לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2008520,085 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
25/06/2019 | 00:40
52
301
למקרה שאני לא אספיק לפתוח מחר בבוקר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קצת מידע על המקור של דמויות מעונה 3 של ג'סיקה ג'ונס '
קצת מידע על המקור של דמויות מעונה 3 של ג'סיקה ג'ונס
25/06/2019 | 08:05
2
65
אני לא יודע למה לקח לי כל כך הרבה זמן לבדוק לגבי זה.

גרגורי סלינג'ר הוא בקומיקס נבל בשם Foolkiller (האדם השני מתוך ארבעה שלקחו את השם הזה). הוא הורג אנשים שהוא מחשיב בתור fools עם אקדח לייזר מיוחד .
כשהוא למד באוניברסיטה עוזר ההוראה בכיתה שלו היה פיטר פרקר.
בשלב מסוים הוא עבד עם דדפול.
*השחקן ששיחק את סלינג'ר בג'סיקה ג'ונס בעצם שיחק דמות אולי אפילו יותר מגעילה בסדרה המעולה בובה רוסית.

אריק גלדן הוא גם נבל בקומיקס. יש לו כוחות מוחיים מסויימים שמוגברים על ידי קסדה מיוחדת.
הוא הופיע לראשונה בקומיקס של דרדוויל שבו הוא הובס על ידי דרדוויל ואורי גלר (בהופעה היחידה שלו בתור דמות מארוול).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגניב '
מגניב
25/06/2019 | 19:33
19
אם כי אני גם תוהה למה הם משתמשים בדמויות מהקומיקס אם הם משנים אותן לחלוטין?  למה לא לתת להם שמות חדשים?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח מה?? '
חחחחחח מה??
25/06/2019 | 20:28
23
אורי גלר מופיע בקומיקס של מארוול?
זה ממש מוזר ומצחיק לי. יש עוד אנשים מהמציאות שמופיעים שם?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מישהו צפה בגרסא הבריטית של QAF'
מישהו צפה בגרסא הבריטית של QAF
25/06/2019 | 13:21
8
56
איך היא?
האמת לא התכוונתי לצפות בה עד שבמקרה גיליתי שהבאד-אס הראשי של "ילדי האנרכיה" שאני משלים עכשיו (ג'קסון) שיחק את ג'סטין בסדרה הזאת(!), אני חייב לצפות בזה " הזוי

בטח אין אותה עם תרגום ברשת נכון? מקווה לפחות למצוא אותה עם כתוביות באנגלית
אם מישהו יוכל לעזור בפרטי או יודע אם קיימת בשירותי הנטפליקס של חו"ל...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שודרה בזמנו ביס פלוס (ונקראה קוויר בעיר) ועליונה בהמון דרגות'
שודרה בזמנו ביס פלוס (ונקראה קוויר בעיר) ועליונה בהמון דרגות
25/06/2019 | 15:33
1
49
על זו האמריקאית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
25/06/2019 | 20:30
28
ועוד כמה סימני קריאה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היא לא קיימת בנטפליקס הבריטית, בדקתי'
היא לא קיימת בנטפליקס הבריטית, בדקתי
25/06/2019 | 16:27
10
לצפיה ב-'צפיתי אבל דרך יוטיוב ובלי תרגום'
צפיתי אבל דרך יוטיוב ובלי תרגום
25/06/2019 | 17:48
35
אני מקווה שמישהו אחר פה יכול לעזור לך.

אני מאוד אהבתי אותה אבל היא שונה מהג"ש האמריקאית מאוד. יש אומנם קווי עלילה ממש מקבילים (הפרק הראשון הוא כמעט אחד לאחד) אבל זה שונה, קשה להסביר איך בדיוק אבל בגדול היא פשוט הרבה הרבה יותר ריאליסטית ממנה. לדעתי האישית שתיהן מעולות בדרכן, אבל ממה שאני יודעת אז בדרך כלל מי שאוהב מאוד את הג"ש האמריקאית פחות מתחבר לבריטית ולהפך.

וגם תיקון קטן בקשר לשם של הדמות כי בהג"ש הבריטית השמות הם שונים,  אז לא קוראים לו ג'סטין אלא נייתן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ניסיתי לראות דרך יוטיוב'
ניסיתי לראות דרך יוטיוב
25/06/2019 | 19:27
1
36
אבל זה היה די נוראי, השמע היה גרוע ולא הבנתי מילה. אין לי מושג איך רעות הצליחה לראות הכל ככה.
בכל מקרה האיכות היייתה די גרועה אז לא המשכתי. זכור לי קטע אחד שממש עצבן אותי שג'סטין (כמו שרעות אמרה יש להם שמות אחרים אבל יותר נוח להתייחס אליהם ככה) פוגש את הלסביות עם הילד ומתלהב מזה כמו ילד מטומטמם וחוזר על המשפט "הן לסביות! ויש להן ילד! והן זוג" איזה 600 פעם.

