לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2031820,318 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'חדש כי יש לי 2 דברים לציין'
חדש כי יש לי 2 דברים לציין
24/09/2019 | 08:24
107
153
לצפיה ב-'1. נראה שתפוז חזרו לעצמם בכרום, הידד!'
1. נראה שתפוז חזרו לעצמם בכרום, הידד!
24/09/2019 | 08:24
12
50
הקטע המעצבן הזה של חלון שגיאה עדיין נפתח (אבל הוא הופיע גם בשועל) ואיטיות טעינה ראשונית רגילה, אבל לא מעבר לזה!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סוף סוף '
סוף סוף
24/09/2019 | 09:04
2
לצפיה ב-'אוי יופי, לא ממש התרגלתי לשועל האש'
אוי יופי, לא ממש התרגלתי לשועל האש
24/09/2019 | 16:05
2
לצפיה ב-'סוףסוף '
סוףסוף
24/09/2019 | 19:23
9
15
כמובן שהייתי צריכה לעשות ריסטארט לכל המחשב כדי שזה יסתדר
(כמו שרק אחרי שעשיתי ריסטארט קיבלתי את התקלה הזאת כמה ימים אחרי שהתלוננתם עליה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה, בגלל זה עדיין יש לי את הבעיה'
אה, בגלל זה עדיין יש לי את הבעיה
24/09/2019 | 21:36
8
15
אבל לא בא לי לעשות ריסטארט.
אני אחזור לתפוז אחרי שיהיה לי ריסטארט שיבוא מעצמו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תנסה אולי רק לסגור את הדפדפן לגמרי ולפתוח'
תנסה אולי רק לסגור את הדפדפן לגמרי ולפתוח
24/09/2019 | 21:37
6
2
לצפיה ב-'אבל... אז אני אאבד את הטאבים הפתוחים שלי '
אבל... אז אני אאבד את הטאבים הפתוחים שלי
24/09/2019 | 21:51
5
12
אני די בטוח שבקלות אני יכול לסגור עשר מהם. אולי אפילו 15 עם מאמץ.
אבל מה לגבי השאר?
עדיף לי כבר לחכות.
שועל האש עדיין עובד (ובו יש רק 9 טאבים פתוחים)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תעשה סימניות לכולם בתיקיה חדשה ותפתח אותם מחדש'
תעשה סימניות לכולם בתיקיה חדשה ותפתח אותם מחדש
24/09/2019 | 21:59
11
בחיים (ובטכנולוגיה1!!!) חשוב לעשות ריסטארט!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'למה שתאבד אותם? אצלי מוגדר שפתיחה של הדפדפן מחזירה'
למה שתאבד אותם? אצלי מוגדר שפתיחה של הדפדפן מחזירה
24/09/2019 | 22:31
2
15
למצב שהייתי עם הטאבים שהיו פתוחים בסגירה האחרונה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בכל מקרה אני עדיין בפיירפוקס כי טעינת הפורום בכרום עדיין'
בכל מקרה אני עדיין בפיירפוקס כי טעינת הפורום בכרום עדיין
24/09/2019 | 22:34
17
איטית להחריד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לפעמים זה מחזיר לי את הטאבים ולפעמים לא'
לפעמים זה מחזיר לי את הטאבים ולפעמים לא
25/09/2019 | 00:04
11
אני לא אוהב להסתכן בזה אם אני לא חייב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל אפשר לעשות שחזר כרסטיסיות'
אבל אפשר לעשות שחזר כרסטיסיות
24/09/2019 | 23:12
13
אצלי גם כשאני עושה ריסטארט אז הוא נפתח מחדש עם הכל.
אבל אם סוגרים אז כשפותחים לוחצים על השלוש נקודות בקצה של הכרום->היסטוריה->נסגרו לאחרונה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, עשיתי את זה'
טוב, עשיתי את זה
26/09/2019 | 01:02
11
סגרתי את הכרום ופתחתי שוב
וכמו שחשבתי זה לא שיחזר לי את הטאבים שלי
אבל בסדר, שמרתי את מה שהיה במיוחד חשוב

וזה עובד נורמלי
יאיייייי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'2. Wayward son (ספר ההמשך של carry on) כבר יצא!'
2. Wayward son (ספר ההמשך של carry on) כבר יצא!
24/09/2019 | 08:28
86
52
הוא הגיע אלי לקינדל ב7 בבוקר, וייתכן שכבר אתחיל לקרוא אותו היום כי אני חולה בבית. יש עוד קוראים מלבד ניק ועדי שיצטרפו אלינו?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, איזה כיף!!!!!!!!'
כן, איזה כיף!!!!!!!!
24/09/2019 | 16:09
3
15
ב7:13 הגיע אלי מייל שהוא נשלח אלי. אז פתחתי את הקינדל והוא עדיין היה צריך להתעדכן ואז זה היה שם!!!
לרוע המזל הייתי צריך לצאת תוך איזה שלוש דקות.
הייתי בטוח שאני אמצא פה ושם קצת זמן בעבודה כדי לקרוא. אבל אפילו בהפסקה לא היה לי זמן (יותר נכון, היה לי זמן, אבל הייתי מוקף אנשים וזה היה לא נעים להתעלם מהם)

גם בשארית היום אין לי הרבה זמן ומחר אני צריך לקום מוקדם ככה שגם בערב לא יהיה הרבה זמן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואני הספקתי כבר להגיע ל44%'
ואני הספקתי כבר להגיע ל44%
24/09/2019 | 16:59
2
16
עם הרבה הפסקות והסחות דעת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הרבה הפסקות והסחות דעת?!?'
הרבה הפסקות והסחות דעת?!?
24/09/2019 | 17:31
1
14
אז איך הגעת ל44% כבר?
הלוואי עלי להיות חולה היום.
סוף סוף היה לי קצת זמן לקרוא וסיימתי עכשיו את פרק 3 - כלומר אני ב4%

יכלת לפחות לעצור כדי לכתוב משהו על מה שקורה (עם אזהרות ספוילר כמובן)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני קוראת מהר'
אני קוראת מהר
24/09/2019 | 18:07
11
ולא עצרתי בנקודות עצירה, פשוט חזרתי לזה כל היום
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, בנתיים עד פרק 3 (כולל) '
טוב, בנתיים עד פרק 3 (כולל)
24/09/2019 | 17:44
2
16
איזו התחלה מדכאת
כבר האפילוג מדכא כי הוא גורם לחשוב שכל שארית החיים של סיימון הולכים להיות חרא.
לפחות עצם זה שהמצב נוראי כבר בפרק הראשון נותן תקווה במובן מסויים כי אז ברור שהאפילוג התכוון לשלב הזה (ואני מקווה שלא להמשך). חוץ מזה שממקום כל כך נמוך אין הרבה יותר נמוך ללכת אליו.

סיימון בדיכאון נוראי. והסיבות לזה ברורות, אבל ליתר ביטחון הם כולם מבהירים אותן.
מה שכמובן עצוב זה שבאז בטוח שסיימון לא יכול לסבול להתסכל עליו וסיימון בטוח בההפך.
ולכן במידה רבה שמחתי כשסיימון התחיל את שיחת הפרידה. כי אז לפחות באז היה מתנגד ואולי מבהיר לסיימון שהוא עדיין מאוהב בו. והם אולי היו מתחילים לדבר על הסיבות שסיימון מרגיש כלא ראוי.
אבל אז פני בעצם הרסה את זה.
כן אולי החופשה לאמריקה יכולה לעזור במשהו. אבל במידה רבה היא פשוט נותנת גם לסיימון וגם לבאז אפשרות לדחות את השיחה האמיתית בינהם.
אני מקווה שלא ליותר מידי זמן.
כמובן שיש הרבה יותר מכך שסיימון ובאז חושבים כל אחד שהאחר לא אוהב את האחר. סיימון איבד את כל הקסם שלו, הוא איבד אנשים חשובים בחייו.
מאוד מעניין אותי מה שהוא חשב על כך שהוא רוצה להפטר מהכנפיים שלו, אבל עדיין לא.
*אגב, בכל שיחת ההתלהבות של פנלופה על אמריקה היא בכלל לא ציינה את זה שחבר שלה גר באמריקה. האם הם נפרדו?

