טלויזיה עם חיבור למחשב

א ו ר ה1

New member
טלויזיה עם חיבור למחשב

הי.
כרגע אנחנו מנויים על יס סטינג. מעוניינים להחליף לחיבור אינטרנט למחשב + נטפליקס. הומלץ לנו על גוגל קאסט . מה זה והאם מומלץ? האם אכן מוזיל עלויות?תודה

יש כמה אופציות

אני לא בקיא לחלוטין ואני לא בטוח מה בדיוק גוגל קאסט עושה.
&nbsp
אפשר פשוט לחבר את המחשב לטלוויזיה עם כבל HDMI, זה מה שהיה לי במשך הרבה מאוד זמן.
ואפשר גם לקנות סטרימר שמתחבר לטלוויזיה ודרך זה לראות נטפליקס.
המינוי הכי בסיסי בנטפליקס הוא זול יותר מהמינוי הכי בסיסי בסטינג, אבל זה לא כולל ערוצי טלוויזיה.
זה גם תלוי כמה אנשים רוצים להשתמש ובאיזה סוג של תכנים רוצים לצפות.
&nbsp
האמת שגרמת לי להתעניין במה זה סטינג, כי בכלל לא הכרתי את זה, וזה נראה מאוד משתלם ולכן אתמול נרשמתי למינוי חודש ניסיון חינם. והיום גיליתי שאני יכול לחלוק אותו עם אחיינית שלי שגם מעוניינת בזה, אז זה יהיה לי אפילו יותר זול.

גליגלי6

New member
גם אותי הקומבינציה הזו

מעניינת. שמעתי שאפשר נטפליקס + ערוצים ישראלים לחוד אבל לא הבנתי אין מסדרים את זה..

einat162

New member
אצלי יש מסך טלוויזיה שמחובר למחשב ולעידן פלוס

ככה שאני יכולה להזרים נטפליקס או לראות עידן פלוס (שניהם מחוברים קבוע, ואני רק משנה בשלט של הטלוויזיה איזה מקור להראות) .
אצל אחרים העידן פלוס כבר בתור הטלוויזיה (רכיב פנימי).

גליגלי6

New member
הבנתי..אני צריכה לקנות עידן

האמת היה לי ונתתי למישו ברוב טפשותי..עינת צריך איזה רכיב/חלק בשביל הנטפליקס? עדיין לא הבנתי איך זה עובד בדיוק..ויש כתוביות למד מן? והאם אפשר לראות שידורים חוזרים?

בשביל נטפליקס...

צריך שהטלוויזיה תהיה מחוברת למחשב או סטרימר כלשהו.
אלא אם כן זאת טלוויזיה חכמה ואז לא צריך משהו נוסף.
&nbsp
בנטפליקס אפשר לראות את כל הפרקים של מד מן מתי שרוצים. ויש כתוביות גם בעברית.

einat162

New member
יש לך שם של דגם (רשום בחוברת ההפעלה אם יש לך אותה)

ניחוש שלי, אם היא עלתה פחות מ 2,000 ש"ח היא "מסך טלוויזיה" ולא טלוויזיה חכמה.

einat162

New member
תלוי מה יש לך בבית :

אם יש לך רשת אלחוטית כי התקינו לך כחלק מהשירות ראוטר (נתב, תמונה מצורפת. יכול להיות קופסא עם אנטנה). גם אם לא הגדירו לך רשת אלחוטית - פיזית את לא צריכה לקנות משהו נוסף אלא רק לחבר מחשב לטלוויזיה שיכול לעשות שימוש ברשת האלחוטית.
סביר להניח שיש לך את זה. אם לא והחיבור האינטרנטי הוא "לקיר" בלבד - כל עוד את מחברת את המחשב לקיר ולטלוויזיה, את גם לא צריכה (הם צריכים להיות קרובים אחד לשני פשוט).

אנשים אוהבים את הנוחות של הסטרימר כי זה מדמה שירותי טלוויזיה כמו כבלים ולווין. לא הייתי אומרת שאת צריכה טכנאי, אבל כן מישהו ברמה בסיסית של ידע איך לחבר מסך מקלדת ועכבר למחשב למשל.

