לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2024720,247 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
<< ההודעה הנוכחית
28/11/2019 | 09:34
67
360
אז כפי שאפשר להבין מהWeekend's Watch יש לי עוד חתונה במשפחה בסופש הזה (אחותי).
לכן אני אהיה מעט כאן היום וגם ביום שבת (שבת חתן)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו מזל טוב!!'
וואו מזל טוב!!
28/11/2019 | 16:15
8
לצפיה ב-'MAZALTOV'
MAZALTOV
28/11/2019 | 17:58
3
לצפיה ב-'יאא מזל טוב'
יאא מזל טוב
28/11/2019 | 19:06
4
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 7 Darla '
אנג'ל עונה 2 פרק 7 Darla
28/11/2019 | 19:43
2
27

דרלה במשבר בקיומה החדש כאנושית. בורחת מוולפארם אנד הארט שמשתמשים בה ומבקשת מאנג'ל שיחזיר אותה להיות ערפדה. הוא כמובן מסרב.

בעבר מסתבר שהיא היתה פרוצה (בשם אחר שאיננו יודעים והיא לא זוכרת), ושהערפד שנשך אותה היה המאסטר מעונה 1.
המאסטר לא מרוצה מדרכיו של אנג'ל הצעיר לחיות מעל האדמה בין אנשים.
אנג'ל כזה: אוקיי בומר.
דרלה בוחרת ללכת עם אנג'ל, זה לא ממש תחרות...

ראינו גם אירועים מפרק הזכרונות של ספייק מנקודת מבט שלה ושל אנג'ל.
במיוחד יפה היתה החזרה על הסצינות מהמרד בסין, כאשר עכשיו אנו יודעים שאנג'ל פה הוא כבר עם נשמה וכבר יודע שאינו מסוגל לחזור לרוע.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח הרסת אותי מצחוק '
חחחחחח הרסת אותי מצחוק
29/11/2019 | 00:02
22
"אנג'ל כזה: אוקיי בומר"
זה כל כך מתאים
צריך לעשות מזה meme או משהו

רציתי מאוד שתראי את שני הפרקים ברצף וחשבתי לומר לך אתמול לא לראות עדיין את הפרק של באפי בשביל זה.
אבל גם לא רציתי להרוס לך את זה.
אומנם כל אחד מהפרקים עומד לחלוטין בפני עצמו אז זה לא ממש קרוסאובר, הפלאשבקים מקשרים בין הפרקים יפה מאוד.
גם רואים נראה לי מה הוביל את דרוסילה להפוך את ספייק לערפד.

אני צריך לראות עדיין לראות את Fool For Love ואת הפרק הזה ואז אני אגיב יותר בפירוט.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'משהו שכמעט שכחתי ממנו '
משהו שכמעט שכחתי ממנו
29/11/2019 | 19:08
10
בפרק כשהם מחפשים את דרלה קורדיליה מציינת שזה לא יהיה קל ואז היא אומרת את מה שבתמונה.

אז האתר הזה בעצם קיים:
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' המון לך ולמשפחתך '
המון לך ולמשפחתך
28/11/2019 | 19:45
15
בדיוק החלום האחרון שלי היה קשור לחתונה (תירגעו לא חתונה שלי)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 8 Shadow '
באפי עונה 5 פרק 8 Shadow
28/11/2019 | 21:19
3
28
לאמא של באפי יש גידול בראש אוף איזה מבאס זה. אבל מעניין האם זה קשור לדון איכשהו. (עלתה לי המחשבה כשהרופא שאל את באפי אם אמא שלה משתמשת בסלולרי או גרה ליד קווי חשמל... ודון היתה במקור אנרגיה או משהו כזה, והבעיה של ג'ויס התחילה קצת אחרי שהיא הופיעה. אבל אולי זה סתם).

עוד עצוב זה שכולם מאששים לריילי את מה שהוא ממילא יודע וזה שבאפי לא אוהבת אותו כמו שהוא אותה, והוא מגיע למצב שנותן לערפדית לנשוך אותו מרוב כאב מסכן כזה.

חוץ מזה גלורי יוצרת נחש מפלצת שמוצא את דון המפתח, אבל באפי הורגת אותו בזמן.

כמה רגעים מצחיקים בכל זאת:
ספייק מסניף את הסוודר של באפי כשריילי מגיע ותופס אותו (הוא גם גנב תחתונים שלה, איזה קריפ )

בחנות כשבאפי שואלת על הרעה "איך היא הצליחה לצאת עם הדברים האלה?"
ואניה "לוחשת": ג'יילס מכר לה את זה...
מתה על אניה!

ומה נסגר שכולם לובשים עור פתאום? (באפי, ריילי וגלורי)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, לא נראה לי שאני אגיע ללראות את הפרק הזה '
טוב, לא נראה לי שאני אגיע ללראות את הפרק הזה
29/11/2019 | 00:16
2
23
אבל אני זוכר אותו די טוב לדעתי.

והנה כמה ציטוטים מצחיקים הודות לIMDB:
Xander Harris: Am I right, Giles?
Rupert Giles: I'm almost certain you're not, but to be fair, I wasn't listening.

ואיזכור לפחד של אניה מארנבים:
Xander Harris: Just once I would like to run into a cult of bunny-worshippers.
Anya: Great. Thank you very much for those nightmares.
*(בפרק ההאלווין של עונה 4 זאנדר אמר לה להתחפש למשהו מפחיד אז היא התחפשה לארנב והסבירה את זה בכך שארנבים מפחידים אותה)

וכן, מצחיק שגלורי פשוט קנתה את המצרכים אצל ג'יילס. כלומר ברור שהיא יכלה לקחת אותם בכוח, אבל נראה לי שאין לה סיבה שלא פשוט לשלם.

Anya: You sold someone a Kohl's Amulet and a Sobekiam Bloodstone.
Rupert Giles: Yes, I believe I did.
Anya: Are you stupid or something?
Rupert Giles: Allow me to answer that question with a firing.

ואניה כשהיא אומרת שכשהם מחפשים מידע בספרים היא פשוט מדפדפת ועושה את עצמה עסוקה.

