מתלבט בין 4 סדרות פנטזיית הרפתקאות בידיונית אמריקאיות

סטילהוק

New member
מתלבט בין 4 סדרות פנטזיית הרפתקאות בידיונית אמריקאיות

לאחר שסיימתי לצפות בסדרות עד עצם היום הזה בארץ הפלאות / Once Upon A Time In Wonderland סדרת הבת של הסדרה עד עצם היום הזה / Once Upon A Time והמעגל הסודי / The Secret Circle שלצערי הסתיימה לאחר עונה אחת בלבד ולא המשיכה לעונה נוספת, למרות שהבנתי שהיו לה הרבה מעריצים, אני מתלבט בין 4 סדרות פנטזיית הרפתקאות בידיונית אמריקאיות:

מורשות / Legacies
רוק בחלל / Metal Hurlant Chronicles
תולדות השנארה / The Shannara Chronicles
ציידי הצללים / Shadowhunters: The Mortal Instruments

האמת שאני מתכוון לצפות בארבעתן, אך אשמח לקבל המלצות לסדר הצפייה בהן ומאיזו להתחיל ממי שכבר צפו בארבעתן או לפחות בחלקן.

פעם ראשונה שאני שומע על Metal Hurlant Chronicles

נשמע קונספט מעניין - סדרה אותנולוגית שבה כל פרק עוסק בפלנטה אחרת (שלידה עובר האסטרואיד)
אם זה טוב אז תכתוב כאן ואני אולי אנסה.

Legacies היא סדרת בת של יומני הערפד שלא ראיתי אז אני בכלל לא מנסה.

את The Shannara Chronicles די אהבתי למרות בעיות מסויימות, אבל כששמעתי שהיא בוטלה לאחר העונה השניה לא היה לי מספיק מוטיבציה לחזור. אולי אני עוד אגיע לזה מתישהו.

ראיתי גם את העונה הראשונה של Shadowhunters, אבל ממש לא אהבתי את רוב הדמויות הראשיות ואת העלילה המרכזית. לכן לא המשכתי.

בקיצור אין לי ממש המלצה מה לראות קודם.

אבל מעניין אותי אם ניסית סדרות פנטזיה אחרות, חלקם ישנות יותר:
מספר 1 היא באפי קוטלת הערפדים המעולה.
סדרת הבת שלה Angel.
זינה הנסיכה הלוחמת.
Legend of the Seeker
דם אמיתי
Supernatural
מרלין

חוץ מזה אנשים שאוהבים סדרות פנטזיה הרבה פעמים גם אוהבים סדרות מבוססות קומיקס (אקדמיית המטרייה, Arrow, דרדוויל) וסדרות מדע בדיוני (מסע בין כוכבים, באטלסטאר גלקטיקה, ה100). רבים מהם בכל מקרה משלבים גם אלמנטים של פנטזיה.

סטילהוק

New member
ראשית, תודה על התשובה

שנית, תהיה בטוח שאת כל הסדרות הישנות שציינת כבר הספקתי לראות מזמן, ואת חלקן גם מאוד אהבתי. באפי, אנג'ל, זינה והרקולס, מרלין, ואפילו מכושפות הישנה שיצה לה גרסה מחודשת, אלה ענתיקות.

מה שכן, את אגדת המחפש / Legend Of The Seeker עדיין לא יצא לי לראות ואני בהחלט מכניס לרשימת הסדרות שיש לצפות בהן.

לגבי ציידי הצללים / Shadowhunters שיצאו לה לפי מה שהבנתי לפחות 3 עונות, צר לי לשמוע שלא אהבת את העונה הראשונה שלה ואת רוב הדמויות הראשיות והעלילה המרכזית, זה בהחלט לא מעודד אותי להתחיל לצפות בה, למרות שאולי טעמי יהיה שונה משלך, אז אולי אנסה לצפות בפרק הראשון ולהיווכח בעצמי אם זה באמת עד עכדי כך גרוע.כי קשה לי להאמין שהיו יוצאות לסדרה הזאת 3 עונות אם היא היתה סדרה כל כך גרועה.

מצטער לשמוע שגם הסדרה The Shannara Chronicles בוטלה אחרי עונה שנייה בלבד. כי דווקא הבנתי שזו היתה סדרה מצליחה. וגם לי אין מוטיבציה לצפות בסדרות שאין להן סוף. כמו שקרה לי עם המעגל הסודי / The Secret Circle ו-מתחזה / Ringer שהסתיימו באמצע ולא המשיכו לעונות נוספות והשאירו את הצופים עם מלא שאלות לא פתורות. אני שונא שזה קורה. וזו גם הסיבה שבשנים האחרונות אני מעדיף לחכות עד שסדרה תושלם לפני שאתחיל לצפות בה ובכל עונותיה ופרקיה. רק כך אפשר להבטיח שצפה בסדרה שלמה ולא כזו שנקטעת באמצע משיקולים כאלה ואחרים.

גם אני לא צפיתי ביומני הערפד ולכן רוב הסיכויים שלא אצפה במורשות / Legacies שהיא סדרת בת שלה, לפחות לא לפני שאצפה קודם, אם בכלל, בסדרת האם.

ושוב תודה על התשובה.

limors2

Active member
לגבי אגדת המחפש,

אני לא יודעת אם משנה לך איכות הוידאו של הדברים שאתה צופה בהם, אבל בסדרה הזו אני ממליצה לעשות מאמץ לאתר אותה בHD (למרות שהיא קצת ישנה). יש לה נופים ניו זילנדים מדהימים ואיכות ירודה עושה לה עוול.

סטילהוק

New member
תודה, אך גם כך בלי שום קשר אני מעדיף לצפות באיכות HD

ובעיקר כשמדובר בסדרות פנטזיה בידיוניות עם שלל אפקטים ונופים מדהימים.

סטילהוק

New member
התחלתי לצפות באגדת המחפש

עד עכשיו צפיתי בפרק הבכורה הכפולה 1+2, וזה היה לא רע, אך גם לא וואו. בשבת אני מתכוון לנסות להספיק לצפות בכל פרקי העונה הראשונה. ואם זה יהיה שווה צפייה, נמשיך בשבוע הבא גם לעונה השנייה.

limors2

Active member
לדעתי העוהנ הראשונה הייתה בסדר והשניה הייתה הרבה יותר מוצלחת

חבל שהיא בוטלה/הסתיימה בסוף השניה, אבל היה לה סוף הולם למיטב זכרוני.

למעלה