לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2035520,355 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
24/07/2018 | 10:09
47
70
זה מרגיש כאילו השבוע רק התחיל לפני איזה יומיים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אחרי הפרק התשיעי של העונה הראשונה של'
אחרי הפרק התשיעי של העונה הראשונה של
24/07/2018 | 11:05
49
הסופרנוס. לא, לא מופת, אבל חביב מאוד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הסמויה עונה 4 פרק 9 '
הסמויה עונה 4 פרק 9
24/07/2018 | 11:08
26
בקטע שלפני הפתיחה פוט משתחרר מהכלא והארק מגיע לחפש את ליטל קווין.
זה היה ברור כשמש שליטל קווין זה השמן. הארק כזה אידיוט 
הפרק נפתח בכלא עם עוד שחרור של עומאר, ובאנק בא לקחת אותו 
וסוחט ממנו הבטחה שלא יהרוג יותר - לא נשמע לי ריאליסטי במיוחד 
הפרק גם מסתיים עם עומאר והוא יהיה צריך איכשהו לפתור את העניין עם מרלו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שטקוהולם-פרק 2 '
שטקוהולם-פרק 2
24/07/2018 | 11:32
1
41
ממשיך להיות מצחיק ומעניין. לימור גולדשטיין מבריקה כתמיד, הפעם בתפקיד האחראית על אבישי (והסטוץ שלו, כפי שמשתמע מהפרק). גם לואי נופי מעולה בתור באסם, הנהג שדורס את הגופה. המוות מעולם לא היה מצחיק יותר... 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מאחר והתרשמתי לרעה מאוד מהפרק הראשון, בטח לא מצליח להביא'
מאחר והתרשמתי לרעה מאוד מהפרק הראשון, בטח לא מצליח להביא
24/07/2018 | 13:19
30
עצמי לצפות בשני.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'משהו שמטריד אותי כרגע ב"רצף הזמן"'
משהו שמטריד אותי כרגע ב"רצף הזמן"
24/07/2018 | 18:06
2
44
הסדרה בוטלה בעונה הרביעית? יש בה רק שישה פרקים, או שהם עדיין עולים מדי פעם לאוויר..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אכן, יש 4 עונות '
אכן, יש 4 עונות
24/07/2018 | 19:47
1
30
ובאחרונה יש רק 6 פרקים.
היא הסתיימה ב2015.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקיי, אני מניח שהסיפור נסגר גם'
אוקיי, אני מניח שהסיפור נסגר גם
24/07/2018 | 20:46
6
לצפיה ב-'משחקי השף '
משחקי השף
24/07/2018 | 22:27
25
אז ערכו טקס אוסקר במשחקי השף... WTF?!? כל שלושת הנבחרות התחרו ויוסי חדור מוטיבציה לנצח אחרי שנשאר עם 3 מתמודדים...כנראה שינצח.
המשימה היא להכין 2 מנות: מנת פתיחה ומנה עיקרית.

אורן המשיך להיות בלתי נסבל...אני ממש מקווה שהוא יעוף סוף סוף הפרק. הוא עצבן גם את תמר וכל הכבוד לה שהתעמתה איתו.
יוסי לדעתי הגזים ופשוט הלחיץ את הנבחרת שלו.
המנות שמושיק הציע היו סתם פלצניות לדעתי, הסיפון היה מיותר..ואז אסף גם התחיל עם הסגנון המולקולרי.
דן יותר מידי מוחצן לדעתי אבל אני מחבבת אותו..

מנות ראשונות:
הקבוצה של מושיק הכינה טרטר טונה אדומה, קרם אבוקדו, קציפת קוויאר וגבינה.
הקבוצה של יוסי הכינה קרם כרובית עם קוויאר, אגוזי לוז ושמן כמהין.
הקבוצה של אסף הכינה פרוסות טונה אדומה עם ספרת יוגורט וקוויאר.

רועי טעם והחזיר את הכף למחבת...איכס!!! יוסי צרח עליו חחח
לא אהבתי את ההתנהלות של יוסי הפרק.
תמר ואורן התחילו להסתדר...
הרושם שנוצר לי ממטי הוא שהוא מנסה שלא ישימו אליו לב ולהמשיך להתקדם.
שי עשה פאשלה ודווקא מינור שמה לב..הוא הביא קמח טפיוקה במקום טמפורה..הוא מפשל לאחרונה. מזל שהיא שמה לב.

מנה עיקרית:
הנבחרת של אסף הכינה צלע טלה על פריקה, סלט שומר, קרם חציל ומרק יוגורט.
הנבחרת של מושיק הכיה בקר קובה פרוס, תפוא אפוי, קרם כמהין וזוקיני בטמפורה.
הנבחרת של יוסי הכינה פילה קוד שחור, ראגו פטריות ועלה תרד מזהב.

