לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2024820,248 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
<< ההודעה הנוכחית
03/12/2019 | 06:38
62
197
מוקדם ואני עייף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סופרגירל 5X08'
סופרגירל 5X08
03/12/2019 | 07:25
4
42
אז הקרוסאובר התחיל רשמית?

כבר נטשתי את הפלאש אז אני לא יודעת אם לסצינה האחרונה בפרק יש איזו משמעות נסתרת שאני לא מסינה, או שזה סתם אחד מהוולס שמוצא משהו ונשאב למשהו. לא כ"כ קריטי לי, העיקר להבין שמתחילים את הסיפור ושהווצ'ר הזה לוקח את לקס בתור דמות מפתח רעה. והולך לעשות משהו רע ללנה שמאשר שהשנה היא תהיה חלק מהקרוסאובר, יאי!!!

ולפרק עצמו- אוף. הפגיעה (הממש מוצדקת) שהיא מרגישה מקארה/סופרגירל שוברת לי את הלב היא כ"כ נטושה ומסכנה ומחפשת את החברה הלא חברה שלה שתעודד אותה, מסכנה.
אני ממש בעד קו העלילה הזה ואין לי בעיה איתו, אבל אם הם יקחו אותו למקום שבו הם הורסים את הדמות שלה ללא הכר, אני.... אנטוש את הסדרה שוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מתי נטשת את הסדרה בעבר? '
מתי נטשת את הסדרה בעבר?
05/12/2019 | 11:56
3
10
Heavy Feels לגבי כל עניין קארה ולנה. זה באמת שובר את הלב.
ואני באמת מקווה שזה לא ילך לכיוון של להרוס את הדמות של לנה. אני חושב שאחד הדברים שהרסו לי את סמולוויל היה ההרס המוחלט של הקשר בין קלארק ולקס.
די חבל שהיה את כל העניין עם ראמה קאן במקביל כי זה סתם הפריע לעלילה עם לנה.
אבל כן מעניין אותי מה יהיה עם זה בהמשך ובעיקר עם הבחורה שהיא המנכלית של החברה הזאת וגם "הצל". זה יכול להיות מעניין שהיא תהיה מעורבת יותר בעלילה הראשית כי גם היא חברה טובה לשעבר של לנה.

ומעניין מאוד איך יכנס לתוך זה העובדה שלקס עדיין בחיים.

אני קצת מואכזב שאח של ז'ון עזב. לאור זה שהמוניטור הוא זה שהחזיר אותו לעולם חשבתי שיהיה לו חשיבות לאירוע הקרוסאובר.

קטע הסוף עם הוולס הוא באמת ההכנה לקרוסאובר. אותו קטע יצא גם בסוף של הפרק של הפלאש מהשבוע (כמובן) אבל גם בסוף הפרק של באטוומן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן,'
כן,
05/12/2019 | 16:03
2
13
ראיתי את באטוומן אחרי ואת אותה הסצינה.

נטשתי..... כשלנה נישקה את ג'ימי. בעונה שעברה? או אולי אפילו באמצע עונה 3, אני לא זוכרת מתי זה קרה. אבל המשכתי לעקוב אחרי הסדרה דרך גיפים ופוסטים אחרים בטאמבלר, וכששמעתי שהוא עוזב החלטתי לחזור כי הסדרה עדיין נראתה מעניינת.

הקהל והאינטרנט ממש אוהבים את לנה, בלי שום קשר למערכת היחסים שלה עם קארה, אז אני מקווה שהם ישכילו לא לקלקל את הדמות שלה ואת כל הסדרה. ציפיתי להעכרה במערכסת היחסים של קלארק ולקס כי לקס הוא בכלזאת האויב הכי גדול שלו, אבל אין שום סיבה להביא אותנו לאותו מצב פה. לא מגיע ללנה.

עלילות ז'ון אף פעם לא עניינו אותי יותר מדי, ואני מריצה את הסצינות שלו די הרבה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'השאלה היא '
השאלה היא
05/12/2019 | 18:21
1
7
מה זה בעצם אומר להרוס את הדמות של לנה.

כי בעיקרון יכולים לעשות נפלאות עם הדמות שלה, אבל שתשאר "אויבת" של סופרגירל. זה יכול להיות מאוד מעניין.
אבל מצד שני זה גם יהיה נורא עצוב כי הידידות שלהן היא נורא נחמדה.

אני לא יכול להבין אנשים שמריצים קטעים של דמויות שהם לא אוהבים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פעם לא הייתי עושה את זה'
פעם לא הייתי עושה את זה
05/12/2019 | 18:37
15
אבל בגלל שבאתי ממקום של "נטשתי את הסדרה וחזרתי רק למה שמעניין אותי", אני עושה לעצמי ויתורים.

מבחינתי להרוס את הדמות שלה זה לגרום לה פתאום להיפתח לרעיון של רצח/פגיעה בחי לצורכי הטוב הכללי, סטייל ת'אנוס, כשכרגע היא עוצרת את הופ ואומרת לה שהיא לא מאמינה בפגיעה. אם זה קורה, אני אומרת שלום והולכת.

אני כן אשמח לקצת יריבות בינה לבין סופרגירל, כי זה מעניין ככה, אבל בתנאי שבסוף הן משלימות. ואם הן מתוודות על האהבה הלא אפלטונית שלהן אחת אל השניה מה טוב, אבל זה לא חובה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 17 Forever '
באפי עונה 5 פרק 17 Forever
03/12/2019 | 22:07
2
26
הלוויה של ג'ויס

אנג'ל כמובן מגיע לנחם את באפי (אחרי שהשמש שוקעת) והוא כמובן מדהים.

