דיוני סדרות לתחילת השבוע

tales of the city בנטפליקס

לכבוד חודש הגאווה נטפליקס העלו סדרה מוגבלת (לא הבנתי בדיוק מה זה אומר, אבל ככה זה מוגדר) בשם tals of the city שמתארת את חיי קבוצת דיירים שגרים במתחם בסן פרנסיסקו.
הסיפור מתמקד בחיים של כל אחד מחברי הקבוצה, בבעלת הבית שלהם שמהווה את החוט המקשר בין חברי הקבוצה, ואת חיי הקהילה קווירית בסן פרנסיסקו של ימינו.
בין דיירים המקום יש אחת מראשונות הטרנסג'נדריות בסן פרנסיסקו, זוג גברים במערכת יחסים, זוג המורכב מבחור ובחורה שאינם בדיוק בחור ובחורה, תאומים המחפשים זהות והכרה בעולם הדיגיטלי, אב וביתו, ועוד דיירים.

הסידרה מורכבת מפסיפס של סיפורי אהבה, חיפוש עצמי, שינוי זהות, סיפור מתח ואיומים, איחוד משפחתי, ועוד ועוד.

אני אהבתי

משעשע לראות את לורה ליני צעירה באותה סדרה

לא הצלחתי לראות האם היא באותו תפקיד גם בסדרה הישנה וגם בחדשה.

בכל מקרה - תודה על הקישור. אצפה בזה בערב בבית

מישהו ראה את השלכות?

ראיתי כבר שלושה פר'קים
אבל אני עוד לא סגור על עצמי אם אני אוהב או לא

Lhuna1

New member
כן, האמת חשבתי שאתה מתכוון אליה אבל לא הייתי בטוחה

ראיתי את ההתחלה שלה (פרק אחד בערך) ולא כל כך אהבתי.
אם תגיע עד הסוף תגיד אם זה שווה את זה בעינייך.

אני ראיתי את "שטח הפקר" על הסינים ו-"המקור" על נמרוד ברנע

תחקיר הסינים היה מאוד חלש בעיני והסתמך על כמה פרשנים שלא אוהבים את הסינים. התחקיר על ברנע היה מעניין אבל לא הבנתי למה דרוקר לא הציע לכל המעורבים לעבור פוליגרף ודיווח על התשובות להצעה? הוא רק שואל את ברנע אם מישהו ביקש ממנו לעשות פוליגרף והוא עונה שלא. בנוסף, בסופו של דבר נשארה תלונה ממשית אחת נגד ברנע, וזאת דווקא תלונה שאפשר לבדוק אותה, היא לכאורה התרחשה במסיבה. אז למה דרוקר לא עושה את זה, לא מחפש עדים מהמסיבה ההיא ומראיין אותם? בארה"ב בפרשה של השופט קבאנו כל כלי התקשורת חיפשו עדים לתלונה נגדו וערכו חקירה עצמאית, אז למה דרוקר לא יכול לעשות את זה?

snier 1991

New member
כי הסיפור הוא לא נמרוד ברנע, אלא הקלות שבה הרסו חיים של בן

אדם.
זה לא מעניין האם הוא עשה זאת או לא, מה שמעניין זה שהרסו לו את החיים ויצאו למלחמה נגדו בלי לברר שמץ מהעובדות. ייתכן והוא היה מתגלה כחף מפשע וייתכן שהיה מתגלה כעבריין, אבל כשפיטרו אותו, העיפו אותו, הרסו את שמו, תקפו שהוא מנסה לטהר את שמו, הרסו את ביתו אף אחד כלל לא טרח לברר את האמת.
&nbsp
והתחקיר היה טוב אבל המסגרת של דרוקר הייתה קשקוש בלבוש מתנצל ומספר תלונות השווא רחוק מלהיות זעום. מספר התביעות שהפרקליטות מגישה על תלונות שווא הוא זעום, לא כמות תלונות השווא
&nbsp
ונקודתית הדבר היחיד שנתון לוויכוח בין הצדדים זה סוגיית השירותים (בכל השאר האשה מסכימה שלא היה כלום ובשניים האחרים זה מוסכם על כל הצדדים שזו לא עבירה מה שהוא עשה) ואין מה לעשות פוליגרף רק לצד אחד.

1Shir

New member
חוק וסדר SVU עונה 12 פרק 5

אליוט שוב נלחם כדי שאדם חף מפשע לא יואשם (האשמה האמיתית היתה צפויה) תוך כדי תזכורת שהוא לא אוהב אנשובי

עוזרת לו עו"ד תובעת חדשה אבל היא עוזבת אחרי פרק אחד בלבד

1Shir

New member
פרק 6
תובעת חדשה נוספת

שוב אחת שעוזרת לנאשמים אחרי הפצרות של הבלשים

starlord

New member
למי שמחפש משהו לראות

ממליצה על הסדרה The Society של נטפליקס.
העלילה עוסקת בבני נוער שנותרו בעיירה לבד אחרי שכל המבוגרים נעלמים מסיבה לא ברורה, והם חייבים ליצור לעצמם סדר חברתי חדש כדי לשרוד.
התחלתי את הסדרה בלי הרבה ציפיות וסה"כ נהנתי. מומלץ.

limors2

Active member
Euphoria (הסדרה החדשה של זנדאיה בHBO),מישהו צפה בפרק הראשון?

אני רוצה לדעת אם אהבתי באמת להישאר מרותקת למסך ל50+ דקות כי הסדרה באמת טובה, או סתם כי אני ממש אוהבת את זנדאיה

&nbsp
(למי שמתכנן לנסות- הסדרה בוטה. מאד. דרמת נעורים AKA סמים ואלכוהול וסקס אבל עם תוספת של HBO שזה אומר סמים קשים ואלכוהול ועירום גברי חזותי מלא שהייתי מוותרת עליו בכיף)

didalf

Well-known member
האמת מכל מה ששמעתי עליה

זה לא עשה לי חשק לראות. נשמע כאילו מתעקשים לדחוף כמה שיותר פרובוקציות מצד אחד ודכאון מצד שני.

LeAnnDylan

Well-known member
נשמע מעולה, אתחיל היום

ואל תצעקי עליי, אני אגיע גם לאיב!

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אז ראיתי את הפרק

אני לא יודעת מי זו זנדאיה, אז לא נשארתי מרותקת בשבילה.
וכנראה שהייתי ממש לא מרוכזת כי רק בסוף הפרק קלטתי שזה היה אריק דיין

אבל כן היה לי מענין

&nbsp

limors2

Active member
הדמות הראשית

כל הכבוד
זיהיתי בשניה הראשונה שראינו את הפנים שלו, למרות שהוא התרחב בהם קצת
&nbsp
יופי! אז אני אוכל לדבר גם על הפרקים הבאים

למעלה