בכלל אניה היא דמות מעולה:
Anya: I mean, I for one didn't wanna start my day with a slaughter... Which really just goes to show how much I've grown.

והיי... סוף סוף את יודעת לקרוא לרעה גלורי. היה מעצבן לא לקרוא לה ככה כי את לא ידעת שקוראים לה ככה (לא שזה היה ספויילר גדול לומר לך, אבל בכל זאת)

כן, ספייק קריפי לחלוטין
ותכלס ריילי די מסכן.
אבל בכל זאת אהבתי את זה שספייק מציין בפניו שבאפי עשתה קסם לביטול הזמנה של ערפדים פעמיים לאחרונה, ובשני המקרים היא לא ביטלה את ההזמנה שלו (שאגב קיימת עוד מאז סוף עונה 2)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אהבתי את זה גם (מה שכתבת בסוף) '
אהבתי את זה גם (מה שכתבת בסוף)
29/11/2019 | 15:43
1
20
וכן מהזהירות שלכם לא לכתוב לי את שמה חשבתי שגילוי השם שלה יהיה משהו משמעותי יותר, כזה שיגיד לי משהו... חחח בסוף סתם שם.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל למען הסר ספק אני כן שמחה שאתם לא כותבים אפילו דברים'
אבל למען הסר ספק אני כן שמחה שאתם לא כותבים אפילו דברים
29/11/2019 | 15:44
13
"קטנים" כאלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 8 The Shroud of Rahmon '
אנג'ל עונה 2 פרק 8 The Shroud of Rahmon
28/11/2019 | 23:35
2
22
אנג'ל וגאן משתתפים בשוד של איזה תכריך עתיק ממוזיאון שמחרפן אנשים (בשביל להציל את הבן דוד של גאן שהיה אמור להשתתף בזה בעצמו).
אנג'ל נושך את קייט תוך כדי המאורע.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא בדיוק פרק מדהים '
לא בדיוק פרק מדהים
29/11/2019 | 00:25
1
21
עד כמה שזכור לי
אבל אני באמת לא זוכר הרבה
למשל בכלל לא זכרתי שקייט הייתה בו

אבל יש את זה:
Wesley Wyndam-Pryce: [about Angel] He doesn't seem to be doing much with his time, lately.
Cordelia Chase: Au contraire. His day is packed: Brood about Darla, brood about Darla, lunch, followed by a little Darla brooding.

ומחיפוש הציטוטים שלי גם ראיתי שזה הפרק שבו מתייחסים לכך שקורדיליה הסתפרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
29/11/2019 | 15:40
24
אני חשבתי שדווקא אנג'ל נושך את קייט זה הדבר המשמעותי היחיד שקרה בו, כי בסוף הפרק ווסלי וקורדיליה מודאגים מזה ש"עוררנו מחדש את התיאבון שלו לדם אנוש" או משהו כזה. אז הנחתי שזה מאורע שיש לו השלכות להמשך.
אבל אם אתה לא זוכר את זה אז אולי לא.

ואכן יש פה לקורדיליה את התספורת החדשה וה... ממש לא משהו, נגיד ככה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה רבה על כל האיחולים '
תודה רבה על כל האיחולים
28/11/2019 | 23:50
3
37
הייתה חתונה ממש כיפית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נגמר כ"כ מוקדם? '
נגמר כ"כ מוקדם?
28/11/2019 | 23:55
2
7
לצפיה ב-'זה התחיל באיזה 4 אחר הצהריים'
זה התחיל באיזה 4 אחר הצהריים
29/11/2019 | 00:18
1
35
והיא הסתיימה כבר ב9 בערך (פשוט הייתי עסוק מאז)
זאת לא הייתה חתונה שגרתית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כבר לפי השעה זאת לא חתונה שגרתית'
כבר לפי השעה זאת לא חתונה שגרתית
29/11/2019 | 01:39
35
אף פעם לא שמעתי על חתונה ביום חמישי ב4 רק חתונות שישי צהריים.
מה עוד היה שונה? זה נשמע מגניב חתונה לא שגרתית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 9 Listening to Fear '
באפי עונה 5 פרק 9 Listening to Fear
29/11/2019 | 16:51
2
18
יצור מהחלל מתרסק בסאנידייל והורג את המשוגעים שמציפים פתאום את ביה"ח.
מסתבר (לנו) שמי שזימן אותו הוא האח/מתמחה הנחמד מביה"ח, שהוא בעצם קשור איך שהוא לגלורי וחבורתה וטוען שהוא "מנקה אחריה".

ג'ויס מחכה לניתוח שלה. היא גם מבינה שמתוך "השגעון" היא גילתה משהו אמיתי וזה שדון לא באמת הבת שלה אלא משהו חשוב לאנושות ושהן צריכות לשמור עליה.

ריילי המסכן ממשיך לתת לערפדיות לשתות את דמו בסתר.

ספייק שוב מגיע בזמן לעזור לבאפי (כשהוא בא לבית שלה לגנוב תמונות שלה )

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תהיתי מה את חושבת '
תהיתי מה את חושבת
29/11/2019 | 17:00
1
16
על כך שרואים את המתמחה הזה בבית חולים שוב ושוב.
הוא גם די חתיך.
האם לא תהית אם יש סיבה שרואים אותו שוב ושוב?

היצור הזה הוא מהדברים הקריפיים יותר שהיו בסדרה. איכס גדול.  a killer snot monster from outer space

אני לא זוכר הכל, אבל זכורה לי סצנה עצובה שבאפי שוטפת כלים ובוכה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
29/11/2019 | 17:13
14
חשבתי שאולי יהיה איתו משהו אבל יותר בכיוון רומנטי כלשהו (לא ברור עם מי...) דווקא בגלל שהוא חתיך (לא עושה לי משהו, אבל עקרונית חתיך).