כל הקטע עם הספירת צלחות ממש משעמם וארוך...הקרב היה צמוד בין מושיק לאסף ובסוף הנבחרת של מושיק נצחה. סוף סוף לא אסף :)
יוסי ממש נכשל כישלון חרוץ.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Who Is America - פרק 2'
Who Is America - פרק 2
24/07/2018 | 22:39
7
59
טוב, אז לקח לי קצת זמן להתרגל להומור הזה למרות שבפרק הראשון נרתעתי, החלטתי לבכל זאת לצפות בפרק השני. סאשה ברון כהן הוא גאון קומי. אני מצטערת. הוא לא רק מצחיק בטירוף הדברים שהוא עושה גם מטרידים. לא יצא לי לראות יצירות אחרות שלו, תמיד רציתי להשלים את בוראט ושאר הדברים שהוא עשה ולא יצא לי, אולי בגלל זה היה לי דיי שוק לראות בפעם הראשונה ממש יצירה שלו, אבל אחרי שהיה לי זמן לעכל אני בטוחה שאני אראה את כל הסדרה. בפרק השני אהבתי יותר קטעים מאשר בראשון. כולם מדברים על הקטע הראשון של "קפטן ערן מורד" שהוא פסיכי ומטורלל כמו הקטע מהפרק הראשון עם הנשקים במה שהוא גורם לבן אדם הזה לעשות ואתם יכולים לראות כאן:

אבל אני הכי נהניתי מהקטע האחרון בו הוא מטריל חבורה של ימנים גזעניים (קטע מצורף). נכון זה הרבה יותר קל להטריל סתם אזרחים מאשר כל מיני אנשים בכירים אבל זה פשוט היה תענוג בשבילי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן ראיתי רק את הקטע הזה. הרג אותי.'
כן ראיתי רק את הקטע הזה. הרג אותי.
24/07/2018 | 22:46
2
7
לצפיה ב-'הראשון או השני?'
הראשון או השני?
24/07/2018 | 22:48
1
5
לצפיה ב-'זה עם השמרנים. הקטע ששמת.'
זה עם השמרנים. הקטע ששמת.
24/07/2018 | 22:54
20
לצפיה ב-'אוף. עכשיו אני רואה שזה לא הקטע המלא'
אוף. עכשיו אני רואה שזה לא הקטע המלא
24/07/2018 | 22:53
24
אבל עדיין זה ממש מצחיק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי רק את הקטע '
ראיתי רק את הקטע
24/07/2018 | 22:54
2
32
של "ערן" בקרב מגע ולאנשים שהוא מטריל באמת אין סיבה לבכות שהוא הפיל אותם בפח...אם מישהו מזמין אותך לצלם נשים מתחת לבורקה או להילחם בטרור באמצעות הומוסקסואליות (?) ואתה זורם איתו אז הבדיחה היא עליך.

זה כאילו כול הימנים ההזויים בארה"ב כ"כ שמחים שמישהו מקשיב להם שהם לא טורחים לחשוב על התמונה הכוללת או לשים לב לכול מיני דברים בעייתיים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממש לא בכיתי '
ממש לא בכיתי
24/07/2018 | 23:00
1
27
שהוא הפיל אותם בפח. מגיע להם, ואני רק המומה מכמה שהם מטומטמים שהם זורמים איתו. זה מדכא אותי שאנשים לוקחים את זה ברצינות, מעבר ללהיות חשוכים, אני מתקשה להאמין שיש אנשים כ"כ מטומטמים בעולם הזה.
לזכותו ניתן לומר שהוא ניסה גם להטריל אנשים מהשמאל. בפרק הראשון הוא מנסה להטריל את ברני סנדרס, ובפרק השני מישהו מהעיתונות אני חושבת. שניהם לגמרי לא נופלים במתיחה שלו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
25/07/2018 | 15:03
12
הם פשוט נואשים או שהם חושבים שבגלל שטראמפ זה הנשיא אז הם יכולים יכולים לדבר שטויות באופן גלוי(או שהוא נפל על כול הימנים הכי מטומטמים בארה"ב).

לא ראיתי את הקטע השני עם "ערן" אבל שם הוא דיבר עם שר החוץ לשעבר של ארה"ב דיק צ'ייני שיש לו עבר קרבי או מודיעיני. וסשה ברון כהן הגיע לשם עם דרגות סמ"ר בזמן שהוא הציג את עצמו בתור אל"מ, היית מצפה ממישהו כמו דיק צ'ייני שיהיה לו קצת ידע בצבא הישראלי ויהיה יותר קשה להפיל אותו בפח.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מנהל הלילה (המלצה בלי ספוילר)'
מנהל הלילה (המלצה בלי ספוילר)
24/07/2018 | 23:37
18
81
אוקי סליחה רגע:
אוווומייייגאדדד טום הידלסטון איך בנאדם יכול להיות כ"כ יפה?? זה חוקי להראות ככה?! כלומר תמיד ידעתי שהוא מהמם אבל בסדרה הזאת הוא היה במיטבו ויש לסדרה הזאת קטע קצת מעצבן של המון קלוזאפים יותר מידי קרובים, אבל כשזה על העיניים היפות האלה אני לא יכולה להתלונן הוא כ"כ מושלם

טוב ואחרי שהוצאתי את זה מהמערכת אני יכולה לנסות תגובה קצת יותר רציונלית

טוב זאת סדרה טובה, אני בהחלט ממליצה. בד"כ אני לא כזה חובבת של ריגול ומתח אבל כשנכנסים לזה אז זה כיף. בהתחלה הרגיש לי קצת איטי ודרמטי מידי עם מוזיקה דרמטית וקלוזאפים מוגזמים אבל עם הזמן זה נעשה יותר ויותר מעניין, אז הדברים האלה כבר לא הפריעו לי. בגלל שלא ממש ידעתי כלום על הסדרה הזאת אז לא היה לי מושג מה הולך לקרות ובהחלט הייתי על הקצה בחלק גדול מהזמן. בעיקר בחלק השני של הסדרה. בפרק האחרון במיוחד.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ועכשיו מחשבות על הסדרה עם '
ועכשיו מחשבות על הסדרה עם
24/07/2018 | 23:38
2
60
טוב לא ידעתי כמעט כלום. כאילו ידעתי שטום הוא מנהל הלילה במלון ויו לורי הוא איש רע וטום מרגל אחריו, אבל משומה חשבתי שהוא בא לנהל במלון כחלק מהמשימה, לא שזה העבודה האמיתית שלו והריגול בא כמה שנים אח"כ. אז שום דבר לא היה לי צפוי. (טוב ידעתי שיש בחורה בלונדינית ושיהיה לו קטע איתה כי ראיתי תמונות אבל זה היה ברור מהשניה שראו אותה).

