דיוני סדרות לסוף השבוע

תהיתי מה את חושבת

על כך שרואים את המתמחה הזה בבית חולים שוב ושוב.
הוא גם די חתיך.
האם לא תהית אם יש סיבה שרואים אותו שוב ושוב?
&nbsp
היצור הזה הוא מהדברים הקריפיים יותר שהיו בסדרה. איכס גדול. a killer snot monster from outer space
&nbsp
אני לא זוכר הכל, אבל זכורה לי סצנה עצובה שבאפי שוטפת כלים ובוכה.

Lhuna1

New member

חשבתי שאולי יהיה איתו משהו אבל יותר בכיוון רומנטי כלשהו (לא ברור עם מי...) דווקא בגלל שהוא חתיך (לא עושה לי משהו, אבל עקרונית חתיך).
&nbsp
נכון זה היה עצוב כשבאפי נשברת ככה, זה רגע שחשבתי שהחברים היו צריכים להיות איתה יותר קרוב, כי עובר עליה משהו נורא קשה והיא נראתה נורא בודדה עם זה... גם ריילי היה אמור להשאר הרבה יותר קרוב ומעודכן (נכון שבאותו רגע בדיוק היתה להם משימה חשובה, אבל עדיין גם בלעדיה לא הרגשתי שהם מספיק שם)
&nbsp

המקום הטוב פרק 4X09

הפרק יצא כבר לפני שבוע, אבל הגעתי אליו רק היום.
בין היתר כי ידעתי שזה פרק היציאה לפגרת החורף מה שאומר שצריך עכשיו לחכות

&nbsp
הפרק היה מעולה. לדעתי הכי חזק בעונה הזאת עד כה.
באמת ראו איך צ'ידי גדל במהלך חייו וגם במהלך החיים הנוספים שהיו לו אחרי המוות.
את זה שהוא הבין שאין תשובה לכל דבר בחיים. ויחד עם זה שהתשובה עבורו היא אלינור

didalf

Well-known member
אני גם עוד לא ראיתי

ובטעות פתחתי את ההודעה שלך ואז נזכרתי שלא ראיתי גם. בכל מקרה לא קראתי.

limors2

Active member
אני דווקא

ממש לא הבתלהבתי ממנו, צ'ידי הוא הדמות שהכי פחות מעניינת אותי שם.
&nbsp
נהניתי הרבה יותר מהפרק לפני, עם המיליון ג'נט

didalf

Well-known member
אני באמצע

מצד אחד גם אותי צ'ידי פחות מעניין, מצד שני חלק מהדברים בעבר שלו היו כן מעניינים.
אבל משהו בזוגיות שלו ושל אלינור לא תופס אותי. לאדעת אם זה שאין כימיה או משהו. אבל זה לא עושה לי כלום. למרות שכן היה מאד חמוד שבפתק היה כתוב התשובה היא אלינור, זה גרם לי ל"אווו" קטן

dory38

New member
מר רובוט - 4.8

פרק דרמטי במיוחד. אליוט וכרסיטה בורחים אחרי שביתרו את הגופה של ורה והכי מעניין, זה הפער בין היכולת האנליטית של אליוט ליכולת הרגשית. אנליטית הוא בן 45 פלוס, נפשית הוא מקסימום בן 14. מזכיר לי את עצמי לפעמים, חוץ מזה שאני לא מכור למורפיום (שוקולד זה עניין אחר, לפורום אחרים) ולא פורץ למחשבים ולסלולרים של אנשים אחרים.
בגזרת דום ודרלין, קשה שלא להתפעל מהתושייה של דום נגד ג'ניס והשומרים שלה (איך אישה שניקבו לה ריאה מסוגלת לחסל בכזו מיומנות? זה אמיתי בכלל?) ומהמסירות של דרלין לדום, בהכירנו את ההיסטוריה ההפכפכה שלהן.

