררו את הטרול שהיה פעם אדם שיצא עם אניה.
- ספייק עוזר להם ובלי תמורה בכלל! תמיד חשבתי שזה כ"כ חמוד מצידו, וזה עוד יותר גורם לי לא להבין את עניין הנשמה- כי פה באמת אין לו כלום להרוויח, ומבחינתו הרי באפי מתה, אז זה לא אפילו בשביל להתחנף אליה או להרשים אותה. והוא עדיין עושה את זה
והמשפט שלו לג'יילס- "Oh, poor Watcher. Did your life pass before your eyes — 'Cuppa tea, cuppa tea... almost got shagged... cuppa tea'?”
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בהחלט תגיבי גם על הפרקים של אנג'ל שאת רואה'
בהחלט תגיבי גם על הפרקים של אנג'ל שאת רואה
07/12/2019 | 14:09
3
15
ואל תגיבי בשרשורים הישנים שלונה כתבה בהם
תכתבי בשרשור דיוני סדרות החדש (ואם את רוצה אז תקשרי להודעות שהיא כתבה כדי שיהיה ברור למה את מגיבה)
במיוחד כשזה פרקים שאת רואה מחדש (ובטח אחרי די המון זמן מאז שראית פעם אחרונה)
גם אם יש לך רק מעט לכתוב, תכתבי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח אוקי אני אכתוב, אני אנסה היום עוד לעשות סיכום '
חחח אוקי אני אכתוב, אני אנסה היום עוד לעשות סיכום
07/12/2019 | 14:16
2
14
של מה אני חושבת על אנג'ל עד פרק 2X14, אבל יותר מאוחר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' בהחלט תכתבי!'
בהחלט תכתבי!
07/12/2019 | 14:22
1
4
לצפיה ב-'(רק בזהירות כמובן מספוילרים עתידיים)'
(רק בזהירות כמובן מספוילרים עתידיים)
07/12/2019 | 14:30
4
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב את זה '
אני מאוד אוהב את זה
07/12/2019 | 14:41
13
שווילו משתמשת במין טלפתיה קסומה כדי לתקשר עם אנשים.
היא בעצם עשתה את זה פעם ראשונה בפרק סיום עונה 5 כשהיא אומרת מדברת ככה עם ספייק ואז אומרת לו לעלות על המגדל.

*זה גם מתקשר לי עם קומיקסים של אקס-מן, כי שם הרבה פעמים יש טלפת בקבוצה שמשתמש ביכולת שלו ליצור תקשורת בין כל חברי הצוות בזמן פעולה.
**וזה מתקשר גם כי ג'וס ווידון עצמו כתב ריצה מעולה של האקס-מן בקומיקס. והוא השתמש בזה הרבה.

לגבי עניין המעשים של ספייק שנובעים מאהבה למרות שאין לו נשמה...
זה נושא מורכב ופשוט קשה לי לדבר על זה בלי להתייחס גם לדברים שקורים מאוחר יותר. זה נושא מעניין מאוד לדיון, אבל עדיך שכבר נעשה אותו יחד עם לונה כשהיא תסיים (ובקצב המטורף שלה זה יקח רק עוד איזה חודש וקצת)

*ברצינות, לפני חודש היא רק התחילה אנג'ל עונה 1 ובאפי עונה 4. זה 88 פרקים בחודש!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ידעתי שאני אשכח דברים '
ידעתי שאני אשכח דברים
07/12/2019 | 14:14
2
26
דברים שרציתי להגיד בהודעה הקודמת אבל שכחתי, כי ברור שאני אשכח:
- בקטע של "בפרקים הקודמים" של פרק אחרון של עונה 5 ראו סצנה מכל פרק אם אני זוכרת נכון. פעם בדיון שקראתי על הפרק באינטרנט מישהו אמר משהו יפה, שזה אולי היה כאילו סימן לזה שבאפי תמות כי אומרים ששניה לפני שמתים רואים את כל החיים חולפים מול העיניים.
- גם אהבתי בתחילת הפרק שהיא מצילה מישהו והוא אומר לה- "אבל את רק ילדה", ואז היא אומרת- "זה מה שאני כל הזמן אומרת"
- לא לגמרי הבנתי את החוקיות עם הקטע של בן וגלורי. בן היה בן אדם רגיל לפני שגלורי הגיעה ליקום שלהם ואז היא השתלטה על חלק מהגוף שלו? או שהוא "נוצר" ברגע שהיא הגיעה?
- כל הקטע עם זה שבאפי יכולה למות במקום דון בגלל שיש להם אותו דם, הרגיש לי מעט דאוס אקט מאכינה. כאילו לא מרגיש לי שזה היה אמור לעבוד, אבל זה יצר סיום מרגש ועצוב שאפשר לסספנד את הקטע ההגיוני
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון '
אם אני זוכר נכון
07/12/2019 | 14:18
1
17
הוסבר שבן נוצר בתור כלי בשביל גלורי. כלומר הוא לא היה קיים לפניה.

כן, העניין עם זה שהדם של באפי הוא כמו הדם של דון... מוזר. ודי לא הגיוני. האם זה אומר שגם באפי הייתה המפתח?
אבל כן, אפשר לסספנד.

כתבתי למעלה על כך שהיה קטע מכל פרק. רעיון מעניין באמת שזה כמו שאומרים שרואים את כל החיים לפני המוות.

אגב, את התגובה הזאת יכלת להגיב על הפרק ההוא ולא על הפרק הזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
07/12/2019 | 15:06
15
אני חושב שדון נוצרה או מבאפי או מאמא שלה...ולכן הן חולקות את אותו דם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי, קודם כל '
אוקי, קודם כל
07/12/2019 | 14:15
19
זה לא רובוט-באפי
זה הבאפי-בוט
יש לה שם. כלומר בערך.

קטע שקצת קשה לעקוב אחריו:
Buffybot: Oh, who's there?
Xander: You know, if we want her to be exactly...
Spike: She'll never be exactly.
Xander: I know.
Tara: The only really real Buffy is really Buffy.
Giles: And she's gone.
Buffybot: If-we-want-her-to-be-exactly-she'll-never-be-exactly-I-know-the-only-really-real-Buffy-is-really-Buffy-and-she's-gone who?

כן, פרק מלחיץ
אבל הדבר הכי מלחיץ זה באמת שג'יילס לא מופיע בקרדיטים. WTF
(וטארה עדיין לא בקרדיטים )

אגב, בDVD שני הפרקים הראשונים של עונה 6 פשוט באים כפרק אחד ארוך. אולי הייתי צריך לומר לך שאת יכולה לראות את שניהם ברצף. אבל לא נורא גם אם כבר ראית את הפרק הראשון לעונה של אנג'ל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 3 פרק 1 Heartthrobe '
אנג'ל עונה 3 פרק 1 Heartthrobe
07/12/2019 | 14:49
2
22
וואו פרד הצטרפה לפתיח. לא חשבתי שהיא הולכת להיות כזאת חשובה.
אבל היא עדיין בטראומה ולא יוצאת מהחדר.
אנג'ל חזר אחרי תקופת האבל שלו על באפי במנזר עם שדים. חשבתי שנראה אותו קצת יותר מתמודד עם זה, וקורדיליה גם מרגישה שהוא לא התמודד, אבל התמודדות עם ערפד שאנג'ל הרג את אהובתו מהעבר מוציאה ממנו את מה שהוא באמת מרגיש על זה.

אני מתה על דניס שממלא אמבטיה לקורדיליה וכל זה
ווסלי צריך להסתפר דחוף.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שכחתי לכתוב את הסוף '
שכחתי לכתוב את הסוף
07/12/2019 | 15:44
1
17
דארלה בהריון... מן הסתם מאנג'ל? (לא אוהבת את זה בכלל, נשמע טלנובלי, מקווה שלא יהיה כזה יותר מידי).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שיהיה ברור '
שיהיה ברור
07/12/2019 | 17:28
30
בעיקרון ערפדים לא יכולים להכנס להריון. לא מערפדים אחרים, לא מבני אדם... שום דבר כזה.
אז מה שקורה שם זה מוזר.
(אבל אולי טיפה טלנובלי. או יותר נכון סבוני)

כן, השיער של ווסלי ארוך...