דון המסכנה רוצה לעשות כישוף שיחזיר את ג'ויס.
לא הבנתי למה ווילו עוזרת לה, כי זה נראה שהיא כיוונה אותה אל הספר במתכוון. או שהיא באמת רק חשבה שהיא תקרא שם דברים לא מזיקים?
בכל אופן בסוף ספייק עוזר לה (חמוד למרות שלא אחראי וסיכן אותה גם) והיא מצליחה, אבל מבטלת ברגע האחרון.

(הוא גם היה חמוד כשהביא פרחים לג'ויס כי חיבב אותה וזנדר מאשים אותו שהוא שוב רק מנסה לקבל קרדיט מבאפי).

בן בטעות חושף לאחד המניונים של גלורי שהמפתח הוא בדמות אדם עכשיו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עצוב'
עצוב
04/12/2019 | 09:22
1
6
לצפיה ב-''
04/12/2019 | 09:50
18
לדעתי הטון הדיכאוני הזה נמשך עד...הסוף של העונה ה6? 7?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 17 Disharmony '
אנג'ל עונה 2 פרק 17 Disharmony
03/12/2019 | 23:18
2
32
החברים קיבלו את אנג'ל בחזרה אבל הוא עובד בשבילם והם עדיין כועסים עליו ומכריחים אותו לעשות להם קפה.
אנג'ל: Atonement is a bitch
חחחח
מסכם יפה את סיפור חייו.

הארמוני שנפרדה מספייק מגיע לל"א ומתאחדת עם קורדיליה שחושבת בהתחלה שהיא לסבית לפני שמגלה שהיא ערפדית.
היא מחפשת את דרכה ומנסה לרגע להיות בצד של הטובים אבל מהר מאוד מגלה שהיא לא כזאת ובוגדת בהם.

אהבתי את הערפד הגורו ותוכנית הפירמידה שלו turn 2, and 1 for the food bank

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זכור לי כפרק מאוד מצחיק'
זכור לי כפרק מאוד מצחיק
04/12/2019 | 09:22
1
22
זה שכולם מנסים לשכנע את קורדיליה לא לסמוך על הרמוני, חוץ מאנג'ל שיעשה הכל כדי שהיא תחבב אותו שוב.
וזה שבסוף הוא קונה לה בגדים ודי קונה אותה חזרה.

ולדעתי זה לחלוטין פתרון טוב והגיוני שאנג'ל יעבוד עבורם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' נכון, פתרון טוב'
נכון, פתרון טוב
04/12/2019 | 19:35
12
והסוף עם הבגדים היה מעולה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מתכוון לסיים עד סוף השבוע את אחים לנשק:'
אני מתכוון לסיים עד סוף השבוע את אחים לנשק:
04/12/2019 | 12:26
7
26
עוד חמישה פרקים למיני בינג', זו באמת סדרה טובה, על מסך טוב, עם כבל HDMI טוב, וכו'..

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היא משתפרת ככל שהיא ממשיכה'
היא משתפרת ככל שהיא ממשיכה
04/12/2019 | 18:35
6
18
בכללי גם איתה וגם עם הפסיפיק אני מרגיש חוסר אחידות, יש פרקים מעולים ויש פרקים שהם פשוט קרב אחד ארוך וזה משעמם ממש בעייני
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני חושבת שחלק מהתחושה שזה משתפר'
אני חושבת שחלק מהתחושה שזה משתפר
04/12/2019 | 21:45
5
20
נובעת מזה שככל שהסדרה מתקדמת מתחילים לזהות את האנשים ולהתחבר אליהם ואז גם יותר אכפת מהם וממה שקורה להם. בהתחלה יש כ"כ הרבה חיילים שכולם נראים קצת דומה וקשה להבין מי זה מי ומה הולך.
הדבר הראשון שעשיתי כשסיימתי אחים לנשק זה לראות את הפרק הראשון שוב עכשיו כשאני מכירה את הדמויות ואהבתי אותו אפילו יותר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואני צופה בה על מסך הטלוויזיה:'
ואני צופה בה על מסך הטלוויזיה:
05/12/2019 | 11:07
12
למרות זאת, הדיאלוגים הולכים לאיבוד וגם האווירה הכללית לא הכי ידידות להבנה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרק תשע:'
פרק תשע:
05/12/2019 | 12:18
1
23
ברור למה אני תופס ממנו כהפרק הכי טוב עד עכשיו, מוצגת בו הסיטואציה הכבדה, גם על המעורבות של האזרחים בה, מפריך את עניין ה"לא ידעתי" במידה לא מועטה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
05/12/2019 | 18:49
12
הפרק הזה הביא אותי לדמעות אפילו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הפרק הראשון הוא פרק שאני מאד אהבתי'
הפרק הראשון הוא פרק שאני מאד אהבתי
06/12/2019 | 15:28
1
8
בצפייה ראשונה ובצפייה שנייה (זה הטירונות נכון?) והוא אנטי תזה למה שבא אחרי זה שהיה שם איזה פרק חופר על נורמנדי שזה פשוט בום בום פאו ואני לא מבדיל בין אנשים בכלל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הטירונות'
הטירונות
06/12/2019 | 18:24
4
גם לי היה קשה עם הפרק השני שהיה מלא מלחמה בלי שאני מספיק מזהה אנשים. אני חושבת שבצפיה שניה כשאני מזהה אותם הוא יהיה מעניין יותר, אבל לא הגעתי לזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוז עונה 1 פרק 8 סוף עונה ראשונה '
אוז עונה 1 פרק 8 סוף עונה ראשונה
04/12/2019 | 12:38
22
28
דיאן ומקמנוס כאלה אפסים
מן הסתם סקוט רוס לא מוותר לדיאן על עסקת הסיגריות, זה ברור שברגע שנהיית מלוכלך יחד עם מישהו, זה לתמיד

