פתחתי שרשור חדש כי לא מוצאת

גליגלי6

New member
פתחתי שרשור חדש כי לא מוצאת

הודעות מסויימות. למשל החידון. אפשר פטור? פשוט לא ראיתי כלום מהסדרות..רק דאונטון ועכשיו מד מן. לא מצאתי את מה שכתבת (איך לקרוא לך. ניק, ברוטוס. איך) לא מצאתי גם מה שכתבת על מד מן באנגלית ומה שעניתי על זה. אולי במחשב אמצא. בכל מקרה מה שכתבת באנגלית. לא בהכרח אומר שיש עומק בדון אם הבנתי נכון את האנגלית. איך אפשר לדעת שיש בדמויות מורכבות כלומר איך אפשר לדעת שזה מה שיוצר הסדרה התכוון. קראתי קצת ביקורות למרות שלא ניתן להסתמך על ביקורות. נאמר שם שיחסית מעט מאוד אמריקאים צפו בה..היא לא ממש פופולרית שם לעומת דאונטון שפופולרית בכל העולם..אל תהרגו אותי אבל לא מוצאת בדמויות מורכבות מי יודע מה. שוב, אולי כי אני לא מתחברת למנטליות האמריקאית..למשל הכרתי בקיבוץ הרבה אנגלים ואמריקאים (מתנדבים) לאנגלים התחברתי נהדר והיו לי המון חברים..לאמריקאים לא התחברתי..אבל זה לא אומר כלום על הסדרה..אגב מה הכינוי של איגור..סוף עבור..

גליגלי6

New member
אתם יכולים להתעלם

מההודעה שלי. מסקנתי היא שכל אחד רואה בדמות את מה שהוא מדמיין. נכון לכל הסרטים, הסדרות והספרים..

נמרוד2016

New member
לשרשור

אוקיי אנשים ואנשות, בינתיים אין לי החלטה איך להעביר אחר צהריים-ערב מחר, אם יש לכם המלצת
בשבילי על סרט או סדרה לעשות בה בינג'? יכול להיות שפשוט אחרוש על ספרטקוס..

גות'האם די טובה, אבל כדאי לך לחכות

כרגע יש בנטפליקס רק את שלושת העונות הראשונות. בארה"ב התחילה עכשיו העונה החמישית (והאחרונה).
בטח יקח עוד איזה שנתיים עד שהעונה החמישית תעלה בנטפליקס אצלנו.
אני ראיתי את שתי העונות הראשונות ואז חיכיתי עד שנטפליקס תעלה את העונה השלישית, אבל עכשיו נראה לי שאני אחכה כבר שכל העונות יהיו בנטפליקס ואז אני אראה שוב הכל מההתחלה.
&nbsp
&nbsp
חוץ מזה לגבי סדרות אחרות:
ספרטקוס באמת שווה.
חוץ מזה נראה לי שתאהב את 1983 (אפילו שהיא בפולנית). אומנם לא צפיתי בה, אבל ממה ששמעתי היא טובה ותתאים לטעמך.

נמרוד2016

New member
ראיתי שלושה פרקים מגות'האם הערב

יש לה אווירה של סרטי באטמן המוקדמים.. כן, ראיתי שיש כבר חמש עונות וזהו, בינתיים זה פתרון שלא יחסר לי במה לצפות, אני מרכיב נבחרת חדשה ועכשיו יהיו גם את דיסקברי והפאנישר, בטח 1983 תצטרף לתערובת הנחמדה הזו

למעלה