The 100 - שאלה

קצת ספוילר לעונה 1 של The 100

עד כמה שאני זוכר היחיד מהבנים שרואים את אבא שלו בעונה 1 זה וולס, שאבא שלו הוא ג'אהא. אבל אבא שלו לא בא לשום מקום.
&nbsp
בעונה 2 יש עוד דמות עם אבא.

עד כמה שאני זוכר - מיני ספוילר לעונה 2

רק בעונה 2 לראשונה רואים משהו במדבר

כן - קצת
לעונה 2, הרבה
לעונה 1

ייתכן שפרק ראשון או שני של עונה 2 מסתיים ככה.
זה פשוט מוזר לתאר את זה כ"אבא של אחד מהבנים מגיע" כי האדם במדבר הוא ג'אהא והבן שלו מת הרבה לפני כן

LeAnnDylan

Well-known member
לעונה 1+2

אכן היה אחד מהמאה, היה בעבר חבר הכי טוב של קלארק.
אבל כפי שניק ציין, הוא מת בעונה 1 אז ג׳האה לא זכה לראותו על הקרקע.
&nbsp
יש עוד סצינה בעונה 2 כשג׳האה הולך במדבר ונתקל בילד קטן עם עיוות בפנים שהוא והמשפחה שלו סיפרו לג׳האה על עיר האורות. בהתחלה חשבתי שהתכוונת אליו.

את זוכרת באיזה פרק זה?

זה הדבר האחרון שאני זוכרת (מהסדרה, לא התעוררתי עם אמנזיה או משהו כזה).
אני שוקלת להמשיך ורציתי לדעת איפה הפסקתי.

עדיף שפשוט תתחילי בתחילת עונה 2

אם כי, אם את ממש לא זוכרת אז עדיף בכלל שתראי שוב את עונה 1.

LeAnnDylan

Well-known member
אם בא לך לדבר על הפרקים פה ולרשום לנו מה דעתך עליהם, זה יהיה

נחמד. אני גם בדיוק התחלתי לצפות שוב מההתחלה

&nbsp
בכל אופן בעיני עונות 3 ו-6 הן הכי טובות עד כה. אבל ניק למשל הכי אוהב את עונה 2 (אלא אם כן הוא שינה את דעתו?)
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
לעונה 1

אם הספקת להדחיק את לינקולן, הייתי ממליצה לך כמו ניק לחזור שוב לעונה 1.
הוא דמות די משמעותית.
אבל אם בכל זאת את מעדיפה להמשיך מאיפה שאת, אז בגדול לינקולן הוא הגראונדר הראשון שעזר למאה. אוקטביה התאהבה בו (מצלצל מוכר?)
אם זכור לך בעונה הקודמת שהם (המאה) חטפו מישהו והתעללו בו כדי שיספק להם מידע על הגראונדרים.
את בטח זוכרת את הקטע שפ׳ין נדקר ואז אחרי ה״ניתוח״ שקלארק הייתה צריכה לעשות עם אבי בקשר, הם גילו שהסכין הייתה טבולה ברעל ואז הם התעללו בלינקולן כדי שיתן להם את הניסיוב להציל אותו (בסוף אוקטביה חתכה את היד של עצמה כדי לגרום לו לעזור להם, כי היה אכפת לו רק ממנה בשלב הזה).

ההתרחשות נשמעת מוכרת

הדמות שלו... פחות.
מעניין למה דווקא הוא נמחק מהזיכרון שלי.
&nbsp
אני לא חושבת שאהנה מצפייה חוזרת בעונה 1.
&nbsp
אז הגעתי ללקסה...
חבל ששמעתי ספוילרים.

LeAnnDylan

Well-known member

בעיני, הרבה מהדינמיקה בין הדמויות קשורה במאורעות עבר, ככה שאם את לא זוכרת את העונה הקודמת טוב, אולי זה יפריע לך ליהנות מהעונה הנוכחית.
אם לא לצפות שוב בכל עונה 1, אולי תעשי איזה רפרוף כזה על כל פרק (מה שאני בדר״כ עושה זה צופה בכמה דק׳ בהתחלה, באמצע ובסוף כדי להיזכר)
בקשר ללקסה, גם אני ידעתי ספוילרים לפני שהתחלתי לצפות בתוכנית ונכון שזה קצת הרס את אפקט ההפתעה, אבל זה לא מנע ממני ליהנות מקווי העלילה בלי שום קשר.
חוץ מזה שצפויות עוד כל כל הרבה הפתעות (נעימות יותר ונעימות פחות) בהמשך ככה שהולך להיות לך מענין בכל מקרה.

גם אם

זה יפריע להנות, צפייה חוזרת בעונה 1 רק כדי להיזכר תפריע לי יותר.
הסתפקתי בלא לדלג על תקציר הפרקים הקודמים.

תודה על התגובות
.

למעלה