שרשור
ובלוף

שרשור
ובלוף

שאלות, טרוניות, סתם דברים וכל מה שלא ממש מוצא את מקומו בשום מקום אחר לכאן

סיימתי את הספר Autoboyography

אני הרוס. גם פיזית כי שעות היום ישבתי ושכבתי וקראתי וזה תמיד לא נוח לי כשאני שעות ככה.
אבל בעיקר נפשית כי לכל הרוחות.
&nbsp
והנה קישור למה שאת כתבת עדי
:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/184458842/בידור/טלוויזיה
&nbsp
לא היה לי ממש ספק שיהיה סיום טוב.
או ליתר דיוק החל מ75% כבר הייתי משוכנע שיהיה סיום טוב. דווקא בגלל שהכל התחיל להיות כל כך נוראי אז הייתי משוכנע שבסוף יהיה בסדר.
קיוויתי גם שמישהו מתוך המשפחה של סבסטיאן כן יתמוך בו בשלב מסוים, אבל את זה לא קיבלנו (האחות הקטנה לא נחשבת
)
עד כמה שזה היה עצוב לשמוע על כך שהמשפחה של סבסטיאן לא מדברת איתו זה היה אפילו יותר נוראי כשזה תואר מנקודת המבט של סבסטיאן. ובערך צרחתי אל הספר שהם לא שווים את זה. שההורים שלו הם איומים. זה שהם כל הזמן כאילו נחמדים רק הופך את זה ליותר נורא, כי אם הם היו הורים חרא באופן כללי אז היה לו קל לעזוב.
זה היה באמת קשה.
&nbsp
אומנם היה לי ברור שטאנר יקבל את סבסטיאן חזרה בסוף רציתי שהוא יגרום לסבסטיאן להתאמץ יותר. או לפחות להוכיח את עצמו.
כי הייתה הקבלה מאוד גדולה עם הסיפור של ההורים של טאנר וזה שאבא שלו חזר אל אמא שלו והתחנן בפניה שתקח אותו חזרה. אבל היא דרשה שהוא יוכיח את עצמו.
וזה לא חשוב בתור עונש, זה חשוב כי טאנר התרסק פעמיים בגלל סבסטיאן. הרי הוא כבר חזר אליו והודה שהוא הומו והיה יום אחד איתו ואז נעלם לו שוב באופן אפילו יותר נוראי.
אני מאמין שאם הספר הסתיים אז זה סוף טוב לעד, אבלן אם הייתי טאנר הייתי מפחד שהוא לא תוך זמן קצר יברח חזרה למשפחה שלו.
&nbsp
אגב אני לא יודע איך זה לא עלה עד עכשיו אבל הסרט הזה מאוד מאוד הזכיר לי את הסרט Latter Days (משנת 2003)
אני רוצה להאמין שאין סיכוי שלא ראית את הסרט. גם כי זה לחלוטין משהו שתאהבי וגם כי זה כולל את ג'וזף גורדון לוויט.
שיט עכשיו בא לי לראות שוב את הסרט.
&nbsp
לגבי שאלות שלך:
1. באגם - אני מניח שזה היה hand jobs
2. גם אני הרגשתי שאוטום (אפשר לקרוא לה סתיו?) מנצלת אותו. ואני שמח שהיא גם ראתה את זה ככה. אבל לאחר מעשה עם איך שהוא הסביר את זה הבנתי שגם הוא ניצל אותה.
3. אני די מיד הבנתי שכשעוברים פתאום לפרק של סבסטיאן זה כי טאנר סיים לכתוב את הספר. זה פשוט שהוא ממש סיים לכתוב את הספר בדקות שבהם הוא ישב במשרד של המורה הזה.
&nbsp
אבל זה באמת מוזר שהספר (כלומר שלנו) פתאום עבר למשהו חיצוני. זה כאילו הסופרת (סופרות) התחייבה לרעיון של זה שהספר הוא הספר שטאנר כותב בשיעור הזה, אבל אז בשלב מאוד מאוחר הבינה שהיא לא יכולה למתוח את זה עד הסוף.
&nbsp
אני גם מעדיף סוף טוב מאשר סוף ריאליסטי.
לפחות בדברים כאלו.