הקטעים העסקיים פחות מדברים אליי, אני עדיין לא סגורה מי כל האנשים בMI6 וכמה סוכניות היו מעורבות שם.  אבל אהבתי את הדמויות והדינמיקה בינהן. זה היה יותר מעניין מבחינתי היחסים שנבנו בין רופר וג'ונתן וג'ד והילד גם, וכל שאר האנשים בבית.
מה שכן אני מודה שאני לא מבינה למה רופר כ"כ סמך עליו מלכתחילה. הוא די בא משומקום.
וכשהפרקים התקדמו גם הבנתי כמה חמורים הדברים שרופר עושה. כי בהתחלה הוא עושה רושם של אדם, לא אגיד נחמד, אבל לא מאד רע. הוא היה בסדר לג'ד, בסדר עם הילד, בסדר עם ג'ונתן. וכבר מתחילים אפילו טיפה לחבב אותו. אבל אז אנג'לה סיפרה את הסיפור הזה עם הגז שהיה נוראי כדי להזכיר לנו בדיוק שאסור לחבב אותו. ואז הייתה את כל ההדגמה עם הנשקים שהייתה מחרידה.
בפרק האחרון כבר הייתי ממש במתח, וכיוון שלא ידעתי כלום וגם לא ידעתי אם זה מסוג הסדרות/ספרים שאוהבים להגמר בסוף רע ממש פחדתי שמשהו ישתבש. בסופו של דבר אני כן שמחה שהם הצליחו. לפעמים אני בעד סוף רע או לא מאד טוב, הפעם לא. די נשמתי לרווחה בעיקר חששתי שאולי המבצע יצליח אבל ג'ד תמות. אני שמחה שהיא ניצלה והם ביחד, וגם שאנג'לה, אישה בהריון ועם אקדח היא זו שהצילה אותה.
בהתחלה לא הייתי בטוחה לגבי הרומן של ג'ונתן וג'ד כי זה גם מסוכן וגם מאד צפוי וגם לא ידעתי אם זה סתם משיכה כי הם פשוט מאד יפים, אבל בסוף הם היו חמודים ביחד ואני בעדם
ולמרות שרופר הוא איש נורא היה לי קצת קשה לראות אותו בסוף בתא קטן מבוהל כי הולכים  להרוג אותו, למרות שדי הגיע לו. אבל אני חושבת שכשדמות כזאת מעוררת רגשות מעורבים זה אומר דבר טוב על הסדרה.

בקטנה:
*ג'ד ממש גבוהה. היא יותר גבוהה מטום והוא ממש גבוה, כמעט 1.90.
*יו לורי כל הזמן הזכיר לי את יו גרנט, אפילו שהם לא דומים. אני מניחה שזה כי לא מזמן ראיתי סדרה עם יו גרנט שגם הזקינו וכיערו אותו בה קצת. וגם קוראים להם יו והם בריטים.
*בחלק מהזמן הדמויות קראו לג'ונתן תומאס שזה קצת שעשע אותי כי זה השם של השחקן
*בכל הקטעים שג'ונתן מנהל במלון או סתם נחמד ואדיב כזה הוא כ"כ טום הידלסטון. בפרק הראשון רופר שואל אותו אם הוא אנגלי והוא עונה "to the core", שזה שעשע אותי כי זה לחלוטין נכון לגבי טום.

בטח אני מדברת לעצמי פה אבל שיהיה אני צריכה לקשקש את המחשבות שלי איפשהו, בשביל זה אני בפורום הזה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' הוא מהממם'
הוא מהממם
25/07/2018 | 07:19
1
36
מכירה את זה ? <h1>Tom Hiddleston Makes Maths Sexy</h1>

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חח כן מכירה '
חח כן מכירה
25/07/2018 | 18:57
2
לצפיה ב-'אני הלכתי לאיבוד בפרקים הראשונים'
אני הלכתי לאיבוד בפרקים הראשונים
25/07/2018 | 18:01
1
7
לצפיה ב-'למה? לא כזה מסובך'
למה? לא כזה מסובך
25/07/2018 | 19:08
1
לצפיה ב-'אולי אני אתחיל לראות'
אולי אני אתחיל לראות
25/07/2018 | 21:40
5
37
יש לי טלוויזיה חדשה ואני צריך משהו לצפות בה. ויש את זה באמזון וידאו פריים, אז בכלל נוחות.

