דיוני סדרות לתחילת השבוע

snirf

Active member
QAF הבריטית VS האמריקאית- נוקאאוט מוחלט

קודם כל איך הזדמן לי לצפות בגרסא הבריטית 20 שנה(!) אחרי השידור שלה? תודות לערוץ 88 בהוט(PROUD TV) שעלה. אומנם רוב התכנים שם לא מתורגמים שזה מבאס, אבל איך שהיא הופיעה בלוח השידורים-ישר תיזמנתי הקלטה. רציתי לצפות בה כדי "להשלים פערים", להשוות את המקור הבריטי לאמריקאי וגם הסקרנות לראות את ג'קס מילדי האנרכיה בתפקיד של גיי(הזוי בטירוף!)

וול אז צפיתי בכל 8 פרקי העונה ה-1 (חצי שעה כל פרק), ללא העונה ה-2 לצערי (שכוללת רק 2 פרקים), הם לא שידרו את העונה...מקווה שזה יהיה בקרוב, במידה ולא-אתאמץ למצוא באינטרנט, חייב לראות איך זה מסתיים.

שורה תחתונה- QAF האמריקאית מנצחת אותה בנוקאאוט מוחלט ללא ספק

הייתי חייב לצפות בבריטית כדי להבין למה יש אנשים כאן שכתבו שהיא טובה יותר (איך לעזאזל?!)
נתחיל מהליהוק- איך אפשר להגיד שהליהוק של סטיוארט ג'ונס (המקביל של בריאן קיני) זה ליהוק מוצלח? יש לו כריזמה ששואפת ל-0, הוא לא סקסי וכריזמטי כמו שהדמות אמורה להיות (תשוו בסצינת בקבוק-המים המפורסמת מהפרק הראשון). הוא אמור "להפיל" סטרייטים ולהיות מגנט לגייז, כל גיי אמור לרצות להיות הוא/איתו, וזה ממש לא מתאים לאפיון הזה. כך שהבריטים כשלו 100% בליהוק שלו, לעומת גייל הארולד שעושה חסד עם הדמות של בריאן קיני
לא סתם הוא עדיין מזוהה עם הדמות האגדית הזאת, וכמובן שהוא עונה על כל הפרמטרים שציינתי לעיל, חוץ מזה שהוא שומר על הפאסון שאמור להיות לדמות הזאת, בעוד המקביל שלו...כבר לקראת סוף העונה ה-1 משהו שם כבר מתחיל להתרופף

ניית'ן (המקביל של ג'סטין) זה ג'קס הבאד-אסס מילדי האנרכיה, הזוי בטירוף לראות אותו בדמות כזאת
יותר מתלהם, ילדותי ומשוגע מג'סטין, כך שזה הופך אותו למעצבן.
וינס (המקביל של מייקל) די אותו הדבר...מה שכן, דבי אמא שלו הדמות הכ"כ בולטת באמריקאית-כאן היא דמות די סתמית-נבלעת כזאת, לעומת דבי שהיא צבעונית וlikeable
מועדון הבבילון המפורסם תופס יותר מקום אייקוני באמריקאית מאשר כאן, וגם הבריטית פחות נועזת לטעמי...(היו כמה וכמה סופי פרקים של תחילת "משהו" ונגמר הפרק)

בכללי ההווי והאווירה בסדרה היא אחרת, יותר קומית-קלילה...נגיד הסדרה התחילה עם דיבור של הדמויות למצלמה עם רקע צבוע מאחורה, ממש לא אהבתי את זה. נותן נופך אחר לסדרה מעין סדרה בריטית-שטותית כזאת.
קראתי שהסדרה לא הצליחה ממש וזה לא מפתיע אותי. הרגיש לי שהסדרה היא בוסרית מבחינת התסריט, העשייה וכל מה שציינתי לעיל.
איך אפשר להגיד שהאמריקאית פחות טובה?! כשהבריטית נתנה רק נגיעה בפוטנציאל שיכול להיות לסדרה...אי-אפשר לגדוע אותה בשלב כ"כ מוקדם כשעוד לא התבשלו קווי העלילה, הדמויות שעוד צריכות לעבור תהליך (מה שכן קורה באמריקאית לאורך רוחב היריעה הדרוש). ניקח למשל בסוף העונה הראשונה את הprom של ג'סטין שבריאן מציל אותו וכאן אין את זה.
הגרסא האמריקאית כ"כ תרמה במהותה, לא רק כסדרת גייז שעלתה וירדה מהמסך...אלא יש לה 5 עונות נכבדות, היא סדרת דרמה לכל דבר, אך גם סדרה שנגעה בהרבה מאוד נושאים חשובים לקהילה, מה שהבריטית לא הספיקה.
מעניין לדעת מה היוצר המקורי ראסל דיוויס חשב על האמריקאית