didalf

Well-known member
אוף תודה

כבר שכחתי מה קראתי (סתם לא, לא רק שלא שכחתי אני קוראת שוב בדילוגים כי אני כזאת
).
&nbsp
לא הבנתי למה אתה הרוס נפשית אבל, בסוף הסתיים טוב. בגלל ההורים שלו? בגלל העובדה שממש עד הסוף לא היה ברור שהסוף יהיה טוב? (כי אמרת שדווקא כן הבנת את זה מוקדם יחסית).
&nbsp
אוף כן ההורים שלו נוראים
מסכימה עם כל מה שאמרת
אני לא יכולה להבין את זה זה מטריף אותי איך ולמה ההיגיון של אנשים דתיים כ"כ מעוות?!!## (מכל דת, במקרה הזה מורמונים).
אני מקווה שכשאחותו הקטנה תגדל קצת היא תתפכח ותבחר בו לעומת ההורים שלה כמו אמא של טאנר עם אחותה.
&nbsp
כן ולא לגבי זה שטאנר לא היה צריך לקבל את סבסטיאן מיד. כן כי כל מה שאמרת. אבל גם כי קצת לא כי שניהם רוצים את זה אז למה לשחק משחקים ולהקשות עוד יותר? אני דווקא קצת אוהבת את זה שלמרות שהוא שבר אותו פעמיים (הפעם השניה באמת הייתה נוראית
) הוא עדיין מאמין בו

&nbsp
אני לא שמעתי על הסרט הזה אפילו. אני אבדוק.
&nbsp
לגבי התשובות שלך:
1. כן זה גם מה שאני חושבת.
2. לאדעת אני עדיין חושבת שהיא יותר ניצלה אותו. הוא בא אליה שבור ומרוסק ולחלוטין לא בפוקוס ובמקום לנחם אותו היא ניצלה את החולשה שלו ושכבה איתו. כמו שהיא אמרה היא לא הייתה שיכורה ולא שום דבר. אבל הם הסכימו על ניצול הדדי והכל בסדר ביניהם אז הכל בסדר גם מבחינתי. בעיקר אהבתי שהיא הכירה בזה.
3. כן טוב לוקח לי זמן להבין דברים

&nbsp
לא התרגשת כמוני מההערה על סטיב ובאקי הא?

&nbsp
טוב עכשיו תמצא לי פאנרט לא מצאתי כלום אולי בטאמבלר יש יותר סיכוי.
&nbsp
&nbsp

אכן, כנראה לא התרגשתי כמוך מזה

מההערה על סטיב ובאקי. אבל זה היה חמוד.
&nbsp
אני הרוס נפשית כי זה רכבת הרים רגשית. וכמו עם רכבת הרים, אפילו שאתה יודע שבסוף עוצרים בביטחה זה עדיין טירוף תוך כדי ונשאר בך.
&nbsp
לא מצאתי כמעט פאנארט. רק שני ציורים שלא נראים טוב כל כך.
מה שיש זה כמו מיני דברים עם ציטוטים מהספר ותמונות לא ספציפיות.
יש את הבחור (?) שעושה את הציורים היפים של סיימון ובאז (וגם זה עם הנסיך) - צריך שיקרא את הספר הזה.
&nbsp
מה יהיה הספר הבא שלנו?
(אני אספר לך רק כשאני אהיה כבר ב85%
)

didalf

Well-known member
חחחח זאת בחורה

זאת שעושה ציורים ממש יפים. אני גם רוצה שהיא תקרא גם את זה!!
זה האינסטגרם שלה:
https://www.instagram.com/mudblood428/
&nbsp
ולאדעת אתה מומחה לספרים האלה אני מחכה להמלצה שלך

