הבורגנים

סינפיל

New member
הבורגנים

הבנתי שלפני כעשור וחצי, שידורי קשת חילקו מספר מצומצם מאוד של עותקים ממארז DVD אקסקלוסיבי של הסדרה הבורגנים. מישהו כאן במקרה יודע משהו על העניין ו/או איך ניתן להשיגו? תודה רבה מראש. אני מצרף לכאן את רשימת הזוכים מאתר קשת הישן, אולי מישהו יזהה את אחד השמות ויוכל לקשר אותי:

סינפיל

New member
הוא דווקא היחיד שענה לדואר האלקטרוני שלי

ואמר שמעולם לא קיבל.

Chandler Rulz

New member
תהיתי אם זה הוא וזה גם הצחיק אותי, אז כתבתי "חחח"

לא כל תגובה כאן צריכה להיות עניינית או לעזור.. זה פורום חברתי לפני הכל.
&nbsp
בהצלחה בחיפושים.

סינפיל

New member
בסדר, תודה, חשבתי שרצית להריץ עלי דאחקות

בכל מקרה, אעדיף אם התגובות כאן (לשאלה שלי, זאת הכוונה) תהיינה ענייניות בלבד ולא סתם דאחקות וכיוצא בזה.

Chandler Rulz

New member
כמו כן, שאלת אם מישהו מכיר את אחד השמות.. אז זה היה גם קצת

ענייני. זה קידם את זה שכבר פנית אליו והוא אמר שהוא לא קיבל.. אז שם אחד ירד מהרשימה.
&nbsp
ניסית לחפש את שאר האנשים בפייסבוק או בשאר הרשתות החברתיות?

סינפיל

New member
אין לי פייסבוק

פניתי להמון אנשים, כולל לכל האנשים מהרשימה (דרך הדואר האלקטרוני שלהם, שמצאתי באמצעות מנועי החיפוש) ובינתיים, חזרה רק אחת (עמית אחאבן) שאמרה, שלשום, שתחפש בביתה. השאר מפורט בתגובותיי שלהלן, אך, בקצרה, אין לאף אחד מושג (הכי קרוב לתגובה היתה חברת ההפקה, שבקושי זכרה את העניין ואמרה שצריכה לשלוח מישהו, עוד לפני כחודש, לחפש באיזה מחסן ביפו, אין חדש מאז).

סינפיל

New member
ואגב, אם הוא לא קיבל, סביר מאוד שאף אחד לא קיבל

אם אף אחד מהרשימה שפניתי אליו (ושחזר) לא קיבל/מוצא, אם אף אחד שקשור בסדרה לא שמע על העניין, אם אין למארז אף אזכור ברשת כלל (פרט לתמונה שפרסמתי כאן, מהאתר הישן של קשת, שנגיש כיום רק דרך Internet Archive ולפרסומים שלי, אודותיה, כאן ובאתרים אחרים), אזי, ההסבר הכי הגיוני הינו, פשוט, שהעניין הוכרז, אך, כתוצאה מסיבה כזו, או, אחרת, לא יצא אל הפועל בעקבות ההגרלה הזו ושהמארז אינו באמת קיים.

snier 1991

New member
לא היה מארז רגיל שמכרו של הסדרה?

כי זכור לי שהיה ואני ממש בספק אם היה הבדל בין השניים

סינפיל

New member
לא, ממש לא, המארז האקסקלוסיבי ההוא הינו היחיד

בינתיים, הצלחתי להגיע אל עמית אחאבן מהרשימה: אמרה שתחפש בביתה.

סינפיל

New member
שאלתי אותם כבר מזמן: אין להם

הפנו אותי למטר הפקות, בעלי הזכויות, שאמרו לי, כבר לפני כחודש, אם לא יותר, שצריכים לחפש באיזה מחסן ביפו ומאז לא חזרו.

1Shir

New member
1. אם זה חשוב לך תציק להם

2. אולי לנסות לפנות ליוצרים של הסדרה
3. לצערי לא יכולה לעזור לך אפילו לא צפיתי בסדרה
4. תמשיך לפרסם בפייסבוק את מה שפרסמת כאן ולבקש שישתפו ויפיצו את הפוסט שלך (אישית אפילו אין לי פייסבוק) כדי למצוא מישהו שקיבל ושמר את זה ומוכן למכור או להעביר לך

מקווה שתצליח למצוא!

סינפיל

New member
להציק למי? למטר הפקות? זה רק ייצר אנטגוניזם

כבר אמרו לי שאני נודניק עוד כשניסיתי להשיג אותם בפעם הראשונה, דווקא מכיוון שזה מאוד חשוב לי, עדיף שלא אציק להם יותר מדי. פייסבוק אין לי גם וכל האתר ההוא ממש אינו הסגנון שלי. יוצרי הסדרה הם אסף צפור (שאישית אמר לי, בדואר אלקטרוני, שכלל לא שמע על העניין) ואיתן צור (שנציג מטעם החברה שמייצגת אותו אמר לי, גם בדואר אלקטרוני, שלא יהיה לו מושג ושוב הפנה אותי למטר הפקות). ובכלל, מתחיל לחשוב שכל העניין רק פורסם, אך, אולי, בסוף, בכלל, לא יצא אל הפועל: כל מי שפניתי אליו לא קיבל, לא שמע, או, לא מצא. אפילו מטר הפקות בעצמם בקושי זכרו.

