דיוני סדרות לסוף השבוע

Lhuna1

New member
באפי עונה 2 פרקים 20-22

פרק 20 מיותר אז נדלג עליו.
&nbsp
2 פרקי הסיום Becoming היו טובים.
&nbsp
היה נחמד לראות את העבר של אנג'ל (קיוויתי לראות קצת יותר ממה שהוא עולל לדרוסילה).
&nbsp
הצחיק אותי נורא שאנג'ל מגיח מאחורי ספייק ומביא לו כאפה לראש כמו אח גדול מציקן

אוף הם כל כך צריכים להיות ביחד!!
&nbsp
היה נחמד שקנדרה המגניבה חזרה, אמנם היתה קצת מיותרת הפעם אבל בכל זאת חבל שמתה.
&nbsp
ג'יילס המסכן
אבל כשהוא אמר לאנג'ל שהוא צריך לבצע את הטקס בחצאית טוטו נורא קיוויתי שאנג'ל יאמין וינסה את זה.
&nbsp
ספייק סופסוף הצדיק את קיומו ונהיה הרבה יותר מגניב עם הטוויסט שהוא דווקא נהנה מהעולם הזה ולא רוצה להשמיד אותו (מזכיר לי מאוד את הקטע של קרואלי בבשורות טובות). הוא נהיה נבל הרבה יותר אנושי ומעניין ובכלל היה חמוד בסצינה הזאת.
גם כשהוא יושב ומחכה בסלון עם אמא של באפי שבאפי תסיים את השיחות טלפון שלה זה היה ממש מצחיק עם השתיקה המביכה והסמול טוק העוד יותר מביך.
(אמא של באפי מגלה את האמת על באפי... אני מצטערת שוב להגיד את זה אבל השחקנית הזאת לא מספיק טובה).
&nbsp
עוד קטע טוב היה כשדרוסילה מתנשקת עם ג'יילס ואז ספייק ואנג'ל שכבר הבינו ממנו מה צריך לעשות כזה "אה... דרוסילה מותק... סיימנו פה..." והמבט שהם מסתכלים עליה

&nbsp
אז עכשיו אנג'ל, שחזרה אליו הנשמה, תקוע בתוך הפסל של שרק, אבל אני בטוחה שאיכשהו הוא יצא משם בסוף. ובאפי השבורה ברחה לחופשה אבל אני בטוחה שהיא תחזור ואיכשהו יסתדר בקלילות הסיפור עם זה שהיא מבוקשת ע"י המשטרה על רצח.
&nbsp

וקצת בעצם תגובה

פרק 20 באמת קצת מיותר.
אבל בכל זאת, וונטוורת' מילר הצעיר שווה משהו.
וג'ונתן השתין בבריכה
(מוזר הדברים שאני זוכר)
&nbsp
שני פרקי סוף העונה הם מה שבאמת חשוב
wow a big rock. I can't wait to tell my friends, they don't have a rock this big
(אני לא זוכר בדיוק)
סוף סוף קצת הערכת ספייק. הוא באמת נהדר בפרקים האלו. בין היתר עם אמא של באפי כשהוא מזכיר לה את המפגש הקודם שלהם (כשהיא הרביצה לו בראש עם גרזן)
אני אגב ממש לא מסכים איתך. לדעתי השחקנית שמשחקת את האמא היא ממש טובה והייתה מעולה בסצנה עם באפי
אגב, יש לי בחדר סטיקר שכתוב עליו: Have you tried not being a Slayer
יש callback יפה לפרק הראשון של העונה כשאנג'ל מזכיר לבאפי שגם אז פיתו אותה לקרב כשבעצם המטרה הייתה שהיא תשאיר את החברים שלה ללא הגנה.
מאוד עצוב שבאפי באמת לא נותרה להגן עליהם. אז אולי ווילו הייתה מסיימת את הקסם ואנג'ל היה מקבל את הנשמה שלו חזרה מוקדם יותר.
&nbsp
יש בפרק האחרון של העונה רגע מאוד משמעותי שגורם לדיונים רבים בקרב מעריצים - ווילו אמרה לזאנדר שהיא הולכת לנסות שוב את הקסם להחזיר לאנג'ל את הנשמה ולכן ללכת אל באפי ולומר לה לנסות לעקב אותו כדי שיהיה לה זמן להשלים את הקסם. אבל כשזאנדר פוגש את באפי הוא אומר לה שווילו מסרה לה kick his ass.
זה גורם לדי הרבה שנאת זאנדר בקרב אנשים מסויימים.
&nbsp
הקרב חרבות של באפי ואנג'ל היה מגניב, אבל בעיקר הסיום כשהיא נותרת ללא חרב ותופסת את החרב של אנג'ל עם הידיים.
&nbsp
אנג'ל לא תקוע בתוך הפסל של שרק, הוא נשאב לתוך מימד גהנום.
&nbsp
אגב, אף פעם לא כתבת שום דבר על המנהל סניידר. אני מת על הדמות שלו.

