לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2035520,355 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור ובלוף'
שרשור ובלוף
18/10/2019 | 01:32
42
37
שאלות, טרוניות, סתם דברים וכל מה שלא ממש מוצא את מקומו בשום מקום אחר לכאן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סיימתי את הספר Autoboyography '
סיימתי את הספר Autoboyography
18/10/2019 | 01:57
9
64
אני הרוס. גם פיזית כי שעות היום ישבתי ושכבתי וקראתי וזה תמיד לא נוח לי כשאני שעות ככה.
אבל בעיקר נפשית כי לכל הרוחות.

והנה קישור למה שאת כתבת עדי:

לא היה לי ממש ספק שיהיה סיום טוב.
או ליתר דיוק החל מ75% כבר הייתי משוכנע שיהיה סיום טוב. דווקא בגלל שהכל התחיל להיות כל כך נוראי אז הייתי משוכנע שבסוף יהיה בסדר.
קיוויתי גם שמישהו מתוך המשפחה של סבסטיאן כן יתמוך בו בשלב מסוים, אבל את זה לא קיבלנו (האחות הקטנה לא נחשבת )
עד כמה שזה היה עצוב לשמוע על כך שהמשפחה של סבסטיאן לא מדברת איתו זה היה אפילו יותר נוראי כשזה תואר מנקודת המבט של סבסטיאן. ובערך צרחתי אל הספר שהם לא שווים את זה. שההורים שלו הם איומים. זה שהם כל הזמן כאילו נחמדים רק הופך את זה ליותר נורא, כי אם הם היו הורים חרא באופן כללי אז היה לו קל לעזוב.
זה היה באמת קשה.

אומנם היה לי ברור שטאנר יקבל את סבסטיאן חזרה בסוף רציתי שהוא יגרום לסבסטיאן להתאמץ יותר. או לפחות להוכיח את עצמו.
כי הייתה הקבלה מאוד גדולה עם הסיפור של ההורים של טאנר וזה שאבא שלו חזר אל אמא שלו והתחנן בפניה שתקח אותו חזרה. אבל היא דרשה שהוא יוכיח את עצמו.
וזה לא חשוב בתור עונש, זה חשוב כי טאנר התרסק פעמיים בגלל סבסטיאן. הרי הוא כבר חזר אליו והודה שהוא הומו והיה יום אחד איתו ואז נעלם לו שוב באופן אפילו יותר נוראי.
אני מאמין שאם הספר הסתיים אז זה סוף טוב לעד, אבלן אם הייתי טאנר הייתי מפחד שהוא לא תוך זמן קצר יברח חזרה למשפחה שלו.

אגב אני לא יודע איך זה לא עלה עד עכשיו אבל הסרט הזה מאוד מאוד הזכיר לי את הסרט Latter Days (משנת 2003)
אני רוצה להאמין שאין סיכוי שלא ראית את הסרט. גם כי זה לחלוטין משהו שתאהבי וגם כי זה כולל את ג'וזף גורדון לוויט.
שיט עכשיו בא לי לראות שוב את הסרט.

לגבי שאלות שלך:
1. באגם - אני מניח שזה היה hand jobs
2. גם אני הרגשתי שאוטום (אפשר לקרוא לה סתיו?) מנצלת אותו. ואני שמח שהיא גם ראתה את זה ככה. אבל לאחר מעשה עם איך שהוא הסביר את זה הבנתי שגם הוא ניצל אותה.
3. אני די מיד הבנתי שכשעוברים פתאום לפרק של סבסטיאן זה כי טאנר סיים לכתוב את הספר. זה פשוט שהוא ממש סיים לכתוב את הספר בדקות שבהם הוא ישב במשרד של המורה הזה.

אבל זה באמת מוזר שהספר (כלומר שלנו) פתאום עבר למשהו חיצוני. זה כאילו הסופרת (סופרות) התחייבה לרעיון של זה שהספר הוא הספר שטאנר כותב בשיעור הזה, אבל אז בשלב מאוד מאוחר הבינה שהיא לא יכולה למתוח את זה עד הסוף.