מה כן היה טוב?
הפסקול של שנות ה-90 שנהניתי ממנו

והעובדה שהיא עוררה בי געגוע עז לאמריקאית עם העלילות המקבילות שהיו...הלוואי וזה ייתן לי מוטיבציה בקרוב כן לצפות בה שוב (יש לי את עונות 1-4 מתורגמות וצרובות על DVD כך שזה לא נוח [תירוץ]
)

ומה קורה עם הריבוט?
קראתי שנמצא בית חדש במקום בראבו-שירות הסטרימינג של CBS, החודש מתחילים הצילומים ובאפריל אמורה לעלות. מחכה לזה
לא פרסמו מי השחקנים שישחקו בה...מוזר. (איך הייתי רוצה שג'קס מילדי האנרכיה שציינתי לעיל, יחזור כעבור 20 שנה להצטלם לסדרה...אפשר לחלום
)

צל"ש למי שקרא, אשמח לתגובות שכן אני יודע שיש לא-מעט אנשים כאן שצפו באחת מהגרסאות לפחות

LeRanch

New member
הגרסה המחודשת מפותחת ל-Peacock

שירות הסטרימינג החדש של NBCUniversal.
אין קשר ל-CBS All Access.

לא ראיתי את הגרסה הבריטית

אז אני מודה שאתה מוריד לי מהלב את ההרגשה שזה משהו שאולי צריך להשלים.
תמיד היה נראה לי מוזר לחשוב שאיידן גילן משחק שם את התפקיד הראשי (המקביל של בריאן). כלומר הוא שחקן מעולה (הוא שיחק בין היתר בהסמויה ומשחקי הכס, וגם בכמה סרטים שאהבתי) אבל קשה לדמיין אותו בתור אליל סקס.
גם ראיתי פעם סצנה מהסדרה והיה לי מוזר שהמקביל של ג'סטין גבוה ממנו.
&nbsp
בכל מקרה כבודו של ראסל דייויס במקומו כי הוא יצר מאוחר יותר סדרות מדהימות (בין היתר החידוש המדהים של דוקטור הו)
&nbsp
&nbsp
הריבוט הוא של הסדרה הבריטית? חשבתי של הסדרה האמריקאית...

snirf

Active member
הוא בהחלט רחוק מלהיות אליל סקס

לכן הליהוק כושל בעיניי וזה פוגם באמינות של הדמות המרכזית בסדרה, הדמות בפרט אמורה להיות סקסית וכך גם הסדרה...מה שניתן לומר על האמריקאית אך לא על הבריטית.
&nbsp
כן, באסה שלא עושים ריבוט לאמריקאית...למה ל-THE L WORD מגיע ולהם לא?!
נותר רק לקוות שהם הפיקו לקחים 20 שנה קדימה ויהיה תוצר הרבה יותר מוצלח ב-2020, מאוד מצפה לזה
מוזר שאין עדיין אינפורמציה על הקאסט כשהסדרה מתחילה להצטלם החודש...אולי אין ממש מוכרים?