אני מאוד תוהה לגבי ההמשך. יש עלילה פסיכולוגית וחברתית שלמה שיכולה להיות לגבי מה שקורה עם סיימון ובהקשר אליו לאחרים.
אבל אני מניח שגם תהיה עלילה על טבעית כלשהי. אבל באיזו מידה?
והאם משהו יקרה שבו סיימון יקבל את יכולת הקסם שלו חזרה?
בכל סיפור פנטזיה אחר הייתי בטוח שזה מה שיקרה. אבל כאן אני תוהה אם זה לא יהיה סוג של  cop out מהמצב המורכב הזה שאיתו סיימון צריך להתמודד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן'
כן
24/09/2019 | 18:09
8
ממש מדכא כל הקטע הזה, גם כי הוא חיזק את החשש שלי מהספר כשקראתי את העלילה שלו ("איך מתמודדים עם החיים שאחרי הניצחון כשאין קסם והאם האהבה תנצח בלה בלה בלה"). אני לא מאשימה את סיימון על זה שהוא מגיב ככה, אבל זה עצוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
24/09/2019 | 20:28
10
חחחחחח אוף כןן!! רק התחלתי לקרוא ואני צועקת על הספר לאלאלא למה?
ושסיימון אומר שהוא רוצה להפרד מבאז אני כזה "לאאאאאאאאאאאאאאאא"
דווקא אני שמחה שפני עצרה את זה. אני מניחה (או יותר נכון מקווה) שבאמריקה יהיו להם מספיק חוויות שיחזירו לסיימון את החיים ואז כשהוא ירגיש עצמו שוב הוא כבר לא ירצה להפרד מבאז.

ואני גם תהיתי למה פני לא מזכירה את החבר שלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כןןןןן '
כןןןןן
24/09/2019 | 19:25
15
20
דבר ראשון בבוקר וידאתי שהוא ירד לקינדל!
אבל מה אתם קוראים כ"כ מהרררר עוד לא התחלתי ואני לא אספיק בכלל עד חמישי!!
(או שאני אוותר על להכין אוכל ואקרא היום במקום?)
בכל מקרה מחר בטוח לא.

תרגישי טוב

וואו פתאום להקליד מהר מרגיש סופר מהיר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוכל זה מיותר!'
אוכל זה מיותר!
24/09/2019 | 19:33
8
14
איך שרדת בהקלדה איטית פה? ניסיתי פעם או פעמיים כששכחתי לעבור לפיירפוקס והשתגעתי

תודה!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
24/09/2019 | 19:45
7
12
כלומר, אני פשוט אקנה אוכל ואבזבז כסף במקום להכין מראש

זה היה נוראי אבל כמעט לא היה לי מה לכתוב השבוע אז זה לא מאד הורגש, וגם בשלב מסויים גיליתי שאם פותחים שרשור בעמוד נפרד אז עובד רגיל והבעיה רק בעמוד הראשי
נראה לי שבכלל הכרום שדרג את עצמו הכל עובד יותר מהר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, אני די בטוחה שזה בזכות שדרוג של הכרום'
כן, אני די בטוחה שזה בזכות שדרוג של הכרום
24/09/2019 | 20:01
6
13
כי עכשיו בכל טעינה של לשונית חדשה, הלוגו של האתר שנפתח נטען באנימציה נחמדה. מזל שהם עשו לתפוז את העבודה
אני חושבת שהזכרנו את זה שאם פותחים שרשור בחלון נפרד (או אם הוא מקובל) הכל עובד כרגיל, אבל אף פעם לא טרחתי לעשות את זה

ולבזבז כסף על אוכל זה הכי כיף!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה פחות כיף כשהמבחר סביב העבודה לא משהו'
זה פחות כיף כשהמבחר סביב העבודה לא משהו
24/09/2019 | 20:05
5
10
כלומר, יש מלא מסעדות, אבל דברים שנוח לקנות ולהביא למשרד יש מעט יחסית.

כן אני גם שמתי לב לאנימציה הנחמדה הזאת בטעינה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אין משלוחים?'
אין משלוחים?
24/09/2019 | 20:52
4
8
יש לנו בעבודה קפיטריה עם אוכל סביר יחסית, לפעמים אפילו ממש טעים, אבל אני כבר בקושי קונה משם כי גם כשאכלתי דברים קלילים האוכל תמיד גרם לי להרגיש כבדה אני בד"כ מכינה סיר אורז/מג'דרה בתחילת השבוע ומביאה ממנו בכל יום, עם תוספת של משהו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מממ לא יודעת'
מממ לא יודעת
24/09/2019 | 21:10
3
8
אבל אפשר ללכת לכל מסעדה ולהביא בלי לשלם לשליח. זה פשוט פחות נוח.
אני משתדלת להכין אוכל ולרוב יש לי מתחילת השבוע משישישבת, אבל יותר מיומיים מאותו דבר עושה לי ממש בחילה משומה ולא תמיד יש לי כוח להכין באמצע שבוע.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'למזלי אין לי בעיה כזו'
למזלי אין לי בעיה כזו
24/09/2019 | 21:22
2
9
מאז שהתחלתי לאכול מסודר (כמה שנים) אני אוכלת בדיוק את אותה ארוחת בוקר כל יום בעבודה, וכמעט את אותה ארוחת צהריים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה ממש מתסכל'
זה ממש מתסכל
24/09/2019 | 21:38
1
10
אני מרגישה כמו ילדה מפונקת וגם זה אומר שאני צריכה להכין לבד אפילו אם נשאר מספיק משבת לכמה ימים. אבל זה ממש עושה לי רע.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נו, לפחות את מגוונת. גם טוב!'
נו, לפחות את מגוונת. גם טוב!
24/09/2019 | 21:49
10
וכל עוד האוכל משבת נאכל, אין בעיה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, כן, גם אני מוסר "תרגישי טוב" לליאורה'
כן, כן, גם אני מוסר "תרגישי טוב" לליאורה
24/09/2019 | 21:48
5
8
אבל זה ממניע מרושע יותר כדי שתפסיק להתקדם כל כך מהר ולגרום לי למות מקנאה

אני כל כך אשמח אם אני אקום מחר בבוקר חולה ברמה כזאת שאני בברור לא יכול ללכת לעבודה (אבל יחד עם זה לא חולה ברמה כזאת שאני לא מצליח להתרכז בקריאה, גם זה לפעמים קורה)

אני בנתיים הגעתי ל7%

האמת שאולי זה בעצם עדיף כי במידה מסויימת אפילו זה מרגיש לי מהר מידי. אני כבר מרגיש שאני אסיים את הספר מהר נורא ואני רוצה להתענג עליו הרבה זמן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז תתחלה!'
אז תתחלה!
24/09/2019 | 21:56
8
תמיד סבלתי(?) מ'בליעת ספרים', כבר מגיל קטן. אם אני ממש רוצה לקרוא משהו אני אפסיד שעות שינה בשבילו, אקרא בתחבורה ציבורית, אקרא בהליכה, אקרא בהפסקות עבבודה/שעות מתות, הכל כדי לסיים כמה שיותר מהר. אני לא אוהבת למרוח את הקריאה לאורך זמן, זה מנתק אותי מהעלילה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח מה אפילו אני הגעתי כבר ל17%'
חחחח מה אפילו אני הגעתי כבר ל17%
24/09/2019 | 23:04
3
4
לצפיה ב-'אז גם את מניאקית'
אז גם את מניאקית
25/09/2019 | 00:06
1
5
חשבתי שאין לך זמן בכלל.
אני עכשיו ב12% ובמצב לא טוב מבחינת כמות הזמן שנותרה לי לישון הלילה ביחס לכמות העבודה שיש לי מחר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'22% לילה טוב '
22% לילה טוב
25/09/2019 | 00:13
6
מחר אין לי זמן בכלל אז תוכל לעקוף אותי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואגב, את יכולה גם לכתוב את מחשבותייך'
ואגב, את יכולה גם לכתוב את מחשבותייך
25/09/2019 | 00:15
4
לצפיה ב-'פרק 34 (כולל)- 50%'
פרק 34 (כולל)- 50%
24/09/2019 | 19:58
4
14
דאגתי שיהיה שונה ומבאס, מלא באנשים שבורים, וזה אכן שונה ומלא באנשים שבורים אבל זה לא מבאס. אני לא יודעת אם זה מוצלח כמו הספר הראשון, אבל זה כן גורם לי לרצות לשבת ולקרוא ברצף ומבחינתי זו הצלחה.

בהתחלה לא הבנתי את הפואנטה בעלילה של אגת'ה, אבל עכשיו אני חושדת שהכת ההיא שהיא נגררה אליה הם קבוצה של אנשים שמודעים לקסם ושהם ינסו לשאוב אותו מתוכה איכשהו. זה אומר שהאחרים יתחברו מחדש לנורמלי ההוא (שיהיה עם פֶּני בסוף?) וילכו להציל אותה, ואולי איכשהו כל הסיפור הזה יציב בפני סימון את האפשרות לקבל בחזרה קסם? אבל הוא יוותר. אולי רק יפטר מהכנפיים שלו.

