דיוני סדרות לאמצע השבוע

didalf

Well-known member
לגיון 3X02

אמממ... לאדעת לא קרה הרבה.
בתכלס מה שהיה מעניין זה השיחה בין סיד לדיוויד וזה שדיוויד רוצה שקרי יגדיל את הכוחות של הטיימ טרוולר.

אז כשדיוויד עצבני המים בצינורות הופכים לאדומים והסטלה הופכת להיות מרגועה לאלימה.

מתאים ללני הכובען המטורף

קרואים לזה Legion

משהו בשם בעברית מרגיש לא נכון.
&nbsp
כרגיל מוזר.
&nbsp
הייתי די בשוק כשאיכשקוראיםלו פשוט הפיל את סקווירל מהמטוס. מזל שנזכרו לתת לו מצנח והייתה לזה מטרה.
&nbsp
האם דייויד פשוט שטף את המוח של קרי (הבן) כדי שיעזור לו. מה ההיה הקטע הסופר מוזר הזה עם הריקוד ועוד.
&nbsp
אני מסכים שהכי מעניין היה השיחה של דייויד וסיד.
נראה שאפילו אותה זה הפתיע שהיא הרגה אותו בקוי זמן האחרים.
&nbsp
באמת לא הרבה קרה.
אבל זאת עונת סיום וידעו שזאת עונת סיום אז הם אמורים לקחת אותנו לאנשהו. ואין לי מושג לאן.
&nbsp
&nbsp
*שמתי לב שנמנעת מלכתוב שוב טיילנית זמן

didalf

Well-known member
בסדר נו

אני כותבת בעברית ואתה באנגלית וככה כולם יוכלו לחפש בחיפוש

&nbsp
כן טיילנית זמן נשמע מטופש
אבל גם טיימ טרוולר לא נראה יפה. עכשיו פתאום קלטתי שאפשר להגיד נוסעת בזמן. כמו אשתו של הנוסע בזמן

&nbsp
נראה לי שהוא שטף את המוח של קרי. זה אמנם קצת מרושע אבל אני נהנית מזה שהוא לא עושה חשבון ומשתמש בכוחות שלו להשיג מה שהוא רוצה מאחרים. זה נוראי, אבל זה גם מרענן. כלומר כי זה בכל זאת הגיבור של הסדרה ולא הנבל באופן רשמי למרות שזה לא כזה ברור מה הוא עכשיו.

Euphoria פרק 1X03

לא בעצם ראיתי את הפרק, פשוט שמעתי על הקטע הזה וראיתי אותו.
מה לכל הרוחות קורה בסדרה הזאת?

snirf

Active member
איך את לא צופה בסדרה? את תאהבי

(ואם את צופה, אז מחילה, כנראה פספסתי
)

kordilia snake

New member
סיפורה של שפחה 3X07

אז חצי פרק הייתי בכלל בפייסבוק זה היה הרבה יותר מעניין ממה שקרה בפרק.
&nbsp
זה מרגיש כאילו הסדרה נכנסה למין מעגל כזה כול הזמן קורים אותם דברים עם שינויים קטנים. אני אפילו לא מופתעת שהמרתה ההיא בסוף מתה, זה היה צפוי. ג'ון אומרת שסרינה אנוכית אבל היא אנוכית לא פחות והמון אנשים מתו או נפגעו בגלל המעשים שלה. אני לא אימא ואני לא יכולה להבין את ג'ון אבל יש גבול לכמה מטרה יכולה לקדש אמצעים וכזו כמות של דם בגלל ילדה אחת? פשוט לא. ולתמרן את אשתו של לורנס (לא קלטתי את השם שלה) היה שיא חדש של הגזמה ולא הוגן למרות שהיא אישה של מפקד והכול, מדובר באישה חולה וג'ון ניצלה את זה באופן שפשוט אי אפשר לקבל.
&nbsp
DC היה משעמם, ולא ברור למה זה היה טוב.
&nbsp
סוף סוף ראינו קצת את אמילי ואלו היו הקטעים הכי טובים בפרק ואני אוהבת את החברות בינה לבין מוירה.
&nbsp
הקטע בסוף ששלמת'יו מרגלת אחחרי ג'ון לא היה מאוד מפתיע, אחרי הכול הן בזוגות כדי לרגל אחת אחרי השנייה, אבל לתקוף אותה כשהיא בהריון? אחרי שרק לפני שתי דקות ראו שאין להם בעיה להוציא להורג שפחות? ג'ון מנסה לגרום לעצמה בכוח להיהרג? או שבא לה לבדוק איך מזג האוויר בקולוניות בתקופה הזאת של השנה?

