מחשבות על הפרקים חלק 3

&nbsp
PARKS AND RECREATION - S7 E12/13 - “ONE LAST RIDE”
היו לדעתי פרקים הרבה יותר טובים מפרק הסיום. אפילו בעונה האחרונה.
&nbsp
DEXTER - S4 E12 - “THE GETAWAY”
פרק סיום עונה 4 הוא בהחלט אחד מרגעי השיא של הסדרה. מאוד ראוי.
&nbsp
THE DAILY SHOW WITH JON STEWART - S6 E30 - “EPISODE 6.30”
לא משהו שראיתי, אבל משהו ראוי לציון - הפרק הראשון של הדיילי שואו לאחר 9/11.
&nbsp
DOWNTON ABBEY - S1 E3 - “EPISODE 1.03”
אין לי מושג למה דווקא הפרק הזה. היו לדעתי הרבה פרקים טובים ממנו. אם כי קשה לי אחרי הרבה שנים להצביע ספציפית.
&nbsp
THE NIGHT OF - S1 E1 - “THE BEACH”
לא זוכר פרטים, אבל הסדרה באופן כללי הייתה מאוד טובה.
&nbsp
BATTLESTAR GALACTICA - S4 E21/22 - “DAYBREAK”
זאת אולי הבחירה הכי מפתיעה לדעתי ברשימה. לבאטלסטאר גלקטיקה היו המון פרקים מעולים שקל לבחור מהם. למשל פרק סיום עונה 3. אבל הם בחרו בפרק סיום הסדרה שלהבנתי היה מאוד שנוי במחלוקת (כמו הסיומים של אבודים והסופרנוס). אבל אישית אני שמח מהבחירה כי אני גם מאוד אהבתי אותו.
&nbsp
BUFFY THE VAMPIRE SLAYER - S6 E7 - “ONCE MORE, WITH FEELING”
עצוב לי מאוד שבחרו רק פרק אחד מהסדרה, אבל נרגעתי כשהבנתי שבחרו פרק אחד רק מכל סדרה. פרק המחזמר הוא בחירה קלה וברורה. הוא באמת פרק יוצא דופן והוא באמת גם מעולה מעבר לזה שהוא מיוחד. עדיין נראה לי שהבחירה המתבקשת לרשימה הזאת הוא פרק הגופה שהוא פרק אפילו יותר יוצא דופן ומיוחד. וחזק מאוד רגשית. (שנים לא ראיתי אותלו כי אני מפחד מהתגובה שלי)
&nbsp
30 ROCK - S2 E13 - “SUCCESSION”
עוד אחד מהמקרים שבו אני יודע שראיתי, אבל לא זוכר ממש.
&nbsp
GILMORE GIRLS - S3 E7 - “THEY SHOOT GILMORES, DON'T THEY?”
גם זה אני בשוקי זוכר. בעיקר פשוט את זה שרורי הייתה בלתי נסבלת עד כדי כך שדין נאלץ לעזוב אותה.
&nbsp
BLACK MIRROR - S2 E1 - “BE RIGHT BACK”
בעצם זאת ההפתעה הכי גדולה ברשימה הזאת. יש כל כך הרבה פרקים מדהימים בסדרה מראה שחורה. הפרק הזה היה נכנס לעשיריה הראשונה רק בגלל שיש בכל הסדרה כל כך מעט פרקים. כל אחד מפרקי עונה 1 ורוב פרקי עונה 3 טובים ממנו. אין לי מושג למה דווקא בו בחרו.
&nbsp
JUSTIFIED - S2 E13 - “BLOODY HARLAN”
פרק סיום עונה 2 היה מצוין וסיים את העונה החזקה ביותר של הסדרה הזאת. בחירה טובה.
&nbsp