לגבי סיימון ובאז- מה שהכי הדאיג אותי לקראת הספר היה שהסופרת תפריד בניהם בשביל קלישאת ה"אנחנו נפרדים למרות שאנחנו אוהבים כי אנחנו לא מסתדרים אבל בסוף נחזור להיות ביחד", ועדיין יש לי חשש קל שזה יקרה, אבל בנתיים מסתמן שהם פשוט במשבר והם מתגברים עליו לאט לאט. ואני ממש בעד זה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואי '
וואי
26/09/2019 | 22:41
3
8
השורה הראשונה

ואני אמרתי לניק שהוא הלך רחוק מידי עם התיאוריות שלו לגבי זה שהם יודעים על אגת'ה ורוצים לקחת לה את הקסם או משהו אבל יש מצב שאתם דווקא צודקים.

אני גם שמחה כמוך שבינתיים הם לא נפרדים רק כדי לחזור בסוף אלא מתגברים כשהם עדיין ביחד (או יותר נכון קצת עסוקים מידי בסכנות חיים). אני גם חששתי שזה ילך לקלישאה הזאת שאמרת ובניגוד להרבה קלישאות רומנטיות אחרות שהעלינו בשאלון החודשי את זאת אני שונאת.
אוף מסכן באז כמה צרות הוא מוכה וחבול ומסריח ורעב ואיבד את כל הדברים שלו כולל הצעיף של אמא שלו. אפשר רק שסיימון יחבק אותו קצת?
אני שמחה שפה ושם הם עדיין מתנשקים מידי פעם. אבל מצד שני יש בזה משהו מתסכל כשסיימון מלא באנדרלין פתאום הוא מנשק את באז, אבל אח"כ כשבאז מנסה הוא שוב מרחיק אותו, ובאז המסכן לוקח כל מה שסיימון נותן לו.
אמנם העלילה הקוסמית מעניינת למדי אבל אני צריכה יותר רומנטיקה!!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן כן כן {וכן סוף סוף הגעתי לכאן}'
כן כן כן {וכן סוף סוף הגעתי לכאן}
27/09/2019 | 02:16
2
8
ידעתי שאני צודק לגבי הכת הזאת של אגת'ה.
ועכשיו אני גם חושד שהבחור שכביכול מתחיל איתה הוא בכלל לא צעיר כמו שהיא חושבת, אלא פשוט משתמש במיכשור+קסם כדי להעשות צעיר יותר.
עוד משהו: הכת הזאת נקראת NowNext, ושפרד דיבר (כלומר חשב) על משהו שנקרא Next Blood שהוא לא יודע מה זה, רק שיצורים קסומים מודאגים מזה. בקיצור לדעתי זה אותו דבר.
וזה מתקשר לכך שיש באמריקה אנשים כמו שפרד שיודעים על קסם.

אוף כל כך חבל לי שהם השאירו את שפרד מאחורה. הוא בטוח יכל לעזור להם עוד המון.
{במיוחד כשהם עכשיו שוב מסתבכים עם משהו קסום)(אולי הוא יופיע ויציל אותם)(חשבתי על כך שאולי הקסם שהם עשו יוביל אותו אליהם)
מאוד אהבתי את הפרק שלו. גם כי בכלל מעניין מאוד לראות נקודת מבט של מישהו ללא קסם. זה משהו שלא היה בכלל בספר הקודם (ומשהו שהיה לי חבל שלא היה אף פעם בספרי הארי פוטר{חוץ ממש ממש מעט עם הדודים}).
גם אהבתי את זה שהגישה שלו היא פשוט להיות כנה לחלוטין ופשוט סקרן.
לפחות זה די ברור שהוא איכשהו יחזור לסיפור. אני לא מאמין שהיו נותנים לו פרק אם הוא הולך להעלם לשאר הספר.
אני מניח שהוא יהיה בסוף עם פני וזה די צפוי. אבל אני אשמח לזה (בעיקר כי היא כל כך שבורת לב)

נכון שזה שהם יפרדו ואז יחזרו להיות יחד זה קלישאתי. וזה באמת יותר מעניין שזה מין מצב ביניים. אבל אני לא מסכים שמה שקורה זה שהם "מתגברים כשהם עדיין ביחד". הם לא באמת פותרים שום דבר. סיימון נעשה מולהב ומלא אדרנלין ומנשק את באז.
אבל שום דבר לא באמת משתנה. הוא עדיין חושב שאין לו מקום לצד באז. נכון שהוא יותר מוצא את מקומו כי הוא מבין שהוא עדיין לוחם. אבל לדעתי חייב להיות משהו יותר מזה.
בקיצר הם צריכים בעצם לדבר. וזה בכלל בכלל לא קורה.

אני די מרוצה מכמות הרומנטיקה. במיוחד אחרי שתחילת הספר גרמה לי לחשוב שנצטרך לחכות המון זמן לרומנטיקה, הנסיעה לארה"ב וההתרגשות גרמו לכך שהייתה יותר ממה שציפיתי.
ואני מניח שעוד יהיה מספיק בהמשך.

יש עדיין המון יציאות טובות של כולם.
אבל אחד הדברים שהכי שיעשעו אותי היה שבזמן המפגש האלים שלהם עם היצורים הקסומים כל אחד מהם תיאר את את המנהיג שלהם כחיה אחרת (רק פנלופה צדקה שהוא בואש)
וזה הוביל ליציאה של סיימון אחר כך "אה, בואש... זה הרבה יותר הגיוני מדביבון"

וזה גם מזכיר לי את זה שסיימון צחק על באז על כך שהוא מסריח. אבל עדיין סירב שלא להצמד אליו (Wild horses couldnt drag me)

אוי ולפני כן כשסיימון יוצא במתקפה מוקדמת נגד היצורים ומוכיח שהוא עדיין סופר באד-אס.
I'll be damnd and drawn and fucking quarted before I watch some devil-eyed goat feel up my boyfriend right in front of me
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'השורה האחרונה'
השורה האחרונה
27/09/2019 | 08:02
1
3
לצפיה ב-' '
27/09/2019 | 11:58
10
וגם זאת שלפניה Wild horses couldnt drag me
תהיתי אם זה גם רפרנס לשיר שסיימון גילה כי הם כל הזמן שמעו איזה תחנת רוק קלאסי אבל תוךך כדי כתיבת ההודעה הזאת נזכרתי שזה שיר של הרולינג סטונס שזה להקה בריטית אז לא משנה

וגם זה "אה, בואש... זה הרבה יותר הגיוני מדביבון"
בכלל סיימון כזה טמבל איך הוא נהנה מהכל ומהתלהב מהכל אפילו כשהכל רע הוא כזה חמוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרק 40 (כולל)- 60%'
פרק 40 (כולל)- 60%
24/09/2019 | 20:50
5
14
חידוד תאוריות- פנלופי בטוח תהיה עם שפרד בסוף, ועכשיו נראה לי שעם או בלי קסם סיימון לא הולך לוותר על הכנפיים שלו. גם אני לא הייתי מוותרת עליהן, זה נשמע ממש כיף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שכחת לסמן ספוילר '
שכחת לסמן ספוילר
24/09/2019 | 21:13
1
11
בכל מקרה לא קראתי. רק רציתי להגיד הלוווווווווו את עד הלילה מסיימת תרגעי!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מזל שלא קראת'
מזל שלא קראת
24/09/2019 | 21:21
7
העייפות קפצה עלי אז אני אלך להתקלח, ואחרי זה אם אני אנסה לקרוא לפני השינה אני ארדם. אז לא אסיים עד מחר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אופס מעלי'
אופס מעלי
24/09/2019 | 21:19
9
מאשימה את זה שאני חולה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח כן גם לי נראה '
חחחח כן גם לי נראה
27/09/2019 | 00:09
9
שמשהו יקרה בין פני לשפרד, היא יותר מידי אמוצינלית כלפיו
כן טוב אם סיימון יכול לעוף אין סיבה לוותר על הכנפיים. זה החלום של פאקינג כולם לעוף!!

כמה יצורים מוזרים יש בספר הזה אני קצת שמחה שזה ספר ולא סרט כי אז זה פחות  ויזואלי בשבילי ואני שונאת יצורים מוזרים הם לרוב מגעילים אותי.

אוקי חשדתם שהכת הזאת רוצה את הקסם של אגת'ה, אבל אף אחד מכם לא חשד שהם ערפדים בעצמם!!  (גם אני לא). אבל איך הם יכולים להשתמש בקסם שלה?

