דיוני סדרות לאמצע השבוע

דיוני סדרות לאמצע השבוע

זה מרגיש כאילו השבוע רק התחיל לפני איזה יומיים

מחשבות

New member
אחרי הפרק התשיעי של העונה הראשונה של

הסופרנוס. לא, לא מופת, אבל חביב מאוד.

1Shir

New member
הסמויה
עונה 4 פרק 9

בקטע שלפני הפתיחה פוט משתחרר מהכלא והארק מגיע לחפש את ליטל קווין.
זה היה ברור כשמש שליטל קווין זה השמן. הארק כזה אידיוט

הפרק נפתח בכלא עם עוד שחרור של עומאר, ובאנק בא לקחת אותו

וסוחט ממנו הבטחה שלא יהרוג יותר - לא נשמע לי ריאליסטי במיוחד

הפרק גם מסתיים עם עומאר והוא יהיה צריך איכשהו לפתור את העניין עם מרלו

dory141

New member
שטקוהולם-פרק 2

ממשיך להיות מצחיק ומעניין. לימור גולדשטיין מבריקה כתמיד, הפעם בתפקיד האחראית על אבישי (והסטוץ שלו, כפי שמשתמע מהפרק). גם לואי נופי מעולה בתור באסם, הנהג שדורס את הגופה. המוות מעולם לא היה מצחיק יותר...

מחשבות

New member
מאחר והתרשמתי לרעה מאוד מהפרק הראשון, בטח לא מצליח להביא

עצמי לצפות בשני.

נמרוד2016

New member
משהו שמטריד אותי כרגע ב"רצף הזמן"

הסדרה בוטלה בעונה הרביעית? יש בה רק שישה פרקים, או שהם עדיין עולים מדי פעם לאוויר..

משחקי השף

אז ערכו טקס אוסקר במשחקי השף... WTF?!? כל שלושת הנבחרות התחרו ויוסי חדור מוטיבציה לנצח אחרי שנשאר עם 3 מתמודדים...כנראה שינצח.
המשימה היא להכין 2 מנות: מנת פתיחה ומנה עיקרית.
&nbsp
אורן המשיך להיות בלתי נסבל...אני ממש מקווה שהוא יעוף סוף סוף הפרק. הוא עצבן גם את תמר וכל הכבוד לה שהתעמתה איתו.
יוסי לדעתי הגזים ופשוט הלחיץ את הנבחרת שלו.
המנות שמושיק הציע היו סתם פלצניות לדעתי, הסיפון היה מיותר..ואז אסף גם התחיל עם הסגנון המולקולרי.
דן יותר מידי מוחצן לדעתי אבל אני מחבבת אותו..
&nbsp
מנות ראשונות:
הקבוצה של מושיק הכינה טרטר טונה אדומה, קרם אבוקדו, קציפת קוויאר וגבינה.
הקבוצה של יוסי הכינה קרם כרובית עם קוויאר, אגוזי לוז ושמן כמהין.
הקבוצה של אסף הכינה פרוסות טונה אדומה עם ספרת יוגורט וקוויאר.
&nbsp
רועי טעם והחזיר את הכף למחבת...איכס!!! יוסי צרח עליו חחח
לא אהבתי את ההתנהלות של יוסי הפרק.
תמר ואורן התחילו להסתדר...
הרושם שנוצר לי ממטי הוא שהוא מנסה שלא ישימו אליו לב ולהמשיך להתקדם.
שי עשה פאשלה ודווקא מינור שמה לב..הוא הביא קמח טפיוקה במקום טמפורה..הוא מפשל לאחרונה. מזל שהיא שמה לב.
&nbsp
מנה עיקרית:
הנבחרת של אסף הכינה צלע טלה על פריקה, סלט שומר, קרם חציל ומרק יוגורט.
הנבחרת של מושיק הכיה בקר קובה פרוס, תפוא אפוי, קרם כמהין וזוקיני בטמפורה.
הנבחרת של יוסי הכינה פילה קוד שחור, ראגו פטריות ועלה תרד מזהב.
&nbsp
כל הקטע עם הספירת צלחות ממש משעמם וארוך...הקרב היה צמוד בין מושיק לאסף ובסוף הנבחרת של מושיק נצחה. סוף סוף לא אסף :)
יוסי ממש נכשל כישלון חרוץ.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