אני יותר מצפה לראות את יו לורי מאשר את טום (זה הTom H הלא נכון )
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תתחדש! איזה טלויזיה קנית?'
תתחדש! איזה טלויזיה קנית?
25/07/2018 | 21:51
2
4
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/07/2018 | 23:29
1
17
LG OLED
55 אינץ
והמסך דק כמו טלפון נייד (לא שזה ברור לי איך זה יתרון ממש...)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגניב '
מגניב
25/07/2018 | 23:52
2
לצפיה ב-'זה ה- Tom H הכי נכון '
זה ה- Tom H הכי נכון
25/07/2018 | 22:12
1
32
ויש בסדרה הזאת מסתבר עוד שחקן בריטי בשם טום הולנדר (אבל הוא לא חתיך בשום צורה). הם משתלטים על העולם.

אף פעם לא ראיתי האוס אז אין לי רגשות ליו לורי.

אבל יופי תראה סה"כ 6 פרקים של שעה. ותתחדש.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האדם הזה הוא חוצפן'
האדם הזה הוא חוצפן
25/07/2018 | 23:26
19
בעצם השם שלו הוא טוען שהוא יותר טום הולנד מטום הולנד עצמו.
מעניין אם הם היו אי פעם במשהו יחד...

יש לי רגשות כלפי יו לורי לא רק בגלל האוס, אלא גם Blackadder וכל מיני סרטים.
לא משיכה, אבל הוא פשוט מגניב.

אז ראיתי פרק ראשון והרגיש די ארוך ומעייף, אבל גם טוב, ואני מקבל שזאת מין התחלה כזאת, אז אני מקווה ליותר טוב בהמשך.

ותודה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני בדקתי על מה הסדרה בעקבות ההודעה שלך'
אני בדקתי על מה הסדרה בעקבות ההודעה שלך
25/07/2018 | 23:17
6
33
וכמו ניק גם אני יותר רוצה דווקא לראות את זה בגלל יו לורי מאשר טום הידלסון. מצטערת לא לסכול אותי, אני לא כזה מתלהבת מטום הידלסון, אולי כי לפעמים אני מפתחת אנטי לדברים שכולם מתלהבים מהם. (אולי אני דווקא אוהב אותו בתור לא לוקי כי אני קצת אנטי ההערצה ללוקי יותר מאשר לטום) אבל הסדרה נשמעת נחמדה וגם זה קצר, רק 6 פרקים אז רשמתי לי, אבל זה יכול לקחת קצת זמן עד שאני אגיע לזה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Once upon a time'
Once upon a time
25/07/2018 | 23:35
2
37
היה לנו טעם נורא דומה והסכמנו על הכל. ויום אחד לקחת פניה לא נכונה למקום אפל ועכשיו את אומרת דברי כפירה על טום ולוקי. אבל אני אסלח לך כי אני מחבבת אותך (אני אולי סלחתי, אבל אם הצבא של לוקי יגיע אלייך אני לא אעזור).

אבל כן תראי

אני גם לפעמים מפתחת אנטי לדברים שכולם מתלהבים מהם, אם אני מוצאת אותם סתמיים ואז כולם ממש מתלהבים ואז זה מעצבן אותי ומתפתח לאנטי. אבל לפעמים הרוב כן צודק. ואם הטעם שלי כן קולע למשהו שיש הסכמה רחבה לגביו אז אני לא אשנא אותו רק כדי לצאת מיוחדת (אבל אני בהחלט לא אומרת שזה מה שאת עושה עם לוקי. אני מאמינה לך)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את טועה! זאת את שלקחת פניה לא נכונה '
את טועה! זאת את שלקחת פניה לא נכונה
26/07/2018 | 05:00
1
18
והתחלת לאהוב את כל המארוול והאקסמן שלך (שזה דפוק מצידי להגיד כי אני ראיתי את הסרטים של מארוול ואקס מן הרבה פני שאת ראית ונהניתי מהם בדרגות משתנות, אבל אף פעם לא פיתחתי כזה קראש על ג'יימס מקבוי ות'ום הידלסון כמו שאת פיתחת, וזה לא שאני שונאת אותם או משהו, פשוט אין לי דעה כזו נחרצת עליהם).
אני נוטה להתפנגרל על דמויות בדיוניות לרוב שנמצאות במערכת יחסים כלשהי כי זה קצת יותר השטיק שלי, ולא חושבת שקרה לי שהתפנגרלתי על שחקן/דמות שהיא עומדת בפני עצמה ואין לה איזה מערכת יחסים מעניינת עם מישהו אחר (לרוב רומנטית, אבל לא חייב. כמו שאהבתי את ג'סי משובר שורות בגלל המערכת יחסים עם וולט).
האמת היא שאני לא אנטי לוקי. אני פשוט לא כזה משתגעת ממנו, אבל כן יש גם קצת חלק שאולי לא נותן לגמרי צ'אנס כי לפעמים כשכולם אוהבים משהו זה עושה לי אנטי.
האמת דווקא עם בנדרדיק קמבבץ' היה לי תהליך שבהתחלה לא התחברתי (זה היה כי נתקעתי בפרק השני של שרלוק הרבה זמן לקח לי זמן להצליח להמשיך לראות ואז רק התחלתי לאהוב את הסדרה ואת הדמות של קמבברץ', ואז אהבתי את השחקן אז אהבתי אותו גם בתור דר' סטריינג').
אגב, מעניין אם שמת לב- גם קמבבנץ וגם רד"ג שיחקו את שרלוק בעיבודים שונים (קמבברבץ' בגירסה הטלוויזיונית הבריטית ורד"ג בסרטים של גיא ריצ'י. זה סתם משעשע אותי לאור לאינטראקציה שיש להם באינפיניטי וור).
בכל מקרה זה טוב ובסדר גם לא להסכים לפעמים על דברים יש מספיק דברים שאנחנו מסכימות עליהם, ומי יודע, אולי דווקא אני אפול בקסמיו של הידלסון בסדרה הזאת (אם כי אני בספק, אני פשוט לא מפתחת אובססיה על שחקנים אף פעם, רק על דמויות)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זאת אכן הייתה פניה מוזרה מאד'
זאת אכן הייתה פניה מוזרה מאד
26/07/2018 | 18:38
12
אבל היא הובילה אותי לעולם קסום

אני אוהבת את מערכת היחסים של לוקי עם תור, במיוחד בסרט השלישי. אבל היא פחות דומיננטית יחסית לאלה שאנחנו אוהבות בסדרות אז בסדר.

