משחק חנוכה

מה הרגע/ים הכי עצוב/ים שאתם זוכרים

מפרק/י טלוויזיה, שלא נובעים ממוות של דמות?

(אכלתי סופגניית ריבת חלב אז מבחינתי חנוכה כבר התחיל.)

Lion_Heart

Well-known member
לא ממש יודע איך לענות על זה... בלי לכתוב ספוילרים לכל

הסדרות, כלומר, מדובר בסצנות ספציפיות, או במשהו כללי?
אבל נתחיל במשהו קל
THE PRETENDER- שג'רוד כמעט פגש את אמא שלו ואחותו, אבל הרסו לו את זה, זה היה טראגי
&nbsp
&nbsp
ובשביל להתחיל את חנוכה (לדעתי הצנועה) צריך סופגניה עם ריבת תות, לחזור למקורות!

Lion_Heart

Well-known member
TIMELESS הפרק הראשון

שלוסי מגלה שאחותה נמחקה מהמציאות
ואולי זה טעים אבל סופגניה עם ריבה טעים יותר!

Lion_Heart

Well-known member
זוהרת בחושך

ועדיין עדיפה על ריבת חלב וכו'
ובאמת...למה בלי מקרי מוות? או שאלה קלישאתיים מדי?

didalf

Well-known member
אני חושבת שעניתי על זה על שיימלס לא מזמן(
להכל)

אז אני אעתיק מה שכתבתי

1. 1X09 - "את היית גם אמא שלי!". כשמוניקה רוצה לקחת את ליאם ופיונה מספרת לה בכעס על כל ההישגים של הילדים שהכל בזכות פיונה ומוניקה מבקשת צ'אנס עם ליאם כי היא אמא שלו ופיונה נשברת ועונה לה "You were my mother too!" שובר אותי כל פעם מחדש.
2. נראה לי בעונה 2 - פיונה ממלצרת באיזה בר ספורט שהיא צריכה להתלבש בו ממש חשוף וכל הזמן מתייחסים אליה מגעיל ובסוף היום היא מגיעה הביתה ובוכה. זאת סצנה קטנה יחסית אבל ממש זכורה לי כי בכיתי איתה.
3. בערך כל הפרק האחרון כשפיונה עזבה. בכיתי כל הפרק. אבל זה עצב מהול בשמחה.
4. כמה פרקים לפני כשהיא התעוררה שיכורה בבניין הנטוש שלה ליד פרנק והבינה כמה המצב שלה דפוק והלכה לגמילה.
5. כל סאגת ליאם והקוקאין. בעיקר הריב של פיונה עם ליפ, ויש איזה קטע שהיא מתקשרת מהכלא ומבקשת לדבר עם ליאם שגם עצוב נורא.
6. כשמוניקה חותכת את הורידים בחג ההודיה. ופיונה מנקה אח"כ.
7. איאן ומיקי נפרדים בגבול במקסיקו (7X11)
8. פרק 5X06 - בעקרון כולו אבל בעיקר הסוף כשאיאן נכנס למוסד ומיקי רוצה להכנס איתו. גם עצוב אבל טיפה עם הקלה כי איאן סופסוף הודה במצבו והסכים לקבל טיפול.
9. פרק 3X07 - אחרי כל הסיפור עם איאן ומיקי וטרי וסבטלנה אז איאן מוצא את מיקי שיכור באיזה מגרש נטוש ודוחק בו שיודה שהוא גיי ואוהב אותו ומיקי רק מרביץ לאיאן כי הוא לא יודע איך להתמודד, ואח"כ איאן בוכה לבד במיטה כשכל המשפחה חוגגת עם סלי ממתקים שהם קיבלו.
10. סוף עונה 1 כשקארן משוגעת והיא וליפ שוכבים והוא אומר לה בטעות שהוא אוהב אותה והיא רוצה ללכת ואז הוא אומר "אני מבטיח שאני לא אוהב אותך"
11. עונה 8 נראה לי - אחרי שליפ מדבר כ"כ יפה לוועדה בקולג' שיחזירו אותו ובסוף הם מסרבים ואז הוא נשבר וחוזר לשתות ומתפרע ברחוב.
12. בעקרון כל פעם כשהילדים עוד האמינו בפרנק או מוניקה והתאכזבו שוב.
13. פרק 4X12 - אחרי שמיקי סופסוף יצא מהארון והוא ואיאן סופסוף חופשיים להיות ביחד איאן לא יוצא מהמיטה כל היום ומיקי והמשפחה מגלים שהוא דו קוטבי.
14. פרק 3X12 - איאן מודיע למיקי שהוא עוזב כדי להתגייס ומיקי רוצה לעצור בעדו וכל מי שיוצא לו זה dont קטן ושבור.
15. עונה 3 -ליפ משאיר לקארן הודעה קולית שמתחילה נחמד וממשיכה עם כל הכעס שלו עליה.

הסדרה הזאת הורגת אותי בלי אף מוות. המוות שהיחיד שאני זוכרת הוא של מוניקה והוא לא היה כזה עצוב. אולי קצת בעצם.

didalf

Well-known member
הצחקת אותי עם המשחק הזה

ציפיתי למשהו שמח ומואר לכבוד חנוכה ופתאום באת עם שאלה עצובה

&nbsp
נ.ב עניתי על הכללים איפה הלביבות שלי?

Lhuna1

New member
דוקטור הו

מחיקת כל הזכרונות של דונה מהדוקטור.
&nbsp
&nbsp