אבל אם כבר דיברת על שחקנים אז מה שהיה לי הכי מוזר זה שמי שמשחק את המקביל לבריאן משחק בסמויה ובמשחקי הכס דמויות כ"כ רחוקות מבריאן שזה ממש הזוי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז בדומה למקביל של בריאן...'
אז בדומה למקביל של בריאן...
26/06/2019 | 08:04
29
המקביל של ג'סטין שיחק דמות קשוחה כזאת של אופנוען ב"ילדי האנרכיה", אז מאוד סיקרן אותי לדעת איך הוא שיחק את הדמות של ג'סטין בQAF הבריטית במיוחד אחרי הסצינה שאמרת גם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני ראיתי בזמנו'
אני ראיתי בזמנו
27/06/2019 | 17:19
1
19
נדמה לי שהשגתי את הסדרה בזמנו בדרכים שהשתיקה יפה להם. אני לא זוכרת הרבה דברים חוץ מקצת דברים שאם אפרט יהיו ספוילרים, ובכלל להגיד אם אני ממליצה יהיה קצת ספוילרי באופן עמום מאוד, אז תחליט אם אתה רוצה לקרוא.
כמו כל עיבוד של דבר בריטי לאמריקאי, רואים הבדלים ברורים. האמרקאי תמיד איכשהו יותר נוצץ, וגם קצת יותר קיצ'י. הבריטי הרבה יותר ריאליסטי וציני (גם האמרקאי ציני אבל בדרך אמרקאית כזאת).
אני בד"כ לא אוהבת דברים קיצ'ים, אבל כנראה שבכל זאת העובדה שגדלתי על סדרות וסרטים אמריקאים בעיקר כן עיצבה לי טעם מסוים, כי לא אהבתי את הגירסה הבריטית. המסר של שתיהן מאוד שונה ויש סיכוי שאם זאת הייתה סתם סדרה על הומואים שהיא לא במקרה גרסת המקור לסדרה הראשונה שגרמה לי להתאהב בקוויריות, הייתי אולי מחבבת. אבל פשוט לא יכלתי, הרגשתי ששוחטים לי פרה קדושה. התאהבתי ב-qaf האמריקאית כשהייתי בתיכון, והתאבססתי ושישפתי ופינטזתי והערצתי את בריאן קיני של האמריקאית, והייתי מקליטה בוידאו את העונות הראשונות ששודרו רק אחרי 12 בלילה כי היא הייתה גסה מדי בשביל לשדר אותה מוקדם יותר, אז היה לי דיי ברור ששום גירסה אחרת של הדבר הזה לא תהיה מספיק טובה, והיא אכן לא הייתה מספיק טובה בשבילי כי האמריקאי מבחינתי היה המקור והיה מושלם. וכי איזה אמירה ושנינות בריטית יכולים להתחרות עם קראש של ילדה בת 16?
אבל בכל זאת לא מצטערת שראיתי כי עשיתי את זה בעיקר כניסוי פסיכולוגי/סוציולוגי, ומבחינתי זה לא באמת הורס את מה שכן אהבתי, אז תנסה. מה כפת לך? זה כולה 2 עונות קצרות אם אני לא טועה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עם כל אהבתי לסדרות בריטיות'
עם כל אהבתי לסדרות בריטיות
30/06/2019 | 09:30
8
גם אני חושב שלא אוהב את הגרסא הבריטית המקורית על-פני הגרסא האמריקאית
ושוב-רק בגלל הסיבה שציינתי לעיל יש לי חשק פתאום להשלים את הגרסא הבריטית. אם תצליחי למצוא אותה לצפייה ברשת, אשמח לקישור בפרטי ;) תודה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מתלבט בין 4 סדרות פנטזיית הרפתקאות בידיונית אמריקאיות'
מתלבט בין 4 סדרות פנטזיית הרפתקאות בידיונית אמריקאיות
25/06/2019 | 10:58
12
56
לאחר שסיימתי לצפות בסדרות עד עצם היום הזה בארץ הפלאות / Once Upon A Time In Wonderland סדרת הבת של הסדרה עד עצם היום הזה /  Once Upon A Time והמעגל הסודי / The Secret Circle שלצערי הסתיימה לאחר עונה אחת בלבד ולא המשיכה לעונה נוספת, למרות שהבנתי שהיו לה הרבה מעריצים, אני מתלבט בין 4 סדרות פנטזיית הרפתקאות בידיונית אמריקאיות:

מורשות / Legacies
רוק בחלל / Metal Hurlant Chronicles
תולדות השנארה / The Shannara Chronicles
ציידי הצללים / Shadowhunters: The Mortal Instruments

האמת שאני מתכוון לצפות בארבעתן, אך אשמח לקבל המלצות לסדר הצפייה בהן ומאיזו להתחיל ממי שכבר צפו בארבעתן או לפחות בחלקן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פעם ראשונה שאני שומע על Metal Hurlant Chronicles'
פעם ראשונה שאני שומע על Metal Hurlant Chronicles
<< ההודעה הנוכחית
25/06/2019 | 19:35
11
29
נשמע קונספט מעניין - סדרה אותנולוגית שבה כל פרק עוסק בפלנטה אחרת (שלידה עובר האסטרואיד)
אם זה טוב אז תכתוב כאן ואני אולי אנסה.

