דיוני סדרות לסוף השבוע

דיוני סדרות לסוף השבוע

תהיו מוכנים לדיונים
אבל תשאירו מקום לסיכום חודשי שיבוא מאוחר יותר

1Shir

New member
ראיתי אתמול גם אוז עונה 2 פרק 1

הדמות של הפרק הוא כמובן החוקר אלווה קייס שרק בזכותו קיבלתי סצנה ראשונה הסדרה שיצאתי ממנה מאוהבת בביצ'ר
(אחת הסצנות הכי שוות
לשחקנים שראיתי בחיים)
אולי פשוט ביצ'ר שהשתנה מאוד המון פעמים במהלך הסדרה הוא דמות לא אהובה עליי בעונה הראשונה ודמות כן אהובה עליי בעונה השנייה
החוקר המוצלח מבין שסקוט רוס נרצח וביצ'ר גם נותן לו טיפ למה
דיאן וויטלסי מילא פושעת ורוצחת אבל היא כזאת מטומטמת, נראה לי שאם היא לא היתה יורה בו פעמיים נוספות סתם בשביל הכיף אז לרגע לא היתה עולה בכלל האפשרות שהוא נרצח
אבל זה פרק חזק שלה, ניק אם אתה קורא את זה זאת השחקנית שאתה אוהב מהסופרנוס, גם לך אני ממליצה אם תרצה רק דוגמא מהסדרה אז תנסה את הפרק הזה
אבל את מצעד המלשינים פתח מי אם לא רייאן אוריילי, אחריו שילינגר שבהמשך מסתבר שיודע הרבה יותר (מסתבר שהוא התנהל מאוד בחוכמה, למרות שאני לא מחזיקה ממנו כזה חכם, הוא בעיקר רשע, אבל למה יצא לי ארבעת הבנים של פסח) ומן הסתם ינצל את הקלף שלו על וויטלסי גם כדי לנסות לפגוע בביצ'ר, אחריו כמובן ריבאדו, אז ביצ'ר, בהמשך סעיד שלא נותרה לו ברירה, ואז מקמנוס האידיוט סגר את הפינה
ליאו גלין בוחר לגבות את דיאן וכמובן שהכל חוץ מקצת אקשן שהיה ונגמר מתמסמס אבל שמחתי שדוולין לא קיבל את מה שהוא רצה

didalf

Well-known member

"אבל למה יצא לי ארבעת הבנים של פסח"

&nbsp

קול קורא ללונה ופרקים של באפי ואנג'ל!

האם מישהו ראה בחורה שהשם משתמש שלה הוא בצבע אדום ושהרגילה אותי לצפות לקרוא על כמה פרקי באפי או אנג'ל כל יום?
&nbsp
אני דואג... לvicarious בינג' שלי

קול קורא גם לאייקון של המגפון (או מגאפון)

אני לא מצליח למצוא אותו ברשימה של האייקונים
האם זה |מגפון|
או |מגאפון|
או אולי בכלל
?
&nbsp

limors2

Active member

וברור שזה
, זו השנה הראשונה שלך בתפוז?
זה היה האייקון הכמעט קבוע בכל סקר ושאלון, בתקופה שהפורומים היותר חברתיים היו מוצפים בהם!

כמובן שאני מכיר את האייקון, אבל אני לא זוכר את המילה לאייקון

עם רוב האייקונים אני מוצא אותם ברשימה ולוחץ.
כמות האייקונים שאני זוכר בעל פה גדלה משנה לשנה, אבל היא עדיין די קטנה.
אני לא זוכר למשל את
(יש לידו עוד אחד עם שפם)(ושאני גם לא זוכר אותו -
)
ואני לא זוכר את

&nbsp
תכלס אני זוכר את:

&nbsp
יש דברים שאני בערך יודע אבל אני אעדיף לבדוק כי אני לא זוכר איך נראה הכובע ב

ואני לא זוכר באיזה יש יותר בלונים ב
או
ויש חתול
אבל יש גם

ואני בטח לא אזכור שלהחזיק אצבעות זה הלוואי
או שכובע של קוסם זה לא מצנפת אלא שולייה

limors2

Active member
לא ידעתי שיש עוד בלונים

וזה בגלל שבגדול אני עדיין משתמשת בדיוק באותם אייקונים שהשתמשתי בהם לפני כעשור, ורק אותם אני זוכרת.

Lhuna1

New member
הייתי בלי חשמל כל הערב והלילה!!

היתה אצלנו תקלה אזורית...
&nbsp
תיכף תקבל את הבאפי פיקס שלך

&nbsp

נמרוד2016

New member
כמו שתיכננתי, סיימתי אתמול את אחים לנשק
:

הפרק האחרון מוסיף עוד דברים טובים ליריעה לסיום, כמו חיסול חשבונות עם גרמנים נאצים ומשתפי פעולה, יצאתי מרוצה , זה היה סיום טוב לסדרה שנתנה מה שצריך בסיפור, זהו.