מתחיל הRIOT האסירים היחידים בצד של הסוהרים הם ריבאדו, אוגוסטוס ו... שילינגר, שבלי קשר לא נעים להגיד אבל אפילו חיבבתי את שילינגר לפעמים וביצ'ר הוא בערך הדמות הכי פחות אהובה עליי בסדרה (כן כן אני יודעת לא יפה לשפוט אותו אבל אני מוכנה להמר שלא הייתי מתנהגת כמוהו בשום מובן) למעט דמות שנואה אחת גרועה יותר מכל הסוהרים ומכל האסירים - הפוליטיקאי המושל דוולין
גם מכעיס אותי שעד ששילינגר נהיה חמוד ואחרי שביצ'ר כבר התנקם בו כראוי הוא מתעקש להמשיך להילחם איתו במקום לשחרר – כל דבר שקרה לו מאז מגיע לו

זה יפה לראות כמה נורמות של בנאדם משפיעות עליו ברגע האמת - ג'קסון וייהו שחקן הNBA שהתנהג ברשעות עד עכשיו עדיין לא מוכן לקבל את זה שמישהו שהוא מכיר ימות
זה רק מראה כמה יש חיים ששווים יותר ואיך תרבות משפיעה על גורל אישי

כמובן שמקמנוס יוזם התנדבות עצמית להיכנס לשטח שבחזקת האסירים הוא האתנחתא הקומית בסדרה
אהבתי איך מזכירים את סיינפלד

ממליצה לכל מי שלא ראה את הסדרה או ראה רק פעם אחת ולא זוכר (או ראה הכל ביום וחצי בצורה לא מסודרת יש גם טיפוסים כאלה) לראות רק את הפרק הזה כי גם אם לא מעניין אתכם ולא תרצו להמשיך לראות - אתם תהנו ממנו

סעיד כמובן הדמות האהובה עליי בעונה הייתי מתאסלמת בשבילו
אחריו ליאו גלין מנהל הכלא ומהאסירים נינו שיבטה מנהיג האיטלקים (הוגים בטה כמו בטא כי בלי ניקוד זה נראה כמו שיבטה בסיס התותחנים בו שירתתי בצבא )

לא אוהבת את אדביסי, הוא בעיקר מוכיח כמה שילינגר צודק אבל מבינה למה הוא דמות חזקה וגם השחקן מטורף וכריזמטי ומצחיק
עוד יותר אין לי מושג מה מוצאים במיגל אלוורז, אני לא מצליחה למצוא בו עניין
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
04/12/2019 | 14:09
21
17
שאני אבין
שילינגר? הנאצי? הגזעני? סוחר סמים? עם כל מה שהוא עשה לביצ'ר? והוא  זה שבסדר?
ולביצ'ר מגיע כל מה שהוא קיבל?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
04/12/2019 | 14:29
6
30
אל תנסה להבין את העדפות של שיר בדמויות של אוז. לעולם לא תצליח

"גם מכעיס אותי שעד ששילינגר נהיה חמוד ואחרי שביצ'ר כבר התנקם בו כראוי הוא מתעקש להמשיך להילחם איתו במקום לשחרר"
שיליגר חמוד?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
04/12/2019 | 14:38
13
הגדרה מענינת לחמוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לא הוגן '
זה לא הוגן
04/12/2019 | 14:48
4
23
תראי נקי כמוני את העונה הראשונה ואז אולי תוכלי להגיד שאת לא יכולה להבין אותי...
למה להחליט שאף אחד לא יצליח? אני לא עד כדי כך מיוחדת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אמממ... '
אמממ...
04/12/2019 | 15:45
3
19
כשראיתי את אוז בפעם הראשונה ראיתי נקי את העונה הראשונה כי ראיתי את הסדרה לפי הסדר. ביצ'ר היה הדמות האהובה עלי אז, ושיליג'ר כבר אז היה אחד מ- אם לא ה-דמות הכי מקריפה ומצמררת שנתקלתי בה עד לשלב הזה בטלוויזיה, ואולי הוא אפילו נשאר מקום ראשון (עם רמזי ממשחקי הכס שנותן לו פייט רציני).
אני כתבתי את ההודעה הזאת דיי בצחוק, כי זכור לי כל הדיונים הארוכים שעשינו על ביצ'ר בעבר וכל הדיונים בינך לביני לבין עוד כמה חברי פורום על המעשים של ביצ'ר וחוסר האהבה שלך אליו. זה סתם הצחיק אותי כי נזכרתי בזה.
סורי אם זה יצא תוקפני, זאת לא הייתה הכוונה שלי. יכול להיות שיש עוד אנשים בעולם שמרגישים כמוך כלפי הדמויות (ספציפית מה שכתבת על ביצ'ר וקלר, וגם הסיבות שפירטת לגבי למה את מרגישה כלפיהם את מה שאת מרגישה), אבל נראה לי שמעט מאוד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התכוונתי לראות שוב עכשיו ואולי תראי דברים אחרת (לא שאני מצפה'
התכוונתי לראות שוב עכשיו ואולי תראי דברים אחרת (לא שאני מצפה
04/12/2019 | 16:08
2
19
שתראי... אבל אני לא בטוחה שלא תהיה לך נקודת מבט רחבה יותר, כי אולי צפייה ראשונה היא בעיקר מפתיעה ומותחת)

גם אני בצפייה הראשונה עשיתי פרצוף דומה לשלך על צירוף המילים "שילינגר" ו"חמוד"
אבל מחקתי את כל ההנחות הקודמות בכוונה

