Stranger Things שרשור ייעודי מיוחד

Lhuna1

New member
אולי זה יתן לך מוטיבציה לכתוב

נטפליקס ישראל פרסמו את זה, ואני מנסה להבין רק מקריאת ההודעות שלכם את ההקשרים.
&nbsp
בינתיים רק תמונה אחת אולי הבנתי (פיבי עם הקופסה של העכברים שלה, אז הבנתי שיש קו עלילה עם עכברים).
&nbsp

Lhuna1

New member
יתכן אגב שההודעה שלי מכילה משהו שנחשב ספוילר. קשה לי לאמר.

Chandler Rulz

New member
אתמול התחלנו לראות אבל אז..

החצי השני נרדם לו, אז הפסקתי את הפרק באמצע...
היום, באופן קצת אירוני, לא יכולתי לראות כי אני שיחקתי D&D, אז רק מחר בערב אולי אצליח להמשיך לראות...

אני לא רואה את הסדרה הזו כי תחילת עונה 2 הרגה לי את החשק

אבל הבדידות שלך מחצה את ליביייייייי אז סתם נכנסת לספר לך שהורסים את הבית הסמוך לאיפה שאני גרה ויש תחושה שאני בתוך רעידת אדמה מטורפת ותיכף הבית שלי עצמי יתפרק לי על הראש וכרגע בור מטורף נפער ממש קרוב אלי שאולי ואולי לא הוא מעבר אל הצד השנייייי.
&nbsp
&nbsp

אל תקפצי!

אני מקווה שתשרדי
&nbsp
&nbsp
מסקרן אותי, מה בתחילת עונה 2 כל כך הרג לך את החשק?

למרות שלא ראיתי הכל אז אולי הספוילר זה פייק-ניוז

עונה 2 הרגישה לי כמו הנוסע השמיני 2 (מסדרת הסרטים המקורית) שהיה סרט ראשון והיה בו ביג-באד הכי מרשים אבר ומפחיד על אמת, ואז רצו לעשות המשך אז עשו סרט בו יש מיליון ביצים עם מיליון יצורים קטנים מעפנים ומן אימא בהריון שלא זזה ולא באמת עושה משהו ובקיצר, היה ממש קל להילחם בכל הקטנים האלה כי הם סתם היו "הנה אני קופץ מפה" או "הנה אני מגיע משם! הפתעה!" אבל לא היה את המתח של בניית הדמות האנטגוניסטית.
העונה השניה נראתה לי מטופשת יותר בהשוואה לראשונה וגם לא היה לי למי להתחבר כל כך, אבל זה אולי כי אני יותר מבוגרת - וכבר בעונה ה1 הסיפור של הילדים היה בשבילי מעטפת לסיפור של וינונה ריידר ושאר המבוגרים - ובעונה ה2 הדגש היה אפילו עוד יותר של הילדים, כי הם תכלס הדגש והסיפור - אז אני לא כ"כ קהל היעד נראה לי.
אני אמנם מאוד אוהבת סדרות נוער אבל סדרות ילדים - כשהמיסתורין לא מחפה על זה והמבוגרים נדחקים לשוליים - קצת פחות עובדות לי.

למעלה