אני קצת פחדתי שאני רומז לך שפרד הולכת להצטרף לסדרה באופן מלא, כי אני די ברברתי עליה בפרקים האחרונים של עונה 2. שתביני שאני ניסיתי לא לכתוב עליה יותר מידי בגלל זה. אבל לא יכלתי שלא לכתוב עליה בכלל.

היה מצחיק שאנג'ל נורא מנסה לשדל אותה לצאת מהחדר, אבל כשהיא סוף סוף עושה את זה הוא צועק עליה לחזור.

סוף סוף בעונה 3 אנג'ל הגיעו לקאסט קבוע של 5. באפי התחילו עם זה. (בעונה 3 כבר היו להם 7)

אני שמח שהם חשבו על הטבעת שגרמה לאנג'ל להיות חסין לשמש ויתדות. גם אני חשבתי על זה (ולא זכרתי שהזכירו את זה בפרק)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל- סיכום עד פרק 2X14 '
אנג'ל- סיכום עד פרק 2X14
07/12/2019 | 15:44
3
25
סיכום עונה 1- איכשהו זכרתי שהעונה הראשונה הרבה יותר מהנה מהפעם הזאת שראיתי אותה. כאילו זכרתי שהיא לא הייתה מהחלקים הטובים של אנג'ל, אבל הפעם היה לי ממש קשה לצלוח אותה. דווקא אני אישית לא היה לי בעיה עם גור או דברים מגעילים (נגיד הפרק של הבחור שמתפרק לחתיכות), אבל פשוט הבנתי כמה כל הקונספט של "נבל השבוע" לא כייף לי ואני הרבה יותר רוצה עלילה מתמשכת. זה בסדר אם מדי פעם עושים רק של פילר (כי גם צריכים למלא 22 פרקים), אבל לפחות שיחזרו מדי פעם לעלילה הגדולה, ולעונה 1 של אנג'ל לא ממש הייתה אחת כזאת.
בנוסף, הפעם ידעתי מראש לא להיקשר לדויל כי ידעתי שהוא ימות אז כל הפרקים הראשונים קצת הרגשתי שאני מבזבזת את האנרגיה בלנסות להיקשר לדמות שאין טעם לעשות את זה (טכנית זה גם מה שקרה בצפייה הראשונה, אבל בגלל שאז לא ידעתי שדויל ימות אז הבנתי שזה היה חסר טעם רק לאחר המעשה ובאמת התחברתי ואהבתי אותו בפרקים שהוא היה, וגם שישפתי קצת אותו ואת קורדי).
חוץ מפרקי הקרוסים שהיו לרוב מעניינים, בעיקר כי היו בהם דמויות מבאפי (הפרק עם ספייק, הפרק עם באפי וכמובן  הפרק המדהים של פיית' שהוא עדיין הכי טוב בעיני של העונה ה-1). היו ממש קמצוץ של פרקים שחיבבתי מבחינת הקייס השבועי.
הפרק שדויל הולך למסיבת רווקים של אשתו לשעבר, רק כי זה ממש מצחיק, הפרק שמגלים בסופו שהילד שהיה בדיבוק של שד הוא פסיכופט בלי נשמה, והפרק שאנג'ל נקלע לקרבות של השדים. כמעט כל שאר הפרקים העונה הזאת היו כ"כ meh בעיני. והקטעים היחידים שנהנתי מהם אלו הקטעים של הדינמיקה של הקבוצה (הסקוביז של אנג'ל?). ווסלי דמות ממש נחמדה בסדרה הזאת, בצפיה ראשונה היה לי מאוד מוזר שהוסיפו אותו דווקא, כי מבחינתי הוא היה לגמרי מיותר בבאפי, אבל בסדרה הזאת הוא הרבה הרבה יותר אהיב.

משהו ספציפי שאני ממש אוהבת באנג'ל שבאופן כללי זה מרגיש שהמוסר יותר אפור מאשר בבאפי. נראה לי ציינתי במיוחד את שלושת הפרקים האלה שאהבתי כי התמה הזאת מתבטאת בהם. בפרק עם דויל שהולך למסיבת רווקים של אשתו לשעבר אז מדברים על זה שיש שדים שומרי שלום (דויל בעצמו חצי שד ולא מסוכן), הקטע עם הילד שהוא בעצמו פסיכופט ממשיך לערער את הקו הזה שבין זה שרוע שייך רק לשדים, והפרק ששדים נאלצים להילחם אחד בשני מראה שגם שדים יכולים להיות קורבנות.

הקו הזה ממשיך עם הדמות של לורן בעונה השניה, השד של הקריוקי הוא שד טוב (ובכלל כל הקונספט של הקריוקי הזה שהוא יכול לקרוא את העתיד של האנשים ששרים מעולה (וגם תורם סצצנות מעולות שבהם אנג'ל נאלץ לשיר )).

אבל כל זה לא חזק מספיק כמו העלילה של העונה השניה שזכרתי אותה בקווים כלליים, אבל עכשיו כשאני רואה שוב אני זכרת כמה היא מצויינת. ההבדל העיקרי הוא שיש אשכרה ארק יפה ומעניין לדמות של אנג'ל, בתור אחת שלא התחברה אליו עד עונה 2, מאוד אהבתי את העלילה שלו. בעקרון עד הנקודה הזאת- אנג'ל היה בין שני קיצוניות- או אנג'ל הטוב עם הנשמה, או אנג'לוס הסדיסט והרשע לגמרי. אבל פה אנחנו פוגשים אנג'ל אחר, יותר אפור עם מוסר מעורפל שזה תמיד דבר שיותר מעניין אותי. אנג'ל בהחלט הופך ליותר אפל בעונה הזאת. אחד הקטעים שזכרתי מהעונה השניה זו הסצנה המעולה שהוא סוגר על האנשים במסיבה של העו"דים את דרו ודרלה בידיעה שהם יאכלו אותם. עכשיו קראתי מה כתבת על הפרק הזה לונה, שלא אהבת את זה כי את מרגישה שזה כאילו הציגו את אנג'ל כ-"רע", ואני לא ממש רואה את זה כך. כמו שאמרתי, זה בהחלט הציג אותו כיותר אפל ומורכב אבל זה בדיוק מה שהפך אותו לכ"כ מעניין העונה הזאת! זה לא שאני לא יכולה להבין למה הוא עשה את זה, אני לגמרי ומבינה ואף יכולה להצדיק. אבל בכל זאת אי אפשר להכחיש שככל שזה נוגע לגיבורי על וכאלה, הכלל הוא בד"כ שלא נותנים לבני אדם למות (אפילו באפי לא יכולה לתת לבני אדם למות, אפילו כשזה הדבר הכי נכון לעשות). חוץ מזה שהוא מסתגר שוב בתוך עצמו, מנתק קשר עם החברים שלו כדי שהוא יוכל להתרכז במשימה שלו לנקום ב- w&h.
אני גם מאוד אוהבת איך שבנו את המצב שהוא הגיע אליו. כבר בעונה ראשונה קשה לו מאוד להתחבר עם אנשים, המילה brooding, פחות או יותר הפכה להיות שם שני שלו, וגם כשהוא כן מצליח ליצור קשר ולפחות להיות ידיד של האנשים שהוא עובד איתם, אבל הוא יודע שהוא לא יכול ליצור קשרים רומנטיים בגלל הקללה ולאורך זמן, הייאוש הזה בהחלט משהו שיכול לתסכל ואני מבינה למה הוא יגיד לעצמו- "למה אני בכלל עושה מה שאני עושה"? גם לא מעט פעמים עוד בעונה הראשונה הוא אמר כמה פעמים שיש בו חלק עם רצון , גם כשהוא עם נשמה, לעשות דברים רעים שהוא צריך למנוע מעצמו בכוח.
אז ברור שעם הזמן המטלה הזאת של להיות גיבור מכבידה עליו, ויוצא שהוא מנסה למצוא סיבה לעשות את זה. אני מאוד יכולה להזדהות עם הרצון שלו. בפרק הראשון של עונה 2- רואים אותו כולו מבסוט אחרי שמצאו את הנבואה שאם הוא יעשה מספיק טוב הוא יהיה בן אדם. הוא ממש מתייחס בפרק הזה למעשי הגבורה כאילו זאת רשימה שצריך למלא (עם הלוח שהם רושמים עליו הכל), ובסוף הפרק מבין שזה לא צריך להיות מהסיבה הזאת.
ואז מגיע כל הקטע שהם מחזירים את דרלה. כאדם, ויש לה נשמה, ובגלל שהוא הכיר אותה כ"כ הרבה זמן ואולי בנוסף לרגשות אשמה על זה שהוא הרג אותה, אני חושבת שהיה כ"כ חשוב לו לנסות להציל אותה כי הוא הרגיש שאם הוא יצליח לעשות את זה זה כאילו יתן משמעות לכל מה שהוא עושה. וזה מה שהוא מנסה לעשות כל הזמן- למצוא את המשמעות והסיבה של למה בכלל להיות גיבור. הוא כבר עזב את העניין הנבואה, אז עכשיו דרלה סיפקה לו את האפשרות הזאת של משמעות. אבל אז זה לא הצליח, ויותר מזה, w&h הביאו את דרו שתהפוך אותה לערפדה שוב וזה כאילו מבחינת אנג'ל זה היה הקש ששבר את גב הגמל, זה כאילו הוא ניסה בכוח למצוא משמעות והם לקחו לו את זה, אז כמו שדרלה אמרה בפרק שהוא שרף אותה ואת דרו (בעוד סצנה ממש חזקה)- זה לא אנג'לוס, אבל זה גם לא אנג'ל (בטח לא האנג'ל שראינו בסדרה באפי), זה משהו אחר. והוא בעונה הזאת הולך על קו אפור כזה, שלא הייתי מגדירה בהכרח טוב או רע, אבל מבחינתי בטח ובטח יותר מעניין מכל גירסה קודמת של אנג'ל שראינו.