וכמובן אף אחד לא צריך לנסות להבין אם הוא לא רוצה (אם מישהו שואל אני מגיבה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האם בצפיה שניה הסדרה לא פחות חזקה בעינייך מהצפיה הראשונה?'
האם בצפיה שניה הסדרה לא פחות חזקה בעינייך מהצפיה הראשונה?
05/12/2019 | 00:47
1
11
כי זה הפחד העיקרי שלי מצפיה חוזרת בסדרה הזאת. כנראה היא בזכרון שלי כמאוד עוצמתית. אני חושבת וחוששת שאם אצפה שוב זה ישתנה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא לא ולא נראה לי שתרגישי ככה אבל גם אם כן אני לא חושבת ש'
דווקא לא ולא נראה לי שתרגישי ככה אבל גם אם כן אני לא חושבת ש
05/12/2019 | 17:53
11
יש לך סיבה לחשוש מזה
מקסימום
או לא תאהבי משהו שאהבת בעבר
או תראי שפרופורציות אצלך השתנו לאורך שנים שזה דבר טבעי ומובן

אני ממליצה לך (למרות שלא אוהבים כאן המלצות כאלה) אם תרצי לראות רק את הפרק האחרון בעונה הראשונה + הראשון בעונה השניה כי ראיתי אותם אתמול והם מאוד מהנים וטובים בפני עצמם
(בלי קשר שווה גם לראות את כל העונה הראשונה אבל זה כבר לא "על הדרך")
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כבר כתבתי על זה כאן '
כבר כתבתי על זה כאן
04/12/2019 | 14:44
11
24
שילינגר סוחר סמים?! הוא נכנס לכלא רק כי הוא מתנגד לסמים! (לא שיש לי בעיה עם סוחרי סמים...)
אני חושבת שמה ששילינגר עשה לביצ'ר הסלים בענק בגלל ביצ'ר - ההתנשאות שלו, תחושת העליונות שלו, חוסר קריאת המציאות שלו, ההתנהגות האנטי-סוציאלית שלו, האדישות שלו, הפרובוקציות שלו שהיו עוד יותר גרועות כשהן היו לא בכוונה כי בנאדם שמסרב להסתכל איפה הוא נמצא בד"כ לא מקבל משהו טוב בתמורה, וגם כששילינגר כבר שיחרר ממנו, ועוד אחרי שביצ'ר כבר נקם בו כהוגן, ביצ'ר לא הפסיק להילחם בו ו/או להתגרות בו
אז אף אחד שם לא "בסדר" (אגב, אני מבינה שראית את הסדרה? את מי אהבת? את סעיד? הוא באמת היחיד ש"בסדר" והוא גם כזה מלך )
ולאף אחד לא מגיע שיקרו לו דברים רעים אבל כן לפעמים בנאדם מביא את זה על עצמו

אני לא אומרת ששילינגר נחמד איך שהוא לקח את טובי בהתחלה וישר רמס אותו... ברור שאני לא בעד זה
אבל ביצ'ר היה צריך להתנהל עם זה אחרת וכן גם לדעת לספוג קצת כי הגעת לכלא של עבריינים כבדים ואלימים אז אם אתה לא הורג מישהו על ההתחלה כמו העצה שהוא קיבל אז אתה צריך להבין שאתה צריך קצת להקריב ולראות איך מפיקים את המקסימום ולא את המינימום
חוץ מזה נאצי וגזעני זה לא כזה וואו, זאת סתם אידאולוגיה, כמו האנטי-סמים שלו, אז הוא חושב שיש גזעים נחותים ממנו, שיהיה לו לבריאות, הבעיה בשילינגר זאת ההתנהגות הבריונית המחליאה שלו איך שהוא אוהב לרמוס את החלש, אבל נראה לי שההיטפלות שלו לביצ'ר נובעת בעיקר מקנאה, הוא חייב לשחק את המשחק הזה כדי להרגיש עליון ובעל ערך, אם אני מפליגה במחשבות זה אפילו די מעורר רחמים...
מעניין יהיה לי להמשיך לבדוק איך אני מרגישה כלפיו בעונות הבאות, בסוף בקצב הזה הוא עוד יסיים כדמות אהובה עליי אבל בדיוק בגלל זה אני עושה צפייה מחדש, כדי לשפוט את כל הדברים מנקודת מבט נקייה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
04/12/2019 | 15:04
10
18
אני לא מסכים
"נאצי וגזעני זה לא כזה וואו".  .  .  אמ.  .  .  וואאוו,  זה כן
"אבל כן לפעמים בנאדם מביא את זה על עצמו" אין לי מה לאמר על זה שלא יהווה טריגר להרבה אנשים
אז את לא בעד התעללות ואונס, אבל  צריך לקבל את זה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כל אחד מאיתנו מקבל דברים שהוא לא בעדם'
כל אחד מאיתנו מקבל דברים שהוא לא בעדם
04/12/2019 | 15:11
9
22
אתה מכיר ברירה אחרת?
בחיים או שמשנים את המציאות - או שמנסים להסתדר עם המציאות - הראשון יותר רצוי אבל לא תמיד הוא אפשרי
מה אתה היית עושה במקום ביצ'ר?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא יודע,אין שמץ'
לא יודע,אין שמץ
05/12/2019 | 07:53
8
14
אבל מה שאני כן יודע שנאציזם וגזענות ובריונות  זה כן  BIG WOW בשבילי
ולאמר שמישהו הביא  התעללות כזאת על עצמו זה. . .לא בשבילי (האשמת קורבן?), ולאמר שדמות ש כופה דברים כאלה על מישהו אחר חמודה(?)...גם לא
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני לא אוהבת בריונות'
גם אני לא אוהבת בריונות
05/12/2019 | 17:44
7
24
נאציזם וגזענות מבחינתי זאת סתם אידאולוגיה שלא מפריעה לי כי כל אחד יכול להאמין במה שהוא רוצה
נכון, אני חושבת שהרבה פעמים זה לא שחור לבן תוקף קורבן אלא אם הקורבן היה מתנהג אחרת הוא לא היה נפגע
זאת לא שאלה של "אשמה" אלא של מציאות, אני לא מחפשת מי אשם, וכמעט אצל כל אחד אני מוצאת דברים גם טובים וגם רעים
למרות זאת אכן בחיים האישיים שלי אני מנסה להתחבר עם אנשים כמה שיותר טובים ואני מאוד מעריכה אותם על זה (רק לא מבינה אותם כי אני לא מסוגלת להיות כזאת)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא ראיתי את הסדרה כמובן'
לא ראיתי את הסדרה כמובן
05/12/2019 | 18:17
5
18
*משהו שאוהבים להזכיר לי