מחשבות על הפרקים חלק 4

THE OFFICE - S4 E9 - “DINNER PARTY”
עוד פרק שאני יודע שראיתי, אבל אני לא ממש זוכר כלום.
&nbsp
THE JINX - S1 E6 - “WHAT THE HELL DID I DO?”
זאת סדרה מעולה וזה כנראה הפרק הכי טוב בה. אז בסדר.
&nbsp
BREAKING BAD - S5 E14 - “OZYMANDIAS”
כמובן כמובן כמובן. הבחירה הכי ברורה. לא סתם זה פרק שיושב על 10 בIMDB, כי זה פרק מדהים.
&nbsp
THE O.C. - S1 E1 - “PILOT”
גם משהו שראיתי, אבל לא זכור לי כמשהו מיוחד במיוחד
&nbsp
THE SOPRANOS - S3 E11 - “PINE BARRENS”
בחירה קלה. אולי היו פרקים טובים יותר, אבל זה אחד הפרקים הכי זכורים כמשהו מיוחד. פרק שהרגיש כסרט בתקופה שפרקי טלוויזיה לא היו סינמטיים כל כך.
&nbsp
SURVIVOR - S1 E13 - “THE FINAL FOUR”
הפסקתי לצפות בהישרדות לפני שנים וגם מרוב העונות שראיתי אני בקושי זוכר משהו. אבל אפילו שעברו כל כך הרבה שנים, ואפילו שזאת בסך הכל תוכנית ריאליטי, אני עדיין זוכר משהו מעונת הבכורה של הסדרה הזאת ומפרק הסיום שלה. מה שהיה מיוחד כל כך אז בעונת הפתיחה זה שהמתחרים בה לא צפו אף פעם בסדרה לפני כן. הם לא צפו בשום ריאליטי מהסוג כי זה היה ממש ההתחלה. אנשים היו כנים באמת, לא ידעו לשחק את המשחק. וזה מה שהיה גאוני בריצ'ארד בעונה הזאת, שהוא איכשהו ידע לשחק את המשחק בכל רמה בלי שהוא מעולם צפה בזה.
&nbsp
THE WIRE - S3 E11 - “MIDDLE GROUND”
לא זכרתי יותר מידי פרטים מרוב הפרק.אבל אם זה מה שאני זוכר זה באמת פרק טוב מאוד. אם כי קשה לי להאמין שלא היו טובים יותר.
&nbsp
TRUE DETECTIVE - S1 E4 - “WHO GOES THERE”
נבחר בגלל הוואן-שוט הארוך שבו. אני לא בטוח אם לחלוטין מוצדק, אבל אני לא ממש זוכר מה עוד היה בו.
&nbsp
GAME OF THRONES - S3 E9 - “THE RAINS OF CASTAMERE”
טוב כמובן. אחד הפרקים הכי טובים, פשוט כי זה אחד מהקטעים הכי טובים מהספרים.
&nbsp
MAD MEN - S4 E7 - “THE SUITCASE”
אחד הפרקים הכי טובים של הסדרה. בין היתר כי הוא מתמקד באחד הדברים הכי חזקים בסדרה - פגי ודון. כל אחד באופן אישי, והיחסים בינהם.
&nbsp
LOST - S4 E5 - “THE CONSTANT”
אבודים... יש לי טעם רע בפה מהסדרה, אבל אני מניח שזה היה באמת פרק טוב.

באמת די מפתיע, אבל גם לא כל כך

כי בעצם בקריאה קרובה מדובר ב100 הפרקים הכי טובים של המאה הזאת. כלומר כל מה שלפני שנת 2000 לא נכנס לכאן.
בגלל שבערך חצי מאוז היה לפני שנת 2000 אז אולי הם חשבו שהפרק הכי טוב של אוז היה לפני שנת 2000 ולכן לא הכניסו אחד אחר.
&nbsp
זה גם יכול להסביר למה אין פרק של חברים.
&nbsp
עדיין כמובן חסרות סדרות כאן. הכי בולטת נראה לי בחסרונה היא המגן שהיא מהסדרות המדהימות. חוץ מזה גם אין ורוניקה מארס או שיימלס.
זה די מטריד ששמו פרקים של כל מיני ריאליטי טראשיות ולא את הסדרות האלו. אבל אני מבין שהם ניסו להיות מגוונים בכוונה בסוגי הסדרות שהם שמו.