twisted nerve1

New member
Who Is America - פרק 2

טוב, אז לקח לי קצת זמן להתרגל להומור הזה למרות שבפרק הראשון נרתעתי, החלטתי לבכל זאת לצפות בפרק השני. סאשה ברון כהן הוא גאון קומי. אני מצטערת. הוא לא רק מצחיק בטירוף הדברים שהוא עושה גם מטרידים. לא יצא לי לראות יצירות אחרות שלו, תמיד רציתי להשלים את בוראט ושאר הדברים שהוא עשה ולא יצא לי, אולי בגלל זה היה לי דיי שוק לראות בפעם הראשונה ממש יצירה שלו, אבל אחרי שהיה לי זמן לעכל אני בטוחה שאני אראה את כל הסדרה. בפרק השני אהבתי יותר קטעים מאשר בראשון. כולם מדברים על הקטע הראשון של "קפטן ערן מורד" שהוא פסיכי ומטורלל כמו הקטע מהפרק הראשון עם הנשקים במה שהוא גורם לבן אדם הזה לעשות ואתם יכולים לראות כאן:
https://www.youtube.com/watch?v=4k4pMTsa1Kw&t=15s

אבל אני הכי נהניתי מהקטע האחרון בו הוא מטריל חבורה של ימנים גזעניים (קטע מצורף). נכון זה הרבה יותר קל להטריל סתם אזרחים מאשר כל מיני אנשים בכירים אבל זה פשוט היה תענוג בשבילי

kordilia snake

New member
ראיתי רק את הקטע

של "ערן" בקרב מגע ולאנשים שהוא מטריל באמת אין סיבה לבכות שהוא הפיל אותם בפח...אם מישהו מזמין אותך לצלם נשים מתחת לבורקה או להילחם בטרור באמצעות הומוסקסואליות (?) ואתה זורם איתו אז הבדיחה היא עליך.
&nbsp
זה כאילו כול הימנים ההזויים בארה"ב כ"כ שמחים שמישהו מקשיב להם שהם לא טורחים לחשוב על התמונה הכוללת או לשים לב לכול מיני דברים בעייתיים.

twisted nerve1

New member
ממש לא בכיתי

שהוא הפיל אותם בפח. מגיע להם, ואני רק המומה מכמה שהם מטומטמים שהם זורמים איתו. זה מדכא אותי שאנשים לוקחים את זה ברצינות, מעבר ללהיות חשוכים, אני מתקשה להאמין שיש אנשים כ"כ מטומטמים בעולם הזה.
לזכותו ניתן לומר שהוא ניסה גם להטריל אנשים מהשמאל. בפרק הראשון הוא מנסה להטריל את ברני סנדרס, ובפרק השני מישהו מהעיתונות אני חושבת. שניהם לגמרי לא נופלים במתיחה שלו.

kordilia snake

New member

הם פשוט נואשים או שהם חושבים שבגלל שטראמפ זה הנשיא אז הם יכולים יכולים לדבר שטויות באופן גלוי(או שהוא נפל על כול הימנים הכי מטומטמים בארה"ב).
&nbsp
לא ראיתי את הקטע השני עם "ערן" אבל שם הוא דיבר עם שר החוץ לשעבר של ארה"ב דיק צ'ייני שיש לו עבר קרבי או מודיעיני. וסשה ברון כהן הגיע לשם עם דרגות סמ"ר בזמן שהוא הציג את עצמו בתור אל"מ, היית מצפה ממישהו כמו דיק צ'ייני שיהיה לו קצת ידע בצבא הישראלי ויהיה יותר קשה להפיל אותו בפח.

didalf

Well-known member
מנהל הלילה (המלצה בלי ספוילר)

אוקי סליחה רגע:
אוווומייייגאדדד טום הידלסטון איך בנאדם יכול להיות כ"כ יפה??
זה חוקי להראות ככה?!
כלומר תמיד ידעתי שהוא מהמם אבל בסדרה הזאת הוא היה במיטבו
ויש לסדרה הזאת קטע קצת מעצבן של המון קלוזאפים יותר מידי קרובים, אבל כשזה על העיניים היפות האלה אני לא יכולה להתלונן
הוא כ"כ מושלם

&nbsp
טוב ואחרי שהוצאתי את זה מהמערכת אני יכולה לנסות תגובה קצת יותר רציונלית

&nbsp
טוב זאת סדרה טובה, אני בהחלט ממליצה. בד"כ אני לא כזה חובבת של ריגול ומתח אבל כשנכנסים לזה אז זה כיף. בהתחלה הרגיש לי קצת איטי ודרמטי מידי עם מוזיקה דרמטית וקלוזאפים מוגזמים אבל עם הזמן זה נעשה יותר ויותר מעניין, אז הדברים האלה כבר לא הפריעו לי. בגלל שלא ממש ידעתי כלום על הסדרה הזאת אז לא היה לי מושג מה הולך לקרות ובהחלט הייתי על הקצה בחלק גדול מהזמן. בעיקר בחלק השני של הסדרה. בפרק האחרון במיוחד.
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
ועכשיו מחשבות על הסדרה עם

