Weekend's Watch

limors2

Active member
בדקתי, כי גם אני מבולבלת

מוירה היא אמא של מאטי (לשעבר האנה), צ'אס היא אמא של אהרון.
&nbsp
פאדי כיסח אותו במכות? לא מאמינה, הוא כ"כ נחמד (וחנון!)
והוא עדיין עם צ'אס עכשיו.

אה נכון, צ'אז

אח של צ'אז, קיין, עדיין בסדרה?
הוא היה טיפוס די נוראי.
&nbsp
לא - אהרון כיסח את פאדי במכות.
&nbsp
פאדי שוב עם צ'אז?
אני זוכר שהוא היה במערכת יחסים עם וטרינרית אחרת ושהיה להם תינוק עם תסמונת דאון.

limors2

Active member
כן, הוא עדיין שם.

כרגע הוא שותה את עצמו עד אובדן חושים כי הוא חשב שהוא הרג את ג'ו, הארוס של דבי, שעד לפני כמה חודשים יצא איתה כדי להתנקם בה ובצ'ריטי כי מסתבר שהוא הבן של בעלה לשעבר של צ'ריטי שחלה במחלה קשה כלשהי והתאבד. אבל הוא חזר למוטב וגילה שהיא בעצם לא הרגה את אבא שלו כמו שהוא חשב, והתאהב בדבי.
&nbsp
פאדי עם צ'אז, הם כמעט התחתנו כי היא נכנסה להריון אבל הם גילו בשלב די מוקדם שלו שהתינוקת שלהם תמות ישר אחרי הלידה והחליטו לחכות עם החתונה. אבל כן, הוטרינרית הזו הייתה בסיפור בהתחלה ועדיין אהבה אותו בסתר.
&nbsp
וואו, איזו עלילת אופרת סבון קלישאתית
אבל אני נורא נהנית. אולי זה המבטאים.

כן... זה נשמע מוזר

וכל כך מתאים לסדרה כזאת
&nbsp
רגע, אז עדיין יש לפאדי ילד עם תסמונת דאון?
&nbsp
וואו, המבטאים... שכחתי מזה.
בתקופה שהייתי צופה לא מעט בזה אז לפעמים כשהייתי מדבר אנגלית הייתה נכנסת לי קצת צורת הדיבור ומילים מסוימות. אני כבר לא זוכר מה.

limors2

Active member
המממ אין לי מושג, לא מראים אותו

בתקופת הבינג' של הפלייליסט התחלתי לדבר מלא במבטאים האלה ולעשות את הפרצופים של צ'ריטי בתגובה לדברים, עד השיא שבו מישהי שאלה אותי שאלה מטופשת (שאלה בפנטומימה 3 פעמים אם היא יכולה לשבת במושב הריק לידי באוטובוס) ודפקתי לה פרצוף "מה את שואלת בכלל" שהיה כ"כ צ'ריטי שהבנתי שהעניינים יצאו משליטה

1Shir

New member
יש לי ארבעה פרקים אחרונים של קוונטיקו שרציתי לראות אבל יש לי

עיכוב בלתי צפוי אז אולי לא אתקדם עם זה

dory141

New member
בהצלחה

פרשתי מהסדרה, כי נראה לי שהיא עברה את השיא. בכלל, יש לי לאחרונה פחות ופחות סבלנות לסדרות מתמשכות בסגנון של פעם (20 פרקים פלוס). יש לי יותר חיבה לסדרות קצרות וקולעות, כמו בלש אמיתי (מומלץ מאוד מאוד) והקומדיה קראשינג, כנ"ל.

dory141

New member
דרך אגב, שים לב שהפרקים ארוכים יותר

בבלש אמיתי, לצורך הדוגמא, יש עומק שבסדרות עבר שנחשבות למופתיות (NYPD בלו, חוק וסדר לנגזרותיו ואפילו המגן) לעולם לא היה או יהיה. הסיבה- ככל שדוחסים סיפור לפחות פרקים, כך יותר משקיעים באיכות. אם הרשת נותנת לך 20-25 פרקים, אפשר למרוח כמה שרוצים. רשתות הכבלים וספקיות הסטרימינג האמריקאיות והעולמיות הבינו שדור ה-Z בעל הפרעות הקשב החמורות (שסוחף גם את "הזקנים ממנו" , כמוני מדור ה-Y), מחפש תוכניות בפורמט הזה. קצר, קולע ובלי התחכמויות.

כן אני יודע וזה לפעמים הדאון פול

כי מצד אחד זה כיף שאין הרבה פרקים בעונה
אבל מצד שני אם כל פרק הוא שעה, קשה לראות פרק ככה

goolgol

New member
צפיתי בפרקים החדשים של הויקינגים ואיש חשוב מאוד

בגדול - הויקינגים די מאכזב (מעניין איך ההרגשה שלכם/ן)
איש חשוב מאוד - סובב סביב יהודה לוי - כנראה זה מה שיהיה כל הזמן - לא רע

Lhuna1

New member
אני וניק כתבנו על הפרק האחרון של הויקינגים

אתה מוזמן לקרוא וכמובן נשמח תמיד אם תצטרף ותכתוב!
נראה שדי הגענו להסכמה שהפרקים האחרונים חלשים ברובם...
&nbsp

למעלה