עוד כמה מילים על w&h ועל לינזי- שוב גם פה לפי ההודעות של לונה (עד הפרק הזה לפחות) ראיתי שלא אוהבת אותם בכלל. אני בדיוק ההפיך. קודם כל אני אוטומטית יותר אוהבת שיש עלילה עונתית וסוג של big bad שצריך להילחם נגדו שזה כבר שיפור עצום מבחינתי על עונה 1. בנוסף העובדה שהרעים הם בעצם אנשים ולא שדים ממשיכה את כל הקו של המוסר האפור שיש בסדרה הזאת (נכון הם משתמשים לפעמים בשדים, אבל בעצם מי שמחליט לעשות את הדברים הרעים הם בני אדם). אני גם מתה על הקונספט של חברת עו"ד בתור החבר'ה הרעים, מבחינה מטאפורית. זה מצחיק שמדי פעם הם מגניבים בדיחות אמיתיות על עו"דים, כמו שהם מנסים על כל דבר להוציא הוצאה מוכרת , כמו על ההחזרה של דרלה.
ועכשיו לינזי- אז... יש לי טיפה קראש עליו . אני היחידה? בסדר, אני מוכנה להיות היחידה עם קראש עליו. אני מרגישה שהוא לא רע בתוכו, אלא בן אדם עם סיפור חיים מאוד קשה והרבה דדי אישיוז שאם מישהו היה לוקח עליו חסות ומכוון למקום הנכון, הוא היה יכול לעבור צד.
דיי התעצבנתי מהיחס של אנג'ל אליו בפרק לפני אחרון בעונה 1. לינזי בא אליו עם נקיפות מצפון כי הוא יודע שw&h הולכים לפגוע בילדים וממש בא אל אנג'ל עם עלה של זית, מוכן לבגוד בחברה, ואנג'ל ממש מתייחס אליו מגעיל. משתף איתו פעולה אבל במינימום של המינימום. כאילו, הוא לא בן אדם עם נשמה שאולי זקוק להצלה? למה אנג'ל לא רואה את זה? בדיוק לפני שני פרקים הוא נלחם על הנשמה של פיית', שסבבה והכל, אבל אי אפשר להגיד שהיה מגיע לה שילחמו עליה יותר, ואחר כך הוא גם נלחם בשביל דרלה, אבל הוא לא מנסה בכלל עם לינזי וזה מבאס אותי רצח. אני דיי מבינה את לינזי שחזר למקום של הרעים אחרי זה.
אז בעצם בנתיים אני אוהבת את כל האלמנטים של העונה ה-2- ארק עלילתי, פיתוח ממש מעניין של דמות שלא כ"כ אהבתי עד עכשיו. הרבה שאלות של מוסר אפור שאני ממש ממש אוהבת (לפחות באלמנט הזה אני חושבת שאנג'ל הסדרה מתעלה על באפי). אה, וגם הצירוף של גאן לעלילה ממש ממשש תורם. הוא חמודי.

טוב אז חפרתי. אבל אתם ביקשתם   
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אחלה חפירה '
אחלה חפירה
07/12/2019 | 16:03
1
26
אני איתך בהרבה מהדברים: הרבה יותר טוב שיש עלילה מתמשכת, הקטע של חברת עו"ד אנושית בתור הנבלים הראשיים וכולי, על הנייר אני הכי אוהבת את זה גם.

אבל הביצוע לא עשה לי את זה, הדמויות שלהם ובעיקר לינדזי וליילה סתם שעממו ועצבנו אותי (למרות שאני מסכימה שלינדזי הוא די חתיך בעקרון ), בעיני היתה חסרה בניה יותר טובה שלהם מעבר לקלישאה של קרייריסטים שיעשו הכל בשביל שיקדמו אותם בחברה. נכון שללינדזי היה קטע של התנדנדות בין טוב לרע אבל לא באופן מספיק משכנע  בעיני.