נכון זה היה עצוב כשבאפי נשברת ככה, זה רגע שחשבתי שהחברים היו צריכים להיות איתה יותר קרוב, כי עובר עליה משהו נורא קשה והיא נראתה נורא בודדה עם זה... גם ריילי היה אמור להשאר הרבה יותר קרוב ומעודכן (נכון שבאותו רגע בדיוק היתה להם משימה חשובה, אבל עדיין גם בלעדיה לא הרגשתי שהם מספיק שם)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המקום הטוב פרק 4X09 '
המקום הטוב פרק 4X09
29/11/2019 | 17:32
6
30
הפרק יצא כבר לפני שבוע, אבל הגעתי אליו רק היום.
בין היתר כי ידעתי שזה פרק היציאה לפגרת החורף מה שאומר שצריך עכשיו לחכות

הפרק היה מעולה. לדעתי הכי חזק בעונה הזאת עד כה.
באמת ראו איך צ'ידי גדל במהלך חייו וגם במהלך החיים הנוספים שהיו לו אחרי המוות.
את זה שהוא הבין שאין תשובה לכל דבר בחיים. ויחד עם זה שהתשובה עבורו היא אלינור
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני גם עוד לא ראיתי'
אני גם עוד לא ראיתי
29/11/2019 | 18:24
2
18
ובטעות פתחתי את ההודעה שלך ואז נזכרתי שלא ראיתי גם. בכל מקרה לא קראתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז קדימה, הגיע הזמן לראות...'
אז קדימה, הגיע הזמן לראות...
29/11/2019 | 18:27
1
17
לצפיה ב-' '
29/11/2019 | 18:32
2
לצפיה ב-'אני דווקא'
אני דווקא
29/11/2019 | 20:36
18
ממש לא הבתלהבתי ממנו, צ'ידי הוא הדמות שהכי פחות מעניינת אותי שם.

נהניתי הרבה יותר מהפרק לפני, עם המיליון ג'נט
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני באמצע '
אני באמצע
30/11/2019 | 23:11
1
15
מצד אחד גם אותי צ'ידי פחות מעניין, מצד שני חלק מהדברים בעבר שלו היו כן מעניינים.
אבל משהו בזוגיות שלו ושל אלינור לא תופס אותי. לאדעת אם זה שאין כימיה או משהו. אבל זה לא עושה לי כלום. למרות שכן היה מאד חמוד שבפתק היה כתוב התשובה היא אלינור, זה  גרם לי ל"אווו" קטן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
01/12/2019 | 18:07
10
על התפיסה וה"אווו"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מר רובוט - 4.8 '
מר רובוט - 4.8
29/11/2019 | 17:48
20
פרק דרמטי במיוחד. אליוט וכרסיטה בורחים אחרי שביתרו את הגופה של ורה והכי מעניין, זה הפער בין היכולת האנליטית של אליוט ליכולת הרגשית. אנליטית הוא בן 45 פלוס, נפשית הוא מקסימום בן 14. מזכיר לי את עצמי לפעמים, חוץ מזה שאני לא מכור למורפיום (שוקולד זה עניין אחר, לפורום אחרים) ולא פורץ למחשבים ולסלולרים של אנשים אחרים. 
בגזרת דום ודרלין, קשה שלא להתפעל מהתושייה של דום נגד ג'ניס והשומרים שלה (איך אישה שניקבו לה ריאה מסוגלת לחסל בכזו מיומנות? זה אמיתי בכלל?) ומהמסירות של דרלין לדום, בהכירנו את ההיסטוריה ההפכפכה שלהן. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 9 The Trial '
אנג'ל עונה 2 פרק 9 The Trial
29/11/2019 | 20:32
18
אוף יותר מידי דרלה בעונה הזאת. אני לא אוהבת אותה.
גם לא אהבתי את הפרק הזה מסיבות אחרות.
כל הקטע של ה-3 מבחנים היה קלישאי וטיפשי.
האצילות של אנג'ל היתה מוגזמת ברמה דפוקה בעיני (אפילו שיש לו איתה יחסים מורכבים של 150 שנה).
וכמובן שברור לנו שהוא לא באמת ימות אחרי המבחן השלישי (או שימות ויחזור איכשהו).
רק הסוף שהביאו את דרוסילה היה קצת טוב.
(גורם לי לחשוב האם יום אחד יהיה איחוד של "ארבעת המופלאים" שלנו)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 10 Into the Woods '
באפי עונה 5 פרק 10 Into the Woods
29/11/2019 | 21:49
2
26
עדי, תפסיקי לקרוא ספוילרים עכשיו!

ג'ויס תודה לאל עוברת את הניתוח בהצלחה.
באפי מגלה על מה שריילי עושה בלילות (בעזרתו "האדיבה" של ספייק).
הם מתעמתים והכל יוצא החוצה על מה שהוא מרגיש.
במקביל הוא מקבל הצעה לחזור לפעילות הצבאית נגד שדים ולטוס משם למבצע חשאי.
זנדר עושה לבאפי שיחה יפה ומרגשת ומשכנע אותה לעצור את ריילי מלעזוב, אבל היא מפספסת את המסוק כל כך עצוב, בשבילה ועוד יותר בשבילו.
חמוד גם שזנדר אומר בסוף לאניה שהוא באמת מאוהב בה (ואני חושבת שזה היה הרבה בשביל להבהיר את זה לצופים בעצם, כי בהתחלה הוא לא היה באמת הכי בעניין שלה ואפשר היה לחשוב באמת שהוא איתה רק מתוך נוחות ובשביל הסקס).

(ואני לא יכולה לחשוב על שום סיבה הגיונית שריילי לא הורג את ספייק באמת, בסצינה שהוא מעמיד פנים שהוא הורג אותו)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמה דברים '
כמה דברים
30/11/2019 | 00:41
1
15
אני זוכר את הקטע שבאפי הורגת את כל הקן ערפדים הזה ששתה מאנשים ולא הרג אותם.
זה היה די אפל מצידה כי הם לא באמת פגעו באנשים.
(קצת מזכיר משהו באנג'ל)