Legacies היא סדרת בת של יומני הערפד שלא ראיתי אז אני בכלל לא מנסה.

את The Shannara Chronicles די אהבתי למרות בעיות מסויימות, אבל כששמעתי שהיא בוטלה לאחר העונה השניה לא היה לי מספיק מוטיבציה לחזור. אולי אני עוד אגיע לזה מתישהו.

ראיתי גם את העונה הראשונה של Shadowhunters, אבל ממש לא אהבתי את רוב הדמויות הראשיות ואת העלילה המרכזית. לכן לא המשכתי.

בקיצור אין לי ממש המלצה מה לראות קודם.

אבל מעניין אותי אם ניסית סדרות פנטזיה אחרות, חלקם ישנות יותר:
מספר 1 היא באפי קוטלת הערפדים המעולה.
סדרת הבת שלה Angel.
זינה הנסיכה הלוחמת.
Legend of the Seeker
דם אמיתי
Supernatural
מרלין

חוץ מזה אנשים שאוהבים סדרות פנטזיה הרבה פעמים גם אוהבים סדרות מבוססות קומיקס (אקדמיית המטרייה, Arrow, דרדוויל) וסדרות מדע בדיוני (מסע בין כוכבים, באטלסטאר גלקטיקה, ה100). רבים מהם בכל מקרה משלבים גם אלמנטים של פנטזיה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראשית, תודה על התשובה'
ראשית, תודה על התשובה
26/06/2019 | 19:28
8
20
שנית, תהיה בטוח שאת כל הסדרות הישנות שציינת כבר הספקתי לראות מזמן, ואת חלקן גם מאוד אהבתי. באפי, אנג'ל, זינה והרקולס, מרלין, ואפילו מכושפות הישנה שיצה לה גרסה מחודשת, אלה ענתיקות.

מה שכן, את אגדת המחפש / Legend Of The Seeker עדיין לא יצא לי לראות ואני בהחלט מכניס לרשימת הסדרות שיש לצפות בהן.

לגבי ציידי הצללים / Shadowhunters שיצאו לה לפי מה שהבנתי לפחות 3 עונות, צר לי לשמוע שלא אהבת את העונה הראשונה שלה ואת רוב הדמויות הראשיות והעלילה המרכזית, זה בהחלט לא מעודד אותי להתחיל לצפות בה, למרות שאולי טעמי יהיה שונה משלך, אז אולי אנסה לצפות בפרק הראשון ולהיווכח בעצמי אם זה באמת עד עכדי כך גרוע.כי קשה לי להאמין שהיו יוצאות לסדרה הזאת 3 עונות אם היא היתה סדרה כל כך גרועה.

מצטער לשמוע שגם הסדרה The Shannara Chronicles בוטלה אחרי עונה שנייה בלבד. כי דווקא הבנתי שזו היתה סדרה מצליחה. וגם לי אין מוטיבציה לצפות בסדרות שאין להן סוף. כמו שקרה לי עם המעגל הסודי / The Secret Circle ו-מתחזה / Ringer שהסתיימו באמצע ולא המשיכו לעונות נוספות והשאירו את הצופים עם מלא שאלות לא פתורות. אני שונא שזה קורה. וזו גם הסיבה שבשנים האחרונות אני מעדיף לחכות עד שסדרה תושלם לפני שאתחיל לצפות בה ובכל עונותיה ופרקיה. רק כך אפשר להבטיח שצפה בסדרה שלמה ולא כזו שנקטעת באמצע משיקולים כאלה ואחרים.

גם אני לא צפיתי ביומני הערפד ולכן רוב הסיכויים שלא אצפה במורשות / Legacies שהיא סדרת בת שלה, לפחות לא לפני שאצפה קודם, אם בכלל, בסדרת האם.