אני גם מעדיף סוף טוב מאשר סוף ריאליסטי.
לפחות בדברים כאלו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוף תודה '
אוף תודה
18/10/2019 | 02:23
8
25
כבר שכחתי מה קראתי (סתם לא, לא רק שלא שכחתי אני קוראת שוב בדילוגים כי אני כזאת).

לא הבנתי למה אתה הרוס נפשית אבל, בסוף הסתיים טוב. בגלל ההורים שלו? בגלל העובדה שממש עד הסוף לא היה ברור שהסוף יהיה טוב? (כי אמרת שדווקא כן הבנת את זה מוקדם יחסית).

אוף כן ההורים שלו נוראים מסכימה עם כל מה שאמרת אני לא יכולה להבין את זה זה מטריף אותי איך ולמה ההיגיון של אנשים דתיים כ"כ מעוות?!!## (מכל דת, במקרה הזה מורמונים).
אני מקווה שכשאחותו הקטנה תגדל קצת היא תתפכח ותבחר בו לעומת ההורים שלה כמו אמא של טאנר עם אחותה.

כן ולא לגבי זה שטאנר לא היה צריך לקבל את סבסטיאן מיד. כן כי כל מה שאמרת. אבל גם כי קצת לא כי שניהם רוצים את זה אז למה לשחק משחקים ולהקשות עוד יותר? אני דווקא קצת אוהבת את זה שלמרות שהוא שבר אותו פעמיים (הפעם השניה באמת הייתה נוראית) הוא עדיין מאמין בו

אני לא שמעתי על הסרט הזה אפילו. אני אבדוק.

לגבי התשובות שלך:
1. כן זה גם מה שאני חושבת.
2. לאדעת אני עדיין חושבת שהיא יותר ניצלה אותו. הוא בא אליה שבור ומרוסק ולחלוטין לא בפוקוס ובמקום לנחם אותו היא ניצלה את החולשה שלו ושכבה איתו. כמו שהיא אמרה היא לא הייתה שיכורה ולא שום דבר. אבל הם הסכימו על ניצול הדדי והכל בסדר ביניהם אז הכל בסדר גם מבחינתי. בעיקר אהבתי שהיא הכירה בזה.
3. כן טוב לוקח לי זמן להבין דברים

לא התרגשת כמוני מההערה על סטיב ובאקי הא?

טוב עכשיו תמצא לי פאנרט לא מצאתי כלום אולי בטאמבלר יש יותר סיכוי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אכן, כנראה לא התרגשתי כמוך מזה '
אכן, כנראה לא התרגשתי כמוך מזה
18/10/2019 | 11:52
7
15
מההערה על סטיב ובאקי. אבל זה היה חמוד.

אני הרוס נפשית כי זה רכבת הרים רגשית. וכמו עם רכבת הרים, אפילו שאתה יודע שבסוף עוצרים בביטחה זה עדיין טירוף תוך כדי ונשאר בך.

לא מצאתי כמעט פאנארט. רק שני ציורים שלא נראים טוב כל כך.
מה שיש זה כמו מיני דברים עם ציטוטים מהספר ותמונות לא ספציפיות.
יש את הבחור (?) שעושה את הציורים היפים של סיימון ובאז (וגם זה עם הנסיך) - צריך שיקרא את הספר הזה.

מה יהיה הספר הבא שלנו?
(אני אספר לך רק כשאני אהיה כבר ב85% )
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח זאת בחורה'
חחחח זאת בחורה
18/10/2019 | 13:40
6
18
זאת שעושה ציורים ממש יפים. אני גם רוצה שהיא תקרא גם את זה!!
זה האינסטגרם שלה:

ולאדעת אתה מומחה לספרים האלה אני מחכה להמלצה שלך

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מסתכל על הדף טאמבלר שלה'
אני מסתכל על הדף טאמבלר שלה
18/10/2019 | 20:57
5
14
ומשם הבנתי שרק בנובמבר היא תוציא פאנארט של Wayward Son וזה כנראה בגלל שהיא לא רוצה לספלייר.