באופן כללי ריילי הוא לדעתי אידיוט מעצבן.
כלומר נכון שבאפי לא אהבה אותו באותה מידה שהוא אהב אותה. ונכון שהיא הייתה רחוקה רגשית ולא נתנה לו להכנס או לעזור. ונכון גם שהיא הייתה צריכה לשים לב שמשהו קורה.
אבל היא התמודדה עם המון בזמן הזה, אפשר להבין למה היא לא שמה לב.
ותכלס ריילי היה צריך לומר לה משהו. בטח שלא פשוט לתת לה אולטימטום ושתי שניות לחשוב על זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
30/11/2019 | 00:47
17
היא לא הרגה את הערפדים בקן ההוא, היא הציתה את המקום אחרי שהוא היה ריק.
מאוחר יותר הם באו להרוג אותה והקיפו אותה במעגל ורק אז היא הרגה אותם (ועוד נתנה לאחת מהם בסוף לברוח, זאת ששתתה מאנג'ל)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 10 Reunion '
אנג'ל עונה 2 פרק 10 Reunion
29/11/2019 | 22:52
3
21
דארלה חוזרת כערפדית ומתאחדת עם דרוסילה למסע שופינג והרג, שמסתיים בטבח אנשי וולפארם והארט שעבדו על הפרויקט שלהן.
אנג'ל מגיע לשם בזמן בשביל לעצור אותן, אבל... בוחר שלא לעשות את זה ונותן להן לרצוח את האנשים.
אישית אני שמחתי שהוא עשה את זה, כי די עם האצילות המוגזמת, האנשים האלו הכי הביאו את זה על עצמם.
מי שמביא לעולם ערפדים רצחניים ומעודד אותם לצאת לטבח ברחובות, לא זכאי להגנה מפני הטבח הזה.

אבל ווסלי, קורדיליה וגאן לא מסכימים איתי ודואגים שאנג'ל מתדרדר מוסרית.
כשהם אומרים לו שהם היחידים שעומדים בינו לבין רוע אמיתי, הוא מסכים איתם ומפטר את כולם.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגיב על כמה פרקים '
מגיב על כמה פרקים
30/11/2019 | 00:23
1
20
שריפרפתי עליהם כי ממש אין לי זמן להכל

איזה סיום חזק:
And yet, somehow, I just can't seem to care.
מאוד מאוד אפל.

וקטע מגניב כשהולנד אומר שאין להם מה לדאוג לגבי אנג'ל יותר, ואז אנג'ל מתפרץ דרך החלון.

ואיזה כיף שדרוסילה חזרה (ולא רק בפלאשבקים) אני מת על ההזויה שלה.

לינדזי מצטרף לקטע של הסדרה עם שינויי שיער דרמטיים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש לי בעיה עם זה '
יש לי בעיה עם זה
30/11/2019 | 00:45
18
אני לא רואה את זה כאפל, כפי שהסברתי זה נראה לי לגמרי נכון והגיוני מה שהוא עשה.
אבל זה נראה שיוצרי הסדרה רואים את זה כמוך וזה כאילו עושה אותו "רע" לא אוהבת את זה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד משהו '
עוד משהו
30/11/2019 | 00:43
15
בפרק Darla באחד הפלאשבקים דרוסילה קוראת לדרלה סבתא ואז כשדרוסילה מתעצבנת דרוסילה אומרת לה שהיא יכולה להיות אמא שלה.
ועכשיו היא באמת הפכה להיות אמא שלה (במובן הערפדי).
שזה לא במקרה, כי הרי דרוסילה יכולה לראות את העתיד במידה מסויימת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 11 Triangle '
באפי עונה 5 פרק 11 Triangle
30/11/2019 | 00:08
3
28
זהו ריילי כבר לא בפתיח... (ולמה טארה עדיין לא שם לעזאזל?)

באפי עדיין עצובה.

ג'יילס טס למועצת הצופים באנגליה להתייעץ בעניין גלורי.

אניה שנשארה לבד אחראית על החנות, ווילו שמנצלת את העדר ג'יילס לקסמים עם הסחורה, רבות שוב, ויוצרות בטעות טרול (שאניה יצאה איתו פעם והפכה אותו לטרול) שיוצא למסע הרס בעיירה והרס גם את כל החנות.

ספייק הקריפ הכי חמוד עולם "מתנצל" בפני "באפי" (בובה עם פיאה) על זה שגילה לה על ריילי, וגם מתעצבן כשהיא "עונה לו" הוא גם הביא לה בונבוניירה (אכולה? ) ומתוודה בפניה (על אהבתו?).
אח"כ הוא מנסה להוציא מזנדר מידע על כמה היא כועסת עליו... ועוזר לה בקרב (וגם נהנה קצת יותר מידי כשהיא נופלת עליו) אבל לא מקבל קרדיט על כך שאינו שותה את דם הפצועים.

ווילו ואניה בסוף מתפייסות ומנצחים את הטרול (אחרי שזנדר חוטף קשות).

ג'יילס חוזר מהמועצה ודון שומעת את השיחה עליה ומבינה שמשהו לא בסדר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן זהו '
כן זהו
30/11/2019 | 00:36
21
ריילי עזב את הסדרה (בנתיים?)

זכור לי שזה פרק מדהים בעיקר בגלל אניה.
אבל כן, ספייק גם מצחיק נורא.. זה שהוא מנסה להרשים בכך שהוא לא שותה מאנשים פצועים

ווילו מחקה את אניה:
"I like money better than people. People can so rarely be exchanged for goods and/or services."

וזה:
Willow Rosenberg: I wish Buffy was here.
Buffy Summers: [enters the room] I'm here!
Willow Rosenberg: I wish I had a million dollars!
[everyone stares at her]
Willow Rosenberg: Just checking.
{היה משהו מאוד דומה בפרק של חברים, אבל בבאפיוורס ובמיוחד עם ווילו זה באמת יכול להיות אמיתי}

