דיוני סדרות לתקופת הנפילה

דיוני סדרות לתקופת הנפילה

למי שיש לומר משהו עד שהפורום ישוחזר...

שימו לב שהשרשור הזה כנראה ימחק בהמשך כשישחזרו לנו את הפורום.

didalf

Well-known member
הוא כן

חוץ ממה שנכתב בין תקופת ההעלמות לשחזור.

מה הכוונה? זה בדיוק מה שקרה בפעמים האחרונות

אחרי כמה ימים הפורום חוזר למצב שהוא היה לפני כן וההודעות שנכתבו בימים עד שהוא חזר לעצמו נעלמות.

הישרדות 37- פרק 8

וויפייייייייייי!!! איזה כיף!!!
פרק שהתחיל משעמם וככל שהתקדם נהיה יותר ויותר מעניין!
שמח שדייוי השתמש באליל שלו והציל את כריסטיאן ושדן בזבז את שלו לשווא.
ג'ון היה חמוד אבל בסדר מבחינתי להקריב אותו בהתחשב בנסיבות.
בזכות היתרון שניק מצא הם יכולים בפרק הבא לחטוף קול ואז יש להם רוב,
אבל יכול להיות שהם לא יצטרכו להשתמש בזה אם אלק יצטרף אליהם.
אגב, את מייק אני לא סובל ואם הוא חושב שהוא היה יכול להגיע לגמר עם הגולייתים הוא טועה ובגדול.

Lhuna1

New member
אוף עכשיו לא יודעת מה כתבתם על דוקטור הו 11X06

אני אהבתי מאוד את הפרק, שהיה מרגש, ובכלל אוהבת את המשך הקו שכבר ראינו בחלק מהעונה של פרקים מההיסטוריה האנושית, ובני אדם בתור האויב העיקרי של עצמם - גזענות וכו'. החייזרים שולבו בצורה יפה וסימלית עם אמירה.
&nbsp
אוהבת בינתיים את העונה יותר משצפיתי.
אני רק תוהה לעצמי, אם ראינו פרק עצוב על ההיסטוריה של העבדות בארה"ב בשביל (שוכחת את שמו כל הזמן) ופרק עצוב על הודו-פאקיסטן בשביל יאז, מה לעזאזל הם יעשו בשביל גראהם? פרק על איך פעם קבוצה של גברים לבנים באנגליה הפסידה במשחק קריקט?
&nbsp
&nbsp

באמת חבל, אבל לפחות זה יחזור

אני הולך להעתיק את ההודעה שלך לקובץ וורד ואז אפשר יהיה להכניס אותה לשיחה מאז.
&nbsp
דווקא יחסית היו הרבה הודעות כי הפעם גם איגור (Chandler Rulz) השתתף.
אבל יותר דיברנו על ההבדלים באופן כללי של העונה הזאת מעונות קודמות.
ליאורה הביאה ציטוט ממשהו שמישהי כתבה בטאמבלר שהבהיר את ההבדל באופן מאוד מדויק. משהו על כך שבעבר הדוקטור היה חלק מאירועים בהיסטוריה, בעוד שבעונה הזאת היא צופה בהם.
בפרק עם רוזה פארקס היא בעצם הייתה צריכה לשמר על ההיסטוריה. בפרק הזה היא אפילו לא עשתה את זה. בעצם הדוקטור לא עשתה שום דבר. אם הם לא היו מגיעים לשם, הכל היה מתרחש בדיוק אותו דבר. כי בעצם גם החייזרים לא עשו שום דבר מבחינת העלילה העיקרית.
זה הבדל די גדול בסדרה. הוא לא דווקא לרעה, אבל זה כן הבדל.
אבל אני לא אכנס לזה יותר כי כבר כתבתי על זה.
&nbsp
אני כן מאוד אהבתי את הנושא של הפרק ואת הביצוע. ובאופן כללי אני אוהב כשעוסקים בתקופה ומיקום היסטורי שאני יודע עליו ממש מעט.
&nbsp
&nbsp
שאלה טובה לגבי "מה הם יעשו בשביל גראהם?" יצטרכו ללכת לתקופה בהיסטוריה שבה גברים לבנים וסטרייטים הכי סבלו - שזה כמובן ההווה שבו שבו גונבים מהם את הכל, כמו למשל את התפקיד הראשי בסדרות מד"ב

Lhuna1

New member
תודה!