Lhuna1

New member
באפי עונה 5 פרק 19 Tough Love

באפי מנסה להיות דמות סמכותית לדון כדי ששירותי הרווחה ישאירו אותה אצלה, ומתקשה בזה.
&nbsp
ווילו וטארה רבות בפעם הראשונה
ואז גלורי תופסת את טארה ושותה לה את המוח
אוי זה כל כך נורא המצב שלה עכשיו

&nbsp
דון מרגישה אשמה בהכל וספייק החמוד מנסה לנחם אותה. אהבתי שהוא כמעט מלטף לה את הראש כזה, ואז היא מרימה את הראש והוא נרתע.
&nbsp
ווילו הולכת לנסות לנקום בגלורי והיא ממש מגניבה, אני מתה על זה שהיא חזקה כזאת עם הכוחות שלה!
אבל כמובן שלא יכולה לנצח אותה ובאפי צריכה להצילה.
&nbsp
גלורי מגיעה אליהם ומגלה שדון היא המפתח! אוי ויי. אבל היה חייב לקרות מתישהו ואנו מתקרבים לסוף העונה.
&nbsp

הלוואי והיה לי זמן לראות הכל לצידך

אבל זה לא ממש נחוץ. ראיתי את הפרקים האלו מיליון פעם.
&nbsp
אהבתי את זה שאחרי שווילו וטארה רבות ג'יילס אומר שזה נגמר וווילו נלחצת כשהיא חושבת שהוא מתכוון שמערכת היחסים שלהם נגמרה.
&nbsp
גם הריב עצמו היה ממש טוב ונגע בכמה דברים חזקים כמו זה שווילו לא החשיבה את עצמה כלסבית לפני טארה וגם עניין הקסם.
&nbsp
הקטע עם טארה כל כך קורע לב

&nbsp
והקרב של ווילו נגד גלורי מגניב לחלוטין
Did anybody order an apocalypse?
ואז
I ... owe ... you ... pain!
עם הסכינים והצמחים שתופסים אותה. ולכל הרוחות יש לה כוחות גדולים באמת.
אבל עדיין לא מספיק נגד אלה ולכן טוב שבאפי הגיעה.
Glory: [to Willow] You know what they used to do to witches, lover? Crucify 'em.
Buffy: [from behind] They used to bow down to gods.
Glory: [laughs] Ooh!
Buffy: Things change!
&nbsp
3 פרקים לסוף העונה. איך שאני מכיר אותך תסיימי אותם מחר, אם לא היום.

Lhuna1

New member
אנג'ל עונה 2 פרק 19 Belonging

קטע הפתיחה במסעדה

הכי אוהבת אותם ביחד ככה.
אנג'ל קורע.
&nbsp
קורדיליה מצליחה סופסוף להשיג תפקיד כשחקנית, אבל בפרסומת סקסיסטית עם במאי דוחה.
&nbsp
בן-דוד של השד מהקריוקי מגיע דרך פורטל מהמימד שלו ובסוף כשהוא מוחזר לשם קורדיליה בטעות גם מועברת למימד האחר
מגניב.
אהבתי את מה שהוא סיפר לאנג'ל על המימד שלו ששם רק נלחמים ולא מדברים על רגשות ולמה לא התאים לו לחיות שם.
&nbsp
&nbsp

ראיתי את הפרק

כלומר חוץ מבעבר גם הרגע
&nbsp
כן, הקטע במסעדה היה חמוד. אנג'ל כל כך לא בנוח במצב כזה. וזה שהוא קמצן

&nbsp
מסכן ווסלי בשיחה עם אבא שלו. ובכלל כל הפרק זה ברור שקשה לו למצוא את עצמו בתפקיד המנהיג.
העלילה של גאן לא ממש מעניינת.
הפרסומת של קורדי נוראית.
*(ותמיד מוזר לי לראות דברים כאלו כי גם בעצם בסדרה עצמה {כלומר אנג'ל} הם עכשיו שמו את השחקנית בבגדים האלו. כביכול כדי לעשות אמירה על העניין הזה, אבל עדיין הלבישו את השחקנית בבגד הזה. וגם את השחקנית השניה שבטח קיבלה משכורת של ניצבת)
&nbsp
Krevlornswath of the Deathwok Clan (או לורן בקיצור) - סוף סוף מגלים קצת יותר על הרקע שלו.
והבן דוד שלו כזה שונה.
&nbsp
וכן... קורדיליה נשאבה למימד אחר. אופסי.
&nbsp
עוד 3 פרקים לסוף העונה.