הפרק הזה והפרק הקודם נתנו דגש מאוד יפה לכך שבאמת יש מערכת יחסים רצינית בין זאנדר ואניה. כל כך אהבתי כשהיא אמרה את זה:
Anya: Xander...? If you ever decide to go, I want a warning. You know, big flashing red lights, and-and-and one of those clocks that counts down like a bomb in a movie? And there's a whole bunch of, of colored wires, and I'm not sure which is the right one to cut, but I guess the green one, and then at the last second, no, the red one, and then click, it stops with three-tenths of a second left, but then you don't leave. Like that, okay?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובה חפירה!'
תגובה חפירה!
30/11/2019 | 06:22
1
22
בעיקר מחשבות על Into the Woods  ו-Triangle 
לגבי ריילי- כמו שכבר כתבתי- יש לי רחמים לבחור, ויחד עם זאת, אני לא כ"כ אוהבת אותו כדמות כי הוא פשוט לא כזה מעניין, אז קצת שמחתי שהיא פיספסה את הליקופטר והוא הלך.
לגבי ריילי עצמו מבחינת האם הוא בחור מסכן שראוי לרחמים או קצת דוש מעצבן? וכן, קצת משניהם. אבל זה קצת היופי, כי בני אדם לא תמיד יודעים להתמודד עם סיטואציות כואבות בצורה נכונה, אבל זה כי הם אנושיים. הכל עניין של בלאנס, ועם ריילי לפחות אני מרגישה שהוא מספיק אנושי כדי שאני גם ארגיש חמלה מסויימת אליו, אבל גם מסכימה שאפשר לראות קצת את האולטימטום הזה שהוא הציב לה קצת כדבר דושי, אבל כבר הסכמנו שלא כולם יכולים להתנהג מושלם כמו אוז נכון? היה משהו מאוד עצוב בדברים שהוא אמר לה, ובמיוחד איך שהוא תיאר את העניין שהוא אהב להינשך ע"י הערפדות כי זה גרם לו להרגיש נחוץ, מה שהיא לא גורמת לו להרגיש. שאני קצת מסכימה שזה נכון. יחד עם זאת, להגיד שהוא התמודד עם המצב בצורה מושלמת? כנראה שלא. 
הבוטום ליין בעיני זה אם בכלל הקשר בין באפי וריילי יכול להשתקם, ולדעתי התשובה היא לא. כי היא פשוט לא אוהבת אותו כמו שהוא אוהב אותה, והיא לא יכולה לתת לו את מה שהוא צריך, אז גם אם הם ימשיכו לנסות, זה נידון לכישלון, ולכן הם צריכים להיפרד לדעתי, ואני דיי שמחה שהיא לא הספיקה למטוס. אני מרגישה שזה הדבר הנכון בשביל שניהם. 
השיחה של ספייק וריילי הרגישה לי כזאת עצובה. במיוחד שהם כאילו הזדהו בסבל של האהבה שלהם אל באפי. היה איזה קטע שספייק אמר משהו לגבי זה שהוא לא יודע מי קיבל את ה"דיל" היותר טוב ולא יודעת למה, זה מחץ לי את הלב. אני לא יודעת כמה האהבה של ספייק לבאפי בריאה, כלומר, היא כנראה דיי בטוח לא, הוא דיי קריפ ודיי אובססיבי ויחד עם זאת, למה אני כ"כ אוהבת אותו ורוצה שהוא יהיה עם באפי? לא יודעת. 
טוב נעבור ל- Triangle   לפחות פרק קליל וכייפי בהרבה. וואי, כמה שאני אוהבת את הפרק הזה. הוא לגמרי מגיע לרמות הקומדיה של הפרקים של עונה 4, שאני מחשיבה כעונה הכי מצחיקה. ברור שתמיד יש הומור משולב בכל הפרקים, אבל עונה 4 הייתה פשוט רובה מצעד של פרקים שגורמים לבכות מצחוק, ברמה שאף פרק מעונה 5 עד זה לא היו. ואני חולה על הסדרה כשהיא מצחיקה. עוד בונוס מבחינתי זה שלא הייתה התעסקות בקשת העלילתית של העונה ובגלורי. וזה הזמן להתוודות- לא סובלת את גלורי. לא בקטע של "אני אוהבת לשנוא אותה" כמו שקורה לפעמים עם נבלים, אני פשוט לא אוהבת אותה בשום רמה. לא אותה, לא את המיניונים המוזרים שלה, לא את כל סיפור הרקע של העונה. לא יודעת. פשוט לא אוהבת. בצפיה הראשונה גם לא אהבתי את דון, אבל אני חייבת לציין שבצפיות חוזרות אני כן מקבלת סימפטיה אליה והיא גדלה עלי יותר ויותר. 
חזרה לפרק- כל הריבים בין ווילו ואניה, והקטע שהיא יצרה את הטרול הזה. פריילס! חולה על הפרק הזה, ואז שמגלים שהיא לא באמת יצרה את הטרול אלה זימנה אותו ושהוא האקס של אניה . פשוט פרק קורע מצחוק, וכמובן הקטעים שבאפי כל הזמן פוחדת שאניה וזנדר יפרדו, וכל הקטעים של ספייק כולל עם הבובה, ושהוא בטוח שהיא ממש כועסת עליו ושהוא כזה אובססיבי על זה
וגם כשהטרול שואל אותו איפה אפשר למצוא תינוקות, והוא כזה מסתכל על זנדר ואומר- מה נראה לך? אולי בבית חולים?
ושהוא מנסה להתחנף לבאפי עם ה"אני לא טועם מהאנשים", יש פשוט יותר מדי ציטוטים טובים בפרק הזה שאני לא יכולה לבחור. אולי יותר מאוחר אני אשים פה ציטוטים. 
ואני כ"כ אוהבת את הסדרה כשהיא מצחיקה! אהבתי שגם בין כל הצחוקים הצליחו להשחיל קצת דברים רציניים, כמו שווילו דואגת (וקצת בצדק) לזנדר, כי בכל זאת אניה באמת הייתה שדת נקמה, וגם שאניה פותחת את זה שהיא פוחדת שווילו יכולה לחבל בקשר שלה ושל זנדר. 
יש משהו מעניין לדון עליו. אני לא בטוחה אם זאת הפעם הראשונה שווילו, או מישהו מהסדרה ממש אומר את המילה גיי לגביה. רציתי לפתוח את הדיון הזה קצת קודם אבל לא זכרתי מתי בפעם הראשונה משמשים במילת ה-G. בגדול, כל עוד לא השתמשו במילה אז הצופה לא צריך לשים את ווילו בקופסה, אבל מהרגע שהיא עצמה אמרה את המילה הזאת, התפתח דיון לגבי האם הסדרה מבצעת משהו שנקרא "מחיקה ביסקסואלית". ויש בזה משהו. כאילו בכללי לא הייתי מרגישה נוח להתווכח עם איך שמישהו בוחר להגדיר את עצמו, אבל בגלל שזאת דמות בדיונית, זה טיפה צורם, כי זה כאילו להגיד שכל הרגשות והמשיכה שהיו לה לזנדר ואוז כאילו לא היו אמיתיים, ואני לא מקבלת את זה. בעיני הם כן היו אמיתיים, מרגיש לי שהיה יותר טוב להגדיר אותה כביסקסואלית. מצד שני אני מבינה שהסדרה דיי ישנה, וכל היצוג של הקשר של ווילו וטרה היה מאוד מהפכני ומאוד טוב לקהילת הלהט"ב בזמנו (יחד עם כל הצינזורים המעצבנים של הנשיקות שלהן וכו', משהו שנראה לי הרשת קבעה ולא היוצרים), שאפשר להסתכל על זה במרחק של זמן ולהגיד- שהם החליטו להגיד גיי ולא בי כדי לא לסבך עניין שהוא גם ככה היה מאוד שנוי במחלוקת לזמנו עם הגדרות כמו בי. במיוחד שהם באמת עשו עבודה ממש טובה עם הקשר של ווילו וטרה כייצוג לקשר חד מיני.