זה המצב הרבה פעמים עם סדרות בריטיות

כלומר זה שלא מוציאים כמעט אינפורמציה מקדימה על משהו שמצלמים עד שלב מאוד מאוחר.

didalf

Well-known member
אני גם לא ראיתי את הבריטית

ניסיתי פעם אבל זה היה ביוטיוב באיכות גרועה מידי.
&nbsp
כל פעם מחדש מוזר לי לחשוב שליטלפינגר/קרקטי הוא המקביל של בריאן.
&nbsp
אבל אני חושבת שזה לא נכון להגיד מה הם אמורים להיות כי האמריקאית היא זאת שבאה אחרי ושינתה דברים או התאימה אותם לקהל אמריקאי.

snirf

Active member
האמריקאית שיפרה

הבריטית הייתה בוסרית, לכן לא הצליחה (ציינתי כמה סיבות מהפרספקטיבה שלי)
האמריקאית לקחה את הבסיס והרעיון ופיתחה אותה קדימה...לכן יש לה 5 עונות.
&nbsp
איך היה בא לי שאותן הדמויות והשחקנים היו חוזרים לעונה חדשה

ממש בא לי לראות שוב את האמריקאית

איזה כיף לך שיש לך את זה צרוב - אני בא אליך לראות

snirf

Active member

אני מנסה לשגע את הוט שישדרו אותה מחדש ("לרגל" 20 שנה לסדרה וכן לכבוד הריבוט שיעלה בעוד כמה חודשים), ככה אתר-שלא-נזכיר-את-שמו יוכל להקליט ולהעלות את הסדרה, ובעצם להשלים את הפער שאין להם את אותה במאגר שלהם

אם לך יש יס אז כדאי להפעיל לחץ גם עליהם

לא נראה לי שיס ישימו עליי

גם ככה אני מבואס שהם הורידו את בוורלי מהויאודי

מעצבן שעד שעברנו מהוט הם פתאום מעלים את הערוץ הזה...

שיימלס פרק 10X04

יאיי אני ראשון (אוף, אין לי למי להגיב)
&nbsp
בוז לפרק בלי איאן ומיקי. לא מספיק שגם בפרק הראשון לא היה אותם?
&nbsp
קארל חמודון אבל טיפשון ענק. חשבתי שהוא יסבך את הבחורה הלטינית בכך שהוא יתחצף לשוטרים. אבל במקום זה עכשיו יש לו בית מלא לטינים.
כמובן שגאלגרים הם גאלגרים אז אף אחד לא ממש אומר על זה מילה.
אני לא בטוח אם אני מעדיף שקארל יחזור אל איכשקוראים לה הצבאית או שיהיה מעכשיו עם איכשקוראים לה הלטינית.
&nbsp
ליאם די מאכזב. האם באמת נראה לו כל כך נורא לסות להיות אדם טוב יותר?
&nbsp
אני נמצא באיזה עולם מוזר שבו העלילה של פרנק ומייקי הייתה בעצם נחמדה ואפילו קצת מרגשת. אם כי קצת צורם שהאדם שעבורו פרנק מוכן להפסיק לשתות (או לפחות לטעון שהוא יפסיק לשתות) זה לא אחד מילדיו.
אני תוהה האם ייתכן שאני בעצם יתגעגע אל מייקי... זה מוזר.
&nbsp
נראה לי מוזר שליפ כל כך מפחד מהרעיון של תינוק במים. הייתה להם בריכה כמעט כל קיץ בעבר וקשה לי להאמין שהם לא הכניסו את ליאם התינוק פנימה. כלומר בטח לא נתנו לו לשחות עצמאית, אבל גם לא פחדו בכלל לתת לו להתקרב.
תמי חזרה ובעצם רוצה להחזיק את פרד. עדיין יש תחושה שדברים שם הולכים לא להסתדר. מאוד לא להסתדר. זה שיימלס אחרי הכל.
&nbsp
ודרק מת. וכנראה היה בצבא והיו לו כבר ילדים נוספים... ידענו את זה?
אני מקווה שדבי כן תקבל באמת חלק מהפיצויים.
*היה מצחיק שהקצין אמר שדרק גרם ליותר נזק לצבא האמריקאי מרוב המחבלים.
אבל למה שהוא יהיה בטנק אמריקאי ליד תעלת סואץ? אני מניח שזה תסריטאי אמריקאי שאין לו באמת מושג מהחיים, מדיניות אמריקאית בחול או גאוגרפיה.
&nbsp
&nbsp
עוד משהו?

