דיוני סדרות לסוף השבוע

ורוניקה מארס
פרק 4X01

נכנעתי וראיתי את הפרק בלי כתוביות. אני לא מרוצה מזה, אבל לא עמדתי בפיתוי.
&nbsp
האמת שלא פרק מדהים. בעיקר כי החיים של ורוניקה מרגישים כקפואים במקומם. זה אולי בולט במיוחד כשבדיוק סיימתי צפיה חוזרת בסרט של 2014, שבו היא מחליטה לחזור אל נפטון כאילו זה הייעוד הגדול שלה. אבל במשפט הראשון של הסדרה היא בערך אומרת שזאת הייתה טעות.
היא כן עם לוגאן, שזה כיף ויש כימיה אדירה בסצנה בינהם. ואז הוא מציע נשואים וורוניקה חייבת להיות מעצבנת ומסרבת לו.
וואלס נשוי עם תינוק.
אין את וויביל ואין את דיק (אבל כן יש את אבא שלו)
&nbsp
ויש את המקרה הגדול של העונה שמערב את פאטון אוסוולט, כמה סטודנטים חרמנים, סנאטור ערבי-אמריקאי ואחיין (בנישואים) של בוס מאפיה מקסיקאי גדול ששולח חבר כנופיה שאוהב להתפלסף.
כבר נראה שיהיה שם המון דרמה ומתח.
אבל קצת חבל לי שזה בטח יהיה מצב שכל העונה תהיה עלילה רק עונתית גדולה. חלק ממה שאהבתי בסדרה זה שגם היו מקרים בודדים שפותרים במהלך פרק. אני אוהב את השילוב. אבל אולי ישולבו כל מיני מקרים קטנים בצד, כמו עניין העכברושים בסופר. אבל כל זה בטח מתקשר לעלילה הגדולה בדרך כלשהי.
&nbsp
&nbsp
לפני הצפיה בפרק ראיתי ראיון של השחקנים אצל קונאן, שם הם דיברו על כך שיוצר הסדרה חשב שהם יוכלו לקלל באופן חופשי בעונה הזאת בגלל שזה הולו, אבל אז ההפקה החליטה שזה צריך להיות PG ולכן כל שימוש במילה Fuck הוחלף למילה Curse (או Cuss?). ואז נתנו לזה תירוץ.

didalf

Well-known member
בסוף ראית לפניי

דווקא אני מצאתי כתוביות.
&nbsp
אעאעעע LoVe
הכל היה מושלם עד לרגע שזה לא. הפלרטוט הזה בחוף מול הבנות הצעירות המבולבלות
והכל אח"כ
התרגשתי מזה יותר משחשבתי. ואז ורוניקה הייתה חייבת להרוס
אוף אין לי כוח שיש להם משבר גדול בגלל זה. אני מקווה שורוניקה תתגבר על זה מהר. למה היא חייבת להגיב ככה? היא לא יכולה לשבת איתו כמו בנאדם בוגר ולהגיד משהו בסגנון "אני כן רוצה לחיות איתך אבל בלי הטייטל של נישואים כי ראיתי יותר מידי כאלה רעים וזה מפחיד אותי?". ולוגן אבל נשאר חמוד
עם התינוק של וואלס.
&nbsp
דווקא נראה לי עדיף רק קייס אחד גדול. היה קצת מעייף אבל שהתמקדו כ"כ הרבה בכל כך הרבה צעירים חדשים.
&nbsp
הנחתי שזה הסיפור עם ה cuss
אבל שילבו את זה מעולה בעלילה זה כ"כ אופייני לרוניקה ואבא שלה התערבות כזאת. בכלל הדיאלוגים ביניהם עדיין ממש כיפים.
&nbsp
זה היה אבא של דיק? לא הייתי בטוחה. שם המשפחה שלו לא אמור להיות קזבנלקס?
והבחורה השחורה עם הרסטות זאת זאת מהמקום הטוב לא? סימון?
וגם אחד החננות היה מרטין מאהבה סיימון.