ואני זוכר שיש לך דעות קשות על נושאים מסוימים, אבל וואו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה עשיתי עכשיו '
מה עשיתי עכשיו
05/12/2019 | 18:47
2
לצפיה ב-'תראה ניק'
תראה ניק
05/12/2019 | 19:26
3
16
אני לא בריונית במהות שלי (אבל אולי אפשר להגיד את זה על כל אחד)
אבל בתור מישהי שהיתה בסיטואציות של כביכול הצד הקורבן
אני לא מסוגלת להרגיש שאני "קורבן" כי זה גורם לי להרגיש חלשה (וזאת לא תחושה שאני סובלת אותה)
אז אני תמיד מסתכלת איפה האחריות שלי על מה שקרה
אני לרגע לא מחפשת להאשים את הצד השני כי מה בדיוק זה ייתן לי
ואני כן מאמינה שאנשים הם אחראים למעשיהם ונושאים בהשלכות שיש למעשיהם
אני לא מחפשת מי הרע בסיפור אלא איפה אני יכולה לצבור כוח מול העולם שמספיק שתסתכל על המנהיגים שלנו ותראה שטוב הוא לא... אבל אני מאמינה שכמעט בכל אדם ניתן לומר אין אדם רע יש אדם שרע לו כי מעשים רעים כמעט תמיד אם תסתכל עמוק נובעים בעיקר מחולשה או מרצון לא להיפגע
זה לא נותן שום לגיטימציה למעשים רעים וכל הכבוד לכל אדם שמצליח להיות אדם טוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכנסים לעניינים כבדים כאן'
נכנסים לעניינים כבדים כאן
05/12/2019 | 19:42
2
17
אני לא בטוח למה את נכנסת לזה איתי כשlion heart  אמר אותם דברים... רק בעצם אמר אותם.

קודם כל במצבים שאת חווית י לך זכות לראות את זה איך שמתאים לך. את צד אחד ואת יכולה להחליט שיש לך אחריות או אין לך אחריות למה שקרה קרה. את יכולה להחליט להאשים את הצד השני או לא.

אבל לגבי אנשים אחרים זה כבר דבר אחר ונראה לי שזה דבר מורכב הרבה יותר להטיל אחריות או לא.
אם אשה בחרה ללכת החוצה עם בגדים קצת חושפניים או גבר הומו בחר לצאת החוצה עם בגדים צעקניים ואז הותקפו, יש למה שהם לבשו חלק מזה, אבל לא נראה לי שזה הוגן לשים עליהם את האחריות למה שקרה להם. זה לא אשמתם, אלא אשמת התוקפים אותם. ואיפה בכלל יהיה אפשר לשים את הגבול? אישה שיוצאת בכלל לבד מביתה? גבר שמחייך לגבר אחר?
וכן יש בהחלט מקום להאשים את הצד האחר. מכמה סיבות. אחת היא כדי שהאדם שהותף ידע שזה לא אשמתו. הוא לא צריך לקחת על עצמו גם את הסבל של מה שקרה וגם את המחשבה שזה אשמתו.
וסיבה נוספת היא כדי למנוע מקרים נוספים כאלו.

וכן נראה לי שחשוב לראות מי הרע בסיפור על מנת שיהיה צדק כלשהו. וגם זאת דרך לצבור כוח מול העולם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'1. אני לא חושבת שיש מצב שיהיה צדק כלשהו 2. אני אמרתי משהו על'
1. אני לא חושבת שיש מצב שיהיה צדק כלשהו 2. אני אמרתי משהו על
05/12/2019 | 19:55
12
לבוש חושפני? גם לא הייתי אומרת דבר כזה וגם ממש לא נראה לי שזה נכון
לא אמרתי "כל קורבן" אמרתי "לפעמים" ואם אני מנתחת מצב שקרה אני מנתחת את ההתנהגות של שני הצדדים
אבל נראה לי שלפחות נסכים על לסגור את הנושא
אולי אני לא מתנסחת טוב ואם כולנו היינו משוחחים פנים מול פנים הייתם מבינים אותי יותר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 22:08
2
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 19:36
11
נאציזם וגזענות לא מפריע לאף אחד? ברצינות? כאילו...ברצינות?
אם הקורבן היה מתנהג אחרת הוא לא היה נפגע??????
טוב, בהצלחה
this is where i get off
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בדבר אחד שיר צודקת '
בדבר אחד שיר צודקת
04/12/2019 | 21:48
1
26
שילינגר לא סוחר סמים. הארים באוז התנגדו אידיאולוגית לסמים.
בכל השאר מסכימה לחלוטין איתך ועם טוויסטד. (וראיתי את הסדרה יותר מפעם אחת)