ושוב תודה על התשובה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגבי אגדת המחפש,'
לגבי אגדת המחפש,
26/06/2019 | 20:26
7
23
אני לא יודעת אם משנה לך איכות הוידאו של הדברים שאתה צופה בהם, אבל בסדרה הזו אני ממליצה לעשות מאמץ לאתר אותה בHD (למרות שהיא קצת ישנה). יש לה נופים ניו זילנדים מדהימים ואיכות ירודה עושה לה עוול.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה, אך גם כך בלי שום קשר אני מעדיף לצפות באיכות HD'
תודה, אך גם כך בלי שום קשר אני מעדיף לצפות באיכות HD
27/06/2019 | 00:01
1
16
ובעיקר כשמדובר בסדרות פנטזיה בידיוניות עם שלל אפקטים ונופים מדהימים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמו שצריך'
כמו שצריך
27/06/2019 | 17:44
3
לצפיה ב-'ספאם גם עלייךךךך'
ספאם גם עלייךךךך
27/06/2019 | 15:26
4
4
לצפיה ב-'חחחחחחחח מה אני עשיתי!!!'
חחחחחחחח מה אני עשיתי!!!
27/06/2019 | 16:50
3
4
לצפיה ב-'את לא באה אלי לביתתתת'
את לא באה אלי לביתתתת
27/06/2019 | 22:50
2
4
לצפיה ב-'כי הבית שלך יהרוג אותי!!!'
כי הבית שלך יהרוג אותי!!!
27/06/2019 | 23:02
1
4
לצפיה ב-''
27/06/2019 | 23:11
6
לצפיה ב-'התחלתי לצפות באגדת המחפש'
התחלתי לצפות באגדת המחפש
28/06/2019 | 15:16
1
8
עד עכשיו צפיתי בפרק הבכורה הכפולה 1+2, וזה היה לא רע, אך גם לא וואו. בשבת אני מתכוון לנסות להספיק לצפות בכל פרקי העונה הראשונה. ואם זה יהיה שווה צפייה, נמשיך בשבוע הבא גם לעונה השנייה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לדעתי העוהנ הראשונה הייתה בסדר והשניה הייתה הרבה יותר מוצלחת'
לדעתי העוהנ הראשונה הייתה בסדר והשניה הייתה הרבה יותר מוצלחת
29/06/2019 | 08:29
4
חבל שהיא בוטלה/הסתיימה בסוף השניה, אבל היה לה סוף הולם למיטב זכרוני.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגיון 3X01 '
לגיון 3X01
25/06/2019 | 21:09
4
30
וול.. מוזר כרגיל. אין לי הרבה מה להגיד בינתיים.
בהתחלה היה קצת משעמם עם הילדה הסינית אבל כשהיא פגשה את דיוויד ודברים התחילו להתחבר אז נהיה קצת יותר מעניין.

אז דיוויד ולני עכשיו חיים בקומונה מוזרה כזאת שדיוויד מנהיג.

למה בנו רובוט של הפוטומקי הזה? הוא מת? לא זוכרת. הצחיק אותי שקרי רצה לבדוק רפלקסים אז קרי הרביצה לו וגם אני שמחה ששינו את הטיימליין כך שדייויד לא הורג את קרי כי כל פעם שהוא עשה את זה דאגתי. אבל אהבתי שימוש מגוון בכוחות של דיוויד. וגם שיש לו ויכוחים עם עצמו הבריטי

מעצבן אותי שכולם משתפים עכשיו פעולה עם פארוק!

ובסוף הטיים-טראוולר הצליחה להזהיר אותם בזמן והקומונה נעלמה. אין יור פייס!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הייתי צריך לכתוב ראשון רק כדי שאני אוכל לכתוב Legion'
הייתי צריך לכתוב ראשון רק כדי שאני אוכל לכתוב Legion
25/06/2019 | 21:29
3
22
בכותרת

כן, בהחלט מוזר. מאוד מוזר. אם כי בסטנדרטים של הסדרה הזאת זה פרק די נורמלי.

כל פעם שקרי מתה היה לי ברור שישנו את הזמן, כי אין סיכוי שהיא תמות... לפחות לא נראה לי.

הויכוחים עם עצמו הבריטי חחחחח

גם אותי מעצבן שכולם משתפים פעולה עם פארוק. אני מבין שהם כאילו משוכנעים עכשיו שדייויד יהרוס את העולם, אבל עדיין. הם כל עונה 2 רדפו אחרי פארוק. הם לא לפחות מודאגים?
יש לי חשד מסוים שאולי הוא השתמש בכוחות שלו כדי שלא יחשדו בו. אבל זה גם מרגיש קל מידי איכשהו.

כל תחילת הפרק עם הבחורה היה הזוי. ממי השיעורים שלה במסע בזמן? האם זה היה אבא שלה שהיא דיברה איתו בטלוויזיה? למה? מה הקשר של רובוטים? (היא דיברה על כך שאבא שלה אוסף רובוטים והיא האשימה את פארוק בזה שהוא רובוט)
למה באמת היא כל כך רוצה לעזור לדייויד (היא ראתה אותו הורג המון אנשים עם הכוחות שלו, ודי ברור שהוא מנהיג כת מוזרה). לפחות הייתה התייחסות לשאלה הזאת אז אני מקווה שנקבל תשובה טובה.
למה הכלל היא הלכה אחרי השלטים?
מה לכל הרוחות הייתה חנות הבגדים המוזרה ההיא? מה זה היה השיר הזה? מה הייתה המנהרה השקופה ההיא?
כיצד לני יצרה ספה מכלום? האם דייויד נתן לה כוחות מסויימים?