אהבתי את מה שכתבת לגבי אנג'ל שמצא בנבואה ואח"כ בדארלה את המוטיבציה שלו להמשיך.
(עם הקטע של המוסר האפור והאפלה שלו כבר כתבתי שיש לי בעיה כי אני לא ראיתי בשום דבר כמעט שהוא עשה לא אפור ולא אפל, אז אני מסכימה שזה מה שהיוצרים כנראה התכוונו, אבל אותי הם לא שכנעו בזה מספיק.)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
07/12/2019 | 18:10
45
אני מרגישה שהמילים "אפור מוסרית" טיפה בעייתיים פה וזה קצת מפספס את הנקודה שניסיתי להעבירוכן, אני מודעת שאני בעצמי השתמשתי בהם כי זה גם חלק, אנג'ל שסגר את הדלת על העובדים של w&h, הוא אפור מוסרית ביחס לעצמו וביחס לאיך שאנחנו מכירים אותו.
ביחס לאנג'ל שעזר לבאפי אקטיבית להרוג שדים בבאפי, והאנג'ל שפתח את החברה ומסתמך על החזיונות של דויל ואז קורדיליה כדי לעזור לאחרים ומגדיר את עצמו כגיבור לא היה אמור לעשות את זה. אבל זה אפילו לא ממש הקטע של המוסריות שמעניין אותי. זה יותר הנסיגה הנפשית שלו למקום דיכאוני ואפל בתוך עצמו. אני אנסה להסביר אחרת.
קודם כל- אנג'ל הוא דמות טרגית. הוא נדד איזה 100 שנים אחרי שנתנו לו נשמה וסבל מיסורי מצפון, ובזמן הזה לא הייתה לו ממש משמעות בחיים. ראינו בנתיים (עד הפרק אליו הגעתי) שני פלשבקים לתקופה שהוא היה ערפד עם נשמה ולפני שהוא פגש את באפי. הראשון היה ב-Are You Now or Have You Ever Been, שבו היו לו טיפה יסורי מצפון אבל בסופו של דבר הוא נתן לשד לחסל את כל תושבי המלון ההוא. הפעם השניה שראינו אותו עם נשמה לפני באפי היה נדמה לי ב-Darla, כשהוא מנסה לחזור לחבורה של דרלה ספייק ודרוסילה בטענה כלפי דרלה שהוא כן יכול לאכול עם הנשמה ומגלים שהוא כן עושה את זה אבל בורר את האנשים שלו- אוכל רוצחים ואנשים ואנשים רעים אבל לא פוגע בחפים מפשע, וכשדרלה מכריחה אותו לאכול תינוק הוא לא מסכים ואז היא מגרשת אותו. כלומר הוא לא הפך לאדם סופר מוסרי אחרי שהחזירו לו את הנשמה, ובעיקר לא הייתה לו מטרה או משמעות לחיים. עד שהוא פגש את באפי, ובגלל שהוא התאהב בה הוא פתאום מצא משמעות בלא רק להיות פאסיבי ולא לאכול חפים מפשע, אלא להיות ממש אקטיבי ולהרוג שדים ולהיות גיבור.
כשהוא עבר ל-LA, המשמעות הזאת עוד יותר התחדדה לו, יחד עם זה שהוא קיבל הוכחה שיש כוח עליון שבחר אותו למטרה מסויימת ה-The powers that be, והוא יודע את זה בגלל המפגשים עם האורקלים. הם גם שלחו לו בהתחלה את דויל שיהיה איש החזיות, ואז העבירו את הכוח של החזיונות לקורדיליה. אנג'ל מצא משמעות בלהיות גיבור- בלהגן על חלשים, מעבר לעניין מוסרי, זה נתן לו ערך לחיים. בנוסף הוא עבר בעונה 1 תהליך יפה של להיפתח לאנשים. הרי אנחנו זוכרים שעד לבאפי הוא היה לגמרי מתבודד, ובסדרה באפי היחידה שהיה לו באמת אכפת ממנה זו באפי. בסדרה אנג'ל הוא מתחיל להתחבר לאנשים ברמה האישית- לקורדיליה, לדויל ואז ווסלי וגאן שזה עוד חלק בריא בשינוי שלו ומוסיף לו עוד סיבות לחיות- כי אכפת לו מאנשים.
ברגע שהיה את הקטע שדרו עירפדה את דרלה, הוא כאילו נשבר לגמרי וישר נכנס לרגרסיה. לא רק שנתן לערפדים לאכול בני אדם, לא רק שהוא פיטר את החברים שלו וכתוצאה מכך ויתר על העבודה היומיומית שלו של לעזור לאנשים (הוא יודע שקורדיליה עוד מקבלת חזיונות ולא אכפת לו), הוא התרחק מהאנשים היחידים שהוא יצר איתם קשר ופתאום הפך להיות אכול נקמה. פתאום כל מה שעניין אותו זה רק לנקום ב-w&h וכל הדברים החיוביים והבריאים שהיו לו בחיים שוב נעלמו. האובדן במשמעות בקשרים חברתיים הדברים שהיוו *עבורו* סיבה לחיות כבר לא היו חשובים לו וזה התהליך העצוב שהוא עבר שגרם לי להתחבר אליו. במובן מסויים זה אומר ש-w&h קצת ניצחו. אני לא בטוחה לגמרי מה הייתה המטרה שלהם בלהחזיר את דרלה, אבל השתלשלות האירועים לחלוטין דפקה אותו נפשית והכניסה אותו לרגרסיה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני שמח שאת מרגישה ככה'
אני שמח שאת מרגישה ככה
07/12/2019 | 17:56
12
גם אני זוכר שאהבתי את עונה 2 הרבה יותר מעונה 1.
ואני גם זוכר שבצפיה שניה של עונה 1 של אנג'ל עוד פחות אהבתי אותה. (בעיקר טובים בה באמת פרקי הקרוסאובר)
ואני גם זוכר שאהבתי הרבה יותר את עונה 2 ואת כל הארק עם דארלה ועם וולפראם והארט.
צפיתי רק בממש מעט פרקים הפעם לצידה של לונה אז לא יכלתי ממש להגיב לזה שהיא פחות התחברה אליה. אני שמח שאת כן ושהסברת את זה כל כך יפה.
אני גם מאוד אוהב את זה שהמוסר באנג'ל הרבה יותר אפור.
יש מידה שזה בה כל הזמן ואז יש את הארק הזה שבו אנג'ל נעשה אפל ומפטר את האחרים.

קשה להגיב בפירוט להכל בחפירה כזאת ארוכה.
אני מקווה מאוד מאוד שאת תכתבי בפירוט על הפרקים הקרובים ולא תחכי עד שתסיימי את עונה 2 כדי לכתוב שוב.
יש כמה פרקים מאוד משמעותיים ואני לא אכנס לזה, אפילו שאת בעצם כבר יודעת מה יקרה, אבל בכל זאת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 6 פרק 2 Bargaining (2) '
באפי עונה 6 פרק 2 Bargaining (2)
07/12/2019 | 16:10
1
14
באפי חזרה יופי, פחדתי שזה יקח יותר פרקים.

סצינה יפה אבל סופר מלחיצה של באפי עם דון על המגדל הרעוע והנופל.

נ.ב.
באמת קוברים נשים עם נעלי עקב? שאפילו בקבר לא יהיה להן נוח?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האמת היא... '
האמת היא...
07/12/2019 | 17:40
13
רציתי לומר שהרי הקטע באמריקה (ועוד מקומות בעולם) זה לסדר את הגופה לפני קבורה כדי שיוכלו לראות אותה וגם מלבישים אותה בבגדים יפים. אז לא מפליא שהיא תהיה בעקבים.
אבל החבורה הרי לא עשו קבורה רשמית לבאפי. היא לא קבורה בבית קברות והם לא סיפרו לרשויות שהיא מתה.
אם ככה מי בעצם הלביש אותה בשביל הקבורה הזאת? זה נראה לי קריפי מידי שהם בעצם יעשו את זה בעצמם.
ובכלל מוזר ששמו לה מצבה שם. מה אם מישהו סתם מטייל במקום ומוצא מצבה. הוא בטח מזמין משטרה שבודקת אם משהו באמת קבור שם. ואז עושים בדיקות ומגלים שזאת באפי. אבל אם ככה מי זאת שמסתובבת בחיים?

...בקיצור, תמיד יש דברים חדשים לחשוב עליהם.

אבל איזה פרק אפל (גם מילולית כי כולו מתרחש בלילה)
וגם איך ווילו באמת לא חשבה על כך שבאפי כנראה תחזור לגוף שלה ותמצא את עצמה קבורה?

עצוב כשבאפי שואלת אם זה גהנום על המגדל.
ואומנם היא לא באמת באפי, אבל היה עצוב לראות שמפרקים את הבאפי-בוט.

ויש את זה:
Willow Rosenberg: Xander, it's not a bug... It's Tara. Come on.
Xander Harris: And how long have you known that your girlfriend's Tinker Bell?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 6 פרק 3 After Life '
באפי עונה 6 פרק 3 After Life
07/12/2019 | 19:13
5
21
האמת שהתחלתי את פרק 03X02 של אנג'ל אבל הפקתי באמצע כי הייתי חייבת לראות את הפרק הזה.

הפרק ברובו הרגיש לי מאוד סטיבן קינג קריפי כזה... אבל הסוף.
וואו, זה היה חזק.
ווילו חשבה שהיא מצילה את באפי מהגיהינום, אבל בעצם היא שלפה אותה מהשלווה והאושר הנצחיים של גן עדן או מיי גאד. זה כל כך נורא. ומסביר את איך שבאפי... עכשיו.
אהבתי שהיא הרגישה שהיא יכולה לספר את זה רק לספייק, כי אם האחרים ידעו זה יהיה נורא בשבילם.
גם היה מקסים איך שהיא באה אליו קודם והוא סיפר לה איך שבדמיונו הוא הצליח להציל אותה שוב ושוב כל לילה
אבל אוי המונולוג שלה בסוף היה נוראי ומדהים

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו איזה פרק '
וואו איזה פרק
07/12/2019 | 20:57
2
31
הוא לא נחשב מיוחד (חוץ מהסוף כמובן) אבל אני ממש ממש אוהב אותו.
קטעי הרדיפה של היצור הזה הם קריפיים בדרך שאני אוהב.
אבל מה שהיה ממש חזק זה שהיצור הזה תוקף אותם על הכישוף שהם עשו, בעיקר את ווילו. כי היא בכלל לא סיפרה לאחרים על איך שהיא הקריבה את העפר הקטן.
הקטע הכי חזק זה כשנראה שבאפי מופיעה בחדר של ווילו וטארה.
What did you do? Do you know what you did? You're like children.
Your hands smell of death. Bitches! Filthy little bitches, rattling the bones. Did you cut the throat? Did you pat its head? The blood dried on your hands, didn't it? You were stained. You still are.
זה קטע מצמרר.

אני גם אוהב את העימות של ספייק עם זאנדר כשהוא אומר שווילו הסתירה את זה ממנו בגלל שהיא ידעה שיש סיכוי שבאפי תחזור לא נכון.

אוי וכשבאפי שואלת את ספייק כמה זמן היא לא הייתה:
Hundred and forty-seven days, yesterday. Uh... hundred and forty-eight today. 'Cept today doesn't count, does it...?