ומתי סיימון ובאז ידברו סופסוף על הבעיות שלהם?@!@#RT#@# אחת הבעיות היא שפני תמיד שם הם צריכים קצת זמן לבד!!!
אהבתי שסיימון חושב על זה שאולי הם כן יהיו בסדר. מעניין הקטע הזה של סיימון שהוא רוצה לנשק את באז ולגעת בו, אבל מרגיש לא בנוח כשבאז מנשק אותו או נוגע בו. זה מסביר את ההתנהגות שלו, אבל ממה לעזאזל זה נובע? והיה קטע כזה שבאז חושב "אם רק היינו יודעים איך לדבר אחד עם השני" אלוהים תעשו עם עצמכם כבר משהו אתם הורגים אותי!!!!!!!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הגעתי הנה (רק) '
הגעתי הנה (רק)
27/09/2019 | 17:50
7
זה אפילו לא שראיתי טלוויזיה, אני פשוט כמעט כל היום חצי ישן. היה לי שבוע מעייף מידי ואתמול בלילה הלכתי לישון מאוחר מידי. (עדי גררה אותי לDare, מהה שגרר אותי לעוד סרטים קצרים מהסוג)

ברור שהרעיון הוא ששפרד ופנלופה יהיו ביחד בסוף.
אני מאוד שמח שסיימון ממש נהנה מהכנפיים שלו. תיאורתית אם איכשהו יחזור אלו הקסם אז הוא יוכל להעלים את הכנפיים וליצור אותם מחדש מתי שבא לו. אבל יותר ויותר לא נראה לי שהוא יקבל קסם חזרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני עדיין בהתחלה של Carry On.. זה פשוט לא זורם לי.. :('
אני עדיין בהתחלה של Carry On.. זה פשוט לא זורם לי.. :(
24/09/2019 | 20:58
2
13
הקטע של הקוסמים שם יותר דומיננטי ממערכות היחסים וזה?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אממ בהתחלה כן'
אממ בהתחלה כן
24/09/2019 | 21:12
12
אח"כ זה נהיה רומנטי יותר.
אבל גם הקטע של הקוסמות ומערכות היחסים מאד משולבים זה בזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'השליש הראשון באמת כזה'
השליש הראשון באמת כזה
24/09/2019 | 21:43
7
לי זה לא הפריע כי אני מאוד אוהב גם את הצד של הקסמים
אבל בהמשך זה נכנס הרבה יותר לצד הרומנטי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עד פרק 10 כולל (12%) (כולל השערות להמשך)'
עד פרק 10 כולל (12%) (כולל השערות להמשך)
25/09/2019 | 00:15
8
19
סיימון ובאז עדיין מצליחים להיות חמודים גם כשהם בכזה מתח בינהם. כל הקטע עם זה שבאז אומר לסיימון שיציל אותו ראשון גם אם יהיו נשים וילדים
וכזה חמוד איך סיימון רוצה להחזיק את היד של באז ובאז מעמיד פנים שהוא נרדם רק כדי להשען על הכתף של סיימון.
אבל לכל הרוחות אני כמעט בטוח שהם יפרדו לפני שהמצב בינהם ממש ישתפר ולכן אני רוצה שהם כבר יפרדו. כדי שהמצב יוכל להשתפר.

אני מאוד אוהב את פנלופה, אבל אין לי עניין רב בכך שחבר שלה כנראה יפרד ממנה עכשיו. אם כי אולי זה ישנה קצת דינמיקה באופן חיובי אם סיימון ירגיש שהוא צריך להתעשת כדי לתמוך בה.

הפרקים עם אגת'ה הרבה יותר מעניינים הפעם מאשר בספר הקודם. שמחתי לראות שיש עדיין קסמים שהיא יכולה לעשות גם בלי השרביט שלה. מעניין אותי מה שני האחרים.
ויש לי תחושה חזקה שהקבוצה המוזרה הזאת NowNext קשורה איכשהו לקסמים אולי אנשים שהם לא קוסמים שיודעים שקסמים באמת קיימים ומנסים להבין איך לעשות אותם. ושזה לא מקרי שאגת'ה הגיעה אליהם אלא שהם גילו עליה איכשהו וזאת הסיבה בכלל שאחד מהם הפך לחבר של החברה הכי טובה שלה.

לא קשור ממש למה שקורה בנתיים - אבל נזכרתי שממש עצוב לי שבספר הקודם בעצם הבנו מי הייתה האמא של סיימון ושסבתא שלו בעצם עדיין בחיים. אבל סיימון לא יודע על זה (כנראה גם לא אף אחד אחר שחי). אני ממש מקווה שהוא יגלה את זה איכשהו.

*אגב, עדי, האם שמת את הסצנה המחוקה הזאת מספיידמן בגלל הקשר שלה למה שהיה במטוס?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עד לאן שהגעת '
עד לאן שהגעת
25/09/2019 | 00:23
9
"וכזה חמוד איך סיימון רוצה להחזיק את היד של באז ובאז מעמיד פנים שהוא נרדם רק כדי להשען על הכתף של סיימון." - כן  

חחחחח מרגיש לי שהלכת רחוק מידי עם הקונספירציה לגבי הקבוצה הזאת עם אגת'ה. אבל כן זה חייב להתקשר איכשהו.

מה שאמרת על המשפחה של סיימון אז כתבתי בהודעה שלי אבל אפשר גם פה:
מצד אחד אני מרגישה שחייבים בספר הזה שסיימון יגלה את האמת על המג שהוא אבא  שלו, מצד שני אני מרגישה שזה ישבור אותו עוד יותר ואני לא יודעת כמה עוד אפשר.
במיוחד שכשהוא שבור הוא לא מחפש נחמה אצל באז אלא דווקא מרחיק אותו אז אני פוחדת שזה יעשה יותר רע.
וחוצמזה לא זכרתי שיש לו סבתא עדיין בחיים, נכון. היא לא שכנה של אגתה או משהו?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה רק עכשיו ראיתי את ההערה שלך בסוף '
אה רק עכשיו ראיתי את ההערה שלך בסוף
25/09/2019 | 00:57
12
וואי איזה קטע לא חשבתי על זה אפילו

אין קשר סתם ראיתי אותה באינסטגרם לפני כמה ימים והיא הייתה ממש חמודה, ועכשיו נתקלתי בה שוב ביוטיוב וחשבתי טוב אם כבר יש אוף פעיל אני אשים אותה כי זה חמוד.

אבל עכשיו כשאתה אומר אני מקווה שככה תראה הטיסה שלהם חזרה!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מתי גילינו על '
מתי גילינו על
25/09/2019 | 08:13
5
12
סבתא שלו, ומי היא? אני זוכרת רק את ההורים שלו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא ממש זוכרת '
אני לא ממש זוכרת
25/09/2019 | 17:55
4
12
אבל נדמה לי מתישהו אגת'ה מתחקרת את אמא שלה על לוסי ואמא שלה מספרת שהאמא שלו לוסי (שהיא למעשה סבתא של סיימון) גרה באזור או משהו כזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
25/09/2019 | 18:34
1
לצפיה ב-'מה הקטע שלכן? '
מה הקטע שלכן?
25/09/2019 | 20:48
2
6
בספר הקודם אגת'ה מגלה על לוסי (אמא של סיימון) מאמא של פנלופי. אז היא שואלת את אמא שלה עליה. ואמא של אגת'ה מספרת לה שלוסי היא הבת של גברת [X] שאגת'ה מכירה מהמועדון.
מציינים גם שללוסי היה אח שלא התקבל לוותפורד כי הוא לא היה קוסם מספיק חזק (גם אמא של אגת'ה מציינת את זה וזה גם עולה בפלאשבק בשיחה בין לוסי ואמא של פנלופי כשלוסי מצדיקה את זה שדייוי (המייג') נגד הסטנדרטים הקשים לקבלה לוותפורד.
בקיצור הגיוני שיש לסיימון גם דוד שעדיין בחיים. וזה אומר שאולי גם יש לו בני דודים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זיכרון נורא סלקטיבי?'
זיכרון נורא סלקטיבי?
25/09/2019 | 21:18
7
ועוד כשסיימתי לקרוא את הספר שוב לפני שבועיים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נו הייתי קרובה '
נו הייתי קרובה
26/09/2019 | 01:31
5
וואי אבל את זה שהיה לה אח ממש לא זכרתי
יאא הלוואי שיש לו בני דודים וסיימון יגלה שיש לו משפחה ושהם באמת יקבלו אותו כמשפחה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרק 17 כולל - 22% '
פרק 17 כולל - 22%
25/09/2019 | 00:20
7
14
אההההההההה אתם הורגים אותי אבלללללל
די נו שני מטומטמים הם אוהבים אחד את השני אבל יש להם כ"כ הרבה מחסומים. בעיקר סיימון מה יש לוווווווווווווווו? (אני רוצה להבהיר שאני לא כועסת עליו או משהו אני רק ממש עצובה אני רוצה לנער אותו שידבר עם באז כמו שצריך הוא לא מבין כמה הוא אוהב אותו).