didalf

Well-known member
אוף אבל אין כתוביות לפרק 2

תוהה אם להמתין או לראות בלי

כן, רגע אחרי שסיימתי לראות את פרק 1 גיליתי שעלו הכתוביות

זה נתן לי תקווה שיהיו כתוביות לפרק 2 בקרוב ודווקא היה לי זמן לעוד שני פרקים בערך מאז, אבל הכתוביות לא עולות.
הן כנראה יעלו רק אחרי שאני אצפה בעוד פרק.
ובכלל לא בטוח שיהיה לי זמן לעוד פרק היום. אולי רק אחד מאוחר.

didalf

Well-known member
עדיין לאאאאאא

ומשעמם לי נוו מתאים לי מאד עכשיו מרתון ורוניקה. אבל הם מדברים מהר מידי ומתחכם מידי לפעמים אני רוצה כתוביות.

עדכון: שניה אחרי שכתבתי את זה מצאתי

קדימה יש לכם 45 דקות להעלאות את פרק 3

מגיב
עדיין פרק 4X01

LoVe is in the air
&nbsp
לגבי קזבלנקס - לא נראה לי שאמרו את השם משפחה שלו, אבל בעלת המועדון קראה לו ביג דיק. וגם התייחסו לזמן שלו בכלא. חוץ מזה שזיהיתי אותו וידעתי שהוא יהיה בעונה הזאת.
&nbsp
רק היום גיליתי שסימון מהמקום הטוב תהיה בעונה הזאת - כי היא הייתה בין השחקנים שהתארחו אצל קונאן. וגם לא הייתי מזהה אותה אם לא היו מתייחסים לזה שהיא עובדת הרבה עם קריסטן (כנראה יש להם גם עוד פרויקט משותף מעבר לשני אלו).
&nbsp
הקטע שלדעתי הרתיעה של ורוניקה מנשואים היא מגוחכת. כל הדרמה הזאת יכולה להיות לה עם לוגאן גם עם הם חיים יחד בלי התואר הרשמי של נשואים.
&nbsp
לגבי הצעירים - ידעתי שמישהו שם היה לי מוכר אבל לא עצרתי לחשוב על זה. באמת הבחור מבאהבה סיימון.
&nbsp
הניחוש שלי הוא שיהיו הרבה חקירות לגבי קשר אפשרי של הפיצוץ לבחור הערבי או לבחור המקסיקאי ואז גם לגבי הצעירים האחרים ולכן יחקרו הרבה את כל הצעירים ויהיו המון סודות שכולם מסתירים. אבל כמעט הכל בסוף לא יהיה קשור לפיצוץ... חוץ מדבר אחד.
(זאת הילדה ההיא שפוצצה את הכל. בום!)