1Shir

New member
רוב האנשים לא אוהבים לעזור

אני לא ביקורתית על זה כי גם אני עסוקה מספיק בצרות של עצמי
אז אני לא רואה איזה אינטרס יהיה להם ללכת לחפש בשבילך במחסן ביפו (דווקא נשמע טוב מחסן ביפו חבל שהם לא נותנים לך ללכת לחפש בעצמך)
&nbsp
מי שאין לו פייסבוק בימינו לא יכול להרשות לעצמו לומר שיש משהו בעולם הזה שממש חשוב לו... כי פייסבוק הוא כלי התנהלות בעולם כיום והוא כלי שעוזר להשיג מטרות
&nbsp
מה יש במארז הזה שמעניין אותך?

סינפיל

New member
האינטרס שלהם הוא שהצעתי מראש לשלם בעבורו אם ימצאו

ומה זאת אומרת מה יש במארז שמעניין אותי? הסדרה! ושוב, לא ממש אהבו עוד כשהתקשרתי לפני כחודש, אז, עוד פעם?

1Shir

New member
לא נראה לי שהם מתעסקים עם

מכירה לאנשים בודדים לצריכה אישית
הם מתעניינים בהפצה להמונים
&nbsp
אין את הסדרה לצפייה באינטרנט?
אין גוף משדר שיש לו את זכויות השידור?
אתה לא חייב לענות לי כי אישית זה לא מעניין אותי ואני מניחה שכבר חשבת בעצמך על השאלות האלה
אם להתקשר שוב זאת החלטה שלך
כל עוד אתה מדבר בנימוס זה לגיטימי
אולי יענה לך מישהו אחר שיהיה יותר משתף פעולה ואולי לא
מצד שני אולי כבר לא שווה לך לעשות את זה כי יש מספיק דברים מעניינים אחרים בעולם

סינפיל

New member
מניסיון העבר, ללחוץ על אנשים רק מסתיים בצרחות עצבניות מצדם

החברה למעשה כבר לא קיימת בפועל ולהבנתי, פשטה רגל: מי שיצרתי עמם קשר היו מי שהיה הבעלים ובנו, האופציות היחידות ליצירת קשר כיום, שכן, כאמור, החברה כבר לא קיימת, אז, אין לה קבלת קהל, מזכירות, דואר אלקטרוני, נציגים, וכיוצא בזה. קשה לומר שהם מתעניינים בהפצה להמונים הן מכיוון שהם כבר לא קיימים הן מכיוון שניכר היה לי, מהטון שבו ענו לי, שהשאלה אם מישהו בכלל זוכר את הסדרה כיום מעניינת אותם כשלג דאשתקד. לפי מה שהבנתי, כל הזכויות חזרו אליהם והן אינן אצל אף גוף שידור כיום והסדרה כבר לא שודרה בשידורים חוזרים בערך עשור (שוב, עוד רמז לזה שבקושי אכפת להם). קיימת באינטרנט באופן פירטי (באתר אחד בלבד, שצריך לפרוץ את חסימת מערכת המשפט והמשטרה כדי לגשת אליו ושלא בדקתי אם עדיין זמין במרשתת כבר זמן רב, שוב, אנשים בקושי זוכרים את הסדרה כיום ולמעטים אכפת). ומה לעשות, זה מה שמעניין אותי.

1Shir

New member
אז מישהו כאן לא התנהג בקו השםיות

או שאתה דיברת בצורה לא נעימה או שהם לא היו בסדר אבל זה לא משנה
&nbsp
הלוואי שהיתה אפשרות להשיג תכני צפייה שאנחנו מעוניינים בהם באופן פשוט במערכת תשלומים נוחה אבל השירותים האלה שקיימים היום מציגים מספר מצומצם של תכנים אז לצערנו הדרך היחידה כוללת גם מאמץ (למי שלא אוהב טכנולוגיה) וגם עבירה על החוק
או שנשארים ברצון, גם זאת אופציה
יש דברים אחרים לצפות בהם בינתיים
אם לא הולך לך לתקשר עם האנשים היחידים שיכולים לתת לך את זה אז הדבר האחרון שאתה יכול לעשות זה לכתוב להם הודעה מנומסת בלי לצפות לתגובה שאותה אתה כותב בשיא הנימוס האפשרי שתשמח אם יתאפשר להם בהזדמנות לעזור לך ולמכור לך את המארז במחיר X (המקסימום שאתה מוכן להוציא על זה) ואתה כמובן מתחייב להם בכתב שזה לשימוש אישי בלבד ולא תעלה את זה לאינטרנט או תיתן את זה לאף אחד אחר
אם הם לא יענו זה נשמע לי אבוד כל עוד אין לך מידע נוסף עליהם
אה, או שאפשר לפרוץ למחסן ביפו

למעלה