&nbsp
&nbsp

אני מסתכל על הדף טאמבלר שלה

ומשם הבנתי שרק בנובמבר היא תוציא פאנארט של Wayward Son וזה כנראה בגלל שהיא לא רוצה לספלייר.
&nbsp
הנה דף שעוסק בAutoboyography ויש בו פאנארט נחמד:
https://rivetedlit.com/2017/10/09/autoboyography-art-roundup-and-exclusive-excerpt/
&nbsp
יש לי כמה ספרים על הכוונת (בעצם די הרבה והם כבר קנויים ומחכים המון זמן על הקינדל) אבל אני מתלבט מה. אני גם מנסה לגוון אז אני רוצה ללכת למשהו עם אופי שונה (אבל עדיין להטבי).
וזה לא נחמד כל כך אבל באמת לא בא לי לספר לך על משהו שאני עומד להתחיל לקרוא כי זה היה די חרא באמת שסיימת לקרוא כל כך הרבה לפני.
בין הספרים יש שניים שהם ספרי המשך לספרים שכבר קראתי, אז לפחות כשאני אחליט לקרוא אני אוכל לומר לך על הספר הראשון וזה יתן לי פור טוב.
&nbsp
אבל אני יכול להמליץ לך כרגע על ספרים שכבר קראתי:
How to Repair a Mechanical Heart - נראה לי שכבר המלצתי לך עליו ולא רצית כי חלק חשוב בו זה התחבטות דתית ואת לא מתחברת לזה.
Openly Straight הוא לחלוטין מהסוגה שאת אוהבת. וגם יש לו ספר המשך שהוא טוב באותה מידה.
Looking for Group - גם חמוד לדעתי.
Noah Can't Even - פחות טוב, על פני השטח מהסוגה אבל הרבה פחות עוסק בעניין הקשר עם בן אחר.
I'll Give You the Sun - ספר מעולה. אני חושב שכבר המלצתי עליו כאן אבל אני לא זוכר אם קראת.
The Five Stages of Andrew Brawley - מאוד מאוד אהבתי. אני לא בטוח אם את תתחברי כי זה סיפור לא שגרתי.
*זה הספר הראשון שקראתי בקינדל והיה אחת הסיבות שקניתי את הקינדל (וכן אני יודע שאפשר גם בטלפון)
&nbsp

didalf

Well-known member
לרגע נבהלתי כשאמרת נובמבר

אבל אז נזכרתי שנובמבר זה רק עוד שבועיים ולא עוד מלא זמן, אז לא נורא

או יופי קצת פאנארט נחמד. אבל ממש קצת

אני קצת מבינה למה אתה לא רוצה לספר לי מה אתה קורא, גם לי לא כיף לחכות מלא זמן לתגובה
אין לי בעיה שתגיד לי כשאתה רק כבר באמצע או יותר. ככה גם תדע להגיד לי אם שווה.

אתה צריך לדעת כבר שכשממליצים לי על כמה דברים אני נבהלת מהכמות ולא בוחרת כלום

"How to Repair a Mechanical Heart - נראה לי שכבר המלצתי לך עליו ולא רצית כי חלק חשוב בו זה התחבטות דתית ואת לא מתחברת לזה." - אההההההההההההה וואי סגרת לי פינה בראש. זכרתי שהיה ספר שקראתי עליו וויתרתי בגלל הקטע הדתי ולא זכרתי אם זה אוטובויוגרפי או שהיה עוד אחד. עכשיו אני מבינה. ההתחבטות הדתית היא של הבחור לבין עצמו או יותר מול המשפחה? כי הסברתי למה פה זה לא הפריע לי אז אם זה משהו דומה אז בסדר. למרות שלאדעת אם בא לי עוד ספר שמערב התלבטות דתית כ"כ צמוד לזה.

הא...

לגבי How to Repair a Mechanical Heart - הספר הוא מנקודת המבט של בחור ממשפחה דתית (אני חושב קתולית). הספר מתחיל כמה זמן אחרי שהוא כבר יצא מהארון בפני הוריו. הם בהחלט לא נוראיים כמו ההורים של סבסטיאן, הם מקבלים אותו, אבל גם ברור שקשה להם עם זה (בהחלט לא יוצאים לחגוג את זה). וגם הבחור עצמו עדיין מתקשה עם זה מבפנים, במידה רבה בגלל החינוך הדתי שהיה לו.
בקיצור אני יכול להבין שזה יפריע לך.
&nbsp
&nbsp
...אז אני מצמצם את ההמלצות שלי רק להמלצה אחת - I'll Give You the Sun. זה ספר מהמם.

didalf

Well-known member
אבל ממה שהבנתי מהתקציר

זה יותר על הקשר בין אחים מאשר רומנטי, לא?