אבל כמובן הקטע בסוף זה הדבר הכי חזק. התיאור שלה של הגן עדן. ואז של כיצד העולם הזה הוא גהנום. לא באופן כללי, אלא כל רגע ורגע.
וכשרואים את זה שוב אז מבינים את הכל עם ההבנה הזאת.
ואחד הדברים החזקים שמבינים זה שכשהיא עושה את ההחלטה ללכת ולהודות להם, לחברים שלה, כי היא מבינה שזה מה שהם צריכים. וזה כל כך מה שהם רוצים לשמוע שהם מאמינים לה, אבל זה שקר מוחלט כשהיא מודה להם.

לגבי זה שהיא סיפרה לספייק - אפשר לראות את זה כדבר יפה שהיא מרגישה שהיא יכולה לספר לו.
אבל אפשר גם לראות את זה כדבר רע. זה כמו שהיא אמרה - היא יכולה להיות לבד גם כשהוא שם. הוא לא באמת נחשב מבחינתה.
לא אכפת לה שהוא יידע שהיא סובלת. האם זה דבר טוב או רע?

כמובן שיש לי מיליון מחשבות נוספות בנושא ומורכבות יותר, גם לגבי העניין עם ספייק וגם לגבי כל עניין ההתמודדות עם זה שהיא הוצאה מגן עדן...
אבל אני לא יכול לשתף כרגע.

הסוף זה בהחלט אחד הרגעים הכי עצובים בכל הסדרה. בהחלט ראוי למשחק חנוכה על רגעים עצובים שלא כוללים מוות.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
07/12/2019 | 22:14
1
13
היו לי גם מחשבות כאלו לגבי באפי וספייק. לא יודעת. יכול להיות שזה כי שהיא פחות חושבת על הרגשות שלו, או שרואה אותו כפחות רגיש ויותר "יכול להתמודד עם זה", או אולי שהיא לא חושבת שזה יפגע בו כמו שזה יפגע בהם לדעת שהיא סובלת. כאילו שלמרות שהיא הבינה שהוא אוהב אותה היא לא באמת מפנימה שאכפת לו מהרגשות שלה ברמה של הקרובים לה ביותר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בבקשהה תכתבי מילים בכותרת של ההודעות שלך'
בבקשהה תכתבי מילים בכותרת של ההודעות שלך
08/12/2019 | 00:37
17
אני יודע אילו הודעות אני קראתי ואילו לא לפי הצבע (מה שקראתי נצבע בכחול)
אבל כשיש רק אייקון אז אני לא יכול לראות את זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מאוד אוהבת את הפרק '
אני מאוד אוהבת את הפרק
08/12/2019 | 14:51
1
40
בעיקר כי אני לוקחת אותו יותר בקטע מטאפורי שעובד ממש מצויין בעיני. כל העניין עם "לקסם יש מחיר", כביכול התבטא בשד שהיה בפרק, אבל בעיני לא באמת. הרי את השד הם הצליחו לחסל תוך פרק אחד. בעיני ה"מחיר" ההרבה יותר גדול זה המחיר שבאפי צריכה לשלם עכשיו כשהיא חזרה לחיים. החברים שלה החזירו אותה כי *הם* רצו שהיא תחזור, אבל הם לא עצרו לחשוב אם היא בכלל רוצה לחזור. המונולוג שלה בסוף לספייק כ"כ קורע לב. היא בכלל לא רצתה לחזור. היא הרגישה שלווה והם לקחו לה את זה, וזה בעצם המחיר האמיתי, לא השד. ועכשיו היא צריכה לחיות עם זה
בסדרות פנטזיה הרבה פעמים מחזירים אאנשים מהמתים, וזה היה ברור שבמקרה של באפי יחזירו אותה, מן הסתם היא הדמות הראשית. בד"כ זה קצת מעצבן אותי כשמחזירים דמויות, כי בד"כ הסצנה של המוות היא משמעותית וחזקה ואז להחזיר דמויות תמיד מרגיש לי כאילו מוזיל את המוות.
מה שכן, יש מקרים שבעיני אפשר לעשות את ה-trope של להחזיר בן אדם לחיים בצורה לפחות מעניינת, ואני מודה שהפעם הזאת, בניגוד להרבה סדרות, באמת עשו את זה. החזרה לחיים גבתה מחיר. ושוב, לא השד שהם חיסלו תוך פרק, אלא הגילוי שבאפי לא רצתה לחזור בכלל. זה עצוב. זה מצמרר, והכי חשוב, זה גורם למוות שלה לא להיות סתמי. היא אמנם חזרה לחיים, אבל זה לא כאילו היא אף פעם לא מתה, זה השפיע עליה.

חוץ מזה כ"כ הרבה רגעי ספאפי כ"כ יפים:
- כשהיא יורדת במדרגות וספייק מבין שהיא לא הרובוט ואיך שהוא מסתכל עליה
ושהוא ספר את הימים
- והנאום שלו על זה שהוא "כל לילה מציל אותה" אוח זה היה כ"כ מרגש.
ולגבי הסוף- מה זה אומר שהיא סיפרה רק לספייק? אפשר באמת להסתכל על זה בשני מישורים- או שזה אומר שהיא מרגישה הכי בנוח איתו, או שהכי פחות אכפת לה ממנו בשביל שהיא תוכל לספר לו את זה.

אני בוחרת להסתכל על זה כדבר חיובי. אפילו אם זה נובע מזה שפחות אכפת לה ממנו, עדיין היא סיפרה לו חלק עצום ממשהו שהיא ממש לא רצתה להגיד לאחרים. באופן כללי היא בן אדם שמרגיש נורא צורך להגן על אחרים ופוחדת להראות חולשות והגנה, אבל הרבה פעמים זה מה שמרחיק אותה מאנשים.
זוכרים כמה היא ניסתה להיות חזקה מול ריילי ולא להראות לו כשהיא בוכה על אמא שלה וכו' כי היא פחדה שזה יכביד עליו- זה בדיוק מה שהרחיק אותו. הוא רצה לראות את הצדדים היותר חלשים שלה, הוא רצה להרגיש שהיא זקוקה לו- הוא אהב אותה ברמה שהוא רצה לתמוך בה כשקשה לה, וזה כאילו מאוד קשה לה לתת לעצמה בכלל להיפתח ולהיות חלשה, ליד כל אחד. במיוחד בעונות האחרונות. בסופו של עניין אני רואה את העובדה שהיא סיפרה לספייק משהו חיובי- היא נתנה לו להיכנס פנימה, לא משנה מה הסיבה, אם אני הייתי מאוהבת במישהו, אני הייתי ממש שמחה אם הוא היה מרגיש נוח איתי ופתוח איתי לספר לי מה קשה לו ומה מעיק עליו. אז אני בוחרת להסתכל על הצד החיובי שבזה (תנו לי את זה! אין לי כמעט כלום בחיים! ).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח '
חחח
08/12/2019 | 20:08
12
"ספאפי" אבל זה לא מצלצל טוב.... מצד שני אי אפשר "באייק"

אני גם מעדיפה לראות את זה כחיובי, מן קשר מיוחד שנוצר ביניהם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 3 פרק 2 That Vision Thing '
אנג'ל עונה 3 פרק 2 That Vision Thing
07/12/2019 | 19:44
5
15
ליילה מתשמשת בשד כדי להעביר לקורדיליה חזיונות שפוצעים אותה פיזית, כדי לסחוט את אנג'ל לשחרר איזה בחור מכלא אש שטני.
השיחת חולין שלו עם סקיפ הסוהר
אוף די שיהרוג כבר את ליילה, ואל תגידו לי שזה "אפור" ו"אפל"
מן הסתם הבחור שהוא שחרר הולך לעשות צרות... ראו את הרוע על הפרצוף שלו.
ודארלה עדיין מסתובבת בדרום אמריקה עם הריון לא ברור שהיא מנסה להפטר ממנו אבל לא יכולה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את הפרק '
ראיתי את הפרק
07/12/2019 | 21:11
4
12
יש לי דברים אחרים לראות אבל אני כל הזמן מתפתה לראות פרקים איתך.
וזה אפילו לא כזה פרק טוב.

אבל מסכנה קורדיליה עם החזיונות האלו.

מעט פרד בפרק, אבל אני אוהב אותה. הקטע שגאן מציע לה להשתמש במזלג ואז אומרת לאנג'ל:  I've been forkin' with Gunn.
אבל מה שנחמד יותר זה שהיא בעצם עזרה להם בפרק להבין שצריך לנסות להבין מאיפה החזיונות מגיעים.