טוב לא ידעתי כמעט כלום. כאילו ידעתי שטום הוא מנהל הלילה במלון ויו לורי הוא איש רע וטום מרגל אחריו, אבל משומה חשבתי שהוא בא לנהל במלון כחלק מהמשימה, לא שזה העבודה האמיתית שלו והריגול בא כמה שנים אח"כ. אז שום דבר לא היה לי צפוי. (טוב ידעתי שיש בחורה בלונדינית ושיהיה לו קטע איתה כי ראיתי תמונות אבל זה היה ברור מהשניה שראו אותה).
&nbsp
הקטעים העסקיים פחות מדברים אליי, אני עדיין לא סגורה מי כל האנשים בMI6 וכמה סוכניות היו מעורבות שם. אבל אהבתי את הדמויות והדינמיקה בינהן. זה היה יותר מעניין מבחינתי היחסים שנבנו בין רופר וג'ונתן וג'ד והילד גם, וכל שאר האנשים בבית.
מה שכן אני מודה שאני לא מבינה למה רופר כ"כ סמך עליו מלכתחילה. הוא די בא משומקום.
וכשהפרקים התקדמו גם הבנתי כמה חמורים הדברים שרופר עושה. כי בהתחלה הוא עושה רושם של אדם, לא אגיד נחמד, אבל לא מאד רע. הוא היה בסדר לג'ד, בסדר עם הילד, בסדר עם ג'ונתן. וכבר מתחילים אפילו טיפה לחבב אותו. אבל אז אנג'לה סיפרה את הסיפור הזה עם הגז שהיה נוראי כדי להזכיר לנו בדיוק שאסור לחבב אותו. ואז הייתה את כל ההדגמה עם הנשקים שהייתה מחרידה.
בפרק האחרון כבר הייתי ממש במתח, וכיוון שלא ידעתי כלום וגם לא ידעתי אם זה מסוג הסדרות/ספרים שאוהבים להגמר בסוף רע ממש פחדתי שמשהו ישתבש. בסופו של דבר אני כן שמחה שהם הצליחו. לפעמים אני בעד סוף רע או לא מאד טוב, הפעם לא. די נשמתי לרווחה
בעיקר חששתי שאולי המבצע יצליח אבל ג'ד תמות. אני שמחה שהיא ניצלה והם ביחד, וגם שאנג'לה, אישה בהריון ועם אקדח היא זו שהצילה אותה.
בהתחלה לא הייתי בטוחה לגבי הרומן של ג'ונתן וג'ד כי זה גם מסוכן וגם מאד צפוי וגם לא ידעתי אם זה סתם משיכה כי הם פשוט מאד יפים, אבל בסוף הם היו חמודים ביחד ואני בעדם

ולמרות שרופר הוא איש נורא היה לי קצת קשה לראות אותו בסוף בתא קטן מבוהל כי הולכים להרוג אותו, למרות שדי הגיע לו. אבל אני חושבת שכשדמות כזאת מעוררת רגשות מעורבים זה אומר דבר טוב על הסדרה.
&nbsp
בקטנה:
*ג'ד ממש גבוהה. היא יותר גבוהה מטום והוא ממש גבוה, כמעט 1.90.
*יו לורי כל הזמן הזכיר לי את יו גרנט, אפילו שהם לא דומים. אני מניחה שזה כי לא מזמן ראיתי סדרה עם יו גרנט שגם הזקינו וכיערו אותו בה קצת. וגם קוראים להם יו והם בריטים.
*בחלק מהזמן הדמויות קראו לג'ונתן תומאס שזה קצת שעשע אותי כי זה השם של השחקן

*בכל הקטעים שג'ונתן מנהל במלון או סתם נחמד ואדיב כזה הוא כ"כ טום הידלסטון. בפרק הראשון רופר שואל אותו אם הוא אנגלי והוא עונה "to the core", שזה שעשע אותי כי זה לחלוטין נכון לגבי טום.
&nbsp
בטח אני מדברת לעצמי פה אבל שיהיה אני צריכה לקשקש את המחשבות שלי איפשהו, בשביל זה אני בפורום הזה

&nbsp

למעלה