לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1994419,944 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
09/10/2018 | 07:24
14
27
תמחאו כפיים ליום שלישי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'השם הזה מוכר לי'
השם הזה מוכר לי
09/10/2018 | 21:38
1
65
זאת אמי הילדה עם הילקוט הכחול?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בדיוק היא'
בדיוק היא
10/10/2018 | 06:37
42
כבר לא ילדה וכבר לא כל כך תמימה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סימנתי לי גם את הסדרה הזאת כשיהיה לי נטפליקס '
סימנתי לי גם את הסדרה הזאת כשיהיה לי נטפליקס
09/10/2018 | 23:29
1
14
לצפיה ב-'בדיוק היום פורסמה עליה ביקורת לא טובה של חן חדד'
בדיוק היום פורסמה עליה ביקורת לא טובה של חן חדד
10/10/2018 | 22:58
10
לצפיה ב-'בול 3X03 '
בול 3X03
<< ההודעה הנוכחית
09/10/2018 | 17:30
32
אז זה היה שיעור טוב באיך להתייחס לבעיה בלי באמת להתייחס אליה.

שוטרת לבנה יורה בגבר שחור אחרי שהוא התפרץ לשירותי הנשים ולטענתה ניסה לקחת לה את האקדח/ניסה לאנוס אותה. ואז משרד עו"ד תובע את משטרת ניו יורק במיליוני דולרים בטענה שמדובר ירי על רקע גזעי. מי ששוכר את TAC זה המפכ"ל והם צריכים לייצג את השוטרת.

בדרך שומעים כול קלישאה אפשרית על איך להיות שחור באמריקה(מצטערת, אבל ככה זה מרגיש. שמעתי את זה כבר עשרות פעמים בסדרות אחרות).

הטוויסט? במקום להגיע להחלטה חד משמעית אם מדובר בגזענות או לא מסתבר שהשוטרת והבחור השחור היו יחד והם תכננו את כול העניין.

אני חושבת שהפרק היה טוב, עד לסיום הדיי פחדני שלו.

(והיי, הפסיכולוגית/פסיכאטרית מSVU בתפקיד השופטת )
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'the.purge.s01e06 '
the.purge.s01e06
10/10/2018 | 07:23
25
אז כנראה שג'ו זה האיש במסיכה.

ג'יין מגיעה לבית של דיוויד לוודא שהוא בחיים והמתנקשת לא הרגה אותו. היא מספרת לו את האמת ונראה שהוא דיי גאה בה ועורך לה סיור בבית שלו..לבסוף היא מוצאת את המתנקשת מתה באמבטיה ודיוויד לוקח אותה לאיזו מסיבת חילופי זוגות/ פארג'.

ריק וג'נה מתווכחים והוא מתעמת איתה שהיא עדיין מאוהבת עם לילה והיא טוענת שהוא השתנה. היא מתקשרת ללילה ואומרים לה שהיא מתה...

מיגל ממשיך לנסות ולהציל את פנלופה מהחבר הפסיכי שלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'SURVIVOR.S37E03 '
SURVIVOR.S37E03
10/10/2018 | 20:58
23
שבט דוד:
דייווי, בי וקארל בהלם שג'סיקה הודחה. דייבי שיש לו פסלון חסינות, נתעמת עם כריסטיאן מפיל את האשמה על גבי. ניק מאושר מהמצב חחחח. קארל קצת נסחף- הוא מכיר אותי יומיים בלחץ!! גבי חיה בסקרט שהיא וכריסטיאן חברים הכי טובים.. לו רק ידעה איך הוא מכר אותה...

שבט גולייט:
הם במצב הרבה יותר טוב...ג'ון החתיך צד להם  :/  אף אחד חוץ ממייק לא סובל את נטלי. מייק וגרמי מתחברים אבל מיק חושש ליפול יחד איתו.. הם חיבור מוזר..גרמי שם את עצמו על המוקד עם ההצעות שלו. יש לי הרגשה שאנגלינה יגעו רחוק. קארה ודן ממשיחים לשחק ב"בית" ולמשוך אש. גרמי מספר לכל השבט שיש לדן פסלון..

