דיוני סדרות לתחילת השבוע

ראיתי הכל

בסופו של דבר נהנתי. בזמנו רציתי לקרוא את הספר שהיה רב מכר ולא יצא לי...
אני חושבת שיש התפתחויות וטוויסטים בעלילה שהופכים את זה מעניין בהמשך וגם מוציאים את זה קצת מהסטאנדרט.
גם בלי לעשות ספויילרים יש מספר רבדים לסיפור מלבד מי הרוצח שהופך את הכל מעניין יותר .
אני לא חושבת שהם לא מרימים גבה לגבי מערכת היחסים.הם פשוט שם בשבילו וגם מאמינים לו בהקשר של ניצול מיני.

dory141

New member
בלש אמיתי-3.1

התוכנית ממשיכה לשמור על רמה גבוהה גם בעונה 3. מהרשלה עלי מצדיק את הביקורות החיוביות עליו, בשלושת צירי הזמן השונים שעליהם נפרשת העלילה. מעניין מאוד הגילוי בסוף הפרק, שהילדה הנרצחת עדיין בחיים, לכאורה.

עלי נחמד, אבל לא מגיע לרמה של מקונוהיי או ווהן

אותי שלושת צירי הזמן מעצבנים, במיוחד הגריאטרי, כפי שעצבנו אותי בעונה הראשונה של The Missing. הצירים המאוחרים מעקרים מתוכן את הציר המקורי.

kordilia snake

New member
מישהו יודע האם חייבים לראות את ה-Short Treks

לפני העונה השנייה של דיסקברי?

שכחתי בכלל מהקיום של הפרקים קצרים

הנחתי שאני אראה אותם כשהם יופיעו בנטפליקס, אבל הם לא הופיעו לי.
עכשיו קראתי שמשום מה נטפליקס החליטה לא לרכוש אותם לשידור מחוץ לארה"ב (לא סימן טוב לגבי סדרות מסע בין כוכבים עתידיות)
&nbsp
טוב, אני אראה אותם בימים הבאים בדרכים אחרות.
אחרי זה אני מניח שאני אוכל לענות לך על השאלה הזאת.
&nbsp
בנתיים מצאתי כתבה שכותרתה היא:
How 'Short Treks' Sets Up 'Discovery' Season 2
אבל אני לא קורא בה מעבר לכותרת כי בכל מקרה אני אצפה בפרקים.

טוב, ראיתי את הפרקים הקצרים ויש לי תשובות [בלי ספוילרים]

פרק 3 הוא הפרק שלדעתי הכי כדאי לראות לקראת העונה השניה כי אני מניח שיהיו לו השפעות. המזל הוא שזה גם לדעתי הפרק הכי טוב.
פרק 4 אולי יהיה משמעותי לעונה הבאה, קשה לי לדעת. הוא פרק נחמד, אז שווה צפיה לדעתי.
פרק 1 אני בספק שיהיה משמעותי לעונה, אבל ייתכן. אני מקווה שלא בעיקר כי זה לדעתי הפרק הכי פחות טוב מהפרקים האלו.
פרק 2 הוא הפרק שלדעתי הכי פחות סיכוי שיהיה לו קשר לעונה החדשה. הוא נחמד אבל לא מדהים.
&nbsp
וזהו.
באופן כללי כל פרק הוא פחות מ15 דקות, אז זה גם לא השקעה גדולה. כמו שאמרתי, לפחות את פרק 3 כדאי לך לראות.

1Shir

New member
הסמויה
עונה 5 פרק 2

איזה כיף לחזור אבל רציתי סדרה לא מופרכת וסצנת הסיום של הפרק השני קצת הרסה לי על אף שהיתה צפויה ונבנתה לאורך הפרק ובה מקנולטי משבש זירת רצח יותר נכון משבש את הגופה עצמה שזה די גבוה במדד הזעזוע (גם עבור באנק) שזה קצת אאוט אוף קרקטר והקרקטר במקרה הזה היא הסדרה עצמה שהאווירה הריאליסטית-שגרתית הייחודית שלה היא הכוכבת הראשית בסדרה אז אני מקווה לא לראות בהמשך עוד טרלולים
מעבר לזה היו עוד המון דברים
זירת התרחשות חדשה של מערכת עיתון (לא הכי מעניין, אבל בסדר, גם הזירה הפוליטית לא הכי מעניינת ועדיין אני סובלת אותה בגבורה בסדרה הזאת)
הופעה מפתיעה של אייבון בארקסדייל שמותירה טעם של החמצה על כך שמפספסים את כל ההקשר הנוכחי של הדמות שלו (אבל במקום זה היוצרים חושבים שמעניין להראות מערכת עיתון)
באבס שהיה ונשאר הדמות הכי מעוררת אמפתיה והזדהות בסדרה הזאת
כמובן הבלגן ממנו התחלנו של תקציבים-פוליטיקה-משטרה-ההתמכרויות של מקנולטי
הארק שכנראה רק אני אוהבת את הדמות שלו וזכה לצאת לאזרחות בזמן הנכון
וכמובן בהקשר של בארקסדייל, המשולש שמערים על השוטרים ומטיל אימה על הרחובות, מרלו סטנפילד, סנופ וכריס, בחיזוק של מייקל הילד מהעונה שעברה שדואג לאחיו הקטן, עם רמיזה לעימות חזיתי עתידי מול עומאר שבינתיים לא נצפה שם בבולטימור (ויש מספיק התרחשויות כך שהוא לא חסר ותכלס גם בדמות שלו יש מן המופרכות ואני לא יודעת איך ולאן הסדרה תבחר לקחת את הדמות שלו כלומר נראה לי לא הגיוני להמשיך להראות אותו בלתי מנוצח)
בטוחה שדילגתי על המון דברים שקרו אבל היופי של הסדרה הוא בפרטים הקטנים ונתתי את הכותרות הגדולות (ובלי אג'נדות אישיות בניגוד לכתבים בבולטימור סאן
) ואני כבר מכורה מחדש