אני מאוהבת בבאז היו לו כמה יציאות שהרגו אותי מצחוק (למה לא סימנתי לעזאזל), וכמה רגעים ששברו לי את הלב או הוציאו ממני כזה "אוווווווווווווווווווווווו".

גט יור שיט טוגדר ותנו לי רגעים חמודים שוב ונשיקות גאדדימט קשה לי!!

טוב אני אתייחס גם לפנלופי, זה שחבר שלה זרק אותה והיא לא מבינה היה קרינג'י ברמות, מסכנה. די כאב לי עליה, למרות שבתכלס הוא גם די צודק. אוי ובאז היה חמוד כזה כשהוא ניחם אותה במסעדה (וסיימון חושב כמה הוא אוהב אותו ושקשה לו להגיד את זה).

מצד אחד אני מרגישה שחייבים בספר הזה שסיימון יגלה את האמת על המג שהוא אבא  שלו, מצד שני אני מרגישה שזה ישבור אותו עוד יותר ואני לא יודעת כמה עוד אפשר.
במיוחד שכשהוא שבור הוא לא מחפש נחמה אצל באז אלא דווקא מרחיק אותו אז אני פוחדת שזה יעשה יותר רע.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היו מלא יציאות מוצלחות בספר'
היו מלא יציאות מוצלחות בספר
25/09/2019 | 08:18
12
איפלו לאגת'ה הייתה אחת שממש אהבתי, על פני וטלפונים

אני מניחה שסיימון יגלה על המג, אלא אם הסופרת מתכננת עוד ספר והיא תשמור את זה לשם. ואני לא יכולה להרחיב מעבר כי ספוילרים

(לא אומרת שמשהו קרה, פשוט אי אפשר להתייחס לנושא ספציפי ולומר "לפי התקדמות העלילה הוא כן או לא רלוונטי" כי זה ספוילר כללי לעלילה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד מחשבות(+לשיימלס) '
עוד מחשבות(+לשיימלס)
25/09/2019 | 18:00
5
13
לא התקדמתי בינתיים אבל מידי פעם בעבודה או בנהיגה פתאום חשבתי עליהם

1. באז מתלונן שבשיקגו גם חם וגם לח ואני מגחגחת. בוא לישראל בריטי מפונק
2. באז "מגלה" את הלהקות אמריקה וקנזס. כמה מנותקים הם שם בעולם הקוסמות שלהם?
3. תהיתי האם סיימון יקבל חזרה את הקסם שלו והאם אני רוצה בזה. מצד אחד כמובן שכן. מצד שני הייתי רוצה שהוא יצליח להבין שהוא שווה גם בלי הקסם שלו, ושבאז אוהב אותו גם בלי הקסם שלו.
4. כבר אמרתי בספר הקודם שמשהו בהם מזכיר לי קצת את איאן ומיקי. היום חשבתי גם שהמצב של סיימון מאד דומה לאיאן בסוף עונה 5, סיימון איבד את הקסם שלו ומרגיש אבוד וחסר תוחלת ותועלת, כמו שאיאן הרגיש עם התפרצות המחלה. הוא גם איבד את ה"קסם" שלו, או את התחושה של עצמו. גם המונולוגים הפנימיים של סיימון קצת הסבירו לי את התחושות שהובילו את איאן להפרד ממיקי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובות לכמה מחשבות'
תגובות לכמה מחשבות
25/09/2019 | 19:14
4
10
2. אני יותר חשבתי בכיוון של "כמה הבריטים מנותקים, לא האשמתי את הקסמים. אולי לא בצדק!
3. אני גם תוהה ולא יודעת אם אני רוצה את זה, אבל אני לא מרגישה שהקסם הוא 'תנאי' כלשהו לאהבה של באז. נראה לי שלמרות שהקסם היה חלק עצום מהאופי של סיימון, הוא עדיין עיצב אותו בצורה שלא תלויה בו (בקסם), מינוס הנפילה הזו. כל הדברים שעיצבו את סיימון וגרמו לזה שבאז התאהב בו עדיין שם, איפשהו.
4. אני לא יכולה לראות דימיון בניהם, מהסיבה שלמרות כל אהבתי לאיאן ומיקי תמיד היה בי חלק שקצת נגעל ממיקי לא משנה מה הוא עשה הוא תמיד היה נראה לי כמו ערס שבטח מזיע ומסריח רוב הזמן, וזה הכי רחוק מבאז שיש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגבי 3 '
לגבי 3
25/09/2019 | 19:35
3
14
אני גם חושבת שהקסם הוא לא תנאי לאהבה של באז, אבל כרגע וגם בספר הקודם זה מה שסיימון חושב. או לפחות חלק גדול מזה. זה בדיוק מה שאמרתי שאני רוצה שיבין שזה לא מה שמשנה לבאז.

וכן אני גם חשבתי קודם שבריטים הם מנותקים באופן כללי, ואז האשמתי את הקוסמות. בכל מקרה מה לעזאזל? וגם זה שהם לא ידעו כמה קליפורניה רחוקה משיקגו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז עם זה אני מסכימה'
אז עם זה אני מסכימה
25/09/2019 | 20:30
1
לצפיה ב-'לגבי המשפט האחרון '
לגבי המשפט האחרון
25/09/2019 | 20:45
1
12
כן לכל הרוחות. איך אפשר לא להבין ששיקאגו רחוקה מקליפורניה.
זה כאילו די ידע גאוגרפי בסיסי. הרי הם אזורי זמן שונים.
שלא לדבר על כך שאפילו אם לא יודעים את זה - מי מתכנן טיול נסיעה ולא מציץ במפה כדי לבדוק מה בעצם המרחק בין מקומות?

אבל אני תוהה לגבי זה אם זה אשמת הסופרת. היא אמריקאית וברור שהיא יודעת מה המרחק. אבל אמריקאים הם בורים ענקיים לגבי גאוגרפיה של העולם מחוץ לארה"ב. אז יכול להיות שנראה לה הגיוני שבאותה מידה לבריטים לא יהיה מושג מה המרחק בין קליפורניה לשיקאגו.

לגבי עניין הקסם של סיימון - נראה לי ברור שבאז מאוהב בו גם בלי הקסם. אבל באמת סיימון לא יכול להאמין לזה. שזה לחלוטין הגיוני. סיימון ראה את החיים שלו כנורמלי בתור דבר נוראי ואת הקסם בתור הדבר היחיד שהיה מיוחד בו.

לגבי ההשוואה עם איאן ומיקי. אני מבין למה את רואה את הדימיון, יש משהו קצת בזה. אבל בגדול נורא שונים. ואני מסכים עם ליאורה, בעיקר כי באז הוא יצור מהאגדות ומיקי הוא הכי מהרחוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח אם זה נכון '
חחחחח אם זה נכון
26/09/2019 | 01:39
9
ובגלל שהסופרת אמריקאית והיא חושבת שבגלל שאמריקאים סתומים בכל מה שקשור במה שמחוץ לאמריקה אז כל העולם סתום בקטעים האלה אז זה ממש מצחיק

אני מנסה להבין מה בניסוח שלי גרם לכם לחשוב שאני חושבת שבאז אוהב את סיימון בגלל הקסם. זה בדיוק הפוך ממה שאמרתי

בסדר באז הוא נסיך ומיקי הוא הילד הלבן הכי מלוכלך באמריקה, אבל שניהם משחקים אותה קשוחים מבחוץ כשהם בעצם סופר רגישים ומאוהבים בילד ג'ינג'י.
חוצמזה שדווקא יותר השוויתי בין איאן וסיימון עכשיו והתחושות שלהם בעקבות איבוד הקסם (אמיתי או מטאפורי) וזה שזה מרחיק אותם מהחבר שחור השיער-בהיר העור-קשוח מבחוץ-רגיש מבפנים שלהם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סיימתי את הספר-100%'
סיימתי את הספר-100%
25/09/2019 | 15:46
21
14
אני אתן לכם מרווח ביטחון למקרה שפתחתם את ההודעה בטעות
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
קצת מבאס אותי שהספר הסתיים ככה. נכון, זה אומר שנקבל ספר שלישי ויופי, וזה לא שלא נהניתי מהספר, אבל לא באמת התקדמנו לשום מקום. העלילה הייתה מוצלחת, קיבלנו קצת רגעים חמודים בין סיימון לבאז, הדמויות האחרות (אגאת'ה, הרועה ואפילו הכבש [שרק הרגע קלטתי את משמעות השמות שלהם, מעניין אם היא תעלה בספר הבא]) היו מוצלחות, אבל... אנחנו באותה נקודה שממנה יצאנו. סיימון שבור ואבוד, באז וסיימון אוהבים אבל לא יודעים מה לעשות עם זה ובתור בונוס קיבלנו תעלומה גדולה ומסתורית, קללה ומשבר זהות אצל באז. אולי הייתי סלחנית קצת יותר אם סיימון ובאז היו משלימים במקום להיות על סף פרידה, אבל זה לא קרה

