שרשור ג'סיקה ג'ונס, עונת סיום

נמרוד2016

New member
פרק ראשון

הפרק מכין לעונה הזו, מתקדם די לאט ובונה את הסיפור איך שנגמר בעונה השנייה, ולסיום - התחלת הסיפור החדש

Lhuna1

New member

כן התחיל קצת איטי.
שמחתי לראות את טריש ושאכן יש לה כוחות מיוחדים כמו שרמזו לנו בסוף עונה 2, ושהיא משתמשת בהם לעשות טוב, אבל רציתי שזה יהיה משהו קצת יותר מרגש מלעקוב אחרי פושעים ולהשיג ראיות נגדם... לא יודעת, מקווה שנראה יותר מזה.
וגם שיהיה קצת יותר ברור מה הכוחות שלה בדיוק, כלומר ראינו שהיא יכולה ללכת על קירות כמו ספיידרמן ולקפוץ מחלון גבוה בלי פגע. לי זה לא כל כך ברור מה זה אומר.
&nbsp
מה שמלקולם עשה גם לא כזה ברור לי, כלומר הוא פצע את השחקן פוטבול השיכור (או משהו) ככה שהוא לא ישחק יותר בקרוב, אבל לא הרג אותו, אז איך זה בהכרח ימנע ממנו להמשיך להשתכר ולנהוג ולסכן אנשים?
&nbsp

didalf

Well-known member
נראה לי

דבר ראשון אולי הוא פצוע מספיק גם כדי לא לנהוג, ודבר שני אם הוא לא משחק הוא לא כזה שווה לקבוצה שימשיכו להגן עליו ככה.

רק שאלה

איפה ראית שטריש יכולה ללכת על קירות כמו ספיידרמן?
רוב מה שראינו שהיא יכולה לעשות עם קירות גם טום הולנד יכול לעשות.

Lhuna1

New member
אתה לוקח אותי מילולית מידי

היא הולכת קצת על קירות אז קראתי לזה "כמו ספיידרמן", לא יודעת מי זה טום הולנד ולא מכירה את היכולות המדויקות של ספיידרמן.

קודם כל אני בשוק

איך את לא מכירה את טום הולנד, בעלי לעתיד.
הוא השחקן שמשחק את ספיידרמן כיום.
&nbsp
ותראי, בסדרה אחרת היית אומרת "הולכת על קירות כמו ספיידרמן" הייתי לוקח את זה אולי באופן לא מילולי.
אבל בסדרה הזאת בעצם יכול להיות מישהי עם יכולת ללכת על קירות כמו ספיידרמן.
וספיידרמן הולך על קירות בערך כמו שאנשים רגילים הולכים על רצפה.

didalf

Well-known member
עד פרק 2

או יופי שסידרת את השרשור.
&nbsp
יכולתי לראות כבר יותר פרקים אם הדודים מאמריקה לא היו עובדים כ"כ לאט

&nbsp
אני מבולבלת כי אני לא זוכרת מלא דברים.
מה קרה בין טריש למלקולם?
ממתי מלקולם עובד עם ג'רי?
מה קרה בין ג'סיקה לשכן הלטיני?
מה בדיוק טריש עשתה כדי לקבל כוחות?
&nbsp
לפחות את זה שטריש ירתה באמא של ג'סיקה זכרתי

&nbsp
מגניב שהפרק הזה היה מנקודת המבט של טריש. ואני אוהבת לראות שהיא מתאמנת ומשקיעה כ"כ הרבה, שזה לא בא לה בקלות.
יש משהו קצת עצוב באובססיה שלה להיות גיבורת על. איך שהיא מאזינה לקשר של המשטרה ומתבאסת שהם הגיעו לזירת שוד לפניה.
&nbsp
אה ואני הכי מבולבלת האם הבחור הזה שג'סיקה כמעט שכבה איתו זה אותו אחד שטריש רודפת אחריו?! כי הם נראים לי קצת דומים.
&nbsp
בפרק הראשון עד שהראו את ג'רי שכחתי שהיא קיימת
האמת שאין לי כוח לעלילות צד שלה.
&nbsp
בינתיים באמת קצת איטי אבל בסדר. ואני לא יודעת איך יעשו את זה רלוונטי והגיוני שוב אבל אני לגמרי מקווה לעוד הופעת אורח של קילגרייב.

Lhuna1

New member
האמת שיצאתי קצת מבולבלת

קיבלתי בדיוק מה שרציתי - לראות מה קרה עם טריש מאז ש"גילתה" ומה היא עשתה עם זה.
אבל זה לא ברור לי עכשיו אם באמת יש לה בכלל כוחות, כי זה נראה פשוט כאילו שהיא שכנעה את עצמה בזה ואז התאמנה ממש הרבה. (ומצד שני איך שהיא קפצה מהחלון זה נראה שכן, אבל אולי זה לא כמו שזה נראה).
&nbsp
וכן, אני גם די בטוחה שזה אותו בחור.
&nbsp

didalf

Well-known member
זה בדיוק מה שחשבתי

לגבי טריש. אולי זה עוד יתבהר בהמשך.