אתגר חסינות ופרס:
מעניין מה גרם להם לחבר את שני האתגרים יחד..כנראה רוצים להשאיר יותר זמן לרכילויות...
סוף סוף שבט גוליית הפסיד.

טוב אנגלינה פשוט גדולה!!!היא כל כך צדקה כשדיברה עם אליסון...נטלי הבחירה הברורה אבל היא החליטה להעיף את גרמי כי הוא רכלן, פטפטן וסכסכן..מייק פחות התחבר לרעיון חח
נטליה זרמה איתם חחחחח. נטלי החליטה להחזיר מלחמה וניצלה את ההזדמנות הנפתחה בפניה..

גרמי היה ממש גס רוח במועצת שדווקא נטלי הפתיעה לטובה בתגובתה- היתה מאוד מחושבת ומאופקת..מודה שאני לא יודעת את מי אני פחות אוהבת: נטלי או גרמי אבל אני שמחה שאחד מהם עף- גרמי.
והגיע לו לעוף לדעתי...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The Rain, פרק 1, סדרה דנית פוסט אפוקליפטית'
The Rain, פרק 1, סדרה דנית פוסט אפוקליפטית
10/10/2018 | 22:19
39
הסדרה דלת תקציב. אין אפקטים מיוחדים, אין תלבושות מיוחדות, אין תפאורות מיוחדות, הסדרה מצולמת בצילומי חוץ זולים ובתוך אולפן. הקאסט קטן.

התסריט, לפחות של הפרק הראשון, הוא בנאלי לחלוטין בקווים כלליים. מעבר לכך, הסצינות עצמן לא כתובות טוב, בעצם כל האירועים המרכזיים בפרק לא כתובים טוב.

מכיוון שבכל זאת יש תפנית משמעותית בעלילה בסוף הפרק הראשון אז אני בהחלט מתכוון לצפות לפרק השני, שאמור להיות מייצג של העונה כולה. אבל אני לא מאוד אופטימי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'American.Housewife.S03E03 '
American.Housewife.S03E03
11/10/2018 | 19:32
2
18
אמא של קייטי מגיע וקייטיט טוענת שהיא השפעה רעה על הילדים שג ככה משגעים אותה...
הם מנסים לגרום לטיילור להירשם לקולג' ואוליבר מרמה בבית הספר וקונה קן ציבורים בנוי מוכן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. אוליבר אומר לקייטי שהוא למד לרמות ממנה:)
בנוסף, קייטי אן מחליטה שהיא לא רוצה ילדים.

קייטי לא מבינה למה אמא שלה שמשגעת אותה הגיעה.לבסוף היא מבינה שהיא כמו אמא שלה ומקיאה את הנשמה חחחחחחחחח

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בטעות שורשר לפה...'
בטעות שורשר לפה...
11/10/2018 | 19:33
1
2
לצפיה ב-'אפשר גם לעדכן הודעה (עריכה), לא חייבים לכתוב תגובה נוספת'
אפשר גם לעדכן הודעה (עריכה), לא חייבים לכתוב תגובה נוספת
20/10/2018 | 09:52
2

הודעות אחרונות

14:55 | 24.03.19 LeRanch
11:18 | 24.03.19 NuddelmanSarit
06:23 | 24.03.19 גם ברוטוס
06:40 | 23.03.19 LeRanch
06:19 | 21.03.19 גם ברוטוס
06:16 | 21.03.19 גם ברוטוס
00:07 | 21.03.19 eran289
06:08 | 20.03.19 LeRanch
06:53 | 19.03.19 גם ברוטוס
14:26 | 17.03.19 LeRanch
05:59 | 17.03.19 גם ברוטוס
16:52 | 14.03.19 LeRanch

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