אגב אני בכלל מופתעת שראית אוז זה לא מרגיש לי הסגנון שלך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לא ממש(קלטת אותי )'
זה לא ממש(קלטת אותי )
05/12/2019 | 07:55
11
לא זוכר למה צפיתי ...אבל הפסקתי לראות בשלב ממש מוקדם, כי זה באמת לא בשבילי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 18 Intervention |ספיולר|'
באפי עונה 5 פרק 18 Intervention |ספיולר|
04/12/2019 | 20:27
18
24

באפי מפחדת שהסלייריות מקשה את ליבה ורוצה לקחת הפסקה וג'יילס לוקח אותה למדבר להתבוננות עצמית, שם היא פוגשת שוב את הסליירית הראשונה שאומרת לה שמוות הוא המתנה שלה. איזה דבר נוראי להגיד לה (או אולי שהיא מבינה בתוכה).

ספייק מקבל את הרובוט-באפי שהזמין ומגשימה לו את הפנטזיות המיניות.

זנדר והחברים פוגשים אותה וחושבים שהיא באפי. הם חושדים שמשהו לא בסדר אצלה בעיקר כי היא שוכבת עם ספייק, אבל לא קולטים שהיא גם מדברת כמו רובוטית מטומטמת

גלורי שיודעת עכשיו שהמפתח בדמות אדם, הורתה למניונים לעקוב אחרי האנשים הקרובים לבאפי והם מגיעים למסקנה שספייק הוא המפתח (בגלל באפי המזויפת שאיתו כל הזמן).
הם חוטפים אותו וגלורי מבינה מייד שזה לא הוא אבל מניחה שהוא יודע ומענה אותו בשביל שיספר לה.

באפי האמיתית חוזרת וכולם ממהרים למצוא את גלורי ולחלץ את ספייק כדי שלא יגלה לה על דון.

אחרי החילוץ משמידים כמובן את רובו-באפי, אבל באפי מתחזה אליה והולכת לספייק כדי לגלות אם הוא סיפר לגלורי.

הסצינה שהיא נותנת לו נשיקה וכולו והוא מבין שזו באפי היא מהכי אהובות עלי עד עכשיו בסרדה אם לא הכי והתגובה שלו... וואו אני מניחה שזה הכי הרבה שהוא אי פעם יזכה לקבל ממנה, וזה היה כזה רגיש ויפה בשבילו. וגם עצוב.
וגם שהיא אמרה לו בסוף שהיא לא תשכח את מה שהוא עשה בשבילן ושהיא יודעת שזה היה אמיתי.
אוף... איזה סיום מהמם!!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן... סיום מדהים '
כן... סיום מדהים
04/12/2019 | 20:48
4
22
זה שהיא מנסה לשכנע אותו ללכת לספר לגלורי כי זה מה שבאפי-בוט תעשה, אבל הוא מתנגד.
ואז הנשיקה.
לחלוטין

חוץ מזה המון קטעים מצחיקים כשהחבורה מדברים עם באפי-בוט.
מצחיק שהיא הכי מצליחה להתחבר עם אניה כי היא שואלת אותה מה שלום הכסף שלה

חוץ מזה:
הקטע במדבר שג'יילס צריך לבצע קסם עתיק, אבל באפי לועגת כי זה כמו ריקוד ההוקי פוקי.

Willow Rosenberg: Okay, yeah, you've been with a vampire before, but Angel had a soul.
Buffy Bot: Angel's lame. His hair grows straight up, and he's bloody stupid.

Xander Harris: No one is judging you. It's understandable. Spike is strong and mysterious and sort of compact but well-muscled.
Buffy Summers: I am not having sex with Spike, but I'm starting to think that you might be.

זאנדר אחר כך קופץ להנחה ששתי הבאפיות הן באפי שפוצלו (כמו שקרה לו)

Willow Rosenberg: Wait. This shouldn't be about blame.
Buffy Summers: Blame? There's blame now?
Willow Rosenberg: No. There's only love, and some fear.
Anya: We're just kinda thrown by the, you having sex with Spike.
Buffy Summers: The who whating how with huh?
Anya: Okay, that's denial. That usually comes before anger.
Buffy Summers: I am not having sex with Spike!
Anya: Anger.

Spike: [about Buffy] She's upset about her mum. And if she turns to me for comfort, well, I'm not gonna deny it to her. I'm not a monster.
Xander Harris: Yes, you are a monster. Vampires are monsters. They make monster movies about them.
Spike: Well, yeah, you got me there.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
04/12/2019 | 22:28
1
20
חזרתי קצת על דברים שאמרת, סורי, הגבתי ללונה ישר לפני שקראתי את התגובה שלך. אבל כל הציטוטים באמת מעולים.

אני כ"כ אוהבת את ה- "Angel's lame. His hair grows straight up, and he's bloody stupid", כי כשהיא אומרת את זה זה ישר גורם לי לחשוב על העובדה שהוא היה צריך להגיד לוורן לתכנת אותה להגיד משפטים כאלה על אנג'ל וזה קורע

הוא גם יודע ממש הרבה דברים על החברים שלה, כמו שאניה אוהבת כסף.
טוב מצד שני הוא סטוקר אובססיבי, אז זה קצת הגיוני גם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא סולח '
לא סולח
04/12/2019 | 23:05
4
לצפיה ב-'כל הציטוטים אבל '
כל הציטוטים אבל
04/12/2019 | 23:45
14
The who whating how with huh
זה מבריק!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 08:17
16
שאני חושב על ספייק ובאפי ,הציטוט הבא עולה לי לראש
"I do suffer love, because I love you against my will"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
04/12/2019 | 22:20
12
41
נכון הסיום?!