הנה דף שעוסק בAutoboyography ויש בו פאנארט נחמד:

יש לי כמה ספרים על הכוונת (בעצם די הרבה והם כבר קנויים ומחכים המון זמן על הקינדל) אבל אני מתלבט מה. אני גם מנסה לגוון אז אני רוצה ללכת למשהו עם אופי שונה (אבל עדיין להטבי).
וזה לא נחמד כל כך אבל באמת לא בא לי לספר לך על משהו שאני עומד להתחיל לקרוא כי זה היה די חרא באמת שסיימת לקרוא כל כך הרבה לפני.
בין הספרים יש שניים שהם ספרי המשך לספרים שכבר קראתי, אז לפחות כשאני אחליט לקרוא אני אוכל לומר לך על הספר הראשון וזה יתן לי פור טוב.

אבל אני יכול להמליץ לך כרגע על ספרים שכבר קראתי:
How to Repair a Mechanical Heart - נראה לי שכבר המלצתי לך עליו ולא רצית כי חלק חשוב בו זה התחבטות דתית ואת לא מתחברת לזה.
Openly Straight הוא לחלוטין מהסוגה שאת אוהבת. וגם יש לו ספר המשך שהוא טוב באותה מידה.
Looking for Group - גם חמוד לדעתי.
Noah Can't Even - פחות טוב, על פני השטח מהסוגה אבל הרבה פחות עוסק בעניין הקשר עם בן אחר.
I'll Give You the Sun - ספר מעולה. אני חושב שכבר המלצתי עליו כאן אבל אני לא זוכר אם קראת.
The Five Stages of Andrew Brawley - מאוד מאוד אהבתי. אני לא בטוח אם את תתחברי כי זה סיפור לא שגרתי.
*זה הספר הראשון שקראתי בקינדל והיה אחת הסיבות שקניתי את הקינדל (וכן אני יודע שאפשר גם בטלפון)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לרגע נבהלתי כשאמרת נובמבר'
לרגע נבהלתי כשאמרת נובמבר
18/10/2019 | 23:02
4
18
אבל אז נזכרתי שנובמבר זה רק עוד שבועיים ולא עוד מלא זמן, אז לא נורא

או יופי קצת פאנארט נחמד. אבל ממש קצת

אני קצת מבינה למה אתה לא רוצה לספר לי מה אתה קורא, גם לי לא כיף לחכות מלא זמן לתגובה אין לי בעיה שתגיד לי כשאתה רק כבר באמצע או יותר. ככה גם תדע להגיד לי אם שווה.

אתה צריך לדעת כבר שכשממליצים לי על כמה דברים אני נבהלת מהכמות ולא בוחרת כלום
"How to Repair a Mechanical Heart - נראה לי שכבר המלצתי לך עליו ולא רצית כי חלק חשוב בו זה התחבטות דתית ואת לא מתחברת לזה." - אההההההההההההה וואי סגרת לי פינה בראש. זכרתי שהיה ספר שקראתי עליו וויתרתי בגלל הקטע הדתי ולא זכרתי אם זה אוטובויוגרפי או שהיה עוד אחד. עכשיו אני מבינה. ההתחבטות הדתית היא של הבחור לבין עצמו או יותר מול המשפחה?  כי הסברתי למה פה זה לא הפריע לי אז אם זה משהו דומה אז בסדר. למרות שלאדעת אם בא לי עוד ספר שמערב התלבטות דתית כ"כ צמוד לזה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הא...'
הא...
19/10/2019 | 00:31
3
10
לגבי How to Repair a Mechanical Heart - הספר הוא מנקודת המבט של בחור ממשפחה דתית (אני חושב קתולית). הספר מתחיל כמה זמן אחרי שהוא כבר יצא מהארון בפני הוריו. הם בהחלט לא נוראיים כמו ההורים של סבסטיאן, הם מקבלים אותו, אבל גם ברור שקשה להם עם זה (בהחלט לא יוצאים לחגוג את זה). וגם הבחור עצמו עדיין מתקשה עם זה מבפנים, במידה רבה בגלל החינוך הדתי שהיה לו.
בקיצור אני יכול להבין שזה יפריע לך.