Lhuna1

New member
באפי עונה 5 פרק 20 Spiral

גלורי כמעט תופסת את דון אבל משאית דורסת אותה ברגע הנכון ואז היא הופכת לבן

כולם בורחים בקרוואן בשביל להתרחק כמה שיותר מגלורי כי לא יודעים איך לנצח אותה.
אניה חמודה כזאת
היא הביאה מחבת לטגן משהו בדרך חחחח
מסדר האבירים המעצבנים רודף אחריהם על סוסים
באפי מנצחת את רובם (אניה מכה אחד עם המחבת
)
אבל אחד שולח פגיון על ג'יילס שנוהג ופוגע בו קשה והקראוון מתהפך

מבוצרים בפונדק דרכים נטוש עם האבירים הנוספים שהגיעו בחוץ.
ווילו קונה להם זמן עם כישוף הגנה על המקום.
&nbsp
ג'יילס... מת?! לא אני לא מוכנה לזה!

די זה מוגזם כבר.
אוקיי הוא לא מת עדיין!
ובאפי מזעיקה את בן לעזרתו מבלי לדעת שהיא מכניסה לשם גם את גלורי.
למה דון לא זוכרת שהוא הפך לגלורי בפעם האחרונה שראתה אותו? (היה רגע אחד שנראה שהיא כמעט נזכרת, אבל לא).
&nbsp
זנדר לספייק על הסיגריות: אתה יודע שהדברים האלו יהרגו אותך?

אבל לפחות היה להם רגע של כמעט "חברים".
&nbsp
מפקד האבירים השבוי מספר להם את הסיפור על גלורי ובן והמפתח. הם יודעים עכשיו שהיא כלואה בגוף של גבר, אבל לא מי זה, ובן הופך לגלורי שחוטפת את דון

&nbsp

לסכם את הפרק במשפט אחד:

Xander Harris: We got company... And they brought a crusade.
&nbsp
אני מת על זה שתוך כדי כל הדרמה וזה שהם בורחים מאלה רצחנית ומסדר אבירים רצחני יש גם זמן להמון בדיחות:
Willow Rosenberg: Don't hit the horsies!
Buffy Summers: We won't.
Buffy Summers: [to Giles] Aim for the horsies.
&nbsp
סוף סוף לפחות קיבלנו הסבר קצת יותר לגבי גלורי ולגבי הקשר שלה לבן.
אבל כשאת מתארת את זה ככה "הם יודעים עכשיו שהיא כלואה בגוף של גבר" זה נשמע פתאום מאוד טרנספובי שהם רודפים אחריה.
&nbsp
אני גם אוהב את זה שבאפי גייסה את ספייק לעזרה
&nbsp
וגם זה מתחילת הפרק שגם מצחיק וגם מבהיר עד כמה אין לבאפי סיכוי נגד גלורי:
DAWN: Buffy's just standing there not even blinking, like "Bring it on," and then, wham! Hell-bitch in orbit.
XANDER: Go, Buff!
GILES: I knew you'd best Glory eventually, I mean all-all our years of training-
BUFFY: A truck hit her.
GILES: Oh.
ANYA: You threw it at her?
DAWN: Well, no. She more kind of waited for it to hit Glory.
&nbsp
&nbsp
וכן... סוף די נוראי.
&nbsp
עוד שני פרקים

גברת מייזל המופלאה עונה 3 פרקים 1 ו2

איזה כיף שהסדרה חזרה
אני מת על הקצב שלה, אני מת על הדמויות (אפילו את ג'ואל אני אוהב כנראה)
אני שמח שהמריבה בין מידג' וסוזי נגמרה כבר בסוף הפרק השני. לא אהבתי אותם במריבה. וגם באמת עיצבן אותי שמידג' לא מפרגנת לה.
בכלל מידג' יכולה להיות בלתי נסבלת בכמה שהיא מפונקת. איך היא כועסת על ההורים שלה על ההחלטות שלהם ואיך שהן משפיעות עליה. אני לא אומר שהיא הייתה צריכה להשאר עם ג'ואל כמו שהם רצו, אבל הם לא מחוייבים לספק לה שום דבר בשלב הזה והיא צריכה להיות שמחה ממה שהם כן מספקים.
חבל שרוז פשוט ויתרה על החלק שמגיע לה בחברה. נכון שהמשפחה שלה היו מעצבנים, אבל לפחות שתקח את הכסף שמגיע לה כחלק מהמשפחה.
היה נורא מצחיק עם כל הקומוניסטים שהיה להם נורא נוח עם הנוחות של הדירה של אייב וממש לא רצו לוותר על העוזרת.
בכלל מסקרן אותי מה יהיה עם ההורים עכשיו שאין להם כמעט כסף, דירה ואייב נעשה חבר של לני ברוס.
פחות מעניין מה שקורה עם ג'ואל והמקום שהוא משכיר. אבל אני מקווה שיהיה לו משהו עם הבחורה האסייתית שם. גם כי אני לא רוהצ שהוא יחזור להיות עם מידג'. וגם כי יהיה מצחיק אם הוא יתחתן איתה ויקראו לה מיי מייזל.
מה שקצת חבל זה שבשני פרקים האלו היה יחסית מעט קטעי סטאנדאפ של מידג'. מה שהיה, היה די טוב, אבל בהחלט מעט.

למעלה