דיוני סדרות לאמצע השבוע

loveava

New member
תודה , אשמח אם תוכלי לענות...

מעבר לכל סיבוכי הזמן והפיתולים.....
1. מה המטרה של נואה בכל הסיפור הזה ? מה המטרה של אדם ?
2. ממה שהבנתי במערה יש שער לזמן אחר, אבל איך זה קשור לכור האטומי שיש שם ? והאם גם בבונקר יש מעבר בזמן ? והאם השער הזה שנוצר הוא גם שער ? כלומר כמה שערים יש שם ? בנוסף גם יש את החדר שנואה חטף ילדים לשם והעביר אותם בזמן...
אם כן כמה שערים יש ?
&nbsp
תודה וסליחה על הבלבול...

Lhuna1

New member
לצערי לא כל כך יכולה לעזור, מבולבלת לא פחות ממך וגם

לא חזרתי עדיין על העונה הראשונה (וכמובן לא ראיתי את השניה), אז גם את מה שכן הצלחתי להבין כבר לא זוכרת במדויק ולא בטוחה בו.
מקווה שיהיה מי שיעזור.

נמרוד2016

New member
שמעתי על סדרה אחת שתפסה את תשומת ליבי:

קוראים לה 1994 אם אני לא טועה, חשבתי בכלל שזו יומני הפשע - המועמד, מישהו מכיר? חוות דעת?

דוקו היסטורי
אני ראיתי

סדרה שעוקבת אחרי השתלשלות האירועים במקסיקו בתחילת שנות ה-90 כשהיה מועמד לנשיאות שרצה להוביל את מקסיקו לדמוקרטיה אבל נרצח לפני הבחירות - והתיאוריות למי באמת אחרי לזה כשהתיאוריה המובילה היא שנשיא מקסיקו דאז וזה שהריץ אותו (שמתראיין בסדרה וכמובן מציע תיאוריה אחרת בנוגע למורדים) הוא זה שדאג שיחסלו אותו כי המהלך של אותו מועמד (לואיס דונלדיו קולוסיו) היה להחליש את המפלגה שלו עצמו - כי היא הייתה שליטה במשך שנים רבות והוא רצה להוביל לדמוקרטיה אמיתית ובעצם לנגוס בכוחה (לכרות את הענף עליה היא יושבת..)

Years and Years פרק 1X07

אני הייתי בטוח שבעונה יש רק 6 פרקים וגם הפרק הקודם הרגיש כמו פרק סיום
אבל מסתבר שטעיתי.
&nbsp
אני לא אכנס לפרטים כדי לא לספלייר
הטריד אותי בהתחלה שקפצו כל כך מהר 10 שנים, אבל זה בעצם טוב כדי לקדם את העלילה.
היה נחמד שלשם שינוי מראים דברים חיוביים לגבי העתיד כמו השיגור של מושבה ראשונה על הירח (הייתה לי תחושה שמישהו מהמשפחה יצטרף לזה, אבל זה לא היה מי שציפיתי).
זה מצחיק שבארון טראמפ הופך להיות נשיא. מצחיק שבעצם מצאו שחקן שישחק אותו כאדם מבוגר.
&nbsp
מה חשבתם על הפרק?

didalf

Well-known member
נראה לי שהתבלבלת קצת

היום לא אחד באפריל

&nbsp
אבל קדימה מעכשיו כל שבוע אתה כותב לנו פרק חדש עם המצאות טכנולוגיות ופוליטיות

רעיון טוב

אבל להבא אני אתן אזהרת ספוילר, כי בכוונה נמנעתי מלכתוב שום דבר שיכול להיות ספוילר למי שלא ראה את הסדרה (כי כן רציתי שאתן תקראו את זה גם אם תחשבו שבאמת יש פרק כזה שעוד לא ראיתן (כמו שקרה ללונה

didalf

Well-known member
לסדרה

לא האמנתי לך לרגע

אבל אם אתה כבר כותב משהו תעשה אפילו יותר מד"בי ותמצא דרך להחזיר את דניאל

Lhuna1

New member

אתה בכלל לא מבין מה עשית לי!!
אני קראתי רק את ההתחלה של הודעתך כדי להמנע מספוילרים וכל הדרך הביתה חשבתי אוף
ומה
ואיך לי איך לראות את זה
וגם איזה יופי כי קיוותי שימשך...
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
חסר מצפון אפילו הייתי אומרת.

אבל יאללה תכתוב עוד פרקים (וגם תפיק תלהק תביים תצלם ותשדר אותם אם לא קשה לך)

The 100 פרק 6X08

אני נעשיתי איטי. עד לפני כמה פרקים אני כאן פירשנתי לכם דברים לפני שהם קרו, אבל עכשיו אני כאילו מאחור.