מצטער אבל להרוג את ליילה זה בהחלט אפל ולא נכון. היא בת אדם. אם כי עכשיו שאני חושב על זה, אני לא בטוח אם הבחור עם המוח ששלח חזיונות אל קורדיליה הוא לא גם בן אדם, פשוט עם יכולת מיוחדת. אז למה זה בסדר להרוג אותו?

כן השיחה עם סקיפ הסוהר הייתה מצחיקה.

קצת טריוויה קאסט
ראית המשרד (האמריקאית)? כי השחקן שמשחק את סקיפ הוא זה ששיחק את רוי (הארוס של פאם)

לא הייתי בטוח אבל הבחור עם המוח החשוף זה השחקן קאל פן. הוא גם שיחק בפרק של באפי (Beer Bad)

העורך דין החדש (יחסית, כבר ראינו אותו בסוף עונה 2) הוא השחקן שידוע בתור הקוריאני מאבודים (הוא עשה עוד לא מעט דברים).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא מבינה '
לא מבינה
07/12/2019 | 21:32
3
11
נבל שהוא שד זה מותר להרוג ונבל שהוא אדם אסור?
למה?
המון פרקים פה מדברים ומכוונים לזה שבני אדם הם גם יכולים להיות רעים ולמעשה רוב הרוע בעונה מגיע מהם, ושדים הם גם יכולים להיות טובים, וזו לא ההבחנה הנכונה. אז מה אפל ורע בלהרוג בנאדם נבל שרוב מה שהוא עושה זה לרצוח ולענות אחרים, בעקיפין או במישרין? כי בנאדם *מסוגל* לטוב? ראינו שיש גם שדים שמסוגלים לטוב. ויש בני אדם שעם כל הכבוד למסוגלות שלהם, הוכיחו מספיק שהם לא מעוניינים ולא בשום כיוון להפוך לטובים, ועשו מספיק רע. ליילה ושאר המנהלים של וולפראם והארט הם אנשים כאלה.
איך להרוג אותם שונה מלהרוג את המאסטר או את ווילקינס?
בעצמך אתה שואל מה ההבדל בינה לבין ההוא עם המוח החשוף שאולי הוא גם בנאדם, אז מה התשובה?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה באמת נושא בעייתי מאוד '
זה באמת נושא בעייתי מאוד
08/12/2019 | 00:24
2
10
זה גם נוגע לשאלה מה לעשות עם מכשפה. למשל המכשפה בפרק 1X03 של באפי. היא בת אדם, אבל היא משתמשת בכוחות על טבעיים כדי לעשות רע. גם ווילקינס היה בעיקרון בן אדם. בשני המקרים האלו בעצם לא היו צריכים להחליט מה לעשות כי המכשפה אז הרגה את עצמה (בעצם היא לא הרגה את עצמה, אבל היא כלאה את עצמה בפסלון) בעוד ווילקינס הפך את עצמו לבלתי הריג עד שהוא הפך לשד.
ספייק הוא דוגמה ל"שד" שלא הורגים בגלל שהוא לא יכול להרוג אחרים (אפילו אחרי שהוא הוכיח שהוא יכול לעזור לרעים)
לפעמים הסדרות קצת נכנסות לבעייתיות הזאת, אבל לרוב או מתעלמת ממנה או ממציאה תירוצים כדי להתעלם ממנה (כמו מה שתיארתי עם ווילקינס).

אבל הדבר העיקרי בעניין הזה הוא מבחינתי עניין לקיחת החוק לידיים אישיות וזה שאין תהליך. מי מסמיך את אנג'ל להחליט שאת ליילה מותר להרוג? אם מותר לו להרוג אותה אז האם מותר לו להרוג גם פושעים רגילים שהרגו והמשטרה לא תפסה? ומה אם פשוט חושדים בהם שהם רוצחים אבל הם בעצם חפים מפשע? האם אנג'ל מוסמך להחליט מי אשם ומי לא? והאם העובדים הזוטרים יותר בוולפראם והארט אשמים באותה מידה וגם אותם מותר להרוג?
יש המון שאלות מוסריות מורכבות שלא הגיוני לדעתי לשים את אנג'ל בתור שופט עליהם.

העניין עם שדים הוא שאז יש משהו שהוא מקובל בעולם המוסרי שלנו (בעבר לחלוטין, כיום אולי מתחילה קצת התנגדות לו) שזה הבחנה בין מין (species).
אין לנו בעיה להרוג נמלים, עכבישים, חלזונות ועוד מינים רבים כשהם מפריעים אפילו קצת. אפילו חתולים וכלבים הורגים הרבה פעמים פשוט כי יש יותר מידי מהם. ושלא לדבר על המינים שאנחנו הורגים בשביל אוכל.
כאן ההקבלה היא יותר ללהרוג זאב שתוקף בני אדם.
היחס (בסדרות) ברוב המקרים לשדים שהורגים הוא שזה הטבע שלהם ואין מה לעשות חוץ מלהרוג אותם.
במקרים אחרים מדובר בעניין של "רוע" של שדים. כלומר כאלו שכביכול הורגים כי הם רעים ואז נראה לי שהטענה היא שזה הטבע שלהם.
אולי בכלל הכיוון של היוזמה הוא המוסרי יותר. לשים להם צ'יפים שמונעים מהם לבצע אלימות (והיה לנו כבר דיון על זה)
ואולי בכלל לפחות במקרה של ערפדים לפעול על מנת להחזיר את הנשמות של כל הערפדים.
אבל נראה לי שהדבר הכי בסיסי זה ששדים זה מורכב יותר כי אין בעולם הזה מערכת מוסדרת כדי לטפל בהם מבחינה חוקית. כלומר זה לא שאנג'ל יכול למסור אותם למשטרה שתכלא אותם.

וזה אולי גם העניין עם מישהו כמו מכשף או הבחור עם המוח החשוף. אלו אנשים עם יכולות שמערכת המשפט של העולם הזה לא יכולה לטפל בהם.
וכאן גם נכנס העניין עם העורכי דין. בעיקרון ליילה מבצעת המון פשעים, אבל אין דרך להוכיח את זה ובגלל שהיא עורכת דין ועובדת במשרד עורכי דין אז ברור שאפילו עם המון עדויות לא באמת יצליחו להפיל אותה במשפט.

זה אגב לא שונה מאוד מהעולם האמיתי.
היה לאחרונה משפט גדול בארה"ב של חברת תרופות שהמנהלים הכי בכירים בה אישרו לייצר תרופות שיכוך כאבים שידעו שממכרים מאוד ומסוכנים. אני לא בטוח בפרטים ולא התעמקתי, אבל אם אני זוכר נכון אומרים שאיזה עשרות אלפים מתו בגלל ההחלטות שהמנהלים האלו עשו. ושהם די ידעו את משמעות של מה שהם עושים.
וכל מה שהם צריכים לעשות זה לשלם קנס. אולי גדול מאוד, אבל לא באמת מהכיס שלהם.
ואותו דבר קורה עם חברות אנרגיה וכימיקלים שאנשים רבים מתים בגללם.

בעיקרון, פאק, הייתי רוצה רוצה שיהרגו אנשים כאלו.
אבל אני לא מוכן למצב שבו אדם אחד, שלא הוסמך על ידי אף אחד, קובע על דעת עצמו למי מגיע למות ולמי לא.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הכל נכון אבל אתה לא עונה בסוף '
הכל נכון אבל אתה לא עונה בסוף
08/12/2019 | 20:05
1
13
למה זה אפל להרוג אדם (שעושה המון רע מוחלט, ואין דרך משפטית לטפל בו. בעיני ההנהלה של וולפראם והארט הם לא שונים מארגון טרור) ולא אפל להרוג שד, בעולם שבו הסדרה אנג'ל טרחה להראות לנו מאוד במכוון ששדים הם לא בהכרח סתם חיות טרף, אלא בהרבה מקרים טובים או לא מזיקים ובהרבה מקרים יצורים מורכבים עם רגשות והיסטוריה משפחתית וכל מה שעושה בני אדם לאנושיים.
אז בתכלס זה פשוט גזעים אחרים של בני אדם (גם אם לא קשורים אבולוציונית זה לא חשוב).
ועדיין אתה עושה הבחנה: להרוג את השד עם המוח לא היה אפל. להרוג את ליילה (שאולי רעה פי אלף יותר ממנו) - אפל.
למה?