Lhuna1

New member

אני יכולה רק לשער שהאהבה שלך לסניידר היא בעקבות דברים שקורים איתו בהמשך, כי בשלב זה הוא עדיין דמות מאוד קלישאית של "המנהל המרושע לילדים" שבעיקר עסוק בלהתעמר בבאפי ולהאשים אותה בכל דבר וזה רק מעצבן.
&nbsp
אנחנו אומנם יודעים כבר שמאחורי הקלעים יש לו סודות, הוא יודע על ה-hellmouth והוא דיבר עם מישהו בטלפון בעניין של באפי ואמר "יש לי חדשות טובות" או משהו כזה.
אז אני לא יודעת אם נגלה בסוף שהוא בצד של הטובים בכלל והכל הצגה, או של הרעים באמת, אבל חוץ מהרמזים האלו אני לא רואה מה יש כרגע לאהוב בדמות שלו.
&nbsp
אני ממשיכה למרות שאני מבואסת שזה נראה כרגע שספייק עזב בדיוק ברגע שהתחלתי לאהוב אותו ואני לא יודעת אם ומתי יחזור, ובעיקר את היחסים שלו עם אנג'ל, שגם כשלעצמו אולי יעדר עכשיו, אז בקיצור תקוותי לראות אותם בסצינות נוספות יחד בקרוב לא גדולה.
&nbsp
אני יכולה להבין שכל מי שהיה אובססיבי לאנג'ל שונא את זנדר בעקבות הסצינה ההיא.
אני בד"כ לא מתחברת לשנאות כאלו, זה סתם מעצבן אותי. כנראה קשור לנטיה שלי לראות דברים מנקודת מבטה של כל דמות.
בכל מקרה אין בזנדר שום דבר לשנוא.
&nbsp

אני שמח שאת מרגישה ככה

לגבי זאנדר.
&nbsp
יש עוד דברים עם סניידר בהמשך, אבל אני אהבתי אותו עוד אז.
לא אהבה כמו לאהבה לדמות שמפותחת באופן מעניין, אלא פשוט בגלל שהוא כל כך רע שזה מצחיק.
יש המון דברים מצחיקים שהוא אומר כמו "יש שני דברים שאני לא אסבול בבית ספר הזה: עישון וגופות של תלמידים עם לב שנעקר מתוכם" (לא ציטוט מדויק)
&nbsp
אני מקווה שתאהבי את עונה 3 יותר מאשר עונה 2. לדעת רבים (ולדעתי) היא עונה טובה יותר מעונה 2.

נמרוד2016

New member
סיימתי עכשיו את העונה השלישית של כנופיית בירמנגהם:

וואו איזה פרק, חזק ברמות

kordilia snake

New member
שיקגו'ז קרוסאובר 2019

ל-שיקגו MED/FIRE/PD עונות 8,7,5 פרק 4

בסוף כמובן שראיתי את כול השלושה ברצף
.

צריך לומר זה הקרוסאובר הכי טוב שהיה בסדרה וזה באמת הרגיש כמו סרט טלוויזיה באורך שעתיים(שלושה פרקים באורך של 40 דקות בממוצע). המעברים בין סדרה לסדרה היו כ"כ חלקים שרק דרך הקרדיטים יכולת לדעת שסדרה אחת הסתיימה והתחילה אחרת.
היה ברור שמי שעבד על הקרוסאובר מכיר את כול הדמויות מכול הסדרות בצורה מושלמת, כי השימוש בכמעט כול הדמויות היה נכון לא רק בסדרות שלהן אלא גם בסדרות האחרות.

העלילה עצמה הייתה מעניינת והחזיקה טוב בשלושת החלקים. ושאפו לאנשים ממחלקת איפור/אפקטים, אם כי לדעתי היו קטעים שהרגישו שהם הלכו רחוק מידי עם הבקטריה אוכלת בשר, ברמה שהיה דיי לא נעים להסתכל על המסך ואני מגדירה את עצמי כמישהי עם קיבה חזקה. לא היו חייבים את כול הזומים ולהראות את הכול כ"כ מקרוב. בעיקר לא בקטע של האימא והתינוקת.

נטלי הייתה מיותרת בהתחלה ב-FIRE, אני לא זוכרת שהיו לה קשרים כ"כ טובים עם דמויות מחוץ לסדרה שלה אולי חוץ מג'יי. אני חושבת שהיה עדיף אם וויל או אפריל היו שם במקומה אם הם רצו מישהו מMED. גם השימוש בצ'ארלס לא היה כ"כ מוצלח, אני חושבת שכשעושים אירוע כזה לא חייבים לכפות ולהכניס בכוח את כול הדמויות.

אני מתחילה לחבב את הרופא החדש ב-MED, הוא לעולם לא יגיע לקרסול של קונור, אבל הוא בסדר בסה"כ
. אני לא בטוחה לגבי השוטרת החדשה ב-PD, יש בה משהו מעצבן.

הפרידה של ג'ו וקלואי במהלך הפרק בFIRE הייתה לא נחוצה, היו יכולים לחכות עם זה לפרק הבא או להכניס את זה לפרק הקודם.

עוד דבר חיובי: אף דמות לא איבדה קרוב משפחה במהלך הקרוסאובר. אפשר ליצר דרמה גם בלי להתעלל בצורה כזאת בדמויות/צופים.

מזלם שהיילי לא נדבקה, הייתי מרביצה למישהו. ציפיתי למשהו בינה לבין ג'יי שהיא הייתה בהסגר, אבל אני בשקט רואה את האנשים בPD מורחים את כול הסיפור ביניהם לפחות עד לפגרת חורף אם לא עד לסוף העונה.

זו רק אני או שהם חיכו יותר מידי זמן כדי לפרוץ לחדר בסוף? הם ראו שג'יי חתך את עצמו למה למרוח את זה סתם?

חוץ שוב, שלושה פרקים מעולים, והתחושה הכללית שמישהו שם התעלה על עצמו. ואני לוקחת בחזרה את התלונות שלי על האירועים השנתיים האלו, כול עוד הם ממשיכים לשמור על רמה גבוהה אני מרשה להם להמשיך עם זה
.

למעלה