limors2

Active member
יופי, אתה ראשון

הייתה לי תגובה ממש קצרצרה ולא רציתי נזיפות שוב

&nbsp
הכל היה סתמי וחביב, העלילה שבאופן מפתיע הכי עניינה אותי הייתה של פרנק ומייקי. ממש נהניתי ממערכת היחסים שלהם ועצוב לי שפרנק מאבד אותו עכשיו.
&nbsp
ואני עדיין לא מתה על תמי, אני מעדיפה שהיא תתנדף וליפ ימצא חברה חדשה. מדריכת השחייה מהAA היא אופציה טובה.

didalf

Well-known member

באמת פרק קצת סתמי. הפעם אני לא מאשימה את ליאורה שאין לה הרבה להגיד.

"בוז לפרק בלי איאן ומיקי. לא מספיק שגם בפרק הראשון לא היה אותם?" -

אני גם למרבה ההפתעה חשבתי שהעלילה של פרנק ומייקי קצת חמודה. בחיי שלרגע חשבתי שהם יתנשקו. היה משהו אחד שמייקי אמר ממש עצוב - שהטיפול הרפואי הכי טוב לאדם עני הוא בכלא.

איכשקוראיםלה הצבאית זאת קלי ניק. לא בטוחה לגבי השם של הלטינית עדיין

זה באמת מאד גלאגרי מצידם שיש להם מליון מקסיקנים בבית ולאף אחד לא אכפת. אני מתה על הדבר הזה אצלם. בטח הם שוב ישכחו אבל שיש שם מרתף.

פגשנו כבר את החברה של דבי שמדברת ממש מעצבן? אוף שלא תכניס לה רעיונות מטומטמים לראש.
היא מזכירה לי את הפעם ההיא בפארקס שאפריל חיקתה איזה פאקצה
שניה אני אמצא.

אני כבר מעונה שעברה עוד מחבבת את תמי. למה היא חזרה לבד? היה ממש חמוד איך שליפ התרגש לראות אותה וחיבק אותה חיבוק ארוך. היא נראית קצת מעופפת זה מדאיג.

לאדעת למה אבל נקרעתי מהאיש שהביא לקווין רגל.
"לא גנבתי אותה מצאתי אותה"
"איפה"
"על איש"

didalf

Well-known member
אה ושכחתי להגיד

דווקא אהבתי את העלילה של ליאם ואת זה שהוא אולי שחור אבל הוא עדיין גאלאגר. החבר שלו באמת היה נחמד מידי זה מנג'ס.

אוי שכחתי באמת מאלו

ורוניקה וקווין
דווקא באמת לא משעמם כמו בדרך כלל. בעיקר כי היה מעט מהם.
אני אשמח אם לורוניקה תהיה עבודה נוספת. לא ברור לי איך הבאר שלהם בכלל מרוויח כסף לפעמים. ועדיף לשם שינוי גם משהו חוקי.
וכן, היה מצחיק האיש הזה שהביא בהתחלה כלב ואחר כך רגל.
והבחור השחור שקווין קורא לו קראקהד ולרגע באמת חשבתי שקווין מכליל וסתם חושב שמישהו עני הוא מכור לקראק. אבל כמובן זה בעצם נכון...
&nbsp
&nbsp
הסרטון מצחיק מאוד
אבל לא ממש אותו סוג של בן אדם. ההיא בסרטון אפילו אמרה שהיא לא חושבת שיכולים להיות לה ילדים.
הצחיק אותי שזאת שדיברה עם דבי מלבישה את הילדים שלה לפי מה שהאבא של הילד משלם לה.

didalf

Well-known member
התכוונתי שהיא מזכירה לי בדיבור

יש להן אותו טון דיבור/מבטא/משהו כזה ממש מעצבן/מצחיק.
באופי זה באמת די הפוך, לפחות בקטע של הילדים

Lhuna1

New member
אנג'ל עונה 2 פרק 14 The Thin Dead Line

שוטרים זומבים
ווסלי חוטף יריה
גוונים בשיער של קורדיליה
ילדה עם עין במאחורה של הראש
&nbsp
&nbsp
נראה לי שזה מסכם את עיקרי הדברים.
&nbsp