Weekend's Watch

kordilia snake

New member
לא הרבה

כעקרון יש לי המון מה לראות, אבל הספר שאני קוראת עכשיו באורך מפלצתי(משהו כמו 1550 עמודים) קיבלתי אותו בתחילת השבוע והתכנון היה לגמור לפחות את החלק הראשון (משהו כמו 700 עמודים). בפועל לא היה לי הרבה זמן לקרוא השבוע(וגם לא לראות טלוויזיה) אז יצא שבקושי הגעתי לחצי של החלק הראשון. אז אני רוצה להתחיל לקרוא אותו ברצינות ולסיים לפחות את החלק הראשון בסופ"ש- מה שאומר בפועל פחות זמן לטלוויזיה(אבל זה לא משנה לי כרגע כי בכול מקרה כול הסדרות מסתיימות בקרוב).
&nbsp
אלו הסדרות שיש לי לראות: המתמחה, ניו אמסטרדם, שלושת השיקגו'ז, מדור מיוחד, S.W.A.T, הטובות לקרב ואריות הים.
&nbsp
מתוך זה אני אראה בוודאות רק את מדור מיוחד ואולי אחת השיקגו'ז.
&nbsp
וכבר ציינתי שיש לי משהו כמו 1200 עמודים לקרוא?

Reutk

Active member
זה מפחיד אותי רק לחשוב על כמות כזאת של עמודים

אני עושה עכשיו קריאה חוזרת של אש וקרח נמצאת בספר השני כרגע שהוא בערך חצי ממספר העמודים שלך וממש לא מתכננת לסיים אותו בסוף שבוע הקרוב. זה חילול הקודש להגיד את זה אבל לדעתי, היה אפשר בקלות לקצץ איזה 100 200 עמ' מהספר אם ג'ורג ר.ר מרטין היה חוסך לי קצת את תיאורי הלבוש של האבירים ולורדים למיניהם.

בכל אופן, בהצלחה בשלמת המשימה. הייתי שואלת גם באיזה ספר מדובר אבל אני בטוח לא הכיר.

kordilia snake

New member
אני כבר המון שנים רוצה לקרוא מחדש

את כול הסדרה ולא יודעת למה לא יוצא לי.
&nbsp
אני לא חושבת שמישהו פה יכיר את הספר או אפילו את הסופר. אבל מדובר ב"בעל השבועה" של ברנדון סנדרסון, הוא יצא לאור רק לפני משהו שבועיים וביום ראשון הוא הגיע במשלוח מההוצאה
.

limors2

Active member
בטח שמכירים אותו!

סדרת ה"ערפילאים" שלו שיכנעה אותי שאם היו נותנים לי לבחור כוח על, הייתי בוחרת בזה.

kordilia snake

New member
הוא הסופר הכי אהוב עלי

הערפילאים הראשון הוא אחד הספרים הכי טובים שקראתי, ומאז אני קונה כול ספר שלו שיוצא בעברית.

limors2

Active member
אני באמת צריכה לנסות יותר ספרים שלו.

אבל בשנים האחרונות ממש קשה לספק אותי עם ספרות "קלאסית", אחרי שגיליתי שפאנפיקים מביאים לי תמיד בדיוק את מה שאני רוצה לקרוא

kordilia snake

New member
הפנטזיה שהוא כותב ברמה אחרת

והיא הרבה יותר מסתם פנטזיה. הקסם בספרים שלו הרבה יותר מעניין ממה שאת מוצאת בספרים אחרים בז'אנר, אז אני בטוחה שגם הספרים שלו יספקו אותך.

אני גם אעשה קריאה חוזרת של אש וקרח... כלומר

אני מתכנן לעשות לפני קריאת הספר השישי, כלומר אני אחכה עד שיהיה תאריך אמיתי ליציאה של הספר.
כלומר מי יודע אם זה אי פעם יקרה.

אז ככה-

התחלתי אתמול את העונה האחרונה של נמלטים (SO SAD),
אז מניח שאמשיך איתה.
הקטע הוא שהיא קצרה (רק תשעה פרקים), אז צריך כבר לחשוב מה לראות אח"כ,
ואולי כבר אתחיל עם העונה השנייה של להרוג את איב.
וכמובן שאי אפשר בלי לישון קצת (הרבה) ולקרוא.

1Shir

New member
ריי דונובן המשכתי
אני ערה רק מעל 30 שעות (הבעיה שאני

גם לא עייפה)
&nbsp
מישהו ראה את המשחק אתמול?
אבא כמובן כבר הזמין טיסה

1Shir

New member
לא נעים להגיד אבל אין לי בעיה גם עם 40

הבעיה היא האילוצים של החיים שלא מאפשרים לי להיות ערה כמה שאני רוצה כי יש לו"זים שלא תלויים בי כמובן וכו'

Reutk

Active member
של טוטנאהם?

אין לי מושג אם זה המשחק שהיה אתמול אבל ראיתי את סטיב נאש מתלהב שהם עלו זה היה חמוד.

1Shir

New member
גם מי שלא ראה מימיו משחק כדורגל

מספיק להעלות בגוגל את הסטטיסטיקה של המשחק ולהבין שהיתה כאן סנסציה היסטורית
כמה מתאים לי רק כמעט לראות את המשחק הזה ולבדוק בגוגל אח"כ

ואשתו של אבא שלי מסתבר בכלל בחו"ל

הם היו בחצי הגמר הראשון (שכולם היו בטוחים שסגר גם את חצי הגמר השני) וכמובן כבר הזמינו מלון בספרד בשביל משחק הגמר

didalf

Well-known member
לא ראיתי אבל שמעתי

איזה שני משחקים הזויים
גם ברסה הובילה ועפה, גם אייאקס הובילה ועפה ועוד ברגע הממש אחרון.

LeRanch

New member
כרגיל

היום - ארץ נהדרת, מוקד 911.

מחר - הטובות לקרב, המירוץ לדראג של רופול, משפחת קרדשיאן.

שבת - משפחה מודרנית, המפץ הגדול, איש משפחה, משפחת סימפסון, ללא מילים.

הורדות - שיקגו Fire, שיקגו Med, שיקגו PD, ברוקלין תשע-תשע, להרוג את איב, ה-100.

נטפליקס - ריברדייל.

בינג' לסופ"ש - החברה הגאונה (1.06-1.08), שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות (1.04 ואילך).

כשיהיה זמן - נעלמת, רגליים קרות (כל העונות), אוזרק, הרפתקאותיה המצמררות של סברינה (עונה 2), פוסי/ורדון, צ'רנוביל.

Lhuna1

New member
פרשתי מהמאה

סתם לא

לסיים את עונה 5. אם לא יקרה משהו נוראי מאמינה שאגיע בסופ"ש הארוך הזה לעונה 6 ואולי אפילו היום/מחר כי אין לי יותר מידי תוכניות לחגיגות.
&nbsp
שואפת גם לנסות את הביסקסואלית כי ראיתי המלצה.
לעונה 2 של בארי עוד לא הגעתי.
&nbsp

וואו

איך שהלחצת אותי לרגע...
לא היה לי אפילו זמן לחשוב על זה, אבל אני דווקא יכול לדמיין פרישה בעונה 5.

למעלה