Yom Kipur Watch

LeRanch

New member
לא יותר מדי

לרוב אני עייף מדי מהצום בשביל להתרכז בטלוויזיה, אז אעשה בינג' של "ארבע חתונות ולוויה אחת". צפיתי בפיילוט אתמול וזה היה לגמרי מה שהמוח שלי היה צריך בשביל שעת לילה מאוחרת - סדרה קלילה ומפוצצת בקלישאות אבל ממש כיפית

&nbsp
בתכנון גם הפיילוט של באטוומן, פרקי השבוע של יורשים, סופרגירל והצמד והפרק האחרון של המתופפת הקטנה.

didalf

Well-known member
קצת דברים

להמשיך עם הפסיפיק (שמרתי כבר 4 פרקים מהVOD, לאדעת אם אני באמת אגיע לכולם ביומיים האלה)
המקום הטוב
world on fire
להמשיך עם הספר שניק הביא לי.

מבחינתי זה באמת הבדל ש"אין" טלוויזיה כי אני אשכרה אוהבת לצפות בדרכים הישנות. לפתוח ולזפזפ בתקווה שיש משהו נחמד בערוצי הסרטים/סדרות (הרבה פעמים זה מצליח לי [אם כי בערוצי הסדרות כבר מזמן אין כלום אז בעיקר סרטים]).
אפילו VOD אין אז צריך להוריד מראש דברים וזה בעיה בתור מישהי שאף פעם לא מוצאת כלום בVOD להחליט מראש

אבל בכל מקרה חברות שלי כן חוזרות הביתה לחג אז גם ככה אני לא אראה כזה הרבה.

limors2

Active member
כיפור, שבת- פוטֶטו פוטָטו

רק אולי בלי תפו"א, למרות שאני לא צמה.
&nbsp
התכנון הודאי היחיד הוא פרק ספיישל של CR מתוך הרשימה ההולכת ומצטמצמת שלי, ואולי אפילו 2 (אחד היום ואחד מחר).
&nbsp
מעבר לזה, מי יודע. אולי השלמת נטפליקס כלשהי, אולי ספר, אולי בטעות אשחק Assassin's Creed כל היום.

כיפור כי טוב לו

יש את הדברים הרגילים כמו:
הרופא הטוב
Prodigal Son
פרק של 9-1-1 (רציתי לראות רק את הפרק הראשון של העונה אבל זה כל הזמן מושך לעוד פרק)
סופרגירל
פרק תחילת העונה
Bless This Mess
The Conners
&nbsp
חוץ מזה ספר
ואולי בינג' על איזו עונה שחסרה לי על משהו...
למשל The Sinner עונה 2
או סתם סרט של נטפליקס

dory38

New member
כרגיל, אהיה שונה מכולם-כלום

אני לא בא מבית דתי ואין לי זיקה יתרה לדת (זולת עשרת הדיברות וספרי רבי נחמן מברסלב), אבל אני חושב שאותו יום משמש לניקוי רעלים מהמוח. אפשר יום אחד בלי טלוויזיה (אני גוזר על עצמי במודע עוד שניים-יום הזיכרון ויום השואה). ובכלל, אפשר להתחשב באנשים מסביב, שרוצים קצת שקט ויותר לשמוע את עצמם, דבר שכמעט בלתי אפשרי עם הטכנולוגיה של היום בשגרה. אבל מי שרוצה, שיצפה. עיני אינה צרה...

didalf

Well-known member
אני אצטער שהעליתי את זה

אבל מה הקשר בין לראות טלוויזיה בבית ללהתחשב באנשים מסביב?

kordilia snake

New member
אני לבד בבית והשקט מחרפן אותי

הדלקתי בחדר ליד את הטלוויזיה על CNN כדי לא לסיים את הערב במחלקה סגורה
.

kordilia snake

New member
אבל אם אני לבד בבית

או עם עוד אנשים שלא שומרים כיפור(אנחנו משפחה של כופרים) למה אני צריכה לסבול?

יש משהו בלעשות לפעמים יום בלי

אישית עשיתי את זה בסוף שבוע האחרון בגלל שנסעתי לירושלים בבוקר יום שישי וחזרתי רק בשבת אחר הצהריים. כל הזמן הזה הייתי בלי טלוויזיה או מחשב. יש משהו בלקחת צעד אחורה מזה.
&nbsp
בכל מקרה, זה לא משהו חריג כל כך כאן. היו ועדיין יש חברי פורום שלא צופים בטלוויזיה אפילו ביום שבת.

didalf

Well-known member
אני יכולה להעביר לפעמים כמה ימים

בלי טלוויזיה, סתם כי אין לי זמן או מה לראות.
אם יש משהו שבאמת קשה לי להתנתק ממנו זה אינסטגרם והפורום הזה

1Shir

New member
אני יכולה גם שנה לא לראות סדרה / סרט
אבל כן רדיו ומוזיקה

goolgol

New member
צפינו הבוקר בפרק האחרון של "הנערים" . אחת הסדרות הטובות

שנעשו בארץ.
אולי אצפה במספר פרקים של מטומטמת.
ואל תצחקו עלי...
התחלתי לראות את המומינים מההתחלה (חח בגלל שהתחלתי למכור פריטים שלהם)

1Shir

New member
ניק קלטתי אותך

אתה רוצה לדעת כמה שווים כל הדברים שלא זרקת כבר 30 שנה...
גם לי יש כאלה

דוגמא: הייתי "מעריצה" של הסימפסונים בכיתה ד' ויש לי בובות (אולי רק בובה אחת - של מגי) ומחזיקי מפתחות ותחתיות לכוסות וכו'...

למעלה