יאללה, תסיימו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מוזר, בדרך כלל הספר מסתיים בבערך 98%'
מוזר, בדרך כלל הספר מסתיים בבערך 98%
25/09/2019 | 20:34
5
12
ואז יש תודות ושטויות אחרות

אה, דרך אגב... אני שונא אותך

למרות שאני גם ממש לא רוצה לקרוא מהר כי אני בפחד מאיך שאני ארגיש כשאני אסיים
המון פעמים יש לי ריקנות מכאיבה כשאני מסיים ספר טוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'למה פתחת את ההודעה שלי???'
למה פתחת את ההודעה שלי???
25/09/2019 | 21:19
4
9
מקווה שסיימת לקרוא/מרווח הביטחון שלי מנע ממך להרוס לעצמך

הוא באמת הסתיים לפני 100%, אבל אני תמיד מדפדפת ממש לדף האחרון לפני שאני יוצאת מהקובץ.

ריקנות הסיום הזו מזעזעת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז איפה אני אענה לך?'
אז איפה אני אענה לך?
25/09/2019 | 21:23
3
8
היית צריכה לעשות הודעה בלי ספוילר לגבי זה שסיימת.
כמובן שאני הסתרתי עם היד ומיצמצתי את העיניים כדי שמה שאני כן רואה יהיה מטושטש. אבל בגלל מרווח הביטחון שלך גם הייתי צריך לגלול.
בכל מקרה הצלחתי. לא ראיתי שום דבר.

ההתרגשות שלי תוך כדי קריאת הספר כל כך גבוהה שאני ממש מרגיש את הריקנות הזאת באוויר מתקרבת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יכול להגיב להודעה הראשית!'
יכול להגיב להודעה הראשית!
25/09/2019 | 21:47
2
13
לפחות בגלל מרווח הביטחון לא ראית בטעות מילה בלי הקשר, והלכת סדרה שלמה עם מחשבה שגויה על מוות של דמות ראשית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחחחח'
חחחחחחחח
25/09/2019 | 21:52
7
לקח לי זמן לקלוט את הרפרנס שלך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
26/09/2019 | 01:34
1
לצפיה ב-'סיימתי גם '
סיימתי גם
27/09/2019 | 16:27
14
14
ווווואטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט?!
זה אומר שיש ספר שלישי כן?! לכו תדעו אבל מתייייי היו איזה 4 שנים בין הספר הראשון לזה לא?!

חחח שמתי לב שקוראים לו שפרד כאילו גוד שפרד די מהר מאז שפגשנו אותו, אבל לזה שלאמב זה כבש לא שמתי לב

אוקי די כתבת בדיוק מה שאני חושבת.

התחלתי להלחץ כשהגעתי כבר ל90% ומשהו ועדיין באז וסיימון לא היו קרובים אפילו ללדבר על הבעיות שלהם. (שלא נדבר על זה שסיימון עדיין לא יודע כלום על המשפחה שלו). איזה סוף לא מספק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממש'
ממש
27/09/2019 | 16:33
10
לא מספק בכלל וממש לא בא לי לחכות מיליון שנה לספר הבא
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סיימתי גם כן '
סיימתי גם כן
28/09/2019 | 16:49
12
5
ואני גם מסכים עם שתיכן.
כלומר מצד אחד הספר היה מעולה והמון קרה
אבל מצד שני יש דבר אחד שבו לא קרה בערך כלום - המערכת יחסים של באז וסיימון.
כלומר היו רגעים רומנטיים שנוצרו מהרגע ויש סיבה נוספת לפירוד (כי סיימון מאמין שמקומו של באז עם ערפדים אחרים, ואולי גם באז מרגיש קצת ככה) אבל הם לא טיפלו בכלל (בכלל!!!) בסיבות למשבר של סיימון.

הייתי מאוד מודאג שהסופרת תנסה איכשהו לטפל מהר בכל זה בפרק האחרון
אבל אז נעשה ברור שיהיה ספר נוסף לפי זה שבמקום אפילוג בסוף הספר קיבלנו פרולוג. כלומר פרולוג לספר הבא.
אני לא חושב שנצטרך לחכות 4 שנים הפעם. אני חושב שכשהיא סיימה את carry on לא הייתה לה שום כוונה לעשות ספר המשך. גם הספר הזה הסתיים באופן מאוד סופי וגם היא לא ידעה שתהיה אהבה כזאת גדולה לספר (שבכלל נכתב כמעט כנספח לספר אחר שלה).
הפעם זה ברור שהיא מתכוונת לעשות עוד ספר ואני מניח שגם יש לה רעיון כללי לפחות לגבי לאן הוא ילך כי היא באמת הציבה כבר הרבה דברים לעסוק בו בהם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מאד מקווה '
אני מאד מקווה
28/09/2019 | 17:05
11
10
שיהיה ספר שלישי ושלא יקח מליון שנה הפעם.
ראיתי איזה תגובה שאם אין ספר שלישי אז הספר הזה לא היה צריך להיכתב, ולצערי אני מסכימה וגם שהערך של הספר הזה די תלוי באיך הספר השלישי יכתב, שגם עם זה לצערי אני מסכימה. (כי אם בספר השלישי המצב בינהם יחמיר או שהם יפרדו אז למה בכלל היינו צריכים להמשיך?!!@!#@).
כאילו הוא היה מאד מהנה ומצחיק והיו רגעים יפים ורומנטיים אבל הסוף הלא מספק קצת מעיב על הכל.

"אבל מצד שני יש דבר אחד שבו לא קרה בערך כלום - המערכת יחסים של באז וסיימון." - שזה הדבר הכי חשוב!!!!!!!!!!

אני לא חושבת שבאז מרגיש שמקומו עם ערפדים אחרים. אולי הוא חשב ככה למשך איזה זמן בווגאס כשהוא הסתובב עם לאמב, אבל בסופו של דבר גם לאמב בגד בו וזה הוכיח לו שוב שרוב הערפדים הם לא חברה טובה. ודבר שני הוא די שנא את אמריקה כל הטיול, אז אני ממש לא חושבת שהוא רוצה להשאר באמריקה בלי קשר לסיימון. דווקא חששתי בשלב מסויים שסיימון ירצה להשאר באמריקה.
אני מניחה שמה שהוא היה רוצה זה חברים ערפדים צמחונים כמוהו שגרים באנגליה. אוי עכשיו אני רוצה למצוא לו כאלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מסכים עם חלק מזה'
אני מסכים עם חלק מזה
28/09/2019 | 20:07
10
9
אם היא תודיע עכשיו שלא יהיה ספר שלישי אז הספר הזה פשוט לא היה צריך להיות.
אבל באופן כללי אני שמח שהיא מראש החליטה שיהיה עוד ספר. מבחינתי כמה שיותר ספרים בסדרה זה יותר טוב.
אני דווקא כן חושב שסיימון ובאז צריכים להפרד כדי למצוא אחד את השני מחדש. בגלל זה ממש חבל לי שהם לא נפרדו כבר בספר הזה. אבל אני מאוד אתעצבן אם בספר הבא הם יפרדו בלי לחזור זה אל זה עד סופו.

אני לא יותר מידי מודאג מכמות הזמן שנצטרך לחכות. ריינבו רוואל די עקבית עם הוצאת ספרים. ואם אני מצליח לשמור על אופטימיות כלשהי לגבי ספר עתידי בסדרה של משחקי הכס אז בטח שאין לי בעיה לחכות לספר הבא של סיימון ובאז.
אבל איך יקראו לו?
there'll be peace when you are done ?