פרק מעולה ממש. אהבתי בו הכל והוא גם מאוד מצחיק בעיקר בכל הקטעים של באפי הרובוטית עם החבורה -"את החברה הכי טובה שלי, את לסבית לאחרונה," או שהיא שואלת את אניה איך הכסף שלה . וגם הקטע שזנדר אומר- "אני יודע את זה, שניהם באפי" הוא מתכוון לפרק ההוא שהוא התפצל, הוא חשב לשניה שזה מה שקרה לה כאן.

ספייק היה כזה חתיך בפרק הזה, משהו בשיער שלו היה ממש יפה, כאילו נתנו לשיער שלו לא להיות לגמרי משוך לאחור וטיפה פרוע וזה מהמם .
חוץ מזה התוודות, אני יודעת שכל עניין הרובוט דפוק לגמרי, אבל לא יודעת למה, כל הקטעים שלו עם הרובוט היו סופר סקסיים בעיניי . אני אוהבת את העובדה שהוא נמשך לזה שהיא חזקה וחלק מהפור פלי שלו איתה זה ללכת איתה מכות (גם הייתה איזה סצנה מוקדם יותר העונה שהוא עשה סקס עם הרמוני אבל פינטז על באפי וגם הוא פינטז שהם הולכים מכות ולא מתמזמזים.  (אל תשפטו אותי )
חוץ מזה אני מתה על זה שהוא קורא לה "סלייר" הרבה פעמים במקום באפי, גם כשהוא מדבר עליה עם אחרים וגם לפעמים הוא ממש פונה אליה ב-סלייר.

והסוף עם ה- "אם משהו היה קורה לדון זה היה הורג אותה, ולא הייתי יכול לחיות אם היא הייתה בכאב כזה"

זה גורם לי לא ממש להבין איך כל עניין הנשמה הזאת עובדת. מה שהוא עשה היה נטו אלטרואיסטי (נסיך ), בשלב הזה אפילו לא נראה לי שהוא האמין שיש איזשהו סיכוי שבאפי תהיה איתו, איך מישהו בלי נשמה בעצם מוכן כ"כ להקריב לעצמו למען מישהו אחר?

סליחה על ההתפנגרלות, נראה לי שאת הראשונה שרואה את זה בפורום ואוהבת את ספייק כמוני, אז זה נותן לי להוציא את כל הספייק feels שלי

וזה באמת נורא מתסכל כמה שהיא הייתה רעה אליו עד עכשיו וכמה פעמים היא דחתה אותו ושברה לו את הלב ולמעשה עד הרגע הזה לא הראתה אפילו גרם של חמלה אליו
אבל זה גם גורם לפרק הזה להיות כ"כ מספק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא היו כל כך הרבה צופי באפי בפורום '
לא היו כל כך הרבה צופי באפי בפורום
04/12/2019 | 23:12
8
27
את צריכה גם לשדל את עדי שתצפה כי מתאים לה לאהוב את ספייק

אבל מה שאני אוהב זה שלונה אוהבת גם את ספייק וגם את אנג'ל.

העניין של הנשמה הוא נושא מעניין. לדעתי ברור שלערפדים רבים בלי נשמה עדיין יש רגשות. הוא היה לחלוטין מאוהב בדרוסילה ועכשיו הוא מאוהב בבאפי. והגיוני שכשהוא אוהב מישהי אז הוא לא יכול לסבול כשרע לה.
אולי העניין בנשמה זה אמפתיה כלפי אנשים אחרים. כלומר כאלו שאין לך רגשות כלפיהם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כשאמרתי שלונה עשתה לי קצת חשק'
כשאמרתי שלונה עשתה לי קצת חשק
04/12/2019 | 23:14
5
26
זה בעיקר בגלל התגובות שלה (ושל מיקי) על ספייק

אבל שוב אל תתרגש יותר מידי לא עכשיו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מבואסת ממך שאת קוראת את כל הספוילרים שלי וזה יהרוס לך.'
אני מבואסת ממך שאת קוראת את כל הספוילרים שלי וזה יהרוס לך.
04/12/2019 | 23:36
4
6
לצפיה ב-'כי אני סתומה '
כי אני סתומה
04/12/2019 | 23:37
3
20
אבל זה עוד סיבה למה לא עכשיו - עד שאני אראה אני אשכח מה קראתי.
כבר אמרתי שקראתי את כל הסיכומים שלהם על שיימלס עונה 5 ולא זכרתי כמעט כלום כשצפיתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכנסתי לתת-שרשור הזה רק כי אני לא קוראת את אינספור ההודעות'
נכנסתי לתת-שרשור הזה רק כי אני לא קוראת את אינספור ההודעות
05/12/2019 | 22:10
2
16
על באפי אבל שמחה בשביל ניק שהוא השיג את מטרתו של דיונים על באפי
בכל אופן מכמה שאני ניסיתי את באפי הדמות היחידה שהצלחתי לסבול שם ואפילו לחבב זה ספייק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמה ראית מבאפי?'
כמה ראית מבאפי?
06/12/2019 | 13:37
1
18
אל תדאגי, אני לא אנסה לשכנע אותך לחזור (באמת זה נראה לי לא הסגנון שלך), אני פשוט סקרנית לדעת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעט מאוד, נראה לי משהו כמו מספר חד ספרתי של פרקים במצטבר'
מעט מאוד, נראה לי משהו כמו מספר חד ספרתי של פרקים במצטבר
06/12/2019 | 20:42
2
לצפיה ב-'אני זוכרת שהייתה מישהי'
אני זוכרת שהייתה מישהי
04/12/2019 | 23:46
1
21
שהשלימה את באפי ואנג'ל (יכול להיות שקראו לה שירי? אני כמעט בטוחה), והיא לא ממש הייתה בעניין של ספייק, אז לא הייתי יכולה לתת לפאנגירל האמיתית שלי לצאת, וחוץ מזה מגיבים רנדומלים זכורים לי, למרות שספייק אהוב בפאנדום בכללי לא זכור לי שמישהו דיבר על הסדרה בפורום עם הרבה אהבה אליו עד עכשיו. אני יודעת גם שאתה אוהב אותו במידת מה, אבל אני דיי בטוחה שלא כמוני, ואני יודעת שיש אספקטים בו שאתה לא אוהב (לא נכנס לזה עכשיו כי ספוילרים).
ואני באמת חושבת שעדי תהנה מבאפי, במיוחד אם היא נהניתה מורוניקה מארס, אבל אני לא כ"כ בקטע של לשדל אנשים לראות סדרות. אם הייתי, אז הייתי מנסה לגרום לכ"כ הרבה אנשים לראות שובר שורות, כי תכלס שובר שורות בשבילי, זה כנראה מה שבאפי בשבילך- זאת הסדרה האהובה עלי בעולם, אבל אני לא עושה את זה כי אני יותר פוחדת ממישהו שיראה ולא יאהב ואני מעדיפה שזה לא יקרה מאשר עצם העובדה שגרמתי למישהו לראות.