בהחלט מעניין הנקודה שהדוקטור גם צופה באירועים בלי לשנות.
&nbsp
&nbsp

limors2

Active member
השורה האחרונה

אני חושבת שאולי הם ירחמו עליו, הוא בכל זאת איבד את אשתו בפרק הראשון ונראה שהתפקיד העיקרי שלו הוא להיות התמיכה הרגשית של כולם.

didalf

Well-known member
דה גיפטד 2X06

חסרון - השרשור הזה ימחק

יתרון - הוא כנראה ימחק אחרי שנסיים

&nbsp
אוף מרגיש לי שלורנה ממש מבוזבזת העונה. היום סופסוף ראו אותה יותר משניה והיא הייתה עסוקה בעיקר בלכעוס. והיא כמעט לא משתמשת בכוחות שלה.
אבל מעניין מה שקורה עם אחת האחיות ושהיא מפתחת יותר ויותר אופי משלה. היום היא אפילו התלבשה שונה חלק מהפרק. קצת התאבסתי שהיא חזרה להתלבש כמו האחרות. קראתי איפשהו (או שניק אמר לי) שבקומיקס האחיות פרוסט הן חמישייה (וקוראים להן קוקו משהו?) אז אהבתי שהתייחסו לזה. איזה נורא זה שהשתיים מתו והאחרות הרגישו את זה. אבל לא הבנתי משהו, אזמה אמרה שהן משובטות - כולן? או שהיא המקורית ושיבטו לה 4 אחיות? בגלל שמתמקדים בה והיא קצת יותר אנושית אני מניחה שאם מישהי מהן הייתה המקור זאת היא. גם אהבתי שהראו איך שהן ישנות עם המיטות בצורה דומה לאיך שהן ישנו בילדותן.
הצחיק אותי שהן בחרו בגדים ויש להן 3 סטים מכל דבר

&nbsp
האם רבקה באמת מסוכנת ורק נראית חמודה? כי לי נראה שהיא מגיבה ככה כשמתעללים בה, אבל כשמתייחסים אליה כבנאדם כמו אנדי אין לה סיבה להיות כזאת. וניק כמו שאמרת היא הרגה מישהו על ידי להפוך אותו. וכמו שאני אמרתי לא ראו את זה כי זה מגעיל מידי לסדרה כזאת

&nbsp
ארררררג הסוכן נודניק והטהרנים שלו
אני מעדיפה טרוריסטים טיפשים וחמומי מוח מאשר מתוחכמים כמו הרעיונות שהוא נותן להם. לא קונה את יסורי המצפון שלו

&nbsp
ריד מעצבן שהוא מסרב להקשיב לג'וני ולהתאמן. בדיוק כשנגמר הפרק חזרתי לטווליזיה והיה פרוזן אז הסיטואציה הייתה מאד דומה כי גם אלזה מתקשה לשלוט בכוחות שלה שיוצאים מהידיים והיא מפוחדת כי היא הרסה את כל החדר

&nbsp
&nbsp
&nbsp

The Gifted
2X06

*את זוכרת לפני שנים כשהיו ויכוחים בין אלמוג לאפרת לגבי איך לקרוא לThe Killing - אפרת קראה לזה דה קילינג, ואלמוג קרא לזה ההרג (או משהו כזה).
סתם זורק את זה... לא קשור לכלום