*זה מזכיר לי שזה מצחיק שבאז דיבר על הלהקה קנזס בספר כי הם אלו ששרים את השיר Carry On Wayward Son

גם אני חשבתי במהלך הספר שבסופו סיימון יחליט שהוא רוצה להשאר בארה"ב. אבל החלק האחרון שם היה כל כך טראומטי שזה לא נראה לי יהיה המצב.
לגבי באז אני בכלל הייתי בשוק שאחרי מה שהיה הוא לא ניסה להרוג את לאמב שבגד בהם ככה.
אבל מצד שני גם אהבתי את הדמות של לאמב. וממש חבל לי שהוא לא הספיק ללמד את באז יותר על ערפדים. באז אפילו לא ידע שערפד יכול לשתות דם מבן אדם בלי להרוג אותו או להפוך אותו לערפד. עכשיו הוא יודע שזה אפשרי, אבל הוא לא יודע כיצד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תראה '
תראה
28/09/2019 | 20:45
10
אם הם יפרדו כדי למצוא אחד את השני מחדש זה בסדר. יש שני דברים שחשובים מבחינתי:
1. הם ביחד בסוף!
2. הם לא נפרדים וחוזרים להיות ביחד רק דקה לפני הסוף.
אבל אני מעדיפה שהם יעבדו על הבעיות שלהם בלי להפרד. עם כל זה שהם לא התקדמו לשום מקום לפחות אהבתי שהם גם לא נפרדו.
בקיצור כדאי מאד שיהיה ספר שלישי ושיגיע בקרוב!!!
מדהים שאתה עדיין מאמין במשחקי הכס

אני לא אהבתי את לאמב, לא סמכתי עליו בשום שלב!

אה חח לא ידעתי שזה שיר של קנזס זה התנגן לי בראש כל היום שהספר יצא אבל ידעתי רק שורה אחת

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני תהיתי על השם של הספר'
גם אני תהיתי על השם של הספר
28/09/2019 | 20:59
8
11
והתבאסתי על לאמב, בעיקר כי חבל לי על באז שפיספס הזדמנות להקל על החיים שלו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אפשר למצוא עוד פתרונות ביניים '
אפשר למצוא עוד פתרונות ביניים
28/09/2019 | 21:06
7
11
פעם ראיתי סרט שבו טום הילדסטון היה ערפד חתיך (ממש ממש חתיך) והיה לו עסקה עם איזה רופא בבית חולים שנתן לו עירויי דם.
אולי באז פוחד שברגע שהוא יטעם דם אנושי הוא יתמכר ובסופו של דבר כן יפגע באנשים.
חוצמזה לאדעת לא נראה לי נחמד גם כשערפד ישתה ממני רק קצת. זה עדיין כואב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא בטוח'
לא בטוח
28/09/2019 | 22:19
6
14
יש קלישאת פאנפיק ערפדים (שקראתי די הרבה מהם כי הגעתי לעולם הפאנפיקים דרך סדרת רשת עם ערפדית) שהנשיכה לא מכאיבה לבני האדם בכלל, ושהם *ממש* נהנים ממנה. לאמב התייחס לזה, אם אני זוכרת נכון. הוא אמר לבאז משהו בסגנון של "אם כואב להם אתה לא עושה את זה נכון".
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח יכול להיות'
חחחחח יכול להיות
28/09/2019 | 22:30
8
מידי פעם הייתי רואה קצת דם אמיתי עם אחותי ונראה לי שהיו בני אדם שנהנו מזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא רק קלישאת פאנפיק '
לא רק קלישאת פאנפיק
28/09/2019 | 23:15
4
8
כמו שעדי אמרה, גם בדם אמיתי היה את זה
וגם בבאפי היה את זה

אבל באז באמת מפחד אפילו לטעום דם אנושי כי הוא מפחד שזה יהיה כל כך טוב שהוא לא יוכל להפסיק
אהבתי את זה שהוא אמר שכשהוא נתן לסיימון אגרוף פעם אז אפילו נכנס לו דם של סיימון לפה והוא לא בלע אותו.

אגב, בהרבה סיפורי ערפדים כשערפד שותה ממך אתה לא הופך לערפד, אלא רק אם אתה גם שותה מהדם של הערפד.
אבל כשבאז ננשך על ידי ערפד כשהוא היה ילד הוא לא מתאר שהוא שתה מהדם של הערפד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא זה אני לא מכירה'
דווקא זה אני לא מכירה
29/09/2019 | 00:01
2
15
שמה שהופך אותך לערפד זה לשתות מהדם של הערפד. זה לרוב בנשיכה כשהם מכניסים לך ארס לדם לא?
בדם אמיתי כששותים דם ערפדים זה גורם לחלומות מיניים על הערפד שטעמת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'החלום של ג'ייסון'
החלום של ג'ייסון
29/09/2019 | 09:45
1
3
לצפיה ב-' '
29/09/2019 | 09:48
2
לצפיה ב-'בגלל זה תהיתי אם נחווה את הקלישאה בספר השני,'
בגלל זה תהיתי אם נחווה את הקלישאה בספר השני,
29/09/2019 | 09:48
7
אם יהיה מצב שבאז יהיה חלש ויצטרך דם ואז הוא ישתה קצת מסיימון ובלה בלה בלה. עכשיו אני מעבירה אותה לשלישי, במיוחד כשבאז יודע שהוא יכול להפסיק ושהתזונה הנוכחית שלו מחלישה אותו. נכון שכל הקטע האתי מונע מבאז לנסות, אבל אחרי השיעורים המועטים מלאמב זה עוד יכול להשתנות.

(אני לא חייבת שזה יקרה, זו לא קלישאה שאכפת לי יותר מדי ממנה, אבל נראה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'30% פרק 21 כולל '
30% פרק 21 כולל
25/09/2019 | 21:50
5
9
כן, מקום מוזר לעצור כי אני באמצע קרב עם ערפדים. וזה כל כך מגניב.
הייתה לי תחושה שאולי הם יפגשו עוד קוסמים בפסטיבל רנסנס, אבל לא ציפיתי לערפדים. וגם כשהם פגשו אותם לא חשבתי שזה באמת ילך לקרב גדול.
קצת קיוויתי שהם יתידדו איתם. אבל לא נורא כי זה מגניב.

אני כל כך שמח שנזכרו בכך שסיימון בעצם ממש טוב בלהשתמש בחרב. ואפילו שאין לו את החרב קוסמים הגיוני שזה יתרגם לחרב רגילה גם. אבל כל החרבות שם חרא ונשברות מהר. מה גם שהוא בטח לא בכושר כבר.
אבל נחמד שהוא נזכר שהוא בעצם טוב יותר מבאז במשהו.
הדבר היותר הזוי זה שהוא יכול לעוף!
אני לא יודע אם פיספסתי משהו אבל אני ממש לא ידעתי שהוא עדיין יכול לעוף. כלומר ברור שהוא יכל לעוף בספר הקודם. אבל אני חשבתי שהכנפיים היו אומנם משהו חיצוני שבה הוא ביטא את זה, אבל שבעצם הוא עף בגלל יכולת הקסם שלו.
כי בן אדם רגיל אם ירכיבו לו כנפיים כאלו לא יוכל בעצם לעוף. חלק מהסיבה שציפורים עפות קשור לכך שהן קלות מאוד (עצמות חלולות). כלומר מבחינה פיזית הייתי מקבל את זה שהוא יכול לדאות במידה רבה, אבל לא להרים את עצמו מעלה ממש.
*אני יודע שאני נכנס לפרטים יותר מידי בעניין הזה, אבל פשוט מרגיש לי קצת רמאות אחרי כל הזמן הזה שדובר על כמה שהוא חסר כל לגלות שיש לו יכולת לעוף (אפילו שכמובן במצב רגיל הוא לא יכול ממש להתמש בזה כי אנשים יראו)(ולא יחשבו שזה תעלול מגניב של פסטיבל)

אני כל כך אוהב את איך שסיימון מתרגש מהפסטיבל. וזה שהוא יכול להיות עם הכנפיים בפומבי זה כל כך כיף. ומה שאמרתי על החרבות.
אני כמעט יכול לדמיין אותו מחליט שהוא פשוט רוצה להשאר ולגור בפסטיבל רנסנס הזה.

*...וזה במידה רבה גם קשור שהקיץ הזה צפיתי בסדרה חמודה American Princess שבה בחורה עירונית מצטרפת לפסטיבל רנסנס אחרי שהיא בורחת מהחתונה שלה ומוצאת לעצמה חיים חדשים שם.
זה מדהים עד כמה התיאור כאן בספר הוא זהה למה שהיה בסדרה - הנשים עם המחשופים החושפניים, הדיבור השייקספירי המוזר, הבירה, רגלי העוף, החנויות הספציפיות, המלכה אליזבת' הראשונה וכל האנשים בתחפושות שהרבה פעמים ממש לא קשורות לתקופת הרנסנס או להיסטוריה בכלל.

