דיוני סדרות לאמצע השבוע

Lion_Heart

Well-known member

נאציזם וגזענות לא מפריע לאף אחד? ברצינות? כאילו...ברצינות?

אם הקורבן היה מתנהג אחרת הוא לא היה נפגע??????
טוב, בהצלחה

this is where i get off

didalf

Well-known member
בדבר אחד שיר צודקת

שילינגר לא סוחר סמים. הארים באוז התנגדו אידיאולוגית לסמים.
בכל השאר מסכימה לחלוטין איתך ועם טוויסטד. (וראיתי את הסדרה יותר מפעם אחת)
&nbsp
אגב אני בכלל מופתעת שראית אוז זה לא מרגיש לי הסגנון שלך.

Lion_Heart

Well-known member
זה לא ממש(קלטת אותי
)

לא זוכר למה צפיתי
...אבל הפסקתי לראות בשלב ממש מוקדם, כי זה באמת לא בשבילי

Lhuna1

New member
באפי עונה 5 פרק 18 Intervention |ספיולר|

&nbsp
באפי מפחדת שהסלייריות מקשה את ליבה ורוצה לקחת הפסקה וג'יילס לוקח אותה למדבר להתבוננות עצמית, שם היא פוגשת שוב את הסליירית הראשונה שאומרת לה שמוות הוא המתנה שלה. איזה דבר נוראי להגיד לה (או אולי שהיא מבינה בתוכה).
&nbsp
ספייק מקבל את הרובוט-באפי שהזמין ומגשימה לו את הפנטזיות המיניות.
&nbsp
זנדר והחברים פוגשים אותה וחושבים שהיא באפי. הם חושדים שמשהו לא בסדר אצלה בעיקר כי היא שוכבת עם ספייק, אבל לא קולטים שהיא גם מדברת כמו רובוטית מטומטמת

&nbsp
גלורי שיודעת עכשיו שהמפתח בדמות אדם, הורתה למניונים לעקוב אחרי האנשים הקרובים לבאפי והם מגיעים למסקנה שספייק הוא המפתח (בגלל באפי המזויפת שאיתו כל הזמן).
הם חוטפים אותו וגלורי מבינה מייד שזה לא הוא אבל מניחה שהוא יודע ומענה אותו בשביל שיספר לה.
&nbsp
באפי האמיתית חוזרת וכולם ממהרים למצוא את גלורי ולחלץ את ספייק כדי שלא יגלה לה על דון.
&nbsp
אחרי החילוץ משמידים כמובן את רובו-באפי, אבל באפי מתחזה אליה והולכת לספייק כדי לגלות אם הוא סיפר לגלורי.
&nbsp
הסצינה שהיא נותנת לו נשיקה וכולו
והוא מבין שזו באפי היא מהכי אהובות עלי עד עכשיו בסרדה אם לא הכי
והתגובה שלו...
וואו
אני מניחה שזה הכי הרבה שהוא אי פעם יזכה לקבל ממנה, וזה היה כזה רגיש ויפה בשבילו. וגם עצוב.
וגם שהיא אמרה לו בסוף שהיא לא תשכח את מה שהוא עשה בשבילן ושהיא יודעת שזה היה אמיתי.

אוף... איזה סיום מהמם!!
&nbsp
&nbsp

כן... סיום מדהים

זה שהיא מנסה לשכנע אותו ללכת לספר לגלורי כי זה מה שבאפי-בוט תעשה, אבל הוא מתנגד.
ואז הנשיקה.
לחלוטין

&nbsp
חוץ מזה המון קטעים מצחיקים כשהחבורה מדברים עם באפי-בוט.
מצחיק שהיא הכי מצליחה להתחבר עם אניה כי היא שואלת אותה מה שלום הכסף שלה

&nbsp
חוץ מזה:
הקטע במדבר שג'יילס צריך לבצע קסם עתיק, אבל באפי לועגת כי זה כמו ריקוד ההוקי פוקי.
&nbsp
Willow Rosenberg: Okay, yeah, you've been with a vampire before, but Angel had a soul.
Buffy Bot: Angel's lame. His hair grows straight up, and he's bloody stupid.
&nbsp
Xander Harris: No one is judging you. It's understandable. Spike is strong and mysterious and sort of compact but well-muscled.
Buffy Summers: I am not having sex with Spike, but I'm starting to think that you might be.
&nbsp
זאנדר אחר כך קופץ להנחה ששתי הבאפיות הן באפי שפוצלו (כמו שקרה לו)
&nbsp
Willow Rosenberg: Wait. This shouldn't be about blame.
Buffy Summers: Blame? There's blame now?
Willow Rosenberg: No. There's only love, and some fear.
Anya: We're just kinda thrown by the, you having sex with Spike.
Buffy Summers: The who whating how with huh?
Anya: Okay, that's denial. That usually comes before anger.
Buffy Summers: I am not having sex with Spike!
Anya: Anger.
&nbsp
&nbsp
Spike: [about Buffy] She's upset about her mum. And if she turns to me for comfort, well, I'm not gonna deny it to her. I'm not a monster.
Xander Harris: Yes, you are a monster. Vampires are monsters. They make monster movies about them.
Spike: Well, yeah, you got me there.