אני בנתיים לא קוראת את ההודעות שלך על עונה 2 של אנג'ל, כי אני רוצה להגיע לשם בעצמי בריווץ' כי יש המון דברים שאני לא זוכרת ומעדיפה להיזכר תוך כדי הצפיה. אל תדאגי, אני אחפש מה כתבת על כל פרק רטרואקטיבית. גם את רוב העונה הראשונה לא זכרתי, אבל בגלל שרוב הפרקים בה גרועים וגם היא פחות המשכית, לא היה לי אכפת לקרוא את ההודעות שלך גם על פרקים שלא זכרתי, כי זכרתי את הדברים הטובים שהיו בעונה הזאת מספיק טוב ולא היה חשוב לי מהדברים הלא טובים.  
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חפירה לעניין!'
חפירה לעניין!
30/11/2019 | 12:05
16
שוב אני מוצאת את עצמי פשוט מסכימה עם הכל, ואין לי כל כך מה להוסיף כי סיכמת את הנושאים היטב.

תכתבי משהו שאני לא אסכים איתו

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נסיך הדרקונים (תרגום רשמי) עונה 3. בזמנו אמרו על הסדרה הזאת '
נסיך הדרקונים (תרגום רשמי) עונה 3. בזמנו אמרו על הסדרה הזאת
30/11/2019 | 02:12
23
שהיא תהיה משחקי הכס לילדים, אבל נראה לי שאחרי העונה ה-3 יותר נכון לתאר אותה כקריקטורה של שר הטבעות. אין הרבה הבדל מהעונות הקודמות, עדיין יש הרבה מריחות, בדיחות לא מצחיקות, גרפיקה בעייתית, פוליטיקה מטופשת ועלילה שקופצת לכל הכיוונים בלי שום היגיון. בניגוד לשאר חלקי העונה, שני הפרקים האחרונים רצים קדימה כולל קפיצות על סצינות מרכזיות וזה לא נראה טוב.

בסוף העונה יש סגירה עלילתית משמעותית, אבל גם הושאר פתח ברור לעונה נוספת. עם זאת, זמן קצר לפני העונה האחרונה עובדת לשעבר שיוצר הסדרה פיטר בעבר פרסמה נגדו כמה ציוצים שבהם טענה שהוא לא התייחס אליה יפה כשעבדה לצדו (שום דבר מיני או בלתי חוקי), ויש ספקולציות שזה יכול להיות תירוץ עבור נטפליקס לא להזמין עונה נוספת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איכשהו נכנסתי לבינג' על עמק הסיליקון. יש הרבה מה לא לאהוב '
איכשהו נכנסתי לבינג' על עמק הסיליקון. יש הרבה מה לא לאהוב
30/11/2019 | 02:21
21
בסדרה הזאת, כמו הבדיחות הגסות והלא מצחיקות (בכלל לפחות אותי הסדרה לא מצחיקה, אולי יוצא לי צחקוק קטן פעם בפרק, לא יותר), כך שלא הייתי מגדיר אותה כקומדיה אלא כדרמה קומית באותו ז'אנר יחד עם "הטובות לקרב" או "השוטר הטוב", למשל. אני גם לא חושב שהייתי מסוגל לראות אותה שלא בבינג' כי כל פרק בפני עצמו דל מאוד עלילתית, אבל אם אין מה לראות אז אפשר להעביר איתה את הזמן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הארלי קווין, פרק ראשון'
הארלי קווין, פרק ראשון
30/11/2019 | 12:47
13
מאד לא לילדים (אלא אם הם בקטע של אלימות גרפית), מאד כיף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 11 '
אנג'ל עונה 2 פרק 11
30/11/2019 | 14:27
13
יותר מידי וולפארם והארט. יותר מידי דארלה ודרוסילה.
אני מניחה שסיפור המסגרת של העונה הזאת (או של חלקה) נחשב טוב ומעניין, אבל אני לא הכי נהניית ממנו. התמקדות יותר מידי בדמויות שאני לא אוהבת.
לפחות דרלה ודרוסילה חצי מעניינות.
אבל באמת מעניין לי את הטוסיק מאבקי הכוח בחברה בין לינדזי ולילה...
כל הזמן רומזים לנו שיש לוופארם והארט איזה "תוכנית אמיתית" שאנחנו לא יודעים לגבי אנג'ל, אז אני מקווה לפחות לא להתאכזב כשיתברר מה היא בדיוק.