אהבתי את זה שאחרי הפעם השניה שהבחורה (סוויץ') חזרה בזמן ראינו את השתלשלות העניינים מהצד של הדיביזיה.
רובוט פטונומי... אהבתי שגם הוא שאל למה שפם.
לא ראינו את הזה עם הראש בתוך סל. אם כי היו התייחסויות אליו בשלטים בתחילת הפרק.
לדעתי פארוק צודק שסיד רוצה נקמה.
האם זה היה בעלו של האיש עם המקל שעמד לצידו? זה שראינו בסוף עונה 1.
מה הקטע עם הצורה המוזרה של המטוס שלהם?
וכל כך מוזר שבאופן כללי צורת התקיפה שלהם היא צוות הסתערות רגיל, חוץ מזה שגם יש את הוו הענקי ההוא. למה?

ולמה לפעמים כשיורים על דייויד הוא מצליח לעצור את הכדורים ולפעמים לא. זה היה די יעיל אם הוא היה שם סביבו מגן באופן קבוע.

והאם אני בכלל בצד של דייויד עדיין? עם הקומונה הסופר מוזרה שלו וזה שהוא די נוהג להרוג אנשים על ימין ועל שמאל.
ומה בכלל חשבתי על הפרק הזה?
אני כל כך מבולבל.
מצד אחד היה לחלוטין מוזר, אולי יותר מידי, שזה מה שחששתי ממנו לגבי המשך הסדרה.
אבל גם עדיין אהבתי את זה באופן בסיסי.
אני צריך יותר דייויד בפרק הבא.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמה שאלות '
כמה שאלות
25/06/2019 | 23:25
2
23
אני חושבת שזה היה אבא שלה בטלוויזיה.  והאמת חשבתי פשוט שבגלל שאבא שלה כזה קר ומנוכר ואוהב את הרובוטים שלו יותר מאותה יש בה כעס על רובוטים (ורצון להיות אחד כזה כדי שאבא שלה יתייחס אליה), אז היא האשימה את פארוק בזה שהוא רובוט כי יש בו משהו לא אנושי ובגלל זה היא בוחרת בדיוויד כי אולי הוא לא מושלם אבל בנאדם. אני לא חושבת שיש פה משהו מעבר אבל לך תדע עם הסדרה הזאת.

אני לרוב בצד של דיוויד עד שאני נזכרת שהוא אנס את סיד ואז אני כבר לא יודעת. אבל מצד  שני היא נהייתה מוזרה ורובוטית בעצמה והיא יותר מידי בצד של פארוק שהיא גם מעצבנת אותי. זה שהוא הורג אנשים שבאו לתקוף אותו נראה לי בסדר. אני גם רוצה יותר דיוויד בפרק הבא. אם אפשר גם שיהיה בריטי תודה.

המטוס בצורה מוזרה כי למה שיהיה שם משהו בצורה נורמלית?

נראה לי ברור שהאיש שדיבר עם איךקוראיםלו עם המקל זה בעלו. הם החזיקו ידיים בתחילת הסצנה וגם אחד מהם אמר לשני "חשבתי שאתה הבוס" והשני ענה לו "אני הבוס רק בבית" או להפך או משהו בסגנון.

אני חושבת שהיא הלכה אחרי השלטים כי היה כתוב "דרושים טיילני זמן" והיא כזאת אז היא הסתקרנה. וכן הקטע עם החנות בגדים היה ממש מוזר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחחח '
חחחחחחח
26/06/2019 | 21:43
1
18
"טיילני זמן" - זה התרגום? זה נשמע נורא מוזר.

כן הייתה מודעה שאמרה שדרוש טיילני זמן, אבל מה המוטיבציה שלה ללכת לזה. במיוחד כשכל הדרך היא קריפית לחלוטין. צריכה להיות לה איזושהי מוטיבציה.

נזכרתי עכשיו במשהו: כשקרי (הבן) מכין את הפטונומי הרובוט אז קרי (הבת) כל הזמן אומרת שהיא רעבה.
זה הזכיר לי שעונה שעברה היה את הקטע הזה שלני גרמה לתפקידים של שני הקרי להתהפך, ככה שקרי הבן נכנס לתוך קרי הבת, במקום שזה יהיה הפוך. וקרי הבת התלוננה ואמרה שהיא לא אוהבת להיות כל הזמן בחוץ, ואחת הסיבות הייתה שזה אומר שהיא צריכה לאכול. כלומר לפני כן רק קרי (הבן) היה אוכל.
אני לא יודע אם זה משמעותי, אבל זה כנראה אומר שהמצב שלהם עדיין מהופך. ואולי רצו שנדע שזה עדיין ככה.

מעניין מה זה השד הזה שמסתתר בחשכה שאורב אם היא הולכת אחורה מידי בזמן.
ומה הקטע שהיא עושה עם השן כל פעם לפני שהיא נכנסת לדלת של חזרה בזמן.

ובכלל מה עוזר לה ללכת שעתיים אחורה במקום שעה אחת. הרי בכל מקרה כשהיא הלכה אחורה שעה זה היה לפני שהם הותקפו והיא עדיין לא דיברה עם דייויד. היא הייתה צריכה ברגע שלני נכנסה לחדר לומר לה שהיא נוסעת בזמן ושהם עומדים להיות מותקפים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה תרגום שלי '
זה תרגום שלי
27/06/2019 | 00:59
13
אין תרגום ברשת. תרגמתי מילולית אבל כן זה נראה מוזר
והיא כנראה הייתה סקרנית איפה היא יכולה סופסוף להשתמש בכישורים שלה.