"בנדרדיק קמבבץ'" זה בנדיקט קמברבאץ'. אותו האמת אני ממש לא מבינה למה כ"כ הרבה מתלהבים ממנו. בעיקר פאנגירלס, כי יכול להיות שהוא שחקן טוב אבל חתיך הוא לא. פעם לא סבלתי אותו ועכשיו אני עדיין לא כ"כ אוהבת אותו אבל הוא גם לא מפריע לי. וכן אני יודעת ששניהם שיחקו את שרלוק. היה איזה סרטון כזה ששחקנים מאינפיטי וור קראו כל מיני טוויטים של מעריצים, והיה אחד שאמר "אם בשום שלב בסרט סטריינג' לא יגיד לטוני (או להפך) "נו שיט שרלוק" אני אכריז על הסרט ככשלון".

אני פעם הייתי מפתחת אובססיה יותר על דמויות אבל פשוט לאלה של הקולונוע יש יותר ראיונות שבהם הם כובשים אותי מאשר שחקני טלוויזיה, אז עכשיו הקראש שלי יותר על השחקנים עצמם.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה ועוד משהו'
אה ועוד משהו
25/07/2018 | 23:46
2
16
לגבי זה שאולי תאהבי אותו לא בתור לוקי - יש מצב. כי הוא לא הזכיר לי את לוקי בכלל. ולי יש הרי נטיה כשאני אוהבת מישהו בגלל דמות מסויימת לחפש את הדמות הזאת בכל דבר אחר שהשחקן עושה, ובאמת ששכחתי מלוקי. הוא לא הזכיר לי אותו בשום צורה ולא חיפשתי אותו. ואם לי זה היה ככה אז לאנשים יותר אובייקטיבים ממני יהיה אפילו קל יותר לעשות את ההפרדה.
אולי זה בגלל השיער, ברגע שהוא בלי שיער שחור הוא לא דומה ללוקי בכלל. זה ממש מוזר, יש שחקנים שמחליפים תסרוקות ופאות וזקן ותמיד דומים לעצמם, וטום בלי שיער לוקי נראה לי שונה לחלוטין. (ועם השיער הוא נראה רק כמו לוקי ולא כמו עצמו).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בעניין קשר לעולם של מארבל - לפרק 1 של מנהל הלילה'
בעניין קשר לעולם של מארבל - לפרק 1 של מנהל הלילה
25/07/2018 | 23:56
1
18
היה משפט מהפרק שמאוד הזכיר לי ברוח הדברים משפט מהסרט קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים, שפיטר פרקר (טום הנכון) אומר.
*וחקרתי ומצאתי את שני המשפטים בדיוק

המשפט ממלחמת אזרחים של פיטר פרקר:
When you can do the things that I can, but you don't… and then the bad things happen… they happen because of you.

והמשפט של מנהל הלילה מהפרק:
Listen, if there is a man selling a private arsenal to an Egyptian crook and he's English and you're English and those weapons could cause a lot of pain to a lot of people, then you just do it.

רוח הדברים של שניהם זה שכשאתה יכול לעשות משהו שיעזור לאנשים, אז בעצם יש לך מחויבות מוסרית לעשות את זה.

מעניין אם זה סתם מקרי שחשבתי על הקשר הזה בין שני המשפטים או שטום הידלסטון בכל זאת גרם לי לחשוב על סרטי מארבל, למרות שהוא באמת לא מזכיר בכלל את לוקי שם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הא דווקא לא חשבתי על זה בכלל'
הא דווקא לא חשבתי על זה בכלל
26/07/2018 | 00:05
12
אבל כן יש להם רעיון דומה למשפטים האלה.

ניק אתה משתמש לא נכון ב"טום הנכון".
אבל בוא נעצור את זה כי תראה איך הם חמודים ביחד

היה רק משהו אחד שגרם לי לחשוב לרגע על לוקי אבל נדמה לי שזה היה בפרק השני אז אני לא אגיד עדיין.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הסמויה עונה רביעית התחלתי פרק אחרון '
הסמויה עונה רביעית התחלתי פרק אחרון
25/07/2018 | 08:42
7
36
הקטע שלפני הפתיחה הרגיש לי לא נכון אז עצרתי לכתוב (עדיין לא ראיתי את הפרק האחרון) אבל נתחיל מהתחלה:

פרק 10 - שאלתי על מקנולטי ורואים אותו קצת מתנהג כמו מקנולטי שאנחנו מכירים אבל בקטנה בלי ההרס העצמי.
התבאסתי שבאבס הפיל ככה את הארק עם המעצר של הכומר, כי זה פוגע גם בבאבס (כלומר בקשר שלו עם המשטרה, נכון שהארק אידיוט אבל הוא לא רע), גם בהארק שאני אוהבת אותו כי הוא לא פועל מתוך רוע ויש לו קטעים חמודים, גם בקרקטי שזה מסבך אותו עם הכמרים והמשטרה והוא גם ככה מסובך, ואפילו בכומר שריחמתי עליו שככה עצרו אותו.
אהבתי את סיום הפרק שכריס הורג במכות את האבא החורג של מייקל (מעניין שהפרק גם נפתח באלימות לא נעימה לצפייה, השוטר הרשע שובר לילד את האצבעות), זה מאוד מתיישב עם הדמות שלו שיש לו כאן מטען רגשי מהעבר.