לפחות היו קצת רגעים חמודים של ווסלי, קורדיליה וגאן במועדון הקריוקי, וזה גם חמוד שהם בסוף ממשיכים במשימה בלעדיו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 12 Checkpoint '
באפי עונה 5 פרק 12 Checkpoint
30/11/2019 | 15:31
4
19
המועצה המעצבנת והחצופה מגיעה לבחון את באפי כתנאי למסור לה את המידע שלהם על גלורי (וגם מאיימים לגרש את ג'יילס)

הם מראיינים את החברים שלה.
ווילו וטארה חמודות כשהם מתגאות ביחסים ביניהן ואז ההוא "התכוונתי ליחסים עם באפי" ושהן מפחדות כל כך להגיד דברים לא נכונים, וממציאות שהן מכשפות "רמה 5".
אניה מפחדת שהם יעלו עליה.
וזנדר: "הערפדים בעיירה הזאת שונאים את באפי" - קאט לספייק
ואחת מהן כתבה עליו תזה חחחח

גלורי מגיעה אל באפי ומאיימת להרוג את קרוביה.
באפי לוקחת את דון וג'ויס אל ספייק שישמור עליהן.

באפי מגלה שדן (מביה"ח) הוא חבר במסדר עתיק וגדול שמעוניינים להרוס את המפתח ולהרוג אותה כשומרת שלו.

ואז היא נותנת למועצה על הראש, גו באפי!
והם חושפים את המידע שלהם: גלורי היא לא שדה, אלא אלה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טעיתי פה במשהו '
טעיתי פה במשהו
30/11/2019 | 18:11
2
15
הבחור מהמסדר הוא לא דן מביה"ח, אלא סתם בחור שדומה לו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח וגם '
חחחחחח וגם
30/11/2019 | 21:44
1
17
לבחור מבית החולים קוראים בן, לא דן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון, לא מצליחה לזכור את שמו חח'
נכון, לא מצליחה לזכור את שמו חח
30/11/2019 | 21:57
4
לצפיה ב-'פרק טוב '
פרק טוב
30/11/2019 | 21:49
10
אני מת על הנאום של באפי בסוף הפרק.
זוכרת שהיו לך תהיות לגבי המועצה כשצפית בעונה 3 ואמרתי שיש משהו מגוחך במועצה - זה נשען בעיקר על זה. הם מנסים להעמיד פנים שיש להם משמעות מעבר לקוטלת וזה בעצם מין מבחן כוח כדי שהיא (לא משנה מי היא) לא תבין שהיא בעלת הכוח במערכת היחסים)

ומצחיק שבאפי לוקחת את דון וג'ויס אל ספייק. היא לא יודעת שהוא אוהב אותה, אבל איכשהו היא כבר מספיק בוטחת בו שיגן עליהם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 12 Blood Money '
אנג'ל עונה 2 פרק 12 Blood Money
30/11/2019 | 16:44
3
17
אנג'ל נפגש עם אן מהמקלט לנערים חוסים אחרי שעקב אחרי בגלל הקשר לוולפארם והארט.

וולפארם והארט רוצים את אנג'ל בגלל התפקיד הוא הולך לשחק באפוקליפסה המתקרבת, לפי הנבואה.

חוץ מזה קורדיליה קיצרה עוד יותר את השיער.

ובאמצע יש קטע מעניין שמישהי שואלת שחקנית ידועה "הם לעשות את הדמות גאה בסדרה שלכם זה קטע של רייטינג? כי אני לא מבינה את זה".
חייבת להניח שזו הדרך של הכותבים להשחיל עקיצה לצופים על התגובות שהם מקבלים בקשר לווילו וטארה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'משהו שאני מניח שלא שמת לב אליו '
משהו שאני מניח שלא שמת לב אליו
30/11/2019 | 21:53
2
12
אן היא דמות שפגשנו כבר פעמיים בעבר:
היא זאת שהייתה בכת של אנשים שרוצים להיות ערפדים בעונה 2 של באפי ואחר כך בפרק פתיחת עונה 3 של באפי, באפי הצילה אותה ואז באפי נתנה לה את השם החדש "אן" (שזה השם שבאפי השתמשה בו).

חוץ מזה לא פרק מיוחד כל כך לזכרוני.
אבל אני זוכר את הקטע שאנג'ל בסוף מביא לאן כסף שגאול בדם, והיא אומרת שזה בסדר כי הדם ירד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואלה ממש לא זכרתי שזאת אותה אחת.'
וואלה ממש לא זכרתי שזאת אותה אחת.
30/11/2019 | 21:57
5
לצפיה ב-'מעניין אותי לשמוע האם אתה אהבת את כל העלילה '
מעניין אותי לשמוע האם אתה אהבת את כל העלילה
30/11/2019 | 22:51
11
עם וולפארם והארט?
כי אני פחות אוהבת, הם קצת משעממים אותי. נכון שקורים איתם הרבה דברים שונים וחלקם מעניינים יותר וחלקם פחות. אבל בגדול.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 13 Blood Ties '
באפי עונה 5 פרק 13 Blood Ties
30/11/2019 | 18:37
3
22
דון המסכנה מגלה סופסוף מה היא באמת ולוקחת את זה קשה.

גם גלורי כמעט עולה עליה (אבל עדיין לא קלטה).

גם הרבה רגעים חמודים של ספייק ובאפי

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה כל מה שיש לך לומר על הפרק?'
זה כל מה שיש לך לומר על הפרק?
30/11/2019 | 22:31
2
21
מה לגבי זה שבן הפך לגלורי?
ומול העיניים של דון
אבל היא לא אמרה שום דבר לגבי זה

והקטע שדון חותכת את היד שלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא יודעת מה להגיד על זה'
לא יודעת מה להגיד על זה
30/11/2019 | 22:47
1
17
זה פשוט קרה. אני מבינה שבתור אלה היא יכולה לעשות דברים כאלה.
אני לא יודעת בדיוק מה זה אומר לגביו ולגבי הקשר שלו איתה.
האם הייתי אמורה להבין מזה שהוא והיא הם משהו סימביוטי? או שהיא בעצם בגוף שלו כל הזמן והוא לא בנאדם בעצמו? כי לא בדיוק הבנתי דבר כזה בוודאות, אז יותר הנחתי שהיא פשוט השתלטה על הגוף שלו.
ולמה דון לא אמרה... לא יודעת, אולי כי לא הבינה מה היא רואה, חשבה שטעתה, לא זכרה...? לא קיבלנו הסבר ולא הנחתי שתהיה עוד התייחסות לזה.

