שרשור

LeRanch

New member
המלצה על הסרט "אלאדין"

ראיתי שכבר דיברתם על זה בשרשור OFF הקודם, אבל הוא כבר לא קופץ.

מצטרף להמלצה על "אלאדין" החדש. מודה שהייתי סקפטי לגמרי כשפורסם על הליהוק של וויל סמית', אבל בואנה - הוא תותח! לגמרי הכוכב של הסרט, כל כך מצחיק וממש נהניתי ממנו. הקאסט כולו נהדר, עם לא מעט פנים מוכרות (נאסים פדראד, נאביד נגבאן ובילי מגנוסן) לצד שחקנים שלא הכרתי וממש אהבתי בתפקידים הראשיים - מנה מסעוד ונעמי סקוט (שמסתבר ששיחקה ב"טרה נובה", אבל מי זוכר את זה בכלל).

סרט ממש כיפי, צבעוני, שירים נהדרים ולגמרי לא רק לילדים (הקהל באולם היה ברובו מבוגרים למרבה הפתעתי). מומלץ בחום!

limors2

Active member
אני ממש רוצה לראות, אבל יש מצב שזה יהיה רק כשהוא יצא לדודים.

זה הלייב אקשן הראשון באמת רציתי לראות, אבל חברת קולנוע אחת לא זורמת והשנייה עסוקה בעבודה/יש לנו עוד 2 סרטים ללכת אליהם ביחד, אז לא בטוח שזה יקרה בקולנוע

לא אם אשכנע את אחוית שחוזרת היום מחו"ל לבוא איתי. יש מצב.

אויש נכון

אני כבר אומר לעצמי מאז יום ראשון ואיכשהו כל הזמן שוכח.
נראה לי שזה כבר יהיה מחר

בסדר בסדר אני נכנע ללחץ הציבורי

אבל שיהיה ברור שזה לא בגלל שאני מפחד להיות מודח
אני פשוט פיתחתי פחד נוראי מעצומות

אני מניח שכבר שינו את היעד ל1.5 מיליון

אתם לא מבינים שלעולם לא תגיעו ליעד כי כל הזמן יגדילו אותו.
&nbsp
(זה פתאום מאוד מזכיר לי משהו מהסדרה מלכוד 22)

kordilia snake

New member
התחלתי לקרוא את מלכוד 22

ובינתיים הוא דיי מייגע ולא כ"כ זורם לי. אני אמשיך אותו, אבל הוא משתפר לפחות?

didalf

Well-known member
אני גם התחלתי

וכן הוא קצת מייגע.
הגעתי בשישישבת לעמוד 180 בערך ומאז נתקעתי. (אבל זה גם כי קשה לי לקרוא בימי עבודה העיניים שלי עייפות).
הבעיה היא שלא רק שהעלילה לא כרונולוגי כל הכתיבה לא קוהרנטית, זה מרגיש כמו זרם תודעה כזה. או כמו שחברה שלי החופרת מספרת סיפור וכל פעם נזכרת בעוד פרטים וסיפור צד על שם שהיא הזכירה ועוד סיפור צד ועוד פרט שהיא שכחה קודם וכו' וכו'.

kordilia snake

New member
לגמרי

אני בעמוד 150.
&nbsp
יש יותר מידי דמויות ויש הקדמות ארוכות מיותרות(כמו על העבר של מייג'ור) וחצי מהזמן לא ברור מה קורה שם. והכי מחרפן זה שיש דיאלוגים בסדרה שנלקחו ממש אחד לאחד מהספר והם לא עובדים בכתב אבל עובדים ממש טוב בסדרה
.

didalf

Well-known member

גם כי לפעמים הדיאלוגים האלה ארוכים ולא כתוב מי אומר מה אז בשלב מסויים כבר אני לא יודעת מי מדבר.

למעלה