קודם כל איכשהו לא הבנתי שהפיתרון של להציל את מרקוס זה לטעון אותו לגוף חדש. אני משום מה חשבתי שפשוט בתמורה לכך שאבי תיתן להם את הנוסחה ללעשות נייטבלוד אז הם יראו לה כיצד להציל אותו.
זה גם גורם לראות את בצורה שונה את מהלך הפרק שבו אבי מסרבת להסתכל אפילו על האדם הזה.
זה נראה לי עכשיו ברור כל כך שאני חושב שהבנתי את זה והדחקתי.
אולי בין היתר כי השם של השחקן שמשחק את מרקוס המקורי (הנרי איאן קיוזיק) עדיין מופיע בתחילת כל פרק.
אני מניח שפרק הבא השם שלו כבר לא יופיע. אבל מעניין אם במקומו יופיע השם של גרייסון הולט, השחקן שמשחק את מרקוס החדש.

*אם כבר מדברים על קטע הכתוביות של תחילת הפרק, הוא עבר שינוי קל כבר בפרק הזה – כשמופיע הלוגו עם שם הסדרה זה כבר לא על רקע ספינת החלל, אלא על רקע האנומליה ביער.

עוד משהו שבכלל לא חזיתי זה שקסבייר הוא בעצם גבריאל. בעצם זה די הגיוני.
מעניין גם מה שגילינו שגבריאל ברח מסנקטום רק לפני 70 שנה (אני חשבתי הרבה לפני). וגם שרייקר עזר לו לברוח (לרוע המזל אין לו מספיק אומץ כדי להצטרף אליו).

יש כל מיני דברים שלא ברורים לי:
כיצד דיוזה בעצם יודעת לזהות שקסבייר הוא גבריאל לפי הצלקת? איך היא יודעת על עניין הצ'יפים? חשבתי שהיא עזבה לפני כל התגליות בעניין.
אני חשבתי שכולם בסדר עם מרפי כי חושבים שהוא פשוט היה בעד אותו הסכם שבלאמי הסכים עליו בסופו של דבר.

מאוד התאכזבתי כשאמורי בהתחלה הסכימה לתוכנית של מרפי. כלומר זה נכון שהיא השורדת האולטימטיבית כביכול, אבל בכל זאת. במיוחד כשהיא הבינה שקלארק בעצם עוד בחיים.
אז מאוד מאוד שמחתי כשהיא שינתה את דעתה בסופו של דבר.
אגב, מרפי הזכיר את זה שקלארק התכוונה לתת לאבי לעשות ניסויים עליה, אבל הוא לא הזכיר את זה שבסוף קלארק הזריקה לעצמה את הנסיוב ולא לאמורי כדי להציל אותה.
מגעיל אותי נורא שמרפי בעצם הלך עם התוכנית להרוג את קלארק.
לפחות בסוף הוא קצת גאל את עצמו כשהוא אמר לבלאמי שהם יכולים לקחת את ג'וזפין אל גבריאל. אבל זה היה רק כשכבר היה לו די ברור שהוא לא הולך לקבל את מה שהוא רוצה.

כן, אבי היא נוראית, שום דבר לא חדש, אבל זה היה ממש מגעיל. כל כך רציתי שהיא תגלה שהפריימים הרגו את הבת שלה. ודי התאכזבתי כשרייבן הסכימה לעזור לה בסוף. עכשיו אפילו אם מרקוס יוגעל ממה שהיא עשתה זה עדיין לא יהיה מספיק עונש עבורה.

מאוד עצוב לי לומר שאחרי חודשיים שאני מגן על ג'ורדן שמאוד אהבתי אני נאלץ להודות שהוא חרא קטן. אוף, מעצבן אותי שהוא עצר את מאדי מלהרוג את הפריימים.
אם כי התוכנית של מאדי הייתה די גרועה אם ג'ורדן יכל לעצור אותה בכזאת קלות. חשבתי שהיא לפחות תלחם בשומרים ותהרוג עוד איזה מישהו. לפחות היא הרגה את הפריימית האחת ההיא., אבל זה הכל? ממש בא לי שהיא תרצח הרבה מהם.

עצוב לחשוב שבעצם כמעט כל מה שקרה בפרק היה לא נחוץ – ראסל בעצם התכוון לתת לקלארק את הגוף שלה חזרה. ואז רוב הסיכוי שהצדדים יכלו לחיות בשלום. אבל ג'וזפין המפלצתית כמובן לא יכלה לתת למשהו הגיוני כזה לקרות...

עכשיו הם עצרו את מאדי, אמורי ומרפי. לא ברור לי אם הם תפסו את ג'קסון, מילר ואקו.
לפחות בלאמי עכשיו עם ג'וזפין/קלארק ביער. בהגיון, מה הסיכוי שהם פשוט יתקלו בקסבייר/גבריאל. אבל בתכלס ברור שזה יקרה.
*וזה בטח יוביל למפגש לא נעים של בלאמי עם אחותו.