נ.ב ראיתי עכשיו את הסרט Latter Days, חמוד מאד. (קצת משחק גרוע פה ושם ואופנה מזעזעת של שנות ה2000 אבל לא נורא).
אבל לא הבנתי למה גג"ל רלוונטי פה. 1. זאת לא אני שמאוהבת בו, 2. יש לו תפקיד קטן, 3. הוא מעצבן פה.

נכון

הספר הוא על האח והאחות והסיפור הרומנטי של האח הוא רק חלק מכל זה.
אבל זה סיפור מאוד יפה ומעניין באופן כללי. והחלק הרומנטי של האח הוא מאוד מאוד חמוד.
כמעט כל ספר כולל יותר מהחלק הרומנטי.
&nbsp
זכור לי שיצא לנו בפורום יחסית הרבה לדבר על ג'וזף גורדון לוויט בעבר. וחוץ מזה הוא שחקן שידעתי שתכירי (הוא נראה לי היחיד בסרט ההוא שמוכר ממש).
עבר הרבה זמן מאז שראיתי את הסרט ההוא אבל לא מפתיע אותי שהמשחק שם רע. רוב הסרטים הלהטביים ה"ישנים" האלו הם לא משהו.

didalf

Well-known member
אממ טוב אז אני אנסה את הספר

בקרוב. אני נהיית אובססיבית לכל דבר אז אני צריכה תקופת קירור בין ספר לספר

אוף

אם כי לא ציפיתי להרבה יותר מוקדם.
זה מעניין שהיא כותבת שלוקח בערך שנה מאז שספר נכתב עד שהוא מוכן לצאת לאור כי זה משהו שרואים בספר שעכשיו קראנו.

didalf

Well-known member
אה נכון, לא חשבתי על זה

ואמן
להודעה השניה שלך.

יש קצת תקווה מזה:

כשהיא הודיע במקור על יציאת Wayward Son הוא היה אמור לצאת ב2020 ואז התאריך הוקדם. אולי כי היא סיימה לעבוד עליו מהר ממה שהיא חשבה. אז בעיקרון יש סיכוי שזה יקרה גם כאן (אני עדיין מניח שזה יהיה 2021, אבל אולי מוקדם ב2021)

ניסיתי לחזור קצת ל-"מר רובוט" אחרי שנטשתי אותה מזמן, וזה קשה

אני חושב שהיא מזכירה קצת את "לגיון", ולא לטובה, עם כל ההתעסקות בבעיות נפשיות והזיות. בשני המקרים ההתרשמות שלי היא שההתעסקות הזו היא בעיקר מריחה מצד תסריטאים שאין להם רעיונות טובים כיצד להניע את העלילה.

snirf

Active member
לטעמי היא סדרה ממש אוברייטד

רק לעונה ה-1 אולי הצלחתי להתחבר, וגם זה לקח זמן...
לא יודע איך צלחתי את 3 העונות, כך שאם כבר שרדתי...אראה את ה-4 והאחרונה כדי לראות איך זה מסתיים, בטח הסוף יהיה "מתחכם" ולא מובן

limors2

Active member
אם מישהו/י רוצה לאמץ אחות, אני מפטרת את שלי.

היא לא מתחברת לבאקי או לקפטן, לא חושבת שהסרטים האחרונים שלו (של הקפטן) היו טובים, ממש נהנתה מת'ור 2 ומעיזה לומר שהיא לא אוהב את הספיידרמן של טום הולנד
:[-
היה עדיף שהיא לא תצפה בסרטים וזהו

&nbsp
(היא לא ראתה שום סרט של מארוול, ולפני כחודשיים החליטה לצפות בכולם)

למעלה