ואני גם קצת פוחדת שאולי היא לא תאהב את ספייק וזה קצת ישבור לי את הלב (עדי, זה דיי בצחוק, אם את רוצה לראות ולא תאהבי את ספייק זה יהיה בסדר גמור, אני באמת חושבת שבלי קשר אליו את דיי תהני מהסדרה, במיוחד שאת כולך בקטע של מארוול וגיבורי על (למרות שזה לא בדיוק אותו סיגנון, אבל עדיין ממש לא צפיתי שתתלהבי ככה מהסרטים של מארוול כמו שהתלהבת)).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני עדיין לא מבינה מה קרה לי עם מארוול '
אני עדיין לא מבינה מה קרה לי עם מארוול
04/12/2019 | 23:51
17
אני מרגישה כמוך לגבי החשש בדחיפת אנשים לראות את הסדרה שאני הכי אוהבת בעולם (שאני צריכה להודות שזאת שיימלס ולא ש"ש). או בכלל דברים שאני ממש אוהבת.

כמו שאמרתי הדיבורים שלכן על ספייק זה בעיקר מה שכן עושה לי קצת חשק לראות. הוא נשמע כמו הטיפוס שלי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מי ישפוט אותך? '
מי ישפוט אותך?
04/12/2019 | 23:34
27
את יודעת כמה פעמים כבר ראיתי את הסצנות שלו עם רובוט-באפי? (ראיתי את הפרק לראשונה אתמול בלילה).

וכמובן גם את סצינת הסיום...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ובעניין השיער '
ובעניין השיער
04/12/2019 | 23:42
1
16
אז באמת בפרק הזה פעם ראשונה לדעתי ראינו אותו עם שיער לא מסורק לאחור (חוץ מהפרק שהראו את הזכרונות שלו מהעבר). ניסיתי להבין אם הוא ממש הסתפר או שזו רק תסרוקת אחרת (אח"כ רואים אותו שוב מסורק אבל חשבתי שיש מצב שזה בגלל סצינות שצולמו לא לפי הסדר, כמו קטעים עם קורדיליה שהיו באנג'ל). כמובן שהוא עדיין מהמם אבל אני מעדיפה משום מה את התסרוקת המשוכה לאחור

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נראה לי '
נראה לי
04/12/2019 | 23:56
16
שפשוט שמים לו בד"כ ג'ל כזה, אבל שספצפית בפרק הזה, אולי בגלל הפעלולים, השיער שלו קצת התפרע. שזה כן קצת מוזר כי הוא עושה פעלולים וכל הזמן וזה לא תמיד קורה, אבל זה לא נראה לי קטע של תספורת שונה כמו שהיה עם קורדיליה, אבל אני לא באמת יודעת.
וטוב, נסלח לך על הדעה השגויה שלך לגבי איזה תסרוקת יותר יפה לו , אם את רואה את הקטעים האלה כמה פעמים את מתקרבת לרמת הפאנגירליות שלי, וכמובן שאני חרשתי את הקטעים האלה כ"כ הרבה פעמים גם. וכמובן את הסוף!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 18 Dead End '
אנג'ל עונה 2 פרק 18 Dead End
04/12/2019 | 21:20
20
מצאנו משהו טוב בלינדזי: הוא שר יפה.

אחרי שוולפארם והארט מסדרים לו השתלת יד חדשה ויחד עם אנג'ל הוא מגלה שהיא הגיע מבנק בני אדם שהם מחזיקים לצורך העניין, הוא מבין שהם יותר מידי מרושעים ומתפטר. באמת עד עכשיו הוא לא הבין את זה?

החזיונות משפיעים קשה יותר ויותר על קורדיליה.

טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

06:52 | 17.01.20 LeRanch
06:01 | 16.01.20 גם ברוטוס
05:59 | 16.01.20 גם ברוטוס
06:04 | 14.01.20 גם ברוטוס
18:19 | 13.01.20 LeRanch
06:37 | 12.01.20 LeRanch
05:56 | 12.01.20 גם ברוטוס
07:30 | 10.01.20 LeRanch
17:19 | 09.01.20 גם ברוטוס
06:33 | 09.01.20 גם ברוטוס
06:07 | 08.01.20 LeRanch
05:50 | 07.01.20 גם ברוטוס
22:44 | 05.01.20 is00

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