חזרה לספר.
גם באז כל כך חמוד עם סיימון שם. זה שהוא מרצה אותו.
בכלל הם כל כך חמודים וכל כך מאוהבים. וסיימון ליקק את השפתיים כשהוא הסתכל על באז ואחר כך כמעט מנשק אותו. והם מתבדחים. וזה נהדר.
אבל למרות שזה נהדר זה גם בעצם לא שווה כלום כי הם לא באמת מדברים. לא על מה שחשוב.
סיימון מאושר כרגע ולרגע מרגיש כמו אדם אחר ואפילו מדבר קצת על העתיד ועל יחסים עם באז. אבל הכל השפעה של הרגע. הכל זמני.
כשהם יחזרו (ואפילו אם הם לא יחזרו) הכל עדיין יהיה איפה שזה היה. כל הבעיות עדיין שם.
לרגע סיימון נזכר בזה כשהוא חושב:
He's coming into himself. And I'm coming apart

זה כל כך כואב. אני יודע (או מאמין) שהם יפתרו דברים. אבל כרגע הם רק נהנים. זה כיף לקרוא, אבל אני רוצה שדברים יהיו באמת בסדר.

בנושאים אחרים - המשבר של פני הוא מעניין לא כי היה לי אכפת ממייקה. אבל זה משהו שלא ממש היה בספר הקודם - שפני לא בטוחה בעצמה כל כך.

יש מעט פרקי אגת'ה, שזה בסדר כי באז/סיימון, אבל מה שיש כן מעניין.
אני מאוד אוהב את כמה שאגת'ה אדישה לכת המוזרה הזאת ולא מוכנה לקבל את השטויות שלהם גם כשהיא מוקפת בזה.
אהבתי את זה:
Imagine dating a legend
That's the trouble. I don't have to

טוב, הרגשתי שאני חייב לכתוב מתישהו לפני שיצטבר לי יותר מידי.
עכשיו אני חוזר לקרב עם ערפדים (תוך כדי ארוחת ערב)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן!'
כן!
25/09/2019 | 22:03
2
9
הפסטיבל היה ממש כיף, גם בתור עצמו וגם כמשהו שהעיר ככה את סיימון והחזיר לו קצת אושר. הקרב היה אדיר וממש אהבתי את זה שהחזירו לו את החרבות ואת היכולת הזו, והזכירו לנו (ולו) שהוא לא לגמרי אפס בלי קסם.

לגבי הכנפיים, אולי בגלל שאלה כנפי דרקון ולא סתם כנפיים של ציפור. אולי יש להן חוזק מסויים, או שבגלל שהן שייכות ליצור קסום הן נשארות עם הקסם שלו גם כששאר הקסם של סיימון נעלם. זה בכל מקרה לא הפריע לי, אני לא נוטה להתרגש מדברים כאלה. פחות כיף לי ככה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני יודע שהתלוננתי על...'
אני יודע שהתלוננתי על...
26/09/2019 | 00:34
1
6
הצד ההגיוני של זה
אבל תכלס יותר מה שהפריע לי זה שעד כה - בפרקים עד נקודה זאת בספר וגם באפילו של הספר הקודם - לא ציינו את זה שהוא יכול לעוף.
בגלל זה היה לי כאילו מובן מאליו שהוא לא יכול לעוף.

אגב, הגעתי עכשיו ל40% והייתי נורא שמח כי הייתי בטוח שכתבת משהו בנקודה של 40%. אבל בעצם כתבת רק על 50% לראשונה.

מחר שוב לא יהיה לי הרבה זמן.
אבל אני בספק אם אני לא אסיים את הספר עד שישי בערב. אולי אני אכריח את עצמי לעשות הפסקות טלוויזיה כדי למתוח את זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הממ, לא יודעת'
הממ, לא יודעת
26/09/2019 | 08:44
6
נראה לי שהנחתי שהוא כן יכול לעוף, כי יש לו כנפיים וזנב תיקניים שהפכו לחלק ממנו, והוא פשוט בוחר לא לעשות את זה כי הוא מדוכא/בלונדון עמוסת האנשים.

תקרא, תקרא!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני גם '
אני גם
26/09/2019 | 19:40
1
12
הייתי מופתעת מזה שסיימון יכול לעוף. חשבתי כמוך שבלי קסם הכנפיים סתם חסרות תועלת ובאמת לא אמרו עד עכשיו שהוא כן יכול לעוף.

אוקי די מסכימה עם כל מה שאמרת אז אין לי כוח להעתיק הכל ולסמן "" על כל פסקה.

ואני נקרעת מאיך סיימון נהנה ובאז ממורמר. הכי הרג אותי:
סיימון: "הנה השיר האהוב עלי שוב"
באז: "כמהההה פעמים אפשר לשים אותו שיר"
סיימון: "אייב בין טרו דה דזרסט און א הורס ויט נו ניימ...."
באז: "למה שמישהו לא יתן לסוס שלו שם?!"
הרגו אותי השניים האלה אבל כן זה שבאז סובל אבל מוכן להמשיך רק כדי לראות את סיימון שמח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח זה קטע הורס '
חחחחחח זה קטע הורס
26/09/2019 | 23:17
2
לצפיה ב-'פרק 41 (כולל) - 63% '
פרק 41 (כולל) - 63%
27/09/2019 | 13:16
3
23
רק... אעהאהההההההה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא יכולה לשאול בלי ספוילרים'
אני לא יכולה לשאול בלי ספוילרים
27/09/2019 | 14:32
2
14
אבל אני מנחשת שזה קשור לכלי רכב, כי זכור לי שרציתי להגיב על משהו שקשור אליו וזה היה ממש טיפה אחרי שכתבתי תגובה אחרת, אבל לא רציתי להפסיק לקרוא.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח כן '
חחחחח כן
27/09/2019 | 14:50
1
11
הם במאחורה של המשאית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז כן'
אז כן
27/09/2019 | 15:18
8
עעעעעעעעעעע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סצנה מחוקה מספיידרמן FFH '
סצנה מחוקה מספיידרמן FFH
24/09/2019 | 23:16
6
28
זה כזה קטן וחמוד
למה מחקו את זה זה קצרצ'יק!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוווווווווו'
אוווווווווו
<< ההודעה הנוכחית
25/09/2019 | 08:15
5
18
אולי אצפה היום בסרט (יצא באיכות מיטבית לדודים), אחרי שאסיים את הספר ואת המוני השעות של תוכן CR שיש לי לצפות בו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האמת לא כזה דחוף לי לצפות בו שוב'
האמת לא כזה דחוף לי לצפות בו שוב
25/09/2019 | 17:52
4
15
אני בטח אראה כשיגיע ליס מתישהו אבל לא דחוף לי להוריד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מבחינתי להוריד זה כמו לצפות ביס'
מבחינתי להוריד זה כמו לצפות ביס
25/09/2019 | 19:16
3
16
אני מורידה ושומרת בכונן, ובד"כ צופה בסרטים שוב לפני שאני מעבירה אותם AKA בזמן הקרוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מבחינתי זה השקעה'
מבחינתי זה השקעה
25/09/2019 | 19:32
2
14
לחפש קובץ, לחפש כתוביות, לחכות שירד, להעביר לדיסק. השקעה.
לראות ביס זה לזפזפ "היי הנה ספיידרמן יופי".
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, אני לא צריכה כתוביות'
טוב, אני לא צריכה כתוביות
25/09/2019 | 20:30
1
14
לפני כמה שנים (טובות) כשהייתי רואה המוני סדרות ביום הייתי טורחת להגדיר את תוכנת הדודים שלי עם RSS כדי להוריד אותן אוטומטית לפנות בוקר, ומאז כל הורדה פשוטה היא מאמץ בסיסי לא מפריע לי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני תמיד צריכה'
אני תמיד צריכה
26/09/2019 | 01:33
11
אם לא בעברית אז באנגלית.
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

21:31 | 28.03.20 גם ברוטוס
10:01 | 28.03.20 LeRanch
08:51 | 27.03.20 LeRanch
08:58 | 26.03.20 גם ברוטוס
08:56 | 26.03.20 גם ברוטוס
07:26 | 24.03.20 גם ברוטוס
07:09 | 24.03.20 LeRanch
12:10 | 22.03.20 LeRanch
06:06 | 22.03.20 גם ברוטוס
09:38 | 19.03.20 גם ברוטוס
16:37 | 18.03.20 גם ברוטוס
16:32 | 18.03.20 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