&nbsp
&nbsp
אני תוהה אם יתברר שרבקה באמת מסוכנת. הייתה לה סיבה טובה לעשות את זה (להפוך פנימה החוצה) לשומר. ואנחנו לא יודעים לגבי המשפחה שלה, אולי זה קרה לה בטעות לפני שהיא ידעה איך לשלוט בכוחות שלה.
אני עדיין חושב שבעתיד נראה קצת יותר מהתוצאה של מה שקורה כשהיא עושה את זה לבן אדם. לא לחלוטין כי זה באמת יהיה מגעיל מידי.
&nbsp
סוכן נודניק הוא כל כך מעצבן. אני מקווה שהוא יגלה שאשתו היא מוטאנטית או משהו כזה.
&nbsp
דווקא היה פרק עם יחסית יותר לורנה מבעבר. ונראה שמתקרבים לזה שאולי היא תרצה באמת לעזוב את המעגל. וזה היה מגניב שהיא יכלה להרים את אסמה ככה בגלל השרשרת שלה.
&nbsp
מאוד אהבתי שנכנסו יותר להיסטוריה של השלישיה ובאמת הגילוי שהן היו חמישיה (אכן, כמו בקומיקס). וכן את זה שאסמה באמת שונה קצת משתי האחרות.
בקטע שהן בחרו בגדים ביחד והאחרות התעצבנו שהן צריכות ללבוש שרוולים ארוכים בגללה, רציתי שהיא תאמר להן שאולי זה בסדר אם לשם שינוי הן ילבשו בגדים שונים אחת מהשניה.
&nbsp
בקומיקס מגלים שכל החמישה הן שיבוטים של מוטאנטית בשם אמה פרוסט. היא בעצם הייתה חלק מהסרט אקס מן: ההתחלה. אם את זוכרת מלבד הכוח להפוך את הגוף שלה ליהלום היה לה גם כוח טלפתיה. אבל אני מניח שכמו שבסדרה לא ממש מזכירים את מגנטו, אז גם את אמה פרוסט לא ממש יזכירו.
&nbsp
&nbsp
פרוזן זה סרט של דיסני, מה שאומר שזה קשור לעולם של מארוול.
אולי יתגלה שאלסה היא תאומה של אייסמן שנלקחה על ידי מוטאנט עם יכולת מעבר בזמן ואומצה על ידי משפחת מלוכה וזה מתוך מאמץ ליצור שושלת מלוכה סקנדינבית עם יכולות מוטאנטיות.

didalf

Well-known member
אלמוג היה הורג אותי אם הוא עדיין היה פה

כן אני גם הנחתי שאם רבקה הרגה את המשפחה שלה ככה זה לא היה בכוונה או שהם היו רעים אליה גם.

"אני מקווה שהוא יגלה שאשתו היא מוטאנטית או משהו כזה" -

כן אמרתי שהיה היום הרבה לורנה יחסית וזה היה אפילו יותר מבאס כי אמנם הראו אותה הרבה אבל היא לא עשתה יותר מלכעוס.

כן אני זוכרת את אמה פרוסט (ראיתי אקסמן ההתחלה מספיק פעמים
), גם את זה ידעתי שהן קשורות אליה איכשהו כי אמרת לי או קראתי. אבל לא זכרתי שהן כולן שיבוט שלה. אז כאילו אין אף אחת מקורית? המקור זאת אמה פרוסט? וכן כמו שלא מזכירים את מגניטו גם אותה בטח לא יזכירו במפורש, זה יהיה מגניב אם כן.

זה ידוע שאלסה היא מוטנטית

חחחח שכחתי מזה

שמת את הסרטון לפי נקודה מסויימת? כי זה התחיל לי בדיוק בקטע שהם שרים, אבל בעצם יש קטע לפני כן שההורים שלה מביאים אותה אל הפרופסור.
אולי היה לי זכרון של זה בתת מודע...
&nbsp
נכון, כתבת שהיה הרבה לורנה יחסית...