...אז אני מצמצם את ההמלצות שלי רק להמלצה אחת - I'll Give You the Sun. זה ספר מהמם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל ממה שהבנתי מהתקציר'
אבל ממה שהבנתי מהתקציר
19/10/2019 | 01:43
2
11
זה יותר על הקשר בין אחים מאשר רומנטי, לא?

נ.ב ראיתי עכשיו את הסרט Latter Days, חמוד מאד. (קצת משחק גרוע פה ושם ואופנה מזעזעת של שנות ה2000 אבל לא נורא).
אבל לא הבנתי למה גג"ל רלוונטי פה. 1. זאת לא אני שמאוהבת בו, 2. יש לו תפקיד קטן, 3. הוא מעצבן פה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
19/10/2019 | 02:09
1
9
הספר הוא על האח והאחות והסיפור הרומנטי של האח הוא רק חלק מכל זה.
אבל זה סיפור מאוד יפה ומעניין באופן כללי. והחלק הרומנטי של האח הוא מאוד מאוד חמוד.
כמעט כל ספר כולל יותר מהחלק הרומנטי.

זכור לי שיצא לנו בפורום יחסית הרבה לדבר על ג'וזף גורדון לוויט בעבר. וחוץ מזה הוא שחקן שידעתי שתכירי (הוא נראה לי היחיד בסרט ההוא שמוכר ממש).
עבר הרבה זמן מאז שראיתי את הסרט ההוא אבל לא מפתיע אותי שהמשחק שם רע. רוב הסרטים הלהטביים ה"ישנים" האלו הם לא משהו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אממ טוב אז אני אנסה את הספר'
אממ טוב אז אני אנסה את הספר
19/10/2019 | 02:23
10
בקרוב. אני נהיית אובססיבית לכל דבר אז אני צריכה תקופת קירור בין ספר לספר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כתבה כללית על סדרות מוואלה:'
כתבה כללית על סדרות מוואלה:
18/10/2019 | 12:28
80
לצפיה ב-'יקח לפחות שנתיים'
יקח לפחות שנתיים
19/10/2019 | 02:07
4
66
עד לספר ההמשך של Wayward son, לפי ציוץ של הסופרת:

זה לא 4 שנים אבל זה עדיין מלא (במיוחד שאני לא באמת חיכיתי 4 שנים אלא איזה חודשיים סה"כ).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוף'
אוף
19/10/2019 | 02:10
1
24
אם כי לא ציפיתי להרבה יותר מוקדם.
זה מעניין שהיא כותבת שלוקח בערך שנה מאז שספר נכתב עד שהוא מוכן לצאת לאור כי זה משהו שרואים בספר שעכשיו קראנו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה נכון, לא חשבתי על זה '
אה נכון, לא חשבתי על זה
19/10/2019 | 02:18
14
ואמן להודעה השניה שלך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש קצת תקווה מזה:'
יש קצת תקווה מזה:
19/10/2019 | 02:12
14
כשהיא הודיע במקור על יציאת Wayward Son הוא היה אמור לצאת ב2020 ואז התאריך הוקדם. אולי כי היא סיימה לעבוד עליו מהר ממה שהיא חשבה. אז בעיקרון יש סיכוי שזה יקרה גם כאן (אני עדיין מניח שזה יהיה 2021, אבל אולי מוקדם ב2021)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דיכאון'
דיכאון
19/10/2019 | 09:10
5
לצפיה ב-'ניסיתי לחזור קצת ל-"מר רובוט" אחרי שנטשתי אותה מזמן, וזה קשה'
ניסיתי לחזור קצת ל-"מר רובוט" אחרי שנטשתי אותה מזמן, וזה קשה
19/10/2019 | 12:34
1
45
אני חושב שהיא מזכירה קצת את "לגיון", ולא לטובה, עם כל ההתעסקות בבעיות נפשיות והזיות. בשני המקרים ההתרשמות שלי היא שההתעסקות הזו היא בעיקר מריחה מצד תסריטאים שאין להם רעיונות טובים כיצד להניע את העלילה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לטעמי היא סדרה ממש אוברייטד'
לטעמי היא סדרה ממש אוברייטד
20/10/2019 | 07:38
38
רק לעונה ה-1 אולי הצלחתי להתחבר, וגם זה לקח זמן...
לא יודע איך צלחתי את 3 העונות, כך שאם כבר שרדתי...אראה את ה-4 והאחרונה כדי לראות איך זה מסתיים, בטח הסוף יהיה "מתחכם" ולא מובן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם מישהו/י רוצה לאמץ אחות, אני מפטרת את שלי.'
אם מישהו/י רוצה לאמץ אחות, אני מפטרת את שלי.
20/10/2019 | 21:04
7
50
היא לא מתחברת לבאקי או לקפטן, לא חושבת שהסרטים האחרונים שלו (של הקפטן) היו טובים, ממש נהנתה מת'ור 2 ומעיזה לומר שהיא לא אוהב את הספיידרמן של טום הולנד :[- היה עדיף שהיא לא תצפה בסרטים וזהו

(היא לא ראתה שום סרט של מארוול, ולפני כחודשיים החליטה לצפות בכולם)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בוווווווווווווו '
בוווווווווווווו
20/10/2019 | 22:04
2
30
לגמרי לפטר!

חוצמזה שאני כן אוהבת את ת'ור 2 אמנם הוא ברובו פח אבל כל הסצנות של לוקי הן זהב במיוחד כל הקטע שהם בורחים ביחד מאסגרד.  

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היא בטח גם לא אוהבת את לוקי'
היא בטח גם לא אוהבת את לוקי
21/10/2019 | 08:48
1
4
לצפיה ב-'להר געש!'
להר געש!
21/10/2019 | 13:40
2
לצפיה ב-' לזרוק אותה להר געש'
לזרוק אותה להר געש
20/10/2019 | 22:15
1
43
אין מקום בעולם הזה לאנשים שלא מעריכים את טום הולנד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הגיף הזה קורע אותי '
הגיף הזה קורע אותי
20/10/2019 | 22:18
6
לצפיה ב-'אני גם לא עף על טום הולנד'
אני גם לא עף על טום הולנד
22/10/2019 | 00:34
1
19
לאחרונה צפיתי בספיידרמן המופלא 2 וזה הזכיר לי שאני חושב שהספיידרמן הכי טוב הוא אנדרו גארפילד. הוא היה שילוב של הרצינות הדיכאונית של טובי וריימי ב2 הראשונים והקומיות של היקום של מארוול.
קשה לי להגיד את זה כי עבר נצח מאז שראיתי את הספיידים של ריימי וזכור לי שאני מאד אוהב את ספיידרמן 2 והסצינה הידועה ההיא של ישו היא לבטח הסצינה הכי טובה בכל סרטי ספיידרמן, אבל ככלל אני חושב שספיידרמן המופלא הראשון הוא הסרט הכי מוצלח מכל הספיידים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממש אהבתי את אנדרו גארפילד, אבל טום הולנד מושלם מבחינתי'
ממש אהבתי את אנדרו גארפילד, אבל טום הולנד מושלם מבחינתי
22/10/2019 | 09:12
16
סצינת הישו הזו אכן מעולה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Podcast מומלצים??'
Podcast מומלצים??
20/10/2019 | 23:46
2
27
אז התחלתי להזין לפודקאסט.
יש את החדש office ladies של השחקניות של המשרד בה הן מדברות פרק פרק על הסדרה.

