Weekend's Watch

Reutk

Active member
בולמוס NBA

ביולי אני אבכה, אבל עכשיו חגיגה. כל הפייבורטים שלי בעמדה לסגור עניין במשחק הקרוב ואני מקווה שכולם יפסידו כדי שזה לא יגמר הדבר הזה; בין החצאיי גמר הכי טובים שהיו לליגה הזאת
.

חוץ מזה, גם להמשיך את הקריאה החוזרת ב-a clash of kings

limors2

Active member
הרבה!

ברגיל יש את CR וEmmerdale.
&nbsp
בגזרת ההשלמות/כשיהיה לי כוח יש את The Bold Type שמחר יתווספו אליה הטובות לקרב וברוקלין 99.
&nbsp
מעבר לזה יש לי עוד 5(?) סרטי מארוול אחרים שכולם ממש ממש מוצלחים, לראות שוב את Room (ברי לארסון), התחלתי את פליבאג ואני רוצה להתחיל גם את דר' פוסטר.
&nbsp
מעבר לזה, יש רשימת נטפליקס של סדרות שהתחילו ושלא באמת צפיתי בהן (כמו סברינה).
&nbsp
ובמה אצפה עכשיו? בטח בקיר של החדר. קשה מדי לבחור במה להתחיל.

didalf

Well-known member
כשאת מסיימת את המרתון שלך

תכתבי מסקנות. מעניין אותי לדעת אם שינית את דעתך על כל מיני דברים (לא שאני יודעת מה היו הדעות שלך קודם
) ובכלל מסקנות מצפייה רציפה ומחודשת.

limors2

Active member
זה בעיקר הרבה "וואו, ממש לא זכרתי את זה"

ספציפית על מידע ורמזים שנחשפו מוקדם יותר, אפילו רק במשפט בודד.

limors2

Active member
הממ (
לכל סרטי הנוקמים כולל Endgame)

לא באמת כולם אבל אין מקום לפרט שמות.
&nbsp
קפטן אמריקה מלחמת האזרחים, המארוול הכי טוב- כבר פה דיברו מלא על ווקנדה, ולמרות שהציגו פה את הפנתר השחור זה די מרשים בהתחשב בזה שהסרט (מלחמת האזרחים) יצא 3 שנים ו5 סרטים לפניו. בסרט פגי גם מספרת שהיא אומנם לא הולידה ילדים אבל היא כן התחתנה, אז כשסטיב חזר בסוף Endgame ונשאר איתה הוא בעצם הרס למישהו את החיים

&nbsp
שומרי הגלקסיה הראשון- הרעים היו חלק מהקרי. אם הייתי זוכרת את זה העלילה של קפטן מארוול הייתה די ברורה כבר מהטריילר- הם לא באמת Noble warriors כמו שהם מציגים את עצמם.
&nbsp
כמה בכלליות- לוואנדה היה מבטא כבד בטירוף הסרט הראשון שלה שנעלם כמעט לגמרי בהמשך וכל האזכורים הקטנים לת'אנוס הרבה הרבה יותר משמעותיים כשיודעים איך הכל מסתיים.
&nbsp
מה שעדיין לא הצלחתי לעשות ב100% זה ליצור טיימליין לטסרקט. כרונולוגית פגשנו אותה בהתחלה בקפטן אמריקה הראשון, משם האוורד סטארק מצא אותה ועבד איתה, היא עברה לקפטן מארוול, משם הלכה לטייל בחלל (אולי? אני צריכה לראות את הסרט שוב וזה לא יקרה עדיין כי הוא לא יצא אונליין) עד שהיא הגיעה לאסגרד ומשם הגיעה ללוקי ובלה בלה. אבל אני לא בטוחה שהבנתי/אני זוכרת איך היא הגיעה לכדוה"א בהתחלה, ואיך מהמסע עם מארוול היא הגיעה לאסגרד
אולי אני פשוט אחפש אונליין וזהו.

כמה הסברים וכמה דברים נוספים
לכל הסרטים

הטיימליין של הטסרקט הוא כזה:
הגולגולת האדומה מוצא אותו בשנות ה40 בנורווגיה
הוא נופל דרך המטוס לתוך הים הארקטי ואז הווארד סטארק מוצא אותו
הוא נמצא הרבה זמן ברשות שיל"ד
בשלב מסויים ד"ר וונדי לוסון (בסתר מדענית קרי) משתמשת בו כדי לפתח מנוע חדש ובסתר מגניבה אותו לתחנת חלל שלה.
שם הוא נמצא על ידי קרול דאנברס ואז נאכל על ידי גוס הלא-ממש-חתול
שאז מקיא אותו על השולחן של פיורי
פיורי נותן לסלוויג להשתמש בו בשביל לייצר כלי נשק
לוקי מגיע לכדור הארץ וגונב אותו
בסוף הסרט הנוקמים תו'ר משתמש בטסרקט כדי לשגר את עצמו עם לוקי והטסרקט אל אסגרד.
שם הטסרקט נמצא עד שאסגרד מושמדת, רגע לפני כן לוקי גונב את הטסרקט ולכן יש לו אותו כשת'אנוס מתקיף.
&nbsp
מה שלי היה משמעותי בצפייה חוזרת בסרטים בנתיים זה הצפיה החוזרת בקפטן אמריקה 1. שם יש כמה דיבורים על כך שסטיב יקח את פגי לרקוד. ולכן זה כל כך משמעותי כשהסרט מסתיים בזה שהם רוקדים.

limors2

Active member
הא, תודה!+
לEndgame.