didalf

Well-known member
בהחלט

אני גם חשבתי על מה שניק אמר כי זאת רשימה של המאה הנוכחית ואוז מ97, אבל בדקתי והפרק הכי טוב לדעתי (412) שודר בשנת 2000 אז אין להם תירוץ

panda0zombie

New member
אוקי אז אני מתכננת ממש לקחת את הזמן ולקרוא את כל זה

חייבת לפנות לזה זמן.. מעניין אותי עד כמה אני זוכרת את מה שראיתי ואיזה חוסרים להשלים

Lion_Heart

Well-known member
לכל מי שמשחק world of warcraft

שתלך סילבנס קיבינימט, (לא שאיי פעם אהבתי אותה מי יודע מה, אבל עכשיו אני ממש ממש ממש ממש שונא אותה)
היא כרגע ציירה לעצמה מטרה על הגב וכל העולם ואחותו
ARE LINING FOR THEIR SHOT
אני ממש מקווה להרוג אותה, או לפחות להיות שם שזה יקרה

didalf

Well-known member
לזלי ג'ונס מ SNL צפתה במלחמת האינסוף

וצייצה לאורך כלללל הסרט. וזה מצחיק

https://twitter.com/Lesdoggg
&nbsp
פשוט תגלגלו למטה מאיפה שהיא מתחילה ואז תעלו, אין איזה קישור ישיר.
&nbsp
ספוילרים כמובן.

Reutk

Active member
אני אראה את זה ברגע שאני אמצא אוזניות. מתה עליה.

Reutk

Active member
כן, קלטתי מהודעה שלך רק לזלי ג'ונס ומשהו מצחיק

אחרי ששלחתי את התגובה חשבתי 'רגע על מה זה היה בכלל?'

זה טוב באמת

זה מזכיר לי סרטון שלה צופה בפרק של משחקי הכס שהיה מעולה עם כל ההערות שלה לאורכו.

panda0zombie

New member
זה גאוני נקודה

כמה נבחרים שלי:
&nbsp
"גבירותיי ורובתיי אני מציגה לכם.. את הפאקינג בעל שלי קפטן אמריקה" מזהה, הבחור חתיך
&nbsp
על פאלקון והאלמנה השחורה "שכחנו את הhomies" טוב גם אני שכחתי מהם לתקופה
&nbsp
"הייתי יוצאת עם ת'אנוס בשנות ה20 שלי" נקרעתי
&nbsp
"אי אפשר פשוט לשים עין בפנים וזה עובד! זה צריך להתחבר לורידים!" נשבעת חשבתי על זה יותר מידי
&nbsp
https://twitter.com/Lesdoggg/status/1024897013161385984 כל הציוץ הזה בעצם שהיה מעולה מההתחלה ועד הסוף
&nbsp
" אז כמה כוכבים יש ביקום? רואים שזה משוגע לחשוב שאנחנו החיים היחידים ביקום" כל פעם ששואלים אותי למה אני מאמינה בחיים מחוץ לכדור הארץ אני אוהבת להגיד "אז איך אתה מסביר את מארוול?" כבדיחה
&nbsp
"האולימפיאדה בוואקנדה תהיה פאקינג מדהימה" זה מאוד נכון
&nbsp
https://twitter.com/Lesdoggg/status/1024907614789009410 ככה אני מסתכלת על רוב האנשים
&nbsp
https://twitter.com/Lesdoggg/status/1024921872130088960 ב ד י ו ק
&nbsp
https://twitter.com/Lesdoggg/status/1024943748105555968 איפה היו ליגת הצדק באמת??? סביר להניח בכו כי היקום שלהם עדיין מאחור לצערי
&nbsp
זה היה מדהים. נהנתי מכל רגע... תיארה אותי במהלך הצפייה שלי בנוקמים מלחמת האינסוף

didalf

Well-known member

"אי אפשר פשוט לשים עין בפנים וזה עובד! זה צריך להתחבר לורידים!"

גם אותי זה מטריד

&nbsp
&nbsp

למעלה