כן אני גם זכרתי שבגלל משהו בעונה הקודמת קרי עכשיו מרגישה תחושות אנושיות כמו רעב וזה מעצבן אותה.

שעתיים נותן לה יותר זמן לשכנע אותם ולתת להם זמן להתכונן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רציתי לשאול מה דעתכם/ן על הסדרה DARK אפל בנטפליקס'
רציתי לשאול מה דעתכם/ן על הסדרה DARK אפל בנטפליקס
26/06/2019 | 00:30
1
29
ראיתי ביקורות די טובות על העונה הראשונה , ונראה כי בעונה השניה שהתחילה לא מזמן הביקורות והתגובות עלו לרמה יותר טובה.
אני צפיתי בכמה פרקים מהסדרה לפני בערך שנה וקצת, אהבתי את כל העניין אבל פשוט הסבכתי עם העניינים של המסע בזמן. האם גם לכם/ן זה קרה ?
האם כדאי לחזור לצפות בסדרה הזאת ? תודה רבה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מאוד אהבתי את הראשונה'
אני מאוד אהבתי את הראשונה
26/06/2019 | 19:40
22
אבל כן, זה הולך ומסתבך, וכשניסיתי להתחיל את העונה ה-2 הבנתי שאני חייבת ״לחזור על החומר״ בשביל להיות בעניינים (ולא הספיק לי התקציר שהם נתנו).

סדרה מומלצת מאוד לחובבי מד״ב.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שמעתי על סדרה אחת שתפסה את תשומת ליבי:'
שמעתי על סדרה אחת שתפסה את תשומת ליבי:
26/06/2019 | 10:42
4
59
קוראים לה 1994 אם אני לא טועה, חשבתי בכלל שזו יומני הפשע - המועמד, מישהו מכיר? חוות דעת?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דוקו היסטורי אני ראיתי '
דוקו היסטורי אני ראיתי
27/06/2019 | 12:43
3
22
סדרה שעוקבת אחרי השתלשלות האירועים במקסיקו בתחילת שנות ה-90 כשהיה מועמד לנשיאות שרצה להוביל את מקסיקו לדמוקרטיה אבל נרצח לפני הבחירות - והתיאוריות למי באמת אחרי לזה כשהתיאוריה המובילה היא שנשיא מקסיקו דאז וזה שהריץ אותו (שמתראיין בסדרה וכמובן מציע תיאוריה אחרת בנוגע למורדים) הוא זה שדאג שיחסלו אותו כי המהלך של אותו מועמד (לואיס דונלדיו קולוסיו) היה להחליש את המפלגה שלו עצמו - כי היא הייתה שליטה במשך שנים רבות והוא רצה להוביל לדמוקרטיה אמיתית ובעצם לנגוס בכוחה (לכרות את הענף עליה היא יושבת..)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אלופה'
אלופה
27/06/2019 | 13:55
2
17
תמיד תדוני איתי על הסדרות הנידחות האלו 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגמרי איך שראיתי את ה1994 ידעתי שנמרוד איז אין דה האוס'
לגמרי איך שראיתי את ה1994 ידעתי שנמרוד איז אין דה האוס
27/06/2019 | 13:59
1
6
לצפיה ב-''
28/06/2019 | 11:28
3
לצפיה ב-'Years and Years פרק 1X07'
Years and Years פרק 1X07
26/06/2019 | 15:02
7
48
אני הייתי בטוח שבעונה יש רק 6 פרקים וגם הפרק הקודם הרגיש כמו פרק סיום
אבל מסתבר שטעיתי.

אני לא אכנס לפרטים כדי לא לספלייר
הטריד אותי בהתחלה שקפצו כל כך מהר 10 שנים, אבל זה בעצם טוב כדי לקדם את העלילה.
היה נחמד שלשם שינוי מראים דברים חיוביים לגבי העתיד כמו השיגור של מושבה ראשונה על הירח (הייתה לי תחושה שמישהו מהמשפחה יצטרף לזה, אבל זה לא היה מי שציפיתי).
זה מצחיק שבארון טראמפ הופך להיות נשיא. מצחיק שבעצם מצאו שחקן שישחק אותו כאדם מבוגר.