1Shir

New member
הסמויה עונה 5 פרק 3

חששי התאמת כי היה פרק קצת מופרך מדי
נק' האור: סוף סוף נגלה מה הסוד של דניאלס שבורל יודע אותו
באתי לכתוב איך מקנולטי הוא יחסית לסדרה הזאת דמות יותר טלוויזיונית על כל היבטיה ופחות ריאליסטית (בהתאמה הוא גם מרגיש העוגן או הדמות הראשית של הסדרה) ומול הטרלול הנוכחי שלו באנק מייצג את השפיות והריאליזם, אבל הנה לסטר משווה ומעלה את מקנולטי
אמנם מבחינת העלילה זה בנוי כך שאפשר להבין אותם, אבל עדיין זה מרגיש בכיוון המופרך, אבל אולי תהיה כאן אמירה, במיוחד אם מצרפים לזה את הכתב המעצבן בעיתון שממציא ידיעות ותגובות, ומחרפן לראות איך נותנים לו כי אפילו עיתון אמיתי לא מתנהל בצורה כ"כ לא רצינית
אם מצרפים לזה עוד קטעים קצת מוגזמים כמו מרלו וחשבון הבנק, הטיול ללונה פארק, ועכשיו המלחמה המתקרבת בין עומאר (מופרך כהרגלו בקטע המסיים את הפרק) לבין מרלו/כריס/סנופ (מי מבין השלישיה הזאת לא ישרוד? לאו דווקא בהקשר לעומאר) שסיפקו קטע מזעזע של יריות בברכיים של בוצ'י, מי יודע אולי יש סיכוי ש-3 עונות האמצע של הסמויה הן הטובות יותר, וזה סימבולי כי זאת סדרה שצריך יותר מפרק אחד כדי להיכנס אליה, היא פחות חזקה בסופים והתחלות ויותר בליבה של הדברים
יש לי כמה מלחמות עתידיות לראות... ורק 7 פרקים כי זאת עונה קצרה

didalf

Well-known member
אווו מזל טוב

את יודעת מה מפתיע? אני מסכימה איתך

&nbsp
אני לא זוכרת הרבה אבל אני זוכרת שהרגשתי שכל העניין עם הרוצח הסדרתי יותר מידי "טלוויזיוני" בשביל סדרה ריאליסטית כזאת.
למרות שאפשר לראות בזה ביקורת גם על המשטרה ועל זה שלאף אחד לא אכפת מסתם קורבנות של סוחרי סמים, אבל רוצח סדרתי זה מעניין יותר ורק אז מקבלים תקציבים.
וגם מישהו את העלה את הרעיון שזאת ביקורת על הטלוויזיה והצופים שכל הזמן צריכה להקצין כדי לעניין.
וגם אני זוכרת שטוויסטד אמרה שגם לה התחיל להפריע שעומאר מרגיש בלתי מנוצח שזה גם מרגיש קצת מופרך כבר.
וכן מערכת העיתון באמת פחות מעניינת.
&nbsp
טוב ואת הארק באמת רק את אוהבת, אבל אי אפשר שנסכים על הכל, היקום יקרוס

&nbsp
אני חושבת אגב שעונה 5 פחות טובה מ 1 3 ו4. אבל הסמויה גם בעונותיה הפחות טובות יותר טובה כמעט מהכל. אני מתגעגעת

&nbsp

1Shir

New member
איזה כיף

כן, גם אני מסכימה עם רוב ההודעה שלך. מסכימה איתך שזה יותר מרוב הסדרות האחרות, הם פשוט מציבים רף באמת גבוה.
אני אוהבת את הארק גם כי הוא ייצוג מושלם של העובד הבינוני הממוצע שלא מתעכב על השפיץ ולא מאבד שינה בגלל חוסר מקצועיות, וגם כי הוא לא רע לב, הוא פשוט רשלן ואינטרסנט, אבל הוא כן משתדל לפעמים וכן אכפת לו לפעמים והוא כן יכול להיות חבר ויש בו משהו חמוד שמחפש חיבה - יש בו דווקא משהו מעורר הזדהות בעיניי (ראיתי אתמול שני פרקים נוספים ובדיוק הוא דווקא העביר לחבריו השוטרים את מספר הטלפון של מרלו, העו"ד של מרלו יצא זוועה, אבל זה מרלו אז לא אכפת לי, הדמות שלו מרגישה לי ביקורת מרוב שהוא כזה חסר אופי ורגש, כאילו להראות שאלה האנשים שמנהיגים ומצליחים, לכריס וסנופ השוליות שלו יש הרבה יותר אופי ייחודי מאשר לו)

למעלה