חוץ מזה מה יקרה עם דיוזה?
לי יש תחושה שהיא תצא מהאנומליה כשהתינוק כבר נולד וגדל.
אבל משהו ממש מגניב שיכול להיות זה שלפני כן האנומליה תהיה תירוץ להראות לנו כל מיני דברים מהעבר שלה ושסוף סוף נגלה מה היא בעצם עשתה ולמה.

החלק הכי נוראי בפרק קרה ברגע זה ממש כשגיליתי שצריך לחכות שבועיים עד הפרק הבא

LeAnnDylan

Well-known member
608

או מיי גאד!!! איזה פרק מצוין!!!
התחלתי אתמול לצפות בו ולרשום הערות תוך כדי אבל הייתי צריכה ללכת אחרי שהסתיים אז לא הספקתי לערוך את כל השירבוטים שלי למשהו הגיוני אז עשיתי את זה עכשיו. לא קראתי את ההודעה של ניק לפני שכתבתי את זה אז אולי נחזור על כמה דברים אבל לא נורא.
&nbsp
אני אחלק את ההודעה שלי לשלושה חלקים לפי הלוקיישנים שלהם:
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
חלק 1

אנומליה
האמת שמהשם של הפרק שיערתי לעצמי שהוא יעסוק בעיקר בסיפור של גבריאל ואוקטביה/דיוזה ולגמרי הייתי מוכנה לקצת יותר זמן מסך של שתיהן. לצערי הן אומנם קיבלו זמן מסך אבל לא מספיק לטעמי.

הקטע של אוקטביה גוססת אבל משלימה את המשפטים של דיוזה כמו זוג נשוי
הרס אותי! בבקשה תנו להן עוד זמן מסך יחד!!!
מה הקטע שאוקטביה יצאה מהאנומליה כאילו קיבלה מייקאובר, מסתבר שזה לא רק מרפא זיקנה אלא גם מספק יום כיף מזורז בסלון כלות

חסר להם שדיוזה לא יוצאת משם!!! אוקטביה צריכה את ה-BFF שלה. למי עוד היא תשלים משפטים?!
בכלל דיוזה העונה מתעלה על עצמה. היא כתובה בצורה שנונה והיא דמות נשית חזקה שכיף לצפות בה. מזכירה לי את קלארק, אוקטביה ולקסה של עונה 3. באדאסית אמיתית!!
לא אהבתי שהיא ראתה את בלאמי שם בזירה. אנחנו יודעים שהיא מרגישה אשמה בגלל זה ושהיא לא רצתה לעשות את זה אבל זה היה "חייב להעשות" אבל קיוויתי שהיא תראה שם את לינקולן. בלאמי הוא דמות כזו אוברייטד

וטוב לגולת הכותרת- אומייגאד!!! אקסייבר הוא גבריאל!! לא ראיתי את זה מגיע משום מקום! איזה טוויסט מעולה! (אגב, כנראה שהחישוב שלי של הגיל שלו שבוע שעבר לא היה מדויק כי מסתבר שהיו עוד איזה 4 שנים שלא ברור לי מאיפה צצו) אני מרגישה שאני צריכה לחזור שוב להתחלת העונה ולראות שוב את הסצינות שלו כדי להבין אותו יותר טוב.
אבל אהבתי שהוא עדין מאוהב בג'וזי, ועכשיו המפגש בינהם כשהיא בגוף של קלארק עוד יותר מרתק אותי.
יש קטע שהם הולכים ביער והוא רואה את ריפלקשנים של ג'וזי ובאחד מהם שהוא מספר לדיוזה ואוק את הסיפור על אדוארדו שהחזיר אותו לגוף של אקסייבר ואז ג'וזי אומרת "he loved you too much to lose you, I know the feeling" מענין אותי אם זה זיכרון או סתם wishful thinking
אהבתי שאוקטביה אמרה לו שהוא פחדן אבל אז באותה נשימה גם אמרה לו שהוא לא נטש את האנשים שלו, הוא רק פחד להנהיג אותם כי היא הייתה באותם נעליים שלו.
מענין אותי אם אוקטביה או גבריאל יכנסו לאנומליה כדי להציל את דיוזה. טוב, אוק כדי להציל את דיוזה. גבריאל בעיקר כי עכשיו כשמישהו יצא משם בחיים, זו הזדמנות טובה בשבילו לחקור אותה/את היכולות שלה. ואם זו אנומליית זמן כמו שניק חשד בעבר, האם הוא יוכל לחזור לגוף שלו או משהו בסגנון?
היא אומנם נכנסה רק לרגע אבל מענין כשתתעורר תדע להגיד מה ראתה בפנים.

הקטע של המייקאובר של אוקטביה היה אחד המצחיקים, כאילו לא מספיק שנרפאה לה היד אבל גם השיער שלה עבר החלקה ומישהו שטף לה את הפנים

למעלה