אתה אפילו מודה שאתה היית רוצה שהוא יהרוג אותה. איך זה מסתדר עם "אפל"?
אתה קורה לעצמך אפל? לרגשות של עצמך?

עזוב "לא מוכן למצב שאדם אחד מחליט", זה מתאים לעולם המציאות שלנו. אם היית חי בעולם של הסדרה, אנשים כמו ליילה מסתובבים בלי הפרעה ועושים דברים כמו להחזיק בנק של בני אדם שקוצרים מהם איברים, סתם לזרוק דוגמה לאחד מכנראה מאות מעשי זוועה שהם עושים קבוע, ואפילו ראינו שהרוע שלהם מגיע לעולמות אחרים כמו פלאייה... באמת לא היית שמח שמישהו יחסל אותם?

אני לא יודעת למה אני כל כך מתוסכלת מהפערים האלו שיש לי בתפיסה שלי לשל אחרים... אולי אנחנו פשוט מבינים אחרת את המילה "אפל"?
בעיני אפל היה כשווילו איימה על ג'יילס. שום דבר שאנג'ל עשה בסדרה הזאת (לא כאנג'לוס) לא היה דומה לזה אפילו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מודה שאין לי תשובה מוחלטת לעניין '
אני מודה שאין לי תשובה מוחלטת לעניין
08/12/2019 | 21:40
7
אולי אנחנו רואים באמת באופן שונה את המילה אפל.
אני מסכים שזה לא תקף רק כלפי בני אדם. כלומר גם זה שרצחו את השד מרל זה אפל.
ואני גם מסכים שזה שאנג'ל הרג את האדם עם המוח זה אפל, במיוחד כי הוא לא יודע עליו שום דבר. (הוא לא הרג אף אחד, ועד כמה שאנג'ל יודע אולי ליילה הכריחה אותו לעשות את הדבר הזה לקורדיליה)
באופן כללי כשאתה הורג מישהו תבוני, בלי יצר של רוע טבעי, על דעת עצמך, זה אפל. זה תקף הרבה פעמים גם עם שדים. ובמבחינתי זה תקף תמיד עם בני אדם.
כמו שאמרתי, הסדרה לא תמיד מתעכבת לחשוב על כך שחלק מהפעמים שבהם אנג'ל הורג שד, או אדם עם יכולת על טבעית, זה גם אפל מאוד.

ויש הרבה אנשים בעולם שלנו שעושים דברים גרועים מליילה. חוץ ממה שאמרתי על חברות תרופות וכימיקלים ואנרגיה. יש גם אנשים כיום שסוחרים בעבדים, או סוחרים ישירות עם אנשים שהם יודעים שמחזיקים עבדים (או אנשים בתנאי עבדות).
וחוץ מזה שרוב האנשים האלו מוגנים מהחוק מכל מיני סיבות, אפילו אם הם לא היו הם לא היו נשפטים למוות.
וכבר אמרתי שאני הייתי שמח אם הם ימותו. אבל אני גם רואה בזה שאני רוצה את זה כמשהו אפל.
ומישהו שיחליט לקחת על עצמו לעשות את זה אני בהחלט אחשיב כיותר אפל ממישהו שמאיים רק על אדם אחר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי את תוכנית הבוקר פרק 8 '
לא הבנתי את תוכנית הבוקר פרק 8
07/12/2019 | 20:34
15
מיץ' חזר? למרות שהוא פוטר?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 3 פרק 3 That Old Gang of Mine '
אנג'ל עונה 3 פרק 3 That Old Gang of Mine
07/12/2019 | 20:37
13
15
מנסים לעשות סולחה בין אנג'ל ומרל אנג'ל הזה קורע אותי
גם מרל חמוד כזה.
אבל אז מישהו הורג אותו ועוד שדים.
גאן פחות בעניין של החקירה הזאת וגם יש לו אישיוז עם החבורה הקודמת שלו שחלקם רואים בו בוגד.

השד החמוד שעושה רעשים עם הקש
מסתבר שהחברים של גאן הם אלו שהורגים את כל השדים בלי הבחנה בין טובים ורעים.
ווסלי וקורדי מוציאים את פרד לשיר בקריוקי והיא חמודה כזאת, אבל החבר'ה של גאן מגיעים לשם ומרססים את המקום עם רובים ולוקחים את כולם בני ערובה עד שיהרגו את אנג'ל
גאן בוחר בצד של אנג'ל.
בסוף השדות שכישפו את המקום נגד אלימות של שדים מסירות את הכישוף ואנג'ל עם שאר השדים יכולים לנצח אותם.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, אני לא אראה כל פרק העונה '
טוב, אני לא אראה כל פרק העונה
07/12/2019 | 21:25
9
אין לי זמן לזה אפילו אם אני לא רואה שום דבר אחר.
ואני כן רוצה לראות דברים נוספים.

לא זוכר המון מהפרק.
אבל יש לי תחושה שהיה קצת מוזר שגאן בכלל התנדנד לגבי האם לתמוך בצד של אנג'ל אחרי כל מה שהם עברו יחד וכמה שהוא כבר מכיר את לורן ושדים אחרים.

עוד יציאה של פרד הופכת לטראומטית. תנו לבחורה מנוחה.

מחפש ציטוטים מהפרק...

זה טוב
Sure I like her! What's not to like? She's sweet and adorable and... seems to be laughing at something that shrub just said.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי! שכחתי לומר - אמורה לראות את אנג'ל 3X04 לפני באפי 6X04'
אוי! שכחתי לומר - אמורה לראות את אנג'ל 3X04 לפני באפי 6X04
07/12/2019 | 21:29
11
6
לצפיה ב-'רגע...'
רגע...
07/12/2019 | 21:36
1
14
אני כבר באמצע פרק 4 של באפי אז אני אעצור ואעבור. אבל תסביר לי אם אפשר בלי ספוילרים (כי עצם זה שיש חשיבות לפרק לפני פרק זה גם קצת ספוילר אבל אי אפשר להגיד את זה בלי) -
איך העונות האלו שודרו במקור? היה פרק שבועי של אנג'ל לפני פרק שבועי של באפי?
ואיך אתה צפית בהם?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא כזה קריטי, את יכולה לסיים את הפרק'
לא כזה קריטי, את יכולה לסיים את הפרק
07/12/2019 | 21:51
9
בעיקרון פרק 4 של אנג'ל שודר לפני פרק 4 של באפי.
וכן, עצם זה שכתבתי לך זה טיפה ספוילר.
אבל גם לא משהו נוראי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'העניין הוא כזה לגבי סדר הצפיה'
העניין הוא כזה לגבי סדר הצפיה
07/12/2019 | 21:47
8
1195
כפי שכתבתי לך מוקדם יותר היום, בסוף עונה 5 באפי עברה לרשת UPN. אנג'ל נותרה ברשת הWB.
בשתי עונות שהן היו באותה רשת שתי הסדרות תמיד שודרו אחת אחרי השניה (אנג'ל אחרי באפי) באותו יום.
אבל החל מהמעבר של באפי זה לא היה ככה. הן לא שודרו באותו יום. לא רק זה אלא בעוד סדרה אחת יכלה לקחת פגרה של שבוע שבועיים, הסדרה האחרת לא תעשה את זה.
זה לרוב לא מאוד משנה כי הקשר בין הסדרות נעשה מועט יותר (הוא כבר היה קטן יותר בעונה שעברה לעומת במהלך עונה 1 של אנג'ל) אבל לפעמים בכל זה יש לזה משמעות (לפעמים יותר ואני לא אגיד לך מתי זה יותר כדי לא לספלייר).

בשביל לדעת באיזה סדר כדאי לצפות בפרק אפשר לבדוק את תאריך השידור של כל פרק... אבל זה מעייף ומעצבן.
הרבה יותר קל זה ללכת לפי רשימות שאנשים עשו.
***אל תחפשי בעצמך רשימות כאלו*** כי את עלולה לראות ספוילרים בטעות.
הרשימות האלו גם לרוב מסמנות מתי יש קשר בין הסדרה, וחבל שתדעי מראש.

אז במקום זה אני אעתיק לך רשימה אחת כזאת לכאן (בלי הסימון של חיבורים בין סדרות) ואת תשתמשי בזה.