ראיתי ואהבתי

חשבתי שהם הצליחו לשמור על כל אווירת נפטון היא המקום הכי רקוב בעולם - שמח וצעיר וצבעוני על פני השטח אבל הביוב שזורם מלמטה.. לא הבנתי בהתחלה שורוניקה אמרה שזו הייתה טעות שהיא חזרה - אלא שהיא טעתה בזה שהיא חשבה שנפטון צריכה אותה, והיא בעצם אומרת את זה מהמקום של המונולוג של סוף הפרק כשהיא גם אומרת "שאם היא הייתה יודעת לאן החקירה הייתה לוקחת אותם היא לא הייתה הולכת עליה.." (תרגום חופשי) אז זה הסתדר עם הרעיון שהכל הסתבך לה.
אבל בסך הכל לפני הפיצוץ היא נראית מאוד מאושרת בחיים שלה.
&nbsp
אהבתי את כללללל LoVe - הפלירטוט, הסקס. ברור שהם יציבים והתקשורת בניהם השתפרה, מה שפעם היה המוקש העיקרי בקשר שלהם. הם גם לא ממש התפוצצו אחרי הצעת הנישואים והסירוב - כי אצל וואלס, אמנם הייתה עוקצנות כללית, אבל זה לא כמו המשברים שהיו להם כשהם היו צעירים, שהוא היה הולך עם איזה הרס עצמי לפרק משהו והיא הייתה מתנתקת ממנו לגמרי.
אני יכולה להבין למה היא לא רוצה להתחתן וחבל באמת שהיא לא אמרה את זה באור יותר חיובי. "מה שיש לנו טוב ואני מאושרת ככה" במקום "לאאאאאא" כזה מעפן. אבל היא כן אמרה שזה לא קשור אליו אלא לניסיון החיים שלהם ולא ברחה מהקשר אח"כ, אז אני אופטימית בנוגע להתבגרות שלהם ולהבנה שלהם אחד את השני.
כלומר, צריך קצת מתח בניהם כי זו סדרה, אבל בסך הכל יצאתי מרוצה מהם.
&nbsp
הקייס נראה מאוד מעניין, כל הכיוונים השונים שזה ימשוך וגם כיף שהיא ואבא שלה יעבדו על זה ביחד. אני גם חושבת שיהיו קייסים קטנים כמו עם האישה והאקס המשוגע שלה והעכברושים - אולי לא כמו ב3 העונות הראשונות אבל יהיו.
קית' הולך להיות חולה, נכון? אני מפחדת שהוא ימות העונה.
&nbsp
וואלס הוא 09' - צחוק הגורל.
&nbsp
אהבתי את הדיאלוגים ואת כל מערכות היחסים וכרגיל, הדמויות שמעורבבות בקייס הגדול מסקרנות מאוד.

ועוד הערה קטנה

שמחתי ממש שהם לא הלכו על אקספוזיציה של שעתיים לכל מי שלא ראה את העונות הראשונות אלא ממש בקצרה ורוניקה אמרה כמה ממשפטי הפילם-נואר שלה על עצמה והם רצו קדימה.
נראה שהם סמכו על הבינג' שהם הציעו לפני שהעונה עלתה ועל כל יחסי הציבור שעודדו אנשים להשלים את הפערים או לחילופין שיבינו מהנקודה הזו. לפעמים כשעושים ריבוטים או המשכים אז מי שצופה נאמן צריך לספוג את כל הבלע בלע בשביל הצופה החדש ופה לגמרי קפצו מעל המשוכה הזו.

האם ידוע אם ורוניקה מארס ישודר ?

ישודר בארץ באחד ה"ערוצים " ?
יש לי YES ונטפליקס
יש סיכוי שזה יגיע לאחד מהם ?

Lhuna1

New member
פשלה קטנה של ההפקה בשיימלס 2 פרק 7

אני לא יכולה לגגל את הסדרה הזאת מחשש ספוילרים אז לא יודעת אם צופים העירו על זה.
בפרק הזה פרנק ואמא שלו בחדר האמבטיה רק שניהם ואז שניה לפני שליפ נכנס רואים על הקיר בצד צל של בנאדם שכאילו ניגש לכיור, אבל אין שם אף אחד אחר.
זה ממש מוזר.
&nbsp

זאת לא פשלה

זאת הרוח רפאים שרודפת את בית המשפחה. כל כמה פרקים אפשר לראות רמז קטנטן לקיומה. רק החל מעונה 4 מתחילים בעצם להתייחס לקיומה בסדרה. בעונה 7 נעשה ניסיון לגרש אותה, אבל בעונה 9 היא כבר הופכת להיות חלק קבוע מהקאסט.

didalf

Well-known member

ואני לחלוטין לא זוכרת את מה שלונה אמרה.

Lhuna1

New member
יש לי וידאו להוכיח אבל חוששת שאסור להעלותו לפה.

אם יש לך את הפרק, זה בדקה 6:58.
&nbsp

didalf

Well-known member
לא אמרתי שאני לא מאמינה

רק לא זוכרת. זה נשמע שולי מידי בשביל שאני אשים לב.

למעלה