מה חשבתם על הפרק?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נראה לי שהתבלבלת קצת'
נראה לי שהתבלבלת קצת
26/06/2019 | 18:47
2
43
היום לא אחד באפריל

אבל  קדימה מעכשיו כל שבוע אתה כותב לנו פרק חדש עם המצאות טכנולוגיות ופוליטיות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רעיון טוב'
רעיון טוב
26/06/2019 | 21:32
1
30
אבל להבא אני אתן אזהרת ספוילר, כי בכוונה נמנעתי מלכתוב שום דבר שיכול להיות ספוילר למי שלא ראה את הסדרה (כי כן רציתי שאתן תקראו את זה גם אם תחשבו שבאמת יש פרק כזה שעוד לא ראיתן (כמו שקרה ללונה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לסדרה'
לסדרה
27/06/2019 | 01:02
17
לא האמנתי לך לרגע
אבל אם אתה כבר כותב משהו תעשה אפילו יותר מד"בי ותמצא דרך להחזיר את דניאל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
26/06/2019 | 19:27
3
35
אתה בכלל לא מבין מה עשית לי!!
אני קראתי רק את ההתחלה של הודעתך כדי להמנע מספוילרים וכל הדרך הביתה חשבתי אוף ומה ואיך לי איך לראות את זה וגם איזה יופי כי קיוותי שימשך...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל לפחות למדת משהו'
אבל לפחות למדת משהו
26/06/2019 | 21:33
2
39
שאני אדם מרושע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חסר מצפון אפילו הייתי אומרת.'
חסר מצפון אפילו הייתי אומרת.
26/06/2019 | 22:13
24
אבל יאללה תכתוב עוד פרקים (וגם תפיק תלהק תביים תצלם ותשדר אותם אם לא קשה לך)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני ידעתי כבר '
אני ידעתי כבר
27/06/2019 | 01:01
5
לצפיה ב-'חוק וסדר SVU עונה 12 פרק 9 '
חוק וסדר SVU עונה 12 פרק 9
27/06/2019 | 00:57
1
21
פרק שני ברצף שמתחיל בקטע שלפני הפרק עם הדמות הראשית
הפעם לא אוליביה ובנה הזמני אלא אליוט מגיע להרצאה באוניברסיטת האדסון (יש דבר כזה?) בה לומדת קתלין בתו
עו"ד סוניה חוזרת למדור המיוחד אחרי תהליך גמילה וכיף לראות אותה מצד אחד עדיין העצבנית שהיא אבל גם מתרככת לפרקים בעקבות מה שעברה, ואפילו יוצאת מגדרה ועוזרת לאליוט שקתלין לא תסתבך כי עזרה להם בחקירה בדרך לא חוקית, זאת למרות שאליוט כל הזמן יורד עליה על נושא ההתמכרות לאלכוהול
הפרק מתחיל ממקרה אפור של הוא אמר היא אמרה אבל מתפתח קצת מצמרר עם הפלה כפויה במרמה שמובילה בסוף למוות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אין כזו אוניברסיטה'
אין כזו אוניברסיטה
27/06/2019 | 08:22
5
לצפיה ב-'סיפורה של שפחה פרק 3X06 '
סיפורה של שפחה פרק 3X06
27/06/2019 | 01:15
4
32
***מצטער נורא על הטעות במקור***

ארגגגגג קיוויתי שלפחות בפרק הזה סאגת התינוקת תיסגר, או על ידי כך שסרינה תבין שוב שהדבר הנכון הוא שניקול תשאר בקנדה, או על ידי כך שניק בעצם יסגור את העיסקה עם השווייצרים.
לא ברור למה זה לא עבד אם הוא כן הסכים בסוף לדבר איתם. מה זה משנה מה הוא עשה בעבר אם יש לו מידע רלוונטי עבורם.
באופן כללי לא שמחתי במיוחד לראות את ניק שוב, הוא תמיד עיצבן אותי עם זה שהוא על הגדר כל הזמן. אבל כן יכול להיות מעניין לגלות יותר על העבר שלו. מעניין מה בעצם היה התפקיד שלו במהפכה. כנראה משהו די קיצוני.
בכל מקרה די תמים מצד ג'ון להאמין שהוא חף מפשע.

הבית מלא ילדים הזה היה חולני. רציתי שג'ון תצעק על סרינה שכל הילדים האלו בטח נחטפו מההורים האמיתיים שלהם.
חוץ מזה שהיא צריכה לכעוס שאישה אחת מקבלת 5 ילדים בעוד כל כך הרבה נשים אחרות (נשות מפקדים) לא מקבלות אף ילד. כלומר זאת לא בדיוק הסיבה הנכונה לכעוס, אבל זאת כן צריכה להיות הסיבה שלה.

האם הבעל התחיל עם פרד שם?
האמת שממש בא לי שהם יעברו לוושינגטון ופרד יצטרך להשפיל את עצמו מול האדם הזה.

מאוד אהבתי את השיחה העמוסת רגשות בין ג'ון וסרינה באנדרטת לינקולן. (אם כי ממש לא ברור לי איך זה שהשאירו אותן כל כך לבד שלא שומעים את הצעקות שלהן, ואם כן שמעו איך אף אחד לא בא).
סרינה היא באמת אדם חלול.
רציתי גם שג'ון תאמר לה שאפילו אם היא תשיג את ניקול חזרה היא תמיד תדע שהיא הבת של ג'ון. ומהסיבה הזאת ג'ון תמיד תשאר בחיים שלה.

