שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
נטפליקס הזמינה סדרה חדשה בשם "The Queen’s Gambit"

חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת סדרה מוגבלת חדשה בת ששה פרקים בשם The Queen’s Gambit.

הסדרה תתרחש בתקופת המלחמה הקרה ותתמקד בנערה בשם בת' הרמון, יתומה שמתגלה כעילוי במשחק השח-מט אשר מתמודדת עם התמכרות תוך נסיונה להפוך לשחקנית הטובה בעולם. השחקנית אניה טיילור-ג'וי תככב בתפקיד הראשי.

https://deadline.com/2019/03/netfli...ott-frank-anya-taylor-joy-to-star-1202578402/

einat162

New member
התחלתי אתמול סוף סוף את Bones

אני איפשהו באמצע הפיילוט, לא כ"כ התחברתי בינתיים - הדיאלוג מהיר מידי בשבילי (אין לי בעיה לראות בלי תרגום- בד"כ אני אפילו מעדיפה ). עצבן אותי שבונז ישנה עם גופיה וחזיית פוש אפ צמודה-צמודה + נעלי הרים עם שרוכים (היתה סצנה שהיא מתעוררת במיטה לרחש של כביכול פורץ).

אלו מסוג הדברים המטומטמים בסדרות אמריקאיות... כמו זה שאם יש דמות נשית שלובשת מכנסיים, גם אם יש לה נרתיק לאקדח שיושב על הגב תחתון/תחת- הוא "יעלם" בשוט שאמור להראות את האיזור הזה, או האנדרדוג שבסדרה שאמור להיות עני ופשוט חי ב"לופט" (מבנה תעשייתי) עם קיר בריק ותקרה גבוהה - נכס שהיה עולה הון תועפות להשכיר במטרופולין

לגבי האיחוד:
לא רק 20 שנה לאנג'ל, אבל זה משהו שבוריאנז מייחל לו- כי אחרי ההצלחה של אנג'ל ובונז הסדרה האחרונה שלו נכשלה טוטאלית (לא שרדה עונה שלמה אני חושבת).

LeRanch

New member
את טועה בקשר למשפט האחרון

בוריאנז מככב עכשיו בסדרה "אריות הים" של רשת CBS שנמצאת כרגע בעונתה השנייה וכל הסימנים מעידים על כך שתמשיך גם לעונה שלישית.

זאת רשת CBS... רוב הסיכוי שהסדרה תמשיך גם לעונה עשירית

דייויד בוריאנז הוא באמת די ייחודי בכך שהוא כבר מעל 20 שנה כל שנה מככב בתפקיד ראשי בסדרת טלוויזיה בפריים טיים

לא ממש

קודם כל בהבית הלבן הוא לא היה בתפקיד ראשי או תפקיד גברי ראשי, הוא היה חלק מאנסמבל, ובהחלט לא הדמות המובילה באנסמבל.
ובבולרז הוא היה דמות משנית.
&nbsp
אבל באמת קריירה רציפה מרשימה.

דברתי על בניחוש חוקר וחליפות שכחתי בכלל מבבולרז

ולא יודעת אני חושבת שמספיק שהוא מופיע בכל פרק זה מספיק מרשים

בניחוש חוקר הסתיימה ב2014

והוא הצטרף לחליפות רק ב2017, לכן הנחתי שאת מדברת על בולרז בתור מה שהוא היה בו בשנים בינהם.
&nbsp
וכן, זה גם מרשים להיות באופן עקבי כל שנה בתפקיד קבוע בסדרה. זה פשוט לא מה שאמרתי על דייויד בוריאנז.

LeRanch

New member
רורי קיניר ישוב לסדרת ההמשך של "פני דרדפול"

השחקן רורי קיניר הצטרף לקאסט של פני דרדפול: עיר המלאכים, סדרת ההמשך של פני דרדפול.

קיניר יגלם דמות חדשה בשם ד"ר פיטר קראפט, רופא גרמני שעומד בראש ארגון אמריקאי-גרמני שמטרתו לשמור את ארה"ב מבודדת מהאיום הגובר שמציבה יבשת אירופה.

סדרת ההמשך תתרחש בלוס אנג'לס בשנת 1938 ותתמקד בפרשיית רצח שמכה את העיר בתדהמה. לצדו של קיניר יככבו דניאל זובאטו, ניית'ן ליין, נטלי דורמר, אדריאנה בראזה, ג'סיקה גארזה וג'ונתן נייבה.

https://tvline.com/2019/03/19/rory-kinnear-penny-dreadful-cast-showtime-sequel-series/

Lion_Heart

Well-known member
מצד אחד-הידד!!

מצד שני... הסדרה הישנה הרגישה...איך האמרה?
יותר מדי עלילה,פחות מדי פרקים, אז משהו השתבש שם...
נקווה שיהיה יותר טוב בסדרת ההמשך

נמרוד2016

New member
מצלמים עונה נוספת של פאודה

עוד כמה חודשים היא אמורה לעלות לצפייה, אין לי פרטים מדוייקים לגביה מעבר לטריילר כללי וגם מספיילר, טיפה. צפייה מהנה

לא יודע מה לחשוב על הקדימון

הרגיש מאוד שונה לעונות הראשונות, אבל אולי זה רק מה שמראים לנו.
&nbsp
בכל מקרה, מצפה מאוד ליולי

limors2

Active member
נראה מעניין!

אני מקווה שהבחירה להראות הרבה "חיים רגילים" לעומת דברים מסתוריים הייתה פשוט כדי לא לספיילר לנו יותר מדי, ולא כי הכל יהיה יותר רגיל

למעלה