אפריל 2019 בנטפליקס ישראל

LeRanch

New member
אפריל 2019 בנטפליקס ישראל

להלן רשימת התכנים שיעלו במהלך חודש אפריל 2019 לנטפליקס ישראל (ט.ל.ח).

LeRanch

New member
הרפתקאותיה המצמררות של סברינה - עונה שנייה

כל הפרקים החל מה-05/04

פרק מצמרר חדש מתחיל כשסברינה צוללת עמוק יותר לתוך עולם הכישוף האפל ואפוף המסתורין.

LeRanch

New member
חול טובעני / Quicksand - סדרה חדשה

כל הפרקים החל מה-05/04

טרגדיה בבית ספר מקומי מפרה את השלווה בפרוור אמיד של שטוקהולם. זמן קצר לאחר מכן נערה רגילה למראה מוצאת את עצמה מואשמת ברצח.

LeRanch

New member
מיוחד / Special - סדרה חדשה

כל הפרקים החל מה-12/04

צעיר גיי שלוקה בנכות מקבל הזדמנות לאמץ לעצמו זהות חדשה ולחיות את החיים שתמיד חלם עליהם.

LeRanch

New member
אתגר בטבע / You vs. Wild - סדרה חדשה

כל הפרקים החל מה-10/04

סדרת הרפתקאות אינטראקטיבית שבה בר גרילס יוצא אל האזורים הקשים ביותר על פני כדור הארץ ומבקש מהצופים לקבל החלטות נבונות שיאפשרו לו לחזור הביתה בשלום.

"...מבקש מהצופים לקבל החלטות נבונות..."

מה לגבי לבקש מנטפליקס לקבל החלטות נבונות?
היה ברור שבאנדרסנאץ' הוא מבשר בשורה לעוד תכנים אינטראקטיביים ודי ציפיתי לראות מה יהיה הדבר הבא.
אבל תוכנית הרפתקאות בטבע אינטראקטיבית?
&nbsp
אלא אם כן יתנו לנו אופציות מגניבות כמו:
בר גרילס עומד על קרחון ואנחנו יכולים לבחור שהוא יקפוץ - ואז אנחנו רואים אותו קופץ ומת מוות נוראי לפני שעולה לנו מסך שמציע לנו להתחיל מההתחלה.
או:
בר גרילס עומד בפני ההחלטה הגדולה של חייו - האם לקבל צ'ק ענקי מנטפליקס ולעשות את התוכנית הזאת, או כל דבר אחר.

LeRanch

New member
חדרים אפלים / Chambers - סדרה חדשה

במהלך חודש אפריל

מטופלת צעירה מתחילה לאמץ את תכונותיו המרושעות של האדם המסתורי שבמותו תרם לה את הלב שהציל את חייה. בכיכובם של אומה תורמן וטוני גולדווין.

LeRanch

New member
נקמתה של ניק / No Good Nick - סדרה חדשה

כל הפרקים החל מה-15/04

חייה של משפחה משתנים לחלוטין לאחר שנוכלת צעירה מופיעה על סף ביתם וטוענת שהיא קרובת משפחה רחוקה.

LeRanch

New member
זרה - עונה שנייה

שידור שבועי החל מה-13/04

סיפור אפי זה הוא עיבוד של סדרת ספרי הפנטזיה הרומנטית הפופולרית שכתבה דיאנה גבלדון המתמקדת בזוג אוהבים שלא יכולים להתאחד.

LeRanch

New member
קיץ שחור / Black Summer - סדרה חדשה

כל הפרקים החל מה-11/04

סדרת-בת של "אומת הזומבים" אודות כוח מובחר שנאבק על התקווה לעתיד טוב יותר בשעותיה החשוכות של האפוקליפסה.

LeRanch

New member
קוקו - עונה חמישית

כל הפרקים החל מה-19/04

לאחר עזיבתו של דייל (טיילור לאוטנר), אייבי (אנדי מקדואל), אחותו האבודה והביליונרית של קן, מגיעה מארה"ב לבריטניה עם תוכנית סודית.

LeRanch

New member
אזור הדיונים

באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם

לנטפליקס יש הרגל מרושע של לפעמים לא להוציא טריילרים לסדרות

לפעמים עד בערך שבוע לפני שהן יוצאות.
&nbsp
אז Special, נשמע מסקרן, אבל אין לי מושג איזו סוג סדרה זאת בכלל.
ובגלל השם של הסדרה זה כמעט בלתי אפשרי לגלות מידע מחיפוש גוגל. (כן הצלחתי למצוא שלפי נטפליקס זאת קומדיה)
&nbsp
No Good Nick היא גם קומדיה
*מה שמגניב בה הוא הקאסט שכולל את סברינה המכשפה המקורית, סאם משר הטבעות, ונואה ממשפחת פוסטר (החבר השני של ג'וד).
&nbsp
Chambers לעומת זאת כנראה מוגדרת כמיסתורין ואימה (לונה רצית לדעת) אבל עדיין ממש לא ברור מה הקטע מעבר.
&nbsp
בכל אלו אני אשקול צפייה.
&nbsp
אתגר בטבע נשמע לי טיפשי (פירטתי בתגובה) - אבל אני כנראה אנסה רק בגלל הקוריוז.
&nbsp
וכמובן שאני הכי מצפה להמשך ההרפתקאות המצמררות של הבת של דון דרייפר ממד מן (כלומר סברינה)

limors2

Active member
אין פה משהו שנשמע לי מרתק במיוחד.

אבל זה טוב, כי אפריל הוא חודש עמוס יחסית אז אני לא חייבת בינג' חדש (מעבר למה שיהיה לי).

למעלה