כן, כל התגובה של דון היתה קשה...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' כמובן בהודעתי!'
כמובן בהודעתי!
30/11/2019 | 22:48
5
לצפיה ב-'אנג'ל עונה 2 פרק 13 Happy Anniversary '
אנג'ל עונה 2 פרק 13 Happy Anniversary
30/11/2019 | 19:34
10
אנג'ל והשד הטלפתי מהקריוקי (לא שמתי לב עד עכשיו מה השם שלו) מצילים את העולם מפיזיקאי גאון שכמעט הקפיא את הזמן לנצח בטעות (כי החברה שלו רצתה לעזוב אותו).

במקביל ווסלי, קורדיליה וגאן מתחילים לעבוד לבד במשרד החדש שלהם ובסוף הולך להם לא רע.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באפי עונה 5 פרק 14 Crush '
באפי עונה 5 פרק 14 Crush
30/11/2019 | 20:45
7
28
אוף באפי.... כמה פעמים את יכולה לשבור לו את הלב?
כאילו זה נכון שאוביקטיבית הוא קריפ סטוקרי מסוכן ועם בעיה של שליטה בכעסים ואלימות... אבל למה בכזה חמוד לעזאזל???

כל כך קיוויתי משם הפרק שיהיה לה גם קראש עליו, משהו שטחי כי זה ברור לי שהיא לא יכולה באמת לאהוב אותו, אבל מה יש קצת ריבאונד סקס...

גם ממש פחדתי שהיא תהרוג אותו כבר בפרק הזה באמת, אז לפחות לא זה, אבל עכשיו אני מפחדת שהוא באמת יעזוב כי היא לא השאירה לו שום תקווה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו, את מתקדמת בקצב רצחני '
וואו, את מתקדמת בקצב רצחני
30/11/2019 | 22:51
4
19
היא כזאת מגעילה אליו בהתחלה כשהיא מתייחסת אליו נוראי שהוא יושב וסתם מדבר אליה.
היא פונה אליו כדי שיעזור לה כל הזמן, אבל חס וחלילה שהוא ידבר איתה.

ויש קטע בהתחלה כשהם מדברים על גלורי וטארה חושבת על כך שצריך לתת לה שם אחר ואז באפי אומרת "בן" כי היא רואה אותו.

וכל כך אהבתי את זה שספייק יושב במטבח עם ג'ויס ודון ומקשיב לסיפורים של ג'ויס.

אבל כמובן שבמיוחד כיף שדרוסילה והרמוני היו בפרק. (ויש חיבור עם העלילה באנג'ל)

אהבתי שדרוסילה מתנגדת למה שבאפי אומרת על כך שאי אפשר לאהוב בלי נשמה. נראה לי ברור לחלוטין שלספייק יש רגשות גם בלי שיש לו נשמה. ואפשר היה לראות את זה גם בעבר.

ובסוף היא גם עושה את הקסם שיבטל את ההזמנה שלו לבית שלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הייתי פשוט חייבת להגיע לפרק הזה בגלל השם שלו '
הייתי פשוט חייבת להגיע לפרק הזה בגלל השם שלו
30/11/2019 | 22:55
6
לצפיה ב-''
30/11/2019 | 22:58
2
25
וכן אני גם אהבתי את ספייק עם ג'ויס ודון. יש לי הרגשה שאני הולכת לצפות בפרק הזה עוד כמה פעמים
גם היה חמוד כשהוא צופה באופרת סבון עם ג'ויס בפרק הקודם.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אגב אופרת סבון '
אגב אופרת סבון
04/12/2019 | 21:19
1
16
האופרת סבון שבה הם צופים היא Passions. זאת אופרת סבון ששודרה בין 1999 ל2008 (יחסית מעט זמן בשביל אופרת סבון)
זאת גם האופרת סבון שספייק כעס על כך שהוא יפסיד כשהוא היה קשור באמבטיה של ג'יילס בעונה 4.
היא כמו אופרות סבון רגילות, אבל עם צד על טבעי חזק יותר. אחת הדמויות הראשיות היא מכשפה שמנסה לגרום לדמות ראשית אחרת להפוך לרעה. למכשפה יש בובה בשם טימי שהיא הפכה לחי וספייק תמיד מתייחס אליו.
למשל בפרק צ'קפוינט כשהוא צופה עם ג'ויס:
SPIKE: Just don't break anything. (goes to turn on the TV) And don't make a lot of noise. Passions is coming on. JOYCE: (comes forward) Passions? Oh, do you think Timmy's really dead? SPIKE: Oh! (gestures to his armchair. He and Joyce each sit on one arm) No, no, she can just sew him back together. He's a doll, for god's sake.

מה שמצחיק זה שבסדרה Passions גם הרבה פעמים התייחסו לסדרה באפי קוטלת הערפדים (בגלל כל העניינים העל טבעיים).
ואני יודע את זה כי בתקופה מסויימת של חיי לפעמים הייתי צופה באופרת סבון הזאת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו מגניב! '
וואו מגניב!
04/12/2019 | 22:14
2
לצפיה ב-''
30/11/2019 | 23:18
1
22
"כאילו זה נכון שאוביקטיבית הוא קריפ סטוקרי מסוכן ועם בעיה של שליטה בכעסים ואלימות... אבל למה בכזה חמוד לעזאזל???" I Know right?!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח ידעתי שתזדהי '
חחח ידעתי שתזדהי
30/11/2019 | 23:31
5

הודעות אחרונות

06:52 | 17.01.20 LeRanch
06:01 | 16.01.20 גם ברוטוס
05:59 | 16.01.20 גם ברוטוס
06:04 | 14.01.20 גם ברוטוס
18:19 | 13.01.20 LeRanch
06:37 | 12.01.20 LeRanch
05:56 | 12.01.20 גם ברוטוס
07:30 | 10.01.20 LeRanch
17:19 | 09.01.20 גם ברוטוס
06:33 | 09.01.20 גם ברוטוס
06:07 | 08.01.20 LeRanch
05:50 | 07.01.20 גם ברוטוס
22:44 | 05.01.20 is00

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