Weekend's Watch

didalf

Well-known member

אני קצת מפחדת לומר את זה כדי שלא תתלהב מידי... אבל לונה קצת עשתה לי חשק

אבל לא עכשיו אולי בקיץ כשיהיה לי ממש משעמם וגם כשאני אשכח מה לונה כתבה.

SATISTFACTION!!!!!

אני מתלבט בין ללחוץ עליך עכשיו כשהמתכת חמה והכל באוויר, או לעודד אותך לחכות לקיץ...

בעצם, מה פתאום. בקיץ יהיו לך תירוצים וזה כבר לא יהיה רלוונטי.
אני יודע שהדבר שהכי עובד איתך זה שאוכל אותך לא להבין על מה מדברים בפורום.
אז קדימה. תקפצי פנימה.

... אני אפילו כמעט מוכן לעודד אותך פשוט להכנס באמצע (סטייל שיר) ולראות את הפרקים של באפי ואנג'ל מהנקודה שבה לונה נמצאת כרגע ואז תוכלי לדבר איתנו על כך פרק.
זה דבר קצת נוראי לעודד מישהו להכנס לאמצע של סדרה עלילתית כזאת, אבל אני מפחד להפסיד את ההזדמנות איתך. (ואני די בטוח שתהני אפילו ככה)

.... עכשיו שאני חושב על זה - שיר - את יכולה גם להצטרף לצפיה בנקודה הזאת. בשבילך זה קלאסי.

didalf

Well-known member
מה אני שיר?

אני לא רואה סדרה מהאמצע!
זה כמו לראות אנדגיים בלי לראות את כל הסרטים לפני! אפשר להבין הסברים אבל אין פייאוף רגשי.
&nbsp
תחשוב על זה אחרת, יהיו לך תירוצים לדבר מחדש על באפי עוד כמה חודשים

אני אשמח מאוד לעשות את זה שוב עוד כמה חודשים

בין היתר אני אוכל לראות שוב פרקים שלא הספקתי לראות שוב עם לונה
וגם לונה הפעם תוכל להגיב והיא תוכל לעודד אותך תוך כדי ההתחלה הפחות טובה של הסדרה.
&nbsp
אבל אני מפחד מכך שבסוף לא תראי.
&nbsp
...בעצם גם עם סרטי מארוול את בעצם לא ראית את הכל לפי הסדר לא?
כלומר עד כמה שזכור לי בהתחלה התחלת עם איזה סרט שמקרה ראית עם אחותך ואז המשכת לעוד מאותו סוג (כלומר כמו רק סרטי קפטן אמריקה) ורק אז לאט לאט הכנסת גם את שאר הסרטים.
כלומר נכון שהפייאוף הרגשי הוא אדיר יותר כשראית את כל מה שהיה והוביל לסיום הזה. אבל אם ככה אל תראי את הכל. רק תצטרפי אל לונה לכמה פרקים של באפי ואנג'ל כדי לבדוק את הטעם של זה.
נכון שזה יספלייר לך קצת אם באמת תראי בסופו של דבר את הסדרה מההתחלה, אבל זה גם לא ממש משנה כי גם ככה את כבר מספוליירת מאוד כי קראת הרבה מההודעות של לונה. אז אין לך באמת מה להפסיד מלראות כמה פרקים לצד לונה.
אם יהיו לך דברים שלא תביני תוכלי להחליט אם לשאול או לא.
אם ממש לא תהני אז תדעי שאת יכולה לוותר על זה.
ואם זה יתפוס אותך אבל תחליטי שאת כן רוצה את החוויה המלאה אז תוכלי להחליט להפסיק לראות ולהתחיל מההתחלה עכשיו או בקיץ.

didalf

Well-known member
ידעתי שלא הייתי צריכה להגיד את זה

ולהלהיב אותך יותר מידי
רק אמרתי שלונה עשתה לי *קצת* חשק.
אבל לא עכשיו, אני בקושי משתלטת על הכלום סדרות שבועיות שלי.
&nbsp
מה שראיתי עם אחותי במקרה היה אקסמן ההתחלה וזה גרם לי לראות את כל האקסמנים.
&nbsp
אבל זה באמת דומה למה שהיה לי עם אינפינטי וור שראיתי בקולנוע בלי לראות כלום לפני. הבנתי מספיק וגם די התרגשתי אבל אח"כ השלמתי את כל הסרטים וכשראיתי אותו שוב התרגשתי יותר. (שלא נדבר על אנדגיים
שאליו באתי מוכנה והייתי 3 שעות בסערת רגשות.)
ובאמת גם לא השלמתי אותם לפי הסדר

הולי שיט

אני כנראה הדחקתי את זה שראית את אינפיניטי וור בלי שום דבר לפני. זה ממש הזוי.
&nbsp
איך לכל הרוחות קשה לך להסתדר עם כל כך מעט סדרות שאת רואה?
כלומר זה שיימלס וחומריו האפלים וזהו, לא?

didalf

Well-known member
בעצם כן ראיתי שומרי הגלקסיה לפני

שזה די יעיל כי זה נותן רקע על ת'אנוס והאבנים וגומורה שזה חלק חשוב בעלילה של אינפינטי וור. את השאר עוד איכשהו הכרתי מספיק כדי להבין.
&nbsp
אממ שיימלס, חומרי האפלים, גב האומה, עמק הסיליקון והמקום הטוב. ולאדעת למה כ"כ קשה לי עם כזה מעט, זה לא שאני עסוקה במיוחד ועדיין באמצע השבוע כמעט לא יוצא לי לראות כלום.

המקום הטוב יצאה לפגרת חורף

סיליקון ואלי מסתיימת בעוד שבוע
וגב האומה זה סתם מעצבן

didalf

Well-known member

יש לעונה הזאת של עמק הסיליקון רק 7 פרקים?
(שזה עוד שבועיים אגב) חשבתי שיש 8-10.
&nbsp
גב האומה זה מצחיק אבל מאד מתסכל כי הוא מזכיר כמה המצב פח בארץ בכל תחום בערך.

למעלה