גליגלי6

New member
יש לי רשת אלחוטית..ועינת

אני מאוד מודה לך על ההסבר המפורט. אז אני צריכה פשוט כבל בין המחשב לטלויזיה? אולי אשאל בנטפליקס..

einat162

New member
נטפליקס לא יעזרו לך לגבי חיבורים

השירות שלהם זמין בדפדפן במחשב ואפליקציה בטלפון - שירות הלקוחות שלהם לא צריך לתת לך עזרה בתחום הזה.
במחשבים ישנים חיבור המסך הוא VGA "ראש כחול" (תמונה) במחשבים חדשים יש חיבור אחר (במיוחד מחשבים ניידים). לטלוויזיות / מסכים יש את 2 האופציות.
טלוויזיה שעלתה לך 700 ש"ח היא כנראה מסך ודגם ישן - אז כבל VGA.

למחשב שאת מחברת צריך מקלדת ועכבר. בשביל הנוחות עדיף אלחוטי, אבל אפשר לבחור משהוא ופשוט לשבת לצפות בלי לגעת במקלדת ובעכבר. תוסיפי גם רמקולים, או כבל נוסף לחבר את הסאונד מהמחשב לטלוויזיה (אפשר גם לחבר אוזניות עם חוט ארוך \ אלחוטיות למחשב פשוט).

גליגלי6

New member
אני כלל לא צופה במחשב

רק בטלויזיה..אבדוק את החיבורים מאחורי הטלויזיה..

einat162

New member
הדבר המינימלי זה כבל מסך שיחבר בין המחשב לטלוויזיה

ככה שבמקום מסך של המחשב הנייח או הנייד- הטלוויזיה תהיה המסך. כדי להשתמש בנטפליקס את לא חייבת טלוויזיה בכלל- רק מחשב (עם מסך) ואת גולשת באתר של נטפליקס וצופה, או סמארטפון (מתקינים את האפליקציה וצופים דרכה).
וכמובן חיבור לרשת האינטרנט (אם עמדת הטלוויזיה לא ליד המקום שחיברו את נקודת האינטרנט, אז צריך ראוטר שיצור רשת אזורית של האינטרנט. ברוב ההתקנות\החברות זה קיים בכל מקרה עם התקנה אם לא בכולן, אז יכול להיות שיש לך כבר).
בנטפליקס יש כבר כתוביות או דיבוב כחלק מהשירות- לא צריך לחפש או להוריד כלום (בעברית אין דיבוב, או לפחות לא נתקלתי. כתוביות בעברית יש להכל). אפשר לראות כל מה שנפליקס מציע בספרייה, כל עוד את מנויה שלהם, כמה שרוצים שוב ושוב ומתי שרוצים. תראי את אותו סרט או פרק 20 פעם אם בא לך
. מה שכן, נטפליקס מידי פעם מרעננת את הספרייה שלה, גם כדי לגוון לצופים שראו כבר הכל, וגם בגלל שהסכמים לגבי הזרמת תכנים מסויימים (שהם לא הבעלים שלהם) פגי תוקף. כל מה שנטפליקס הפיקה בעצמה יהיה זמין תמיד בשירות שלהם.

einat162

New member
קופסא פשוטה של עידן פלוס עולה 100-150 ש"ח

יכול להיות שיש מכרים שיש להם אחת כזאת והם לא משתמשים. הימור שלי- במיוחד הורים לילדים קטנים (כי מתחברים לשירות כלשהו "בשביל הילדים" ואז הקופסאות האלו מיותרות, חיבור להוט או יס מייתר אותן).

גליגלי6

New member
היה לי עידן פלוס כמה שעות

לא ראיתי טוב וניתקתי..מכרים? אין לי. אני לבד בעולם משפחתית..חברות שלי לא מבינות בזה..

einat162

New member
כן. גם הקליטה אצלי באיזור לא תמיד טובה

והפסקתי לראות.
אם אין לך מישהו (מכרה מהעבודה, שכנ\ה וכו') אז אין ברירה ולהזמין טכנאי מחשבים בשביל זה. אולי שווה לשאול אם יש מתנ"ס לידך או מועדות בית גיל הזהב- יש מתנדבים שאולי יוכלו לעזור?

גליגלי6

New member
אשאל את נטפליקס ישירות

יש להם טלפון שרות לקוחות. ושוב אני מאוד מודה לך על האכפתיות..

למעלה