דיוני סדרות לתחילת השבוע

דיוני סדרות לתחילת השבוע

השבוע מתחיל
מאוחר כרגיל
אין לי כח לקום
אין לי חשק לכלום
יום ראשון דיכאון
יום שני עצבני

1Shir

New member
ריי דונובן עונה 3 פרק 4
קלים

ריי ואבי הפרודים נתקלים כל אחד בסביבה שמשקפת את חייו ומעמתת אותו עמם, אבי שנוסעת לביקור בבוסטון נפגשת עם אחייניתה, ובתו של הלקוח החדש של ריי (קייטי הולמס!) אומרת לו שמדובר באב לא מוצלח שדווקא אצלו ריי התחיל לעבוד, מעניין מה זה יעשה ליחסים שלו עם אבא שלו (שדווקא התהדקו לאחרונה, כמה שמחתי בפרק הקודם שריי הודיע למיק שטרי השתחרר
)
לאורך הפרק תוכן שיווקי של דגני בוקר
עולה רעיון שאת קפטן קראנץ' יגלם טומי ווילר מה שיבטיח הופעה בטקס הglaad awards
(בדיוק קודם רואים את טומי בזוגיות עם הטרנסית מתחילת העונה הראשונה)
הפרק מסתיים כאשר הכלב האובד של אבי חוזר הביתה דווקא כאשר היא נעדרת וריי נמצא שם, כאילו הכלב הרגיש את נוכחותו של המנהיג האמיתי של הבית

דווקא חשבתי שתזכיר את ג'ק וגנר שיחק במלרוז פלייס :)

כי איך שהראו אותו חשבתי עליך :)

אמרתי לך בעבר שיש לי קטע מוזר שאני זוכרת רק את השחקנים מהסדרה הזאת
חוץ מהת'ר ומרשה

דווקא חשבתי שתזכיר את ג'ק וגנר שיחק במלרוז פלייס :)

כי איך שהראו אותו חשבתי עליך :)

אמרתי לך בעבר שיש לי קטע מוזר שאני זוכרת רק את השחקנים מהסדרה הזאת
חוץ מהת'ר ומרשה

Lhuna1

New member
סדרה חדשה שהתחלתי בנטפליקס-If I Hadn't met you
כללי

סדרה בספרדית.
הגעתי למסקנה שהסדרות בשפות זרות שנטפליקס טורחים לתרגם לעברית ולהמליץ לי עליהן - בסבירות לא רעה שוות את זה.
רוב החומר בשפות זרות איננו מתורגם לעברית, ואני לא יודעת לפי מה הם בוחרים כן לתרגם משהו, אבל הרושם שלי הוא שיש סינון מסויים לפי איכות ובינתיים מצאתי ככה את ריטה (דנית), בית הנייר (ספרדית), רומנטיקה היא ספר בונוס (קוריאנית) ועכשיו את זאת בספרדית גם.

גם מבחינת הטירגוט האישי הם עושים עלי עבודה די טובה והבינו שאני אוהבת גם דברים "משפחתיים" וגם מד"ב והסדרה הזאת היא שילוב של שניהם, וכוללת אדם שמגיע ליקומים מקבילים ומוצא ואריאציות שונות של חייו ושל משפחתו בעקבות החלטות שונות שעשה בכל יקום.
בינתיים זה קצת כבד, קצת מותח, ומאוד מסקרן להמשך.

limors2

Active member
אז אם את אוהבת סדרות זרות- שמעת על ה3%?

בגדול- סדרה פורטוגזית שמממש מזכירה את משחקי הרעב, רק שפה כולם רוצים להתקבל לתוכנית הזו.

Lhuna1

New member
שמעתי עליה, תודה, אבדוק אותה (יש מצב שכבר ניסיתי ושכחתי)

limors2

Active member
מישהו/י צופה בLegacies ויכול להמליץ/לקטול?

(סדרת הבת של "יומני הערפד").
&nbsp
הייתי מנסה לעשות חיפוש, אבל עם האיטיות של תפוז אני מעדיפה לשלוח הודעה אחת ולבוא מחר לראות מה ענו

Lhuna1

New member
הקרב הטוב - עונה 3 פרק 1

פרק טוב מאוד חוץ מהשיר המטומטם שתקעו שם, כמו שעשו פעם אחת בעונה הקודמת גם. אני ממש שונאת את זה, זה ברמה נמוכה וכמו הסבר לילדים טיפשים כאילו שבלי זה לא היינו מבינים.
גם את המונולוג של דיאן במיטה מול טראמפ הדמיוני לא אהבתי. זה הקו השנוא עלי בסדרה.
&nbsp
אבל חוץ מזה כאמור אחלה פרק והתמודדות מעניינת כרגיל עם הנושאים הכי רלוונטיים.
&nbsp

kordilia snake

New member

השיר היה ממש מפגר וקטע את הרצף של הפרק. וגם לא צריך להיות גאון כדי להבין מה המשמעות של הסכם סודיות, זה ברור מהשם מה זה אומר ומה בדיוק הכוונה.
&nbsp
מצד אחד זה מעניין לראות שגם אישה כ"כ חזקה כמו דיאן יכולה להרגיש חוסר בטחון לגבי הבעל שלה, אבל שגילו שמדובר בבנים של טראמפ זה היה כ"כ מפגר. לא ידעתי אם אני אמורה לצחוק או לגלגל עיניים. והמונולוג? החיקוי שעשו שם לטראמפ היה נוראי.
&nbsp
לא הבנתי מה נסגר עם מאיה
זה גם היה מפגר.

Lhuna1

New member
נכון

גם הקטע עם מאיה היה טיפשי...
ומעצבן כי אני אוהבת מאוד את הדמות שלה ואת השחקנית.
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member
זה מרגיש

כאילו אין להם מושג מה לעשות עם הדמות מאז שהסתיימה העלילה עם המשפחה שלה וחבל, כי אני גם אוהבת אותה ואת השחקנית.

חבל גם בגלל שעלילת ההונאה הייתה מעניינת, והזכירה קצת

את Damages, שהייתה דרמה משפטית מצויינת. אבל במקום זאת היוצרים בחרו להפוך את הסדרה ליותר קלילה, הומוריסטית ופוליטית.
&nbsp
כרגע הדרמה המשפטית הטובה ביותר על המסך היא עונה 6 של הרשימה השחורה (שכוללת קצת courtroom drama בכיכובו של ג'יימס ספיידר), וזה אומר הכל.

limors2

Active member
מסכימה איתכן

השיר היה מוזר ולא קשור לכלום, אבל אהבתי שבסוף הם ספרו את הNDA שהופיעו בפרק. אם הם יכולים למצוא דרך פחות ילדותית ותלושה לעשות את זה, יהיה טוב.
&nbsp
מעניין אותי מה יקרה לאנשים שישלימו את הסדרה בעתיד, אפילו בעוד הרבה שנים, שלא כ"כ יכירו את ממשל טראמפ. הם יצליחו לצפות בעלילות האלה בצורה אקטואלית ומעניינת, או שזה ירגיש להם כמו שאני מרגישה כשאני צופה בפרק בן כמה שנים של SNL- "אני לא מבינה מה קורה פה אבל אוקיי".

dory141

New member
שידורים חוזרים של בארי

עשיתי לעצמי מרתון של עונה 1 כדי להיזכר ובינתיים אני בפרק 2. פרק 1 מסתיים נורא מצחיק, כשבארי מספר לקוזינו את סיפור חייו כרוצח שכיר והוא משוכנע שהוא מתרגל עליו מונולוג ומקבל אותו לקורס שלו. ממש אירוני.

למעלה