twisted nerve1

New member

חזרתי קצת על דברים שאמרת, סורי, הגבתי ללונה ישר לפני שקראתי את התגובה שלך. אבל כל הציטוטים באמת מעולים.
&nbsp
אני כ"כ אוהבת את ה- "Angel's lame. His hair grows straight up, and he's bloody stupid", כי כשהיא אומרת את זה זה ישר גורם לי לחשוב על העובדה שהוא היה צריך להגיד לוורן לתכנת אותה להגיד משפטים כאלה על אנג'ל וזה קורע

&nbsp
הוא גם יודע ממש הרבה דברים על החברים שלה, כמו שאניה אוהבת כסף.
טוב מצד שני הוא סטוקר אובססיבי, אז זה קצת הגיוני גם

Lion_Heart

Well-known member

שאני חושב על ספייק ובאפי ,הציטוט הבא עולה לי לראש
"I do suffer love, because I love you against my will"

twisted nerve1

New member

נכון הסיום?!

&nbsp
פרק מעולה ממש. אהבתי בו הכל והוא גם מאוד מצחיק בעיקר בכל הקטעים של באפי הרובוטית עם החבורה -"את החברה הכי טובה שלי, את לסבית לאחרונה," או שהיא שואלת את אניה איך הכסף שלה
. וגם הקטע שזנדר אומר- "אני יודע את זה, שניהם באפי" הוא מתכוון לפרק ההוא שהוא התפצל, הוא חשב לשניה שזה מה שקרה לה כאן.
&nbsp
ספייק היה כזה חתיך בפרק הזה, משהו בשיער שלו היה ממש יפה, כאילו נתנו לשיער שלו לא להיות לגמרי משוך לאחור וטיפה פרוע וזה מהמם
.
חוץ מזה התוודות, אני יודעת שכל עניין הרובוט דפוק לגמרי, אבל לא יודעת למה, כל הקטעים שלו עם הרובוט היו סופר סקסיים בעיניי
. אני אוהבת את העובדה שהוא נמשך לזה שהיא חזקה וחלק מהפור פלי שלו איתה זה ללכת איתה מכות (גם הייתה איזה סצנה מוקדם יותר העונה שהוא עשה סקס עם הרמוני אבל פינטז על באפי וגם הוא פינטז שהם הולכים מכות ולא מתמזמזים. (אל תשפטו אותי
)
חוץ מזה אני מתה על זה שהוא קורא לה "סלייר" הרבה פעמים במקום באפי, גם כשהוא מדבר עליה עם אחרים וגם לפעמים הוא ממש פונה אליה ב-סלייר.
&nbsp
והסוף עם ה- "אם משהו היה קורה לדון זה היה הורג אותה, ולא הייתי יכול לחיות אם היא הייתה בכאב כזה"

&nbsp
זה גורם לי לא ממש להבין איך כל עניין הנשמה הזאת עובדת. מה שהוא עשה היה נטו אלטרואיסטי (נסיך
), בשלב הזה אפילו לא נראה לי שהוא האמין שיש איזשהו סיכוי שבאפי תהיה איתו, איך מישהו בלי נשמה בעצם מוכן כ"כ להקריב לעצמו למען מישהו אחר?
&nbsp
סליחה על ההתפנגרלות, נראה לי שאת הראשונה שרואה את זה בפורום ואוהבת את ספייק כמוני, אז זה נותן לי להוציא את כל הספייק feels שלי

&nbsp
וזה באמת נורא מתסכל כמה שהיא הייתה רעה אליו עד עכשיו וכמה פעמים היא דחתה אותו ושברה לו את הלב ולמעשה עד הרגע הזה לא הראתה אפילו גרם של חמלה אליו

אבל זה גם גורם לפרק הזה להיות כ"כ מספק

לא היו כל כך הרבה צופי באפי בפורום

את צריכה גם לשדל את עדי
שתצפה כי מתאים לה לאהוב את ספייק
&nbsp
אבל מה שאני אוהב זה שלונה אוהבת גם את ספייק וגם את אנג'ל.
&nbsp
העניין של הנשמה הוא נושא מעניין. לדעתי ברור שלערפדים רבים בלי נשמה עדיין יש רגשות. הוא היה לחלוטין מאוהב בדרוסילה ועכשיו הוא מאוהב בבאפי. והגיוני שכשהוא אוהב מישהי אז הוא לא יכול לסבול כשרע לה.
אולי העניין בנשמה זה אמפתיה כלפי אנשים אחרים. כלומר כאלו שאין לך רגשות כלפיהם.

didalf

Well-known member
כשאמרתי שלונה עשתה לי קצת חשק

זה בעיקר בגלל התגובות שלה (ושל מיקי) על ספייק

&nbsp
אבל שוב אל תתרגש יותר מידי לא עכשיו.