הקטע עם כיסויי הפה די נוראי ואז כשרואים מה עשו לשפחה של המשפחה ההיא אז מבינים שזה עוד כלום.
האמת שהם בטח בדרך ללעשות את זה פשוט לכל השפחות ואולי אחר כך גם לכל המרתות.
בעצם אני מניח שזה רק עניין של זמן עד שהם יבינו שהדרך הכי פשוטה לשלוט בכל הנשים זה לעשות להן ניתוחי מוח.
(זה אגב מזכיר לי משהו נוראי מספר מדע בדיוני ידוע)

היה נחמד לראות קצת אנושיות מצד דודה לידיה. סיקרן אותי מאוד מה שהיא אמרה שהיא רק רוצה לעזור לאנשים. מאוד מעניין אותי לראות איך היא רואה את המצב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'| ל-3X06 '
| ל-3X06
27/06/2019 | 00:13
32
אני חושבת שהייתה בפרק יותר סימבוליקה מעלילה של ממש, זה היה מעייף כול השוטים האלו והמשחקים עם המצלמה.

אני דיי שמחה שהעסק עם סרינה התפוצץ. הריב שלהן באנדרטה היה מספק, אני כ"כ לא מופתעת שהסתבר שבסופו של יום סרינה סתם כלבה אנוכית ומפונקת. ובאמת כול מה שג'ון אמרה לה נכון, היא יצרה את העולם הזה כי היא זקוקה למישהו שיאהב אותה.

כול הקטע עם ניק, הנגיעה ביד ואז שהם יצאו החוצה (שהיא חצי ערומה! בשלג!!) והתנשקו באמצע D.C היה מטומטם ברמה חדשה. ואיזו התחסדות מצד השווייצרים, אני בטוחה שיש לא מעט גברים מהדרג של ניק ופחות מזה שלקחו חלק במהפכה, אז במקום לנצל מישהו כמוהו שידע בדיוק מה קרה הם מחליטים לא לריב עם גלעד ולחשוב שלתינוקת עדיף לחיות במקום הזה?
וג'ון באמת תמימה, היא שכחה שהוא עין? איך היא חשבה שהוא הגיע לעמדה הזאת? ואני באמת מקווה שיספרו מה הוא עשה בזמן שהמהפכה, אולי הוא היה מאלו שפוצצו את העיר? או עזר לאסוף נשים פוריות? זה חייב להיות משהו נוראי.

הקטע עם המשפחה ההיא היה חולני ברמה חדשה, אני רק חושבת על כול האונס שהילדים האלו נוצרו ממנו. לסרינה לקח מלא זמן לקבל תינוק משלה, למה לא יכלו לתת לה ילדה כמו האנה? זה מעניין למה חלק מהמפקדים מאמצים וחלק משתמשים בשפחות.

וגם אני ראיתי את הנגיעה הזאת.

הקטע עם הטבעות בפה זוועתי. איך הן אוכלות ושותות עם הדברים האלו בפיות שלהן?

אין לי מושג איך לקבל את הקטע עם לידיה, מלבד העובדה שכמו שחשבתי בדרכה המעוותת היא באמת אוהבת את הבנות האלו.

ודיי!!! נמאס כבר מעלילת התינוקת, אני רוצה שיראו את המרד ולדעת מה שלום אמילי!! אני מתחילה להתגעגע לפורנו עינויים מהעונה הקודמת כי העונה הזו זזה לאט מידי ודיי משעממת .
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מצטער נורא עדי וטוויסטד (מיקי) '
אני מצטער נורא עדי וטוויסטד (מיקי)
27/06/2019 | 01:20
2
40
אני מאוד מקווה שלא הרסתי לכן משהו.

פירסמתי מחדש את ההודעה שלי עם הכותרת הנכונה ולכן מחקתי את ההודעות שבהן תיקנתם אותי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני בהתחלה בכלל לא שמתי לב שטעית '
אני בהתחלה בכלל לא שמתי לב שטעית
27/06/2019 | 01:25
33
רק אחרי שטוויסטד שאלה קלטתי את זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה בסדר '
זה בסדר
27/06/2019 | 17:00
22
כמו שאמרתי, קראתי שתי שורות וישר סגרתי כי הבנתי שזה על הפרק החדש. זה לא כזה הרס לי, אפילו קצת דירבן אותי לראות את הפרק. רק רציתי להתריע שלא יקרה לאנשים אחרים.
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

07:00 | 17.07.19 LeRanch
23:23 | 15.07.19 גם ברוטוס
15:43 | 14.07.19 LeRanch
12:36 | 13.07.19 LeRanch
23:57 | 11.07.19 didalf
07:58 | 11.07.19 גם ברוטוס
07:57 | 11.07.19 גם ברוטוס
14:35 | 09.07.19 LeRanch
09:04 | 09.07.19 גם ברוטוס
07:12 | 07.07.19 LeRanch
23:33 | 06.07.19 גם ברוטוס
07:33 | 04.07.19 גם ברוטוס
07:30 | 04.07.19 גם ברוטוס
07:24 | 04.07.19 גם ברוטוס
17:35 | 03.07.19 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