שרשור

LeRanch

New member
טריילר ופוסטר חדש ל"הנוקמים: סוף המשחק"!!!!

O
M
F
G
!!!!!!!!!!!!!!!

אאאאאההההה מגניב
לטריילר

קודם כל אני חייב להודות שאני אמרתי לעצמי שאני לא אראה יותר טריילרים לסרט הזה ולא הצלחתי לעמוד בזה.
אבל אני שמח שהטריילר לא נראה לי מספלייר הרבה.
&nbsp
כמה דברים:
הקטעים מסרטים ישנים היה שילוב מעולה ומרגש. מדהים באמת לחשוב על זה שהכל התחיל (בשבילנו לפחות) עם זה שטוני ברח ממערה.
אבל היה קצת מטריד כשהבנתי שהקטע של שחור-לבן שבו כן רואים את האדום זה משהו שלקוח ישירות מרשימת שינדלר.

&nbsp
הוקאיי + מוהוק = מוהוקאיי. וזה עובד באנגלית אז אני חושב שזה מכוון.

רוקט על הכתף של וור-משין (אני חושב שזה הוא ולא טוני) זה כבר מבטיח הרבה. אני מת לראות את האינטראקציה של רוקט עם כולם. המעט שהיה בסרט הקודם היה זהב. חבל רק שלא ראו אותו בחליפה של הנוקמים כמו השאר.
ולגבי החליפות נוקמים האלו... יש מצב חירום, מי טרח להכין חליפות מיוחדות?
וגם לאנטמן יש חליפה מיוחדת של הנוקמים מה שאומר שמישהו טרח להתאים את החליפת אנט-מן המיוחדת שלו שתתאים לנוקמים.
התחלתי לפחד שבכלל לא נראה את קפטן מארוול ואני שמח שבסוף כן ראינו.
אני לא יודע למה בחרו להראות אותה כל כך קצת ובלי החליפה. הייתי חושב שירצו בכוונה לעשות משהו שיגרום לאנשים שעוד לא ראו את הסרט שלה כן ללכת לראות אותו. אני תוהה האם זה כי רוצים לשמור מקסימום מהתוכן שלה בסרט כסוד (סיבה טובה) או שבעצם אין לה תפקיד גדול בסרט.
&nbsp
ולסיום - OMFG לחלוטין
אני צריך את ה26 באפריל עכשיו!!!

Lion_Heart

Well-known member
ובכן

משום מה הוייב שקיבלתי מהטריילר היה ש
הוקאיי(רונין!, לא מוהוקאיי!) איבד את משפחתו, עבר הלאה עם נטשה, הם יהיהו זוג , אבל זה לא יחזיק מעמד בגלל שהמשפחה שלו תחזור ונטשה שוב תישאר לבד(מדכא, אבל ככה זה)...או שאני סתם טועה,גם אפשרי
החליפות המיוחדות זה בשביל ממלכת הקוונטום(ככה נראה לי)
אני כל כך סקרן!!!
&nbsp

didalf

Well-known member
הפעם אני מתאפקת!!!!!!!!!!

קלטתי באינסטגרם צילומי מסך שלטעמי כבר ספוילרים מידי אז החלטתי להמנע!!! מספיק התמונות האלה שהעין שלי קלטה.
ועכשיו כל גלילה באקספלור באינטסגרם היא סכנה כי הכל מלא תמונות מהטריילר

&nbsp
ואעעהאאאא הפוסטר

לדעתי הטריילר לא במיוחד מספלייר

יחסית לטריילרים רגילים
&nbsp
ויש גם את הקטע שיכול להיות שמשהו שראו בטריילר שנראה ספוילרי הוא בכלל לא אמיתי. כמו שבטריילר למלחמת אינסוף היה שוט של כל הנוקמים כולל האלק רצים ביער וזה בכלל לא היה בסרט. הרי האלק בכלל לא היה שם. כלומר זה אפילו לא היה משהו שהורד בעריכה, אלא משהו שפוברק לחלוטין בשביל הטריילר.
&nbsp
אבל זה נכון שבטוח יותר לא לראות אותו. אם את חזקה אז תשארי חזקה.

didalf

Well-known member
בינתיים אני חזקה דווקא

אני רוצה כבר את הסרטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט

Lion_Heart

Well-known member
i feel ya!

אבל ניאלץ להמתין(ולהזמין כרטיסים מראש כמובן)

טריילר לסרט אלאדין (live-action)

נראה הרבה יותר טוב מאשר בהצצות עד כה
&nbsp
עושה רושם שיהיו דברים שיהיו בול כמו בסרט המצויר, אבל יהיו גם דברים שונים.
בהחלט החלטה טובה לדעתי שחלק מהזמן הג'יני לא יהיה כחול.

limors2

Active member
זה נראה ממש ממש מעולה.

נראה לי ש"היה והחיה" הוא הלייב אקשן היחיד שצפיתי בו (בגלל אמה ווטסון), לא התלהבתי אף פעם מהקונספט. במיוחד לא עכשיו, כשזה מגיע לדיסני האהוב עלי. אבל באמת שזה נראה מדהים. מקווה שיעמדו בזה בכבוד!

snier 1991

New member
מה חדש פה?

לא ראיתי מלא זמן, אבל כל הסצינות היו נראות לי מוכרות

עדיין לא דיברנו על המעצר של פליסיטי האפמן

היא ולורי לוכלין (דודה בקי מצער גידול בנות) מעורבות בשערוריה גדולה של שיחוד ותרמית על מנת להכניס את הילדים שלהם לאוניברסיטאות יוקרתיות.
&nbsp
https://www.maariv.co.il/news/world/Article-689239
&nbsp
פליסיטי האפמן ידועה בעיקר מעקרות בית נואשות ובעלה הוא וויליאם ה. מייסי (פרנק משיימלס)
&nbsp
מה שקצת מצחיק אותי זה שבשיימלס הייתה בעצם עלילה על כך שליפ עזר לילדים עם כסף לעבור את בחינת הSAT, בעוד במציאות הבת של וויליאם ה. מייסי השתמשה כנראה במשהו כזה.

שמעתי על זה אבל לא קראתי את הפרטים

אבל מוזר לי שמאשימים רק אותה ולא אותו
כי לא נראה לי שזאת החלטה שמחליטים בנפרד

למעלה