Lhuna1

New member
אני מבואסת ממך שאת קוראת את כל הספוילרים שלי וזה יהרוס לך.

didalf

Well-known member
כי אני סתומה

אבל זה עוד סיבה למה לא עכשיו - עד שאני אראה אני אשכח מה קראתי.
כבר אמרתי שקראתי את כל הסיכומים שלהם על שיימלס עונה 5 ולא זכרתי כמעט כלום כשצפיתי.

1Shir

New member
נכנסתי לתת-שרשור הזה רק כי אני לא קוראת את אינספור ההודעות

על באפי אבל שמחה בשביל ניק שהוא השיג את מטרתו של דיונים על באפי
בכל אופן מכמה שאני ניסיתי את באפי הדמות היחידה שהצלחתי לסבול שם ואפילו לחבב זה ספייק

Lhuna1

New member
כמה ראית מבאפי?

אל תדאגי, אני לא אנסה לשכנע אותך לחזור (באמת זה נראה לי לא הסגנון שלך), אני פשוט סקרנית לדעת.

1Shir

New member
מעט מאוד, נראה לי משהו כמו מספר חד ספרתי של פרקים במצטבר

twisted nerve1

New member
אני זוכרת שהייתה מישהי

שהשלימה את באפי ואנג'ל (יכול להיות שקראו לה שירי? אני כמעט בטוחה), והיא לא ממש הייתה בעניין של ספייק, אז לא הייתי יכולה לתת לפאנגירל האמיתית שלי לצאת
, וחוץ מזה מגיבים רנדומלים זכורים לי, למרות שספייק אהוב בפאנדום בכללי לא זכור לי שמישהו דיבר על הסדרה בפורום עם הרבה אהבה אליו עד עכשיו. אני יודעת גם שאתה אוהב אותו במידת מה, אבל אני דיי בטוחה שלא כמוני, ואני יודעת שיש אספקטים בו שאתה לא אוהב (לא נכנס לזה עכשיו כי ספוילרים).
ואני באמת חושבת שעדי תהנה מבאפי, במיוחד אם היא נהניתה מורוניקה מארס, אבל אני לא כ"כ בקטע של לשדל אנשים לראות סדרות. אם הייתי, אז הייתי מנסה לגרום לכ"כ הרבה אנשים לראות שובר שורות, כי תכלס שובר שורות בשבילי, זה כנראה מה שבאפי בשבילך- זאת הסדרה האהובה עלי בעולם, אבל אני לא עושה את זה כי אני יותר פוחדת ממישהו שיראה ולא יאהב ואני מעדיפה שזה לא יקרה מאשר עצם העובדה שגרמתי למישהו לראות.
&nbsp
ואני גם קצת פוחדת שאולי היא לא תאהב את ספייק וזה קצת ישבור לי את הלב
(עדי, זה דיי בצחוק, אם את רוצה לראות ולא תאהבי את ספייק זה יהיה בסדר גמור, אני באמת חושבת שבלי קשר אליו את דיי תהני מהסדרה, במיוחד שאת כולך בקטע של מארוול וגיבורי על (למרות שזה לא בדיוק אותו סיגנון, אבל עדיין ממש לא צפיתי שתתלהבי ככה מהסרטים של מארוול כמו שהתלהבת)).
&nbsp

didalf

Well-known member
אני עדיין לא מבינה מה קרה לי עם מארוול

אני מרגישה כמוך לגבי החשש בדחיפת אנשים לראות את הסדרה שאני הכי אוהבת בעולם (שאני צריכה להודות שזאת שיימלס ולא ש"ש). או בכלל דברים שאני ממש אוהבת.
&nbsp
כמו שאמרתי הדיבורים שלכן על ספייק זה בעיקר מה שכן עושה לי קצת חשק לראות. הוא נשמע כמו הטיפוס שלי

Lhuna1

New member
מי ישפוט אותך?

את יודעת כמה פעמים כבר ראיתי את הסצנות שלו עם רובוט-באפי?
(ראיתי את הפרק לראשונה אתמול בלילה).
&nbsp
וכמובן גם את סצינת הסיום...
&nbsp

למעלה