מחפשת פודקאסטים מעניינים. לא חייב דווקא בענייני סדרות.
מה אתם אוהבים לשמוע?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה נשמע כמו פודקאסט ממש טוב'
זה נשמע כמו פודקאסט ממש טוב
21/10/2019 | 00:20
1
23
בעיקר כי אני אוהב את המשרד, בין היתר אני מניח שזה כולל אלי קמפר (ששיחקה את ארין) ואני אוהב אותה.

אבל אני לא מקשיב לפודקאסטים.
בעיקר כי אני לא מצליח להתרכז בלהקשיב לרצף דיבורי כשאני לא במקביל גם צופה.
אבל חוץ מזה גם לא יהיה לי זמן לזה.

בקיצור, בגלל זה אין לי המלצות.

*בעצם שמעתי לפני כמה שבועות כמעט פרק שלם של הפודקאסט של קונאן אובריאן. פשוט כי אני מת על הדינמיקה שלו ושל טימות'י אוליפנט.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה של פאם ואנג׳לה'
זה של פאם ואנג׳לה
21/10/2019 | 01:23
21
זה של השחקניות ג׳ינה ואנג׳ילה שמסתבר שהן חברות טובות במציאות

יצא בנתיים רק הפרק הראשון אבל הן ממש נותנות פרטים מעניינים על מאחורי הקלעים
ואם אתה אוהב את המשרד אז ממליצה לך להציץ בערוץ היוטויב של אנגילה ובעלה baking with jose and ang )או משהו כזה(
הם נותנים שם מתכונים ממש קלים אבל בעיקר לא מתעלמים מהעבודה שהיא שיחקה במשרד ובאים הרבה פעמים להתארח שחקנים ששיחקו במשרד
ובלי קשר אנגילה מהמשרד ממש ממש שונה מהשחקנית שהיא פשוט חד קרן בקשת וענן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עדי, ראית את הג'וקר?'
עדי, ראית את הג'וקר?
22/10/2019 | 21:39
7
16

לא יודעת אם השרשור עדיין קופץ, אבל ננסה ואם לא אז נקווה שתראי בכלזאת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן'
כן
22/10/2019 | 23:07
6
19
לא כ"כ אהבתי. מסוג הדברים שאני מבינה בראש למה הוא טוב אבל בתכלס לא אהבתי.
אבל כל שאר המשפחה שלי מאד אהבו. אחותי אובססיבית כרגע (הייתי מציעה להחליף אחיות אבל ממש שתיארת אני לא רוצה את אחותך).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את באמת לא רוצה אותה'
את באמת לא רוצה אותה
23/10/2019 | 17:16
5
14
היא אישרה שהיא לא מתלהבת מלוקי

אבל אם את רוצה להחליף ליום כדי שיהיה לי עם מי ללכת לג'וקר שוב, אני אשמח!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פפפףףף חבל שאחים לא באים עם פתק החלפה'
פפפףףף חבל שאחים לא באים עם פתק החלפה
23/10/2019 | 21:18
4
14
אז ממה היא נהנתה בת'ור 2?!

אבל אני מוכנה להשאיל לך את אחותי ליום, היא גם רוצה לראות שוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היא ממש אוהבת את ת'ור'
היא ממש אוהבת את ת'ור
23/10/2019 | 22:44
3
18
שאין עם זה בעיה, אבל יש לי בעיה עם זה שהיא אמרה על הסצינה סוחטת הדמעות בinfinity war "לא הזיז לי כי הוא מעצבן אותי"