הפרק הבא מסתיים בעקבות הרמז שרנדי נתן לפרז ופרז נתן לקארב (וכל מה שהארק הצליח בזמנו להבין מהעניין היה: זומבים ), סוף סוף מתחילים למצוא את הגופות!

פרק 12 - מח"ש מגיעים להארק בעניין המצלמה והשקרים והוא מיד לוקח את כל האשמה על עצמו.
כמה מתבקש שבאבס בעל הסטייט אוף מיינד של ילד פרחים לא יצליח לפגוע במישהו אחר וזה רק יתהפך עליו. אחרי יום שלם שלא ראינו את הרעל מגיע ליעדו זה היה צפוי ששרוד השתמש ברעל. עצוב מאוד. מבאס מאוד. גם מה שקרה לבאבס וגם מה שקרה להארק היה יכול להימנע אם באבלס לא היה מתייאש ממנו ובמקום להתקשר לעבוד עליו היה מתקשר לתת לו לעצור את השודד שמאיים עליו. אולי הוא גם היה מצליח למצוא להארק את המצלמה.
סוף הפרק הטראגי של רנדי גם קרה בגלל הארק בעקיפין. בכלל המון דרמות עם הילדים בסוף הפרק. הקטע עם מייקל שיורים בקאטי קטע חזק. וניימונד 

עכשיו הקטע שלפני הפתיחה שבאבס מנסה להתאבד בתחנת המשטרה מאכזב אותי, כי מעבר לעובדה הברורה שזה לא דבר רצוי, זה נראה לי נורא לא אופייני לדמות שלו כי הוא שורד, אבל אולי זה העניין, להראות שמשהו סוף סוף שבר אותו לגמרי.
אני מתלבטת אם קשה לי להתחבר לזה כי זה לא מרגיש נכון וזה סתם קטע הכי גרוע בסדרה, או שזה כן יכול להרגיש נכון ואז זה מבאס אותי קשות ואני מתייאשת עוד יותר ממה שחשבתי שבכלל אפשרי  כאילו אופציה 1 נראית עדיפה  אבל אולי אופציה 2 נכונה יותר 
אחרי שאראה את הפרק האחרון (בקרוב) אולי יהיו יותר תשובות (או עוד שאלות)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגע אז בינתיים כבר סיימת את העונה? '
רגע אז בינתיים כבר סיימת את העונה?
25/07/2018 | 19:07
5
20
מעניין שאת עדיין מחבבת את הארק. הוא זכור לי ממש אידיוט בעונה הזאת.
אם חושבים על איך הוא וקארב היו בהתחלה צמד קצת טמבלים וקארב התקדם גם מקצועית וגם ערכית בעוד הארק נשאר אותו אידיוט וכל מה שמטריד אותו זה שיכעסו עליו שהוא איבד מצלמה ובגלל זה הוא דופק את כולם ובמיוחד את רנדי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
25/07/2018 | 23:12
13
הארק כזה אדיוט כל הזמן. איך אפשר לאהוב אותו? גם נדמה לי שהוא אחראי אולי העקיפין למה שקורה לרנדי ולכן הכי כעסתי עליו על זה (אולי אני מתבלבלת). קארב עובר תהליך יפייפה והופך לשוטר טוב ואכפתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן! סיימתי עונה 4 + תגובות לשלושתכם '
כן! סיימתי עונה 4 + תגובות לשלושתכם
26/07/2018 | 08:19
3
23
קודם כל מיקי כן זה בדיוק מה שכתבתי
"סוף הפרק הטראגי של רנדי גם קרה בגלל הארק בעקיפין"
אני כן אוהבת אותו כי הוא כן חמוד ומצחיק, ואין לו כוונות באמת רעות, הוא פשוט רק לא חכם, וזה מייצג הרבה אנשים
הדמות שלו מוסיפה הרבה כי הוא לא רשע ומצד שני הוא גם לא טוב, אין לו איזו אג'נדה שהוא פועל לפיה, הוא רק מנסה לשרוד, ואין לו הרבה כישרון

ניק - קשה לי לענות איזו עונה יותר כי אהבתי הכל, ונראה לי שגם ככל שראיתי יותר אז אהבתי יותר, ואולי גם כל עונה לוקח כמה פרקים להיכנס יותר לאווירה ולעניינים ואז עם ההמשך זה הולך וממריא, אולי בכ"ז עונות 2 ו-4 היו יותר מרתקות בסופו של דבר. מבאס שבקרוב נגמר.