אני שמח לראות שהזכרון שלי לשם שינוי טוב יותר

כי גם אני לא זכרתי דברים מסויימים.
למשל מי זה השוטר הזה שהיא נפגשה איתו?
&nbsp
כמובן שאני גם קיבלתי סרטון previously בעונות הקודמות מנטפליקס כשהתחלתי את העונה. אבל הוא די לקה בחסר. הוא לא ענה לדעתי על שלושת השאלות הראשונות שלך, הוא כן ענה על השלישי, אבל את זה אני גם זכרתי בעצמי.
&nbsp
מה קרה בין טריש למלקולם? - התחיל בינהם קשר רומנטי. אני לא זוכר את הפרטים אבל בשלב מסוים היא "בגדה" בו. כלומר לא רומנטית, אלא ניצלה אותו בשביל מידע שאז היא ניצלה בשביל (ראי שאלה מספר 4)
&nbsp
ממתי מלקולם עובד עם ג'רי? אחרי כל העניין עם טריש וגם עוד אולי משהו עם ג'סיקה שאני לא זוכר, למאלקולם נמאס משניהם והוא החליט שהוא יכול לעבוד בכוחות עצמו, אז הוא הלך להציע את השירותים שלו לג'רי (הוא בכל מקרה טיפל בדברים עבורה, זה פשוט היה דרך זה שהיא העסיקה את ג'סיקה והוא עבד עבור ג'סיקה)
&nbsp
מה קרה בין ג'סיקה לשכן הלטיני? באופן כללי הוא שנא אנשים עם כוחות על. היא עזרה לו כשהגרושה שלו ניסתה לגנוב את הבן שלו. והיה משהו מיני בינהם. אני לא זוכר יותר.
&nbsp
מה בדיוק טריש עשתה כדי לקבל כוחות?
בעונה 2 הם הרי גילו את המדען שנתן לג'סיקה את הכוחות על שלה (ולאמא שלה). אני לא זוכר את הפרטים אבל טריש ניצלה מידע שהיא השיגה ממאלקולם וג'סיקה כדי למצוא את המדען ולהכריח אותו לעשות עליה את התהליך שנתן להן את הכוחות על שלהן. טריש כמעט מתה תוך כדי התהליך, ג'סיקה הצילה אותה וטריש נכנסה לכמה זמן לתרדמת.
&nbsp
אין לי מושג מה הבעיה שלך ושל לונה. הבחור שג'סיקה כמעט שכבה איתו לא נראה כמו הבחור שטריש רודפת אחריו.
&nbsp
אני גם אשמח לקילגרייב. אבל לא כמו שהיה בעונה שעברה.
זה נוראי, אבל בא לי שנגלה שהוא לא מת.
ושאז נגלה שנטפליקס ומארוול עבדו על כולנו ובעצם הם לא ביטלו את כל הסדרות שלהם ונקבל עוד מכולם.
&nbsp
אני לא יודע אם ראית, כי לא הגבת לזה, קריסטין ריטר ביימה את הפרק הזה.

didalf

Well-known member
ראיתי כבר בתחילת הפרק

שהיא ביימה, כל הכבוד לה

&nbsp
אה כן גם מי זה השוטר הזה אני לא זוכרת

&nbsp
וואי לא זכרתי בכללללל שהיה משהו רומנטי בין טריש למלקולם
את זה שהוא הציע את שירותיו לג'רי אני כן זוכרת במעורפל.
&nbsp
אני כן זוכרת שהיה משהו בין ג'סיקה לשכן, מה שלא זכרתי זה איך ולמה זה נגמר.
&nbsp
אוקי אני גם נזכרת עכשיו במה שאמרת על טריש והמדען הזה. הוא ואמא של ג'סיקה היו בקשר רומנטי נכון?
&nbsp
אני לא יודעת לגבי קילגרייב הוא צריך להשאר מאד מת. מצד שני לעשות שוב פרק שבו היא מרגישה רע ואז מדמיינת אותו יהיה מחזור, וגם נראה שהיא התגברה עליו אז. מצד שלישי איזה עוד דרך יש להחזיר אותו? כי אני ממש רוצה קילגרייב!!!!

Lhuna1

New member
אה, והלוואי הלוואי על מה שכתבת בסוף! אבל לא נראה לי שיקרה :(

kordilia snake

New member
אני רוצה את הזמן שבזבזתי על הפרק הזה

בחזרה והזאתי שמשחקת את טריש נוראית, רק עכשיו קלטתי עד כמה היא מעצבנת.

למעלה