*זה גם יעשה לך את הצפיה ליותר כיפית כי לא תצטרכי כל הזמן להחליף בין הסדרות.

אז הנה:
Angel 3x01:
Angel 3x02:
Buffy 6x01:
Buffy 6x02:
Buffy 6x03:
Angel 3x03:
Angel 3x04:
Buffy 6x04:
Buffy 6x05:
Angel 3x05:
Angel 3x06:
Buffy 6x06:
Buffy 6x07:
Buffy 6x08:
Angel 3x07:
Angel 3x08:
Angel 3x09:
Angel 3x10:
Buffy 6x09:
Buffy 6x10:
Buffy 6x11:
Angel 3x11:
Angel 3x12:
Buffy 6x12:
Buffy 6x13:
Angel 3x13:
Angel 3x14:
Buffy 6x14:
Buffy 6x15:
Angel 3x15:
Angel 3x16:
Angel 3x17:
Angel 3x18:
Buffy 6x16:
Buffy 6x17:
Buffy 6x18:
Angel 3x19:
Angel 3x20:
Angel 3x21:
Angel 3x22:
Buffy 6x19:
Buffy 6x20:
Buffy 6x21:
Buffy 6x22:

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה! אז הרשימה הזו היא פשוט הסדר שבה הם שודרו כרונולוגית?'
תודה! אז הרשימה הזו היא פשוט הסדר שבה הם שודרו כרונולוגית?
07/12/2019 | 21:51
5
4
לצפיה ב-'בדיוק מה שהרגע הסברתי שזה לא'
בדיוק מה שהרגע הסברתי שזה לא
07/12/2019 | 21:56
4
10
*כן, אני יודע שאת כתבת לפני שאני כתבתי...

אם את רוצה אני יכול בטח למצוא רשימה של הסדר הכרונולוגי שבו יצאו הפרקים, אבל רוב הרשימות שמצאתי מראות סדר מומלץ שלא מסתמך על העניין הכרונולוגי (כלומר זמן שידור מקורי)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'למה לא עדיף הסדר הכרונולוגי?'
למה לא עדיף הסדר הכרונולוגי?
07/12/2019 | 22:19
3
13
הוא לא הכי בטוח + הכי פחות ספוילריסטי?
כי אם בסדר הזה כתוב "להפסיק לפני באפי פרק X ולעבור לאנג'ל Y עד Z, זה אומר שבפרקים Y-Z של אנג'ל יש קרוסאובר או משהו שמסתמך על מידע מבאפי או בפרק X של באפי יש משהו מאנג'ל, לא?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני רק מנסה להבין את זה עד הסוף, אני לא רוצה שתטרח לחפש לי'
אני רק מנסה להבין את זה עד הסוף, אני לא רוצה שתטרח לחפש לי
07/12/2019 | 22:22
2
10
את הסדר הכרונולגי... בכל מקרה אם אתה אומר שזה הסדר הרצוי אז אני אצפה ככה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני אעשה בשבילך חלק מהעבודה'
אני אעשה בשבילך חלק מהעבודה
07/12/2019 | 23:55
1
35
העתקתי מויקיפדיה רק את מספר הפרק ותאריך שידור הפרק של כל אחד מהפרקים בשתי עונות (של כל סדרה) האלו לקובץ אקסל.

אני מצרף גם את הקובץ אבל גם צילום מסך שלו.

לפי זה את יכולה לעקוב איזה פרק את אמורה לראות כל פעם.

אבל לדעתי גם הרשימה שנתתי היא טובה - העניין העיקרי הוא שפשוט בקושי יש קשר בין הסדרות בשלב הזה. אז זה ממש לא כל פעם שיש מעבר בין סדרה אחת לשניה ברשימה האחרת זה בגלל קרוסאובר. זה בעיקר סתם כדי לאגד פרקים שנחמד יותר לראות ברצף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המון המון תודה!! '
המון המון תודה!!
08/12/2019 | 20:06
2
לצפיה ב-'אני רק אבהיר'
אני רק אבהיר
07/12/2019 | 21:53
1
12
הסדר צפיה הזה הוא לא באמת הסדר שבו הפרקים שודרו אחד לעומת השני.
זה פשוט סדר צפיה מומלץ שמשלב יכולת לראות רצף של פרקים מאותה סדרה וגם מבטיח שאין סכנה שהתקדמת יותר מידי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי, זה כזה כאב ראש'
אוי, זה כזה כאב ראש
07/12/2019 | 22:30
13
מזכיר לי כשהשלמתי את סדרות הArrowverse בו זמנית אז הייתי צריכה למצוא סדר צפייה לחץ+הפלאש+אגדות המחר. מזל שלא צפיתי בסופרגירל באותה תקופה או שהייתי משתגעת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 3 פרק 4 Carpe Noctem '
אנג'ל עונה 3 פרק 4 Carpe Noctem
07/12/2019 | 23:02
11
נראה לי שאני שוברת שיא הודעות חודשי נוסף רק בשרשור הזה לבד

פרק מאוד מצחיק וחמוד כשזקן רודף נשים מחליף גוף עם אנג'ל ועושה איתו חיים
הרבה רגעים טובים.
בסוף הוא מגלה שבאפי חיה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 6 פרק 4 Flooded אחרון להיום'
באפי עונה 6 פרק 4 Flooded אחרון להיום
07/12/2019 | 23:34
2
15
באפי נתקלת בקשיים כספיים.

זנדר נהיה מעצבן מאוד אחרי שהוא הציע לאניה נישואין ועכשיו הוא מושך אותה כל כך הרבה זמן ולא מסכים לספר על זה לאף אחד

ג'יילס חוזר וזועם על ווילו שעשתה את הכישוף, בריב שלהם יוצא ממנה רגע אחד מאוד אפל והיא מאיימת עליו!
הוא גם רואה שמשהו מאוד קשה לבאפי ושהם לא מבינים עד הסוף מה קרה וקורה איתה.

ספייק עדיין היחיד שהיא חושפת בפניו מה היא באמת מרגישה.

3 הגיקים מהתיכון - ג'ונתן, הבחור שבונה רובוטיות והבחור ששחרר קופים מפלצות מתישהו (לא זוכרת אם ראינו את זה) - הם הנבלים שלנו עכשיו?
אוקיי, לזה יש הרבה פוטנציאל מצחיק.
"אנחנו צריכים להרוג את באפי וזה הבית של אמא שלי אז אני חושב שמה שאני אומר קובע"
הרבה שורות טובות.

בסוף באפי מקבלת שיחה מאנג'ל ונוסעת להפגש איתו אולי הוא יעזור לה קצת להתמודד?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, עכשיו את מבינה... '
טוב, עכשיו את מבינה...
08/12/2019 | 00:34
1
31
למה יש קשר בין הפרקים.
אבל תכלס זה באמת לא משנה איזה מהם רואים קודם.

אני מבין שאת באמת הפסקת את הפרק של באפי באמצע ועברת לזה של אנג'ל. כנראה די מיותר, אבל לא נורא.

את אנדרו (הבחור ששחרר קופים מעופפים בתיכון) באמת אף פעם לא ראינו. אבל מציינים שהוא אח של טאקר. וטאקר הוא זה שראינו בפרק של הProm, הוא זה ששיחרר את הכלבים המפלצתיים שתקפו כל אדם בלבוש מגונדר.

כן, הם די מצחיקים. (אבל גם מעצבנים מידי לפעמים, אז תהיי מוכנה).

כן, הרגע האפל עם ווילו הוא די אפל.
(שזה מצחיק כי אני חושב שהיא גם משתמשת במחשב של אפל)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'*סטגדיש*'
*סטגדיש*
08/12/2019 | 09:16
2

הודעות אחרונות

05:29 | 18.02.20 גם ברוטוס
12:45 | 16.02.20 מילי08
07:08 | 16.02.20 LeRanch
05:47 | 16.02.20 גם ברוטוס
07:40 | 15.02.20 LeRanch
09:22 | 14.02.20 כוס אליהו
05:42 | 13.02.20 גם ברוטוס
05:40 | 13.02.20 גם ברוטוס
06:00 | 11.02.20 גם ברוטוס
21:29 | 10.02.20 גם ברוטוס
16:09 | 10.02.20 LeRanch
06:24 | 09.02.20 LeRanch
06:16 | 09.02.20 גם ברוטוס
05:58 | 06.02.20 גם ברוטוס
05:57 | 06.02.20 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