לגבי הפרק האחרון, אז מקנולטי עוזר לבודי להשתחרר ממעצר, גם כדי לעזור לו וגם כדי לעזור בחקירה, ובסוף שני הדברים נהרסים, כי בודי לא מעוניין להלשין וגם הדמות שלו מגיעה לסיומה  לפחות העניין הזה גורם לג'ימי לחזור ליחידה 
בכלל היה פרק חזק מאוד אצל כל דמות. הכי מצחיק עניין הטבעת שמרלו שואל את מייקל: מאיפה יש לך את הטבעת הזו?!  ואהבתי שהוא אומר לו, לא זה בסדר אתה יכול לשמור אותה (מייקל לקח אותה מהשוטר הרשע ההוא שהם התנקמו בו)

אמנם לאורך העונה היה סיוט לראות את הילדים בשיעורים, אבל הלכתי ונקשרתי לילדים האלה, ונורא הזדהיתי עם הקטע שלהם במסעדה המפוארת שהם נהיו ממש מדוכאים (גם אני בסיטואציות כאלה או מתפרעת או מדוכאת או יותר נכון גם וגם), ועם מה שקולווין הסביר עליהם, שכל מה שמערכת ה"חינוך" אומרת להם בכלל לא רלוונטי עבורם, במצב הזה הם פשוט רואים דרככם (משפט מדויק).

ראיתי רק את הקטע הראשון בפרק הראשון בעונה החמישית. שיר הפתיחה החדש נחמד. התרגיל עם המקדונלדס כזה ברור  המשפט של באנק בעניין הזה שנאמר בקטע שלפני הפתיחה ממש הרגיש לי משפט מתאים לציטוט והופתעתי שהוא באמת היה הציטוט למרות שהוא כבר נאמר 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
26/07/2018 | 18:46
2
14
לא יודעת הארק אידיוט ומעצבן לדעתי ולא מוסיף שום דבר. רק צרות הוא עושה.

הסצנות האחרונות של בודי עם ג'ימי ממש טובות, ועצובות. אני אוהבת איך שהוא התפתח והתבגר. "we like them little bitches on the chessboard".

"אמנם לאורך העונה היה סיוט לראות את הילדים בשיעורים, אבל הלכתי ונקשרתי לילדים האלה" - . אני זוכרת את הקטע במסעדה אבל לא כי הזדהיתי איתם אלא להפך, פתאום כשהם באו למשהו שמוכר לי יחסית (לשבת במסעדות) ולא ידעו איך להתנהג זה הכה בי כמה החיים שלהם דפוקים ושונים משלי. בכלל הסיפור של כל אחד מהילדים מאד עצוב (לפחות לניימוד היה סוף טוב יחסית).

היה לי נורא קשה העונה הזאת בלי מקנולטי עד שמתישהו הבנתי שהוא נעלם ושחררתי ואז יכולתי להנות ממנה יותר. אבל הוא היה חמוד שהוא סופסוף היה מאוהב כזה ורגוע

את הורגת אותי שאת רואה רק פתיח של פרק ואז באה להגיב תראי כבר את כל הפרק.
כן הפתיחה של עונה 5 מעולה, ואני גם זוכרת את הציטוט "the bigger the lie the more they believe"

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בודי '
בודי
27/07/2018 | 11:23
1
17
בעיקר הבין בעקבות המוות של ליטל קווין איפה הוא ממוקם וכמה הוא בסכנה.
נכון שזה היה יפה לראות את התגובות הרגשיות האותנטיות והתמימות שלו לזה.
כמו שפוט אמר לו, מה ההבדל בין זה לבין שהרגנו את וואלאס? כי הרי אין ממש הבדל. ההבדל העיקרי הוא בצד של המשוואה שבודי היה בו. נכון שאפשר לומר שוואלאס היה נשבר (וגם ככה קצת בא לי לראות שוב את העונה הראשונה כי לא בא לי שהסדרה תיגמר, ואני פשוט כבר לא זוכרת עד כמה היה כן או לא בטוח שוואלאס יישבר בסוף, אז אולי אני באמת אראה את זה שוב), וליטל קווין ובודי הם אכן לא מלשינים בשלב הזה, אבל אפשר להניח מצדו של מרלו שהנאמנות שלהם אליו לא כזאת חזקה מן הסתם, כי הם לא ממש האנשים שלו, זה שידוך די כפוי, וזה כמובן מתבטא גם באיזה איזורים הם מקבלים וכו'.

לגבי המסעדה - האמת אני לא מרגישה יותר נוח במסעדה מאשר באיזור רחוב של סמים וכו'. אז הרגשתי ממשששששש הזדהות איתם  אני אף פעם לא מצליחה להתנהג כמו שמקובל בסיטואציות כאלה של מסעדות וכאלה.
כן, קולווין וניימונד זה באמת סיפור אגדה. קארבר מוכה האשמה ניסה לעשות דבר דומה לפחות זמני עם רנדי ולא הצליח. זה רק מראה כמה באמת לא טוב לערב רשויות (ולכן מייקל ודוקי נאלצים להיות פושעים כי האופציה האחרת שלהם גרועה יותר).