Lhuna1

New member
אנג'ל עונה 2 פרק 9 The Trial

אוף יותר מידי דרלה בעונה הזאת. אני לא אוהבת אותה.
גם לא אהבתי את הפרק הזה מסיבות אחרות.
כל הקטע של ה-3 מבחנים היה קלישאי וטיפשי.
האצילות של אנג'ל היתה מוגזמת ברמה דפוקה בעיני (אפילו שיש לו איתה יחסים מורכבים של 150 שנה).
וכמובן שברור לנו שהוא לא באמת ימות אחרי המבחן השלישי (או שימות ויחזור איכשהו).
רק הסוף שהביאו את דרוסילה היה קצת טוב.
(גורם לי לחשוב האם יום אחד יהיה איחוד של "ארבעת המופלאים" שלנו)
&nbsp

Lhuna1

New member
באפי עונה 5 פרק 10 Into the Woods

עדי, תפסיקי לקרוא ספוילרים עכשיו!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
ג'ויס תודה לאל עוברת את הניתוח בהצלחה.
באפי מגלה על מה שריילי עושה בלילות (בעזרתו "האדיבה" של ספייק).
הם מתעמתים והכל יוצא החוצה על מה שהוא מרגיש.
במקביל הוא מקבל הצעה לחזור לפעילות הצבאית נגד שדים ולטוס משם למבצע חשאי.
זנדר עושה לבאפי שיחה יפה ומרגשת ומשכנע אותה לעצור את ריילי מלעזוב, אבל היא מפספסת את המסוק
כל כך עצוב, בשבילה ועוד יותר בשבילו.
חמוד גם שזנדר אומר בסוף לאניה שהוא באמת מאוהב בה (ואני חושבת שזה היה הרבה בשביל להבהיר את זה לצופים בעצם, כי בהתחלה הוא לא היה באמת הכי בעניין שלה ואפשר היה לחשוב באמת שהוא איתה רק מתוך נוחות ובשביל הסקס).
&nbsp
&nbsp
(ואני לא יכולה לחשוב על שום סיבה הגיונית שריילי לא הורג את ספייק באמת, בסצינה שהוא מעמיד פנים שהוא הורג אותו)
&nbsp

כמה דברים

אני זוכר את הקטע שבאפי הורגת את כל הקן ערפדים הזה ששתה מאנשים ולא הרג אותם.
זה היה די אפל מצידה כי הם לא באמת פגעו באנשים.
(קצת מזכיר משהו באנג'ל)
&nbsp
באופן כללי ריילי הוא לדעתי אידיוט מעצבן.
כלומר נכון שבאפי לא אהבה אותו באותה מידה שהוא אהב אותה. ונכון שהיא הייתה רחוקה רגשית ולא נתנה לו להכנס או לעזור. ונכון גם שהיא הייתה צריכה לשים לב שמשהו קורה.
אבל היא התמודדה עם המון בזמן הזה, אפשר להבין למה היא לא שמה לב.
ותכלס ריילי היה צריך לומר לה משהו. בטח שלא פשוט לתת לה אולטימטום ושתי שניות לחשוב על זה.

Lhuna1

New member

היא לא הרגה את הערפדים בקן ההוא, היא הציתה את המקום אחרי שהוא היה ריק.
מאוחר יותר הם באו להרוג אותה והקיפו אותה במעגל ורק אז היא הרגה אותם (ועוד נתנה לאחת מהם בסוף לברוח, זאת ששתתה מאנג'ל)

Lhuna1

New member
אנג'ל עונה 2 פרק 10 Reunion

דארלה חוזרת כערפדית ומתאחדת עם דרוסילה למסע שופינג והרג, שמסתיים בטבח אנשי וולפארם והארט שעבדו על הפרויקט שלהן.
אנג'ל מגיע לשם בזמן בשביל לעצור אותן, אבל... בוחר שלא לעשות את זה ונותן להן לרצוח את האנשים.
אישית אני שמחתי שהוא עשה את זה, כי די עם האצילות המוגזמת, האנשים האלו הכי הביאו את זה על עצמם.
מי שמביא לעולם ערפדים רצחניים ומעודד אותם לצאת לטבח ברחובות, לא זכאי להגנה מפני הטבח הזה.
&nbsp
אבל ווסלי, קורדיליה וגאן לא מסכימים איתי ודואגים שאנג'ל מתדרדר מוסרית.
כשהם אומרים לו שהם היחידים שעומדים בינו לבין רוע אמיתי, הוא מסכים איתם ומפטר את כולם.
&nbsp

מגיב על כמה פרקים

שריפרפתי עליהם כי ממש אין לי זמן להכל
&nbsp
איזה סיום חזק:
And yet, somehow, I just can't seem to care.
מאוד מאוד אפל.
&nbsp
וקטע מגניב כשהולנד אומר שאין להם מה לדאוג לגבי אנג'ל יותר, ואז אנג'ל מתפרץ דרך החלון.
&nbsp
ואיזה כיף שדרוסילה חזרה (ולא רק בפלאשבקים) אני מת על ההזויה שלה.
&nbsp
לינדזי מצטרף לקטע של הסדרה עם שינויי שיער דרמטיים.