&nbsp
כן, הן כולן שיבוטים של אמה פרוסט.
אגב, ממש לא אהבתי את הייצוג של הדמות שלה בסרט (ואני כן אהבתי את הסרט מאוד). בקומיקס היא הרבה יותר מגניבה. וכמו מגנטו היא נעה לא מעט בין להיות "טובה" ו"רעה" (לפי השקפה של אחרים כמובן).
&nbsp
*סוד קטן - אני עדיין מתכתב לפעמים עם אלמוג באי-מייל.
אז כתבתי לו שאזכרתי אותו בפורום ואת הסיבה. הוא כתב לי שאומנם בעברית קוראים לסדרה בעלי היכולות, אבל הוא מעדיף לקרוא לה "המבורכים". (
)
נראה לי שאני אמשיך פשוט לכתוב את השם שלה באנגלית.
(אבל אני מוכן להתחיל לכתוב טהרנים)

didalf

Well-known member
כן כיוונתי לנקודה בסרטון שבה מתחיל החלק הרלוונטי

אבל בעצם נכון יש קטע לפני שמביאים אותה לפרופסור, הרצתי ישר לחלק שהם שרים כי שכחתי מזה שיש משהו קודם

&nbsp
טוב היה המון דמויות באקסמן ההתחלה אי אפשר לתת לכולן עומק.
&nbsp
המבורכים?
זה אפילו יותר גרוע

לי להבדיל מאלמוג לא אכפת מה אתה כותב אז אני אכתוב דה גיפטד וטהרנים ואתה תכתוב The Gifted ו Purifiers וכולנו נכתוב סוכן נודניק ונחיה בשלום אחד עם השני.
ואם כבר אתה מתכתב איתו למה הוא לא כותב פה יותר?
&nbsp

didalf

Well-known member
חצי בהקשר של הסדרה

היה ביס מולאן אז ראיתי, והגעתי למסקנה ששאנג דומה באופן מוזר לג'וני
(ואח שלי הסכים!).

twisted nerve1

New member
מישהו פה ראה את Kidding? (אין ספוילר)

נראה לי שזו הסדרה האהובה עלי השנה, סדרה כ"כ מדהימה. אני צריכה לראות את העונה עוד פעם כדי לעכל יותר טוב. אבל זה יקח לי זמן כי היא גם קצת דיכאה אותי.

Lhuna1

New member
על כוכב של תוכנית ילדים מצליחה (ג'ים קארי)

שבמציאות סובל מדיכאון ומתמודד עם כל מיני דברים קשים ועצובים (קשה לפרט יותר בלי ספוילרים).
&nbsp

Lhuna1

New member
אני ניסיתי, אבל אחרי 4-5 פרקים נשברתי

היא דווקא היתה טובה, אבל איכשהו לא מספיק משכה אותי להמשיך לצפות

&nbsp

Lhuna1

New member
הויקינגים עונה 1 פרקים 1-6 התרשמות ראשונית(ספוילרים אך קלים)

נתחיל מזה שיש בה פחות אלימות ממה שחשבתי. עדיין יש בה הרבה מאוד אלימות, אבל אני חשבתי תמיד שכל הסדרה הזאת זה צילומים של גברים נלחמים בגרזנים וחרבות, ומסתבר שיש בה קצת יותר מזה.
הסדרה מעניינת אותי מאוד כהמחשה של תקופה והתפתחויות היסטוריות (למרות שזה לא בהכרח היה בדיוק ככה, וגם קראתי שחלק ממה שמקובל לחשוב על הויקינגים זה מיתוסים).
מצד שני לא הצלחתי עד עכשיו לגמרי להתחבר לדמויות... במיוחד ראגנר, שלזכותו יאמר שהוא באמת הגבר הכי חתיך שם
אבל יש בו גם משהו קצת מעצבן... החיוך הזחוח שלו, המבט שרוב הזמן לא ברור מה הוא רוצה... גם הילד שלו שבהתחלה חיבבתי מתחיל להיות מעצבן. מחבבת את אישתו, את פלוקי, את ה"עבד" הנוצרי... יש שם עוד כמה חביבים, אבל אף אחד לא מספיק.
ויחד עם זה אני אמשיך לצפות לפחות עד סוף עונה 1 כי כן מעניין ויש התפתחויות כל הזמן.
&nbsp

למעלה