יופי, תודה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את מתכוונתאינפינטי וור'
את מתכוונתאינפינטי וור
23/10/2019 | 22:54
2
12
למותו של לוקי?!! הר געש לא מספיק לה!!!!!!!!!!!!
חוצמזה ת'ור היה עצוב יותר מכולם אז היא לא באמת אוהבת את ת'ור מ.ש.ל

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יותר גרועאינפיניטי וור'
יותר גרועאינפיניטי וור
24/10/2019 | 11:44
1
11
היא דיברה על פיטר המתפוגג
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
24/10/2019 | 19:19
3
לצפיה ב-'ניק שאלה'
ניק שאלה
<< ההודעה הנוכחית
23/10/2019 | 23:16
4
23
שמעת על סרט/ספר Something Like Summer ?
איכשהו יוטיוב הציע לי את הטריילר שלו והוא נראה חמוד ולא מצאתי אותו אצל הדודים.
ואני גוללת בתגובות ביוטיוב ונראה שהוא באמת לא הופץ לDVD/סטרימינג עדיין אלא רק פסטיבלים (איך לעזאזל?! הוא מלפני שנתיים? איך זה עובד?)
קיצר בהתחלה רציתי לשאול אם ראית אבל תוך כדי הבנתי שלא כי אין, אז השאלה היא האם קראת את הספר והאם כדאי? (האנשים בתגובות מאד אוהבים את הספר)
אבל יתרון לסרט - שירים! היית שואלת מה עדיף אבל גם ככה אין למצוא את הסרט
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני שמעתי על הספר הזה '
אני שמעתי על הספר הזה
24/10/2019 | 07:07
3
10
ועל ספרי ההמשך שלו
אבל אף פעם לא קרץלי מספיק כדי לקנות אותו. פשוט כי תמיד היו דברים אחרים שמשכו יותר או שקיבלו ביקורות טובות יותר.
וכן שמעתי גם על הסרט ממזמן ותכננתי מתישהו לראות אותו. עכשיו אני מבין שזה עדיין בלתי אפשרי.

בכל מקרה, אם את מחפשת ספר, אני כבר המלצתי לך על כמה טובים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא מחפשת ספר'
אני לא מחפשת ספר
24/10/2019 | 19:22
2
12
בדיוק כי כבר המלצת לי על כמה.
אבל ראיתי את הטריילר ועכשיו בא לי לראות את הסרט אבל אין אז בא לי את הספר.
חבל שאין טריילרים לספרים

דווקא מבחינת ביקורות הוא די גבוה. יותר מחלק מאלה שהבאת לי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז אני לא בטוח למה, אבל הוא לא קרץ לי'
אז אני לא בטוח למה, אבל הוא לא קרץ לי
24/10/2019 | 23:48
1
5
אולי אם היה לי קינדל כשהוא יצא, אבל כשהיה לי כבר היו הרבה יותר ספרים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה כי לא היה לו טריילר עם שירים '
זה כי לא היה לו טריילר עם שירים
25/10/2019 | 00:05
6
בטוב סוף קניתי גם את זה וגם את זה שהמלצת עם האחים והתחלתי בו (באחים) כי לשני יש איזה מליון ספרי המשך (שזה ממש מרתיע לעזאזל) ואם אני אוהב אותו ממש אז בטח אני ארצה להמשיך איתם ולא לעבור למשהו אחר.
אז כשאני אסיים אותו אני אדווח אם אתה חייב גם וטעית כל השנים האלה או לא
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

16:07 | 27.05.20 1ניצת השקד
20:51 | 26.05.20 LeRanch
23:56 | 25.05.20 טוני החתול
17:45 | 24.05.20 LeRanch
23:01 | 23.05.20 טוני החתול
11:37 | 22.05.20 Lhuna1
07:58 | 22.05.20 LeRanch
08:10 | 21.05.20 טוני החתול
08:08 | 21.05.20 טוני החתול
12:01 | 20.05.20 קלמנטינה עם עלה
07:09 | 20.05.20 LeRanch
23:52 | 18.05.20 טוני החתול

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