Lhuna1

New member
יש לי בעיה עם זה

אני לא רואה את זה כאפל, כפי שהסברתי זה נראה לי לגמרי נכון והגיוני מה שהוא עשה.
אבל זה נראה שיוצרי הסדרה רואים את זה כמוך וזה כאילו עושה אותו "רע"
לא אוהבת את זה.
&nbsp

עוד משהו

בפרק Darla באחד הפלאשבקים דרוסילה קוראת לדרלה סבתא ואז כשדרוסילה מתעצבנת דרוסילה אומרת לה שהיא יכולה להיות אמא שלה.
ועכשיו היא באמת הפכה להיות אמא שלה (במובן הערפדי).
שזה לא במקרה, כי הרי דרוסילה יכולה לראות את העתיד במידה מסויימת.

Lhuna1

New member
באפי עונה 5 פרק 11 Triangle

זהו ריילי כבר לא בפתיח... (ולמה טארה עדיין לא שם לעזאזל?)
&nbsp
באפי עדיין עצובה.
&nbsp
ג'יילס טס למועצת הצופים באנגליה להתייעץ בעניין גלורי.
&nbsp
אניה שנשארה לבד אחראית על החנות, ווילו שמנצלת את העדר ג'יילס לקסמים עם הסחורה, רבות שוב, ויוצרות בטעות טרול (שאניה יצאה איתו פעם והפכה אותו לטרול) שיוצא למסע הרס בעיירה והרס גם את כל החנות.
&nbsp
ספייק הקריפ הכי חמוד עולם "מתנצל" בפני "באפי" (בובה עם פיאה) על זה שגילה לה על ריילי, וגם מתעצבן כשהיא "עונה לו"
הוא גם הביא לה בונבוניירה (אכולה?
) ומתוודה בפניה (על אהבתו?).
אח"כ הוא מנסה להוציא מזנדר מידע על כמה היא כועסת עליו... ועוזר לה בקרב (וגם נהנה קצת יותר מידי כשהיא נופלת עליו) אבל לא מקבל קרדיט על כך שאינו שותה את דם הפצועים.
&nbsp
ווילו ואניה בסוף מתפייסות ומנצחים את הטרול (אחרי שזנדר חוטף קשות).
&nbsp
ג'יילס חוזר מהמועצה ודון שומעת את השיחה עליה ומבינה שמשהו לא בסדר.
&nbsp

כן זהו

ריילי עזב את הסדרה (בנתיים?)
&nbsp
זכור לי שזה פרק מדהים בעיקר בגלל אניה.
אבל כן, ספייק גם מצחיק נורא.. זה שהוא מנסה להרשים בכך שהוא לא שותה מאנשים פצועים

&nbsp
ווילו מחקה את אניה:
"I like money better than people. People can so rarely be exchanged for goods and/or services."
&nbsp
וזה:
Willow Rosenberg: I wish Buffy was here.
Buffy Summers: [enters the room] I'm here!
Willow Rosenberg: I wish I had a million dollars!
[everyone stares at her]
Willow Rosenberg: Just checking.
{היה משהו מאוד דומה בפרק של חברים, אבל בבאפיוורס ובמיוחד עם ווילו זה באמת יכול להיות אמיתי}
&nbsp
הפרק הזה והפרק הקודם נתנו דגש מאוד יפה לכך שבאמת יש מערכת יחסים רצינית בין זאנדר ואניה. כל כך אהבתי כשהיא אמרה את זה:
Anya: Xander...? If you ever decide to go, I want a warning. You know, big flashing red lights, and-and-and one of those clocks that counts down like a bomb in a movie? And there's a whole bunch of, of colored wires, and I'm not sure which is the right one to cut, but I guess the green one, and then at the last second, no, the red one, and then click, it stops with three-tenths of a second left, but then you don't leave. Like that, okay?

למעלה