Weekend's Watch

Lion_Heart

Well-known member
לישון

ו...
CRITICAL ROLE
TITANS
אולי...אולי! YOUNG JUSTICE...אולי!
&nbsp

כל מיני

ויקינגים
The Gifted
אקסית מטורפת
המקום הטוב
&nbsp
ולהתחיל את עונה 2 של Future Man

נמרוד2016

New member
טיטאנים - פרק ראשון:

התחלה מצויינת, יש איכות ויש מצב, בעקרון מחר יבוא הפרק השני, צפייה מהנה

kordilia snake

New member
רגיל

שלושת השיקגו'ז, שלושה פרקים של NCIS ניו אורלינס (אני מבטיחה שיום אחד אני אשלים אותם ודווקא הסופ"ש יש לי זמן פנוי), מדור מיוחד, אריות הים וS.W.A.T.
&nbsp
וספרים כרגיל ואולי לישון קצת.

LeRanch

New member
הכי לא סופ"ש ישנוני

היום - גוט טאלנט.

שבת - האקסית המטורפת, האח הגדול VIP, גב האומה, איש משפחה, חמוץ מתוק, משפחת סימפסון, שחור-כזה, משפחה מודרנית.

השלמות מהשבוע - ריי דונובן, מחשבות פליליות.

הורדות - שיקגו Fire, שיקגו PD, שיקגו Med, פיוצ'ר מן (עונה 2), המקום הטוב, ברוקלין תשע-תשע.

נטפליקס - טיטאנים, קוקו (3.04 ואילך).

בינג' לסופ"ש - המירוץ לדראג של רו פול (6.11-6.14).

כשיהיה זמן - עיר מקלט, נעלמת, רגליים קרות (כל העונות), קונדור, בשר טרי, אוזרק, האמת על פרשת הארי קוברט.

כשיהיה תרגום - גברת מייזל המופלאה (עונה 2).

בלילה אני מעדיף להיות ער

הבעיה היא שביום אני מעדיף לישון...
ייתכן שאני ערפד

ישנוני זה לא בגלל שאין מה לראות

זה פשוט מצב הצבירה הרגיל של המוח שלי
&nbsp
&nbsp
ומתי לכל הרוחות יהיה תרגום לגברת מייזל?

Lhuna1

New member
ויקינגים

לא יודעת אם יהיה זמן וכוח לעוד משהו, אבל אם כן אז אולי 1983 (כבר פעם שלישית שאני מתכננת על זה אז אולי הפעם זה יקרה ואולי לא) ואולי לנסות את ה-10%...

limors2

Active member
תלוי.

תאורטית יש לי את Critical Role, ברוקלין 99, The Good Place כמה פרקים של Emmerdale שהתחלתי לראות, ונסיונות לשלב עוד Marvel's Runaways ושי-רה. בפועל, אחרי Critical Role אני לא בטוחה כמה זמן יהיה לי כדי להשלים דברים. גם לא לשחק Assassin's Creed

limors2

Active member
בגדול- טאמבלר.

בקטן- זה התחיל בגיפים של זוג לסבי משם, המשיך לפלייליסט של הסצינות שלהן ביוטיוב שכלל את *כל* הסיפור שלהן (כולל סצינות סולו שצורפו כדי להבין את העלילה כמו שצריך) וכשהשלמתי את כל 431 הסצינות שלו כבר הכרתי ממש טוב את כל הדמויות מסביב והעדפתי לעבור לצפייה רגילה. במיוחד כי יש לי חברה (בריטית) שצופה בסדרה כבר שנים והיא עודדה אותי לצפות והסבירה לי את כל מה שלא הבנתי.

לפני איזה חמש שנים (יותר?) נכנסתי לתוכה בדרך דומה

אם כי אף פעם לא ממש צפיתי בפרקים שלמים.
מה שהכניס אותי היה קו העלילה של היציאה מהארון של אהרון ואז הבן זוג הראשון שלו. ואז יצאתי מזה כשאהרון עזב את הסדרה.
אני יודע שמאז הוא חזר והיה לו סיפור מאוד ארוך ונפתל של מערכת יחסים עם איזה בחור בלונדיני שאני יודע על זה ממש קצת רק מגיפים.
מעניין אותי אילו עוד דמויות שאני זוכר עדיין נמצאות שם

limors2

Active member
כן, הוא עדיין שם!

שניהם, אפילו. אני לא בטוחה ב100% לגבי הסיפור שלהם ומה קרה איתם כי הוא היה פחות רלוונטי לסיפור של צ'ריטי ו-ונסה ולא ראיתי הרבה ממנו, אבל ראיתי את החתונה שלהם.
כרגע יש סיפור מרכזי יותר על מאטי, הבן של מוירה, שהוא טראנס שמשחק אותו שחקן טראנס. זה נורא נחמד שאופרת סבון בריטית נותנת ייצוג שכזה לקהילה!

כן, יש ייצוג מאוד יפה בסבוניות בריטיות

הייתה תקופה שהייתי צופה בקטעים מהסדרה Hollyoaks והיו לפעמים איזה 8 דמויות להטביות במקביל. נראה לי שהם פשוט גילו שזה הרבה יותר טוב למערכות יחסים סבוכות כשבמשולש רומנטי כל אחד יכול לשכב עם כל אחד אחר.
&nbsp
רגע, מוירה זאת אמא של אהרון לא?
או שאני מתבלבל.
אני זוכר בתקופה שלי אהרון גר עם הוטרינר (פאדי?) בגלל שהוא היה בעבר בקשר עם אמא של אהרון. ואז כשהוטרינר גילה במקרה שאהרון הומו אז הוא כיחס אותו במכות. אהרון כיסח את הוטרינר במכות!
אחר כך היה לו בן זוג לכמה זמן ובדיוק כשהם התחילו להיות מאושרים הייתה להם תאונת דרכים שהותירה את הבן זוג שלו במצב שהוא לא יכול להזיז אף אחת מהגפיים שלו. ובסוף הוא החליט להתאבד בעזרת אהרון ואמא שלו (אמא של הבן זוג)

למעלה