לגבי מקנולטי - באמת? האמת שבשבילי הוא לא היה חסר בכלל  הוא גם לא היה נעדר לגמרי. הפרק הראשון בעונה החמישית לגמרי פרק שלו. ובכלל לא ראיתי את הפרק מתי שראיתי את ההתחלה. רציתי אז רק טעימה מהעונה החדשה, ועכשיו כבר כן ראיתי את הפרק הראשון במלואו. באסה קצת שהעונה האחרונה קצרה יותר. אני קצת לא רוצה לראות כדי שלא ייגמר  את לא הרגשת ככה בשלב הזה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אממ לא ממש לגבי השאלה האחרונה'
אממ לא ממש לגבי השאלה האחרונה
27/07/2018 | 13:46
18
אני מאד מתבאסת כשסדרה שאני אוהבת נגמרת אבל לא לצפות כדי שלא יגמר אף פעם לא הרגיש לי הגיוני
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פה ושם אני זוכר דברים '
פה ושם אני זוכר דברים
25/07/2018 | 21:48
14
זה שהארק היה אידיוט, זה שבאבלס מסכן (לא זכרתי שהוא מנסה להתאבד), זה שהילדים מסכנים, במיוחד רנדי (או אולי במיוחד דוקי)
אבל הרוב אני לא ממש מצליח לזכור.
אבל הנה, את כמעט בסוף.
מה בנתיים העונה האהובה עליך?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' good girls '
good girls
25/07/2018 | 23:18
3
25
מישהו ראה? אהבתי את זה הרבה יותר ממה שחשבתי שאני אוהבת. חשבתי לנסות פרק אחד ויצא שפשוט המשכתי לכל העונה כי היה קשה לי להפסיק.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא מתתי על זה לכל העונה'
לא מתתי על זה לכל העונה
25/07/2018 | 23:42
1
27
אהבתי את הדמויות, אבל הבחירות שלהם הרגישו לי לחלוטין לא אמינות. במידה כזאת שיכלתי באמת להאמין לסיפור של בת' בסוף שהיא הלכה לקחת עוד כסף מזויף, למרות שזה לא הגיוני בכלל.
כל האופרציה של כיבוס הכסף על ידי קניות הרגיש לי לא אמין ובמיוחד כשהן עירבו קבוצה גדולה של נשים.
הרגיש לא אמין שלמאפיונר הזה לא אכפת שבת' מדברת עם הFBI.
בכלל זה שבת' חזרה אל המאפיונר הזה אחרי שהן כיסו את החוב שלהן הרגיש מטומטם מידי. וזה שהוא פשוט שם מישהו פצוע במיטה של הבת של זה מפגר מבחינתו.
והקטע בסוף שהן הפלילו את המאפיונר הזה במיוחד מרגיש טיפשי כי הרי ברור שהוא יידע שהן עשו את זה וברור שהוא יוכל להגיע אליהן גם אם הוא לא ישוחרר על ערבות.
וזה שהבעל של רובי קונה שיש לה עסק שהיא מרוויחה בו המון.
בקיצור יותר מידי חורי הגיון כאלו מבחינתי וזה די הרס לי את החוויה, שבאמת מעבר לזה הייתה די מהנה מבחינת דמויות ושילוב של דרמה והומור ואקשן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התגובה שלי לדברים שאתה אומר זה בערך'
התגובה שלי לדברים שאתה אומר זה בערך
<< ההודעה הנוכחית
26/07/2018 | 04:42
24
מה שלונה אמרה. כשאתה מפרט את כל החורים- אני אומרת- כן זה דיי נכון, אבל אלו לא דברים שהפריעו לי במהלך הצפייה. זה היה מהדברים האלה שסספינדים בעיני מתוקף היותה תוכנית, ומאחר והדמויות מאוד טובות (לא טובות בקטע של good, אלא כייפיות ומעוררות הזדהות) ויש באמת איזון מאוד טוב בין דרמה, מתח והומור זה לא הפריע לי. אולי גם באתי בלי ציפיות בכלל. בס"כ רציתי לראות סדרה משעשעת ולא תיכננתי בכלל לראות את הכל בבת אחת, רק את הפרק הראשון, אבל אז אחרי הפרק הראשון פשוט המשכתי לעוד ועוד.
החלטתי בכלל לתת צ'אנס כי שמעתי איפשהו שהסדרה מזכירה את weeds שמאוד אהבתי. וזה נכון היא באמת מזכירה, וזה נכון שבניגוד ל-weeds הדמויות יותר ברות הזדהות וקלות לעיכול. גם היה איזה קטע שחשבתי עליה כמעין שובר שורות- הגירסה הנשית (שזה גם דבר שחשבתי קצת על weeds). זה כמובן לא באותה רמה בעיני כמו שובר שורות (גם weeds לא), אבל מה שאני יכולה להגיד זה שזה פשוט סדרה ממש כייפית ואני ממש מחכה לעונה שניה. אני גם שמחה שלא הלכו בה לדרמה החזקה בשובר שורות והשאירו את זה יותר קליל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' כנ"ל'
כנ"ל
25/07/2018 | 23:59
22
למרות שמסכימה עם ניק על כל או רוב החורים בהיגיון, עדיין נהנייתי בעיקר כי הדמויות הראשיות באמת נהדרות וכיפיות, וגם כי זה מותח במידה הנכונה וקליל במידה הנכונה.

טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

16:07 | 27.05.20 1ניצת השקד
20:51 | 26.05.20 LeRanch
23:56 | 25.05.20 טוני החתול
17:45 | 24.05.20 LeRanch
23:01 | 23.05.20 טוני החתול
11:37 | 22.05.20 Lhuna1
07:58 | 22.05.20 LeRanch
08:10 | 21.05.20 טוני החתול
08:08 | 21.05.20 טוני החתול
12:01 | 20.05.20 קלמנטינה עם עלה
07:09 | 20.05.20 LeRanch
23:52 | 18.05.20 טוני החתול

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