את הריקוד (ובכלליות זה שסטיב מחכה לright partner) לא ציינתי כי את קפטן אמריקה כן ראיתי כמה וכמה פעמים במהלך השנים, אז לא שכחתי לרגע כמה זה היה משמעותי ומרגש.

didalf

Well-known member
טוב ניק כבר ענה

לגבי הטסרקט.
&nbsp
ראיתי פעם התייחסות לגבי המבטא של וונדה (אפשר להסתכל עליו כהסבר לגיטימי או תירוץ לזה שהם פשוט שכחו ממנו) - עם הזמן כדי להטמע בארה"ב היא אימצה מבטא יותר אמריקאי, שזה דבר די נפוץ.
&nbsp
אני גם לא זכרתי את הקרי בקפטן מרוול אבל טוב שכך כי אז באמת הטוויסט העיקרי לא היה כ"כ מפתיע. (למרות שכן היה בהם משהו חשוד) האמת יותר משהופתעתי שהם רעים הופתעתי שהסקארל ממש טובים וחמודים.
&nbsp
וכן אני גם כמובן זכרתי את הדיבורים של סטיב ופגי על הריקוד ולמה זה משמעותי באנדגיים
ואולי הוא הרס למישהו את החיים, סטיבי רע
אבל זה כאילו קו זמן אחר אז לא נורא.
&nbsp

Lhuna1

New member
מקווה שתמשיכי עם פליבאג ומחכה לשמוע מה תחשבי

במיוחד אחרי העונה ה-2 בתקווה שתראי אותה (יותר טובה מהראשונה).

limors2

Active member
אם זה ככה, ברור שאראה אותה.

כמעט סיימתי את הראשונה (לא קשה כשהיא רק 6 פרקים וראיתי 4 מתוכם) ואני מתה עליה! המבטים למצלמה הורגים אותי

Lhuna1

New member
ייאי
וכן, שבירת הקיר הרביעי הכי מושלמת שנעשתה מעולם

בכל סדרה שהיא!
אני לרוב שונאת שעושים את זה, אבל היא עושה את זה כל כך טבעי ומדהים שזה פשוט נפלא

לוציפר
וחבריו

ראיתי אתמול את הפרק הראשון של עונה 4 ואני עכשיו פנוי סוף סוף להמשיך.
&nbsp
בשבת מתחילה עונה 6 של סוכני שיל"ד
&nbsp
הפרק השבועי של הפלאש
ולהתחיל להשלים פרקים של אגדות המחר (סוף סוף סיימתי להשלים את החץ)
&nbsp
סיום עונה של משפחה מודרנית ועוד כל מיני פרקי קומדיות
*האם גם פרק סיום הסדרה של המפץ הגדול בסופש הזה?
&nbsp
חוץ מזה קצת סרטי מארוול עם אחיינית
ואולי גם להמשיך בספר שלי (אני מתבייש לומר כמה זמן אני תקוע בו)

LeAnnDylan

Well-known member
בטח רק עונה 5 של ה-100

ואולי אם יהיה לי כוח להשלים את שני הפרקים שפיספסתי של The Good Fight

snirf

Active member
בינג' של טין סטאר2

סופ"ש קודם עשיתי בינג' של העונה ה-1 והיא ממש זרמה לי כבינג'. סיימתי את כל ה-10 פרקים בעונה בשבת אחת. מותחת, מעניינת ועשויה טוב

מלבדה, מתכוון לצפות גם ב-
מקום בלב4- פרקי השבוע
בתולות3- הפרק השבועי
אבסנטיה2- הפרק השבועי

(במהלך השבוע צפיתי ב-חתונה ממבט ראשון, הישרדותVIP, סיימתי את דם אמיתי והתחלתי את Please like me [בינתיים ממש אהבתי
])

snirf

Active member
כן כי יש אותה בנטפליקס
אהבתי מהפרק הראשון!
עונה1

איזה באסה שיש לה מעט פרקים ודודה פג נפטרה כ"כ מהר...הייתה לה דמות מצחיקה, חבל

נראה לי נשאר לי פרק אחרון בעונה ה-1 שיש לה רק 6 פרקים... (הפרק האחרון שצפיתי היה ההלוויה של הדודה בשילוב עם היום הולדת של ג'וש)

תהיה לך אח"כ סדרה נוספת להמליץ לי בסגנון הזה?

*עריכה*
בדקתי בIMDB ומסתבר שזה (כבר!) היה הפרק האחרון בעונה

didalf

Well-known member
יש אותה בנטפליקס כבר יותר משנתיים לפחות

אני שמחה שאהבת מהתחלה אפילו, לי לקח קצת זמן להתחבר ואז ממש ממש התאהבתי.
&nbsp
ואממ לא אין לי אבל אני חושבת שמתישהו השנה או שנה הבאה צריכה לעלות סדרה חדשה של ג'וש תומאס.

snirf

Active member
רק עכשיו הזדמן לי לצפות בה

אה באמת? מגניב. הוא גם ישחק בה? יש עליה אינפו'?
&nbsp
והייתי בטוח שתהיה לך המלצה לסדרה בסגנון לתת לי חח ראיתי שיש את הסדרה EASY בנטפליקס. אולי היא גם בסגנון שלה ואח"כ אנסה.

למעלה