גם לא מרוצה

במיוחד משעמם החלקים בDC עם סרינה ופרד. מה אכפת לי שהם רוקדים? מה אכפת לי מהקבוצה של נשים שמרכלות?
&nbsp
אני מסכים שזה גם משעמם ומעצבן עם ג'ון. זה הרי לא שהייתה לה תוכנית להציל את הבת שלה. היא סיכנה המון אנשים רק כדי שהיא תוכל להסתכל עליה.
&nbsp
אני קיוויתי שהיא תזרוק את השפחה האחרת ההיא מהגשר.
&nbsp
מה שממש לא ברור זה מה קרה למשפחה של הבת של ג'ון. השפחה האחרת אמרה שהם עזבו. האם הם עזבו רק בגלל שנמאס להם שג'ון ממשיכה לנסות לראות את הבת שלה? זה פשוט לא הגיוני. למה שהם יעזבו ולא יעבירו את ג'ון למקום אחר. אני מבין שדודה לידיה מגינה עליה במידה מסויימת ואולי גם המעמד של לורנס מגן עליה, אבל זה עדיין לא הגיוני (בעולם של גלעד) שמשפחה של מפקד תעזוב בגלל שפחה שאפילו לא מקבלת עונש.
&nbsp
הקטעים עם אמילי היו טובים יותר, אבל גם מרגיש די תקוע.

kordilia snake

New member

אולי יש בגלעד תוכנית שהתפקיד שלה להגן על משפחות מפני שפחות שרוצות את הילדים שלהן בחזרה...אבל זה לא חדש שג'ון יוצאת ממצבים ששפחות אחרות היו נענשות עליהם בצורה אכזרית, הקטע הוא שזה לא אמין ומגוחך בצורה מוגזמת לגמרי. ולמה שדודה לידיה תרצה להגן עליה? מה מיוחד בג'ון?
&nbsp
לא אכפת לי שהקטעים עם אמילי תקועים, להפך זה נראה לי הגיוני שדווקא הקו הזה איטי יותר. אמילי עברה יחסית הרבה גם ביחס לשפחות אחרות, ולא הייתי מצפה מכול אדם שעבר כאלו טראומות להחלים כ"כ מהר.

לא התכוונתי

שאני חושב שהסיפור עם אמילי תקוע כי היא עדיין מחלימה מהטראומה. זה ברור שישאר להרבה זמן (במידה רבה לעד)
התכוונתי תקוע כי בעוד הפרק הקודם שהיה איתה עסק על החיבור שלה מחדש עם המשפחה שלה, הפרק הזה חזר ללעסוק בתינוקת. ברור שיש לה חיבור חזק לתינוקת, אבל זה לא מה שמעניין בסיפור שלה.
חוץ מזה נראה לי לא הדבר הנכון לצעוק בפרצוף של שר קנדי. אם כבר אז היא צריכה לקחת את הסיפור שלה לעיתונות כדי לייצר לחץ ציבורי.
&nbsp
עכשיו שאני חושב על זה, נראה לי שהיא אמרה לשר שג'ון נתנה לה את התינוקת בשביל להוציא אותה משם. אבל אני מניח שזה מידע שהיא צריכה לשמור בסוד כי בגלעד מאמינים (לפחות בעיקרון) שג'ון לא הייתה מעורבת בחטיפה של התינוקת.
אבל זה בסדר, כי הרי ג'ון לא יכולה להסתבך על שום דבר כנראה.

kordilia snake

New member
אני חושבת

שזה ברור לקנדים שג'ון מסרה את התינוקת, נראה לי אמילי אמרה את זה או שזה היה בקלטת שג'ון הכינה ללוק. וגם אם הקנדים יודעים את זה או לא הם לא יעשו עם זה כלום, בטח שלא יגידו את זה לגלעד הרי בברור זה משהו שיכול להוביל למוות של ג'ון (לפחות בתיאוריה). אני גם בטוחה שאף אחד בעולם לא חשב לרגע שג'ון נמצאת בסרטים ההם מרצונה החופשי, זה לא סוד מה ששפחות עוברות.
&nbsp
ומסכימה איתך, אמילי צריכה ללכת להתראיין
ואולי גם מוירה הרי היא גם הייתה במרכז האדום(והיא גם יכולה לספר מה עשו לה באיזבל ולחשוף את הצביעות של גלעד).

למעלה