דיוני סדרות לסוף השבוע

Lhuna1

New member
אני גם לא ממש מתה על זה, אלב בשביל מצבי הנוכחי

שממש ממש אין לי מה לראות, זה בגדר נחמד פלוס.
&nbsp

Lhuna1

New member
התחלתי אותה, ראיתי 2 פרקים

מצד אחד היא בערך כל מה שלא מדבר אלי או שלא בא לי לראות (בני נוער, בני נוער "בשוליים", בני נוער עם כוחות-על, תקיפה מינית והשלכותיה...)
מצד שני היא לא משעממת לי מידי בינתיים, וכאמור אני כרגע במוד של להסתפק במועט אז כנראה אני אמשיך עוד פרק לפחות ואז נראה.
&nbsp

Lhuna1

New member
טוב סיימתי עונה 1 של GOOD GIRLS ואהבתי

אפילו יותר מבהתחלה.
לא אגיד שזה יצירת מופת, אבל לגמרי אחלה בינג', מותח ומהנה.
נכון שחלק מהסיפור מזכיר קצת את WEEDS אבל בווידס לא סבלתי את הדמויות ובכלל היה בה משהו סליזי ומגעיל בעיני. פה הדמויות מאוד likable מבחינתי ולכן נהנייתי הרבה יותר.
&nbsp

נמרוד2016

New member
פחמן משודרג עד פרק רביעי

טוב, היא לא בדיוק גרועה אבל אני עדיין לא נתפסתי, בנוסף כידוע יש רק עונה אחת זמינה, אז אולי אי אפשר כרגע לקבוע דעה קונקרטית כמה טובה היא, אולי כן? אשמח לדעות בעניינה..

נמרוד2016

New member
ובינתיים:

המרחב ממשיכה להוכיח את עצמה, סדרה מעולה, באמצע העונה השנייה... מה עם עונתה השלישית?

unreal.s04e08

מדיסון סוף סוף קולטת שטומי דפק אותה (תרתי משמע). ג'י גם לא מרוצה וסוף סוף מוצא ביצים ומתעמת עם פיונה.
&nbsp
רייצל מבקשת עזרה מקווין שכבר נמאס לה ממנה. דיי ריחמתי עליה כשקווין סגרה לה את הדלת בפרצוף...אבל אז היא מציעה לטומי שהסיום של התוכנית יעסוק בקווין ובהריון שלה מאוגוסט.
&nbsp
קווין מספרת לצאט שהילד בסכנה ושהאפשרות היחידה היא הפלה...:(
טומי בדיוק קורה לקווין שתגיע לעזור לרייצל שהתחרפנה ונעלה את עצמה אבל זאת סתם תחבולה לדפוק את קווין...היא מביאה גם את מאיה
&nbsp
אוגוסט וקנדי זוגים ורודריגו מתחרפן ומספר לכולם על קווין, צאט אוגוסט והתינוק אחרי שטומי עדכן אותו..קוון סוף סוף דופקת את רייצל ומספרת את כל האמת...
רייצל אומרת לטומי שהיא ביקשה מקווין לעשות את זה..קווין אומרת ששם המפיק הוא טומי חחחחחחחח
הוא בטוח שרייצל דפקה גם אותו...אני קצת מתבאסת שרייצל קיבלה עונש.
גיי הולך לעבוד עם פיונה ומדסון מקבלת בעיטה בתחת חח
&nbsp
חבל לי שהתוכנית נגמרה אבל 4 עונות באמת הספיקו...
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
הסמויה עונה 4 פרק 6

למרבה ההפתעה והשמחה טומי קרקטי מנצח בבחירות. בטיפות הפיכחות האחרונות הוא גם מצליח לסרב לטרי שמנסה להיכנס לו לתחתונים. איזה גבר. איך הבנתי אותו כשהוא אמר, אין לי בעיה להפסיד באחוז דו-ספרתי, אבל אם אני אפסיד בשני אחוז זה יגמור אותי
עד כאן הוא הולך ומתגלה כבסדר יחסית לפוליטיקאי. בספק אם ככה זה ימשיך.

didalf

Well-known member
קצת קשה לי להגיב על זה בלי ספוילר

אז סתם רציתי להגיד שתיכף בארץ יש בחירות לרשויות מקומיות וזה תמיד מצחיק אותי איזה עניין גדול תמיד עושים מזה בסדרות אמריקאיות, ובחיי שאני אפילו לא יודעת מי מתמודד לראשות העירייה פה

snier 1991

New member
בגדול אין לראש עיר בארץ סמכות למכור בייגלה

הסמכות היחידה שלו זה להיות מושחת ולקבל תקציבים משונים.

1Shir

New member
אני סקרנית כ"כ מה התגובה שבא לי שתכתבי ספוילר

כאילו מהתגובה שלך נראה שתהיה איזה תפנית ואני סקרנית

didalf

Well-known member
רואה, זאת הבעיה

אני לא יכולה להגיב כי הכל ספוילרי. האם תהיה תפנית? ספוילר. האם דווקא לא תהיה תפנית? גם ספוילר.
&nbsp
ראית הג"ש נכון? ידעת שהשחקן שמשחק את קרקטי שיחק את בריאן קיני בסדרה הבריטית המקורית? כמה מוזר זה?

1Shir

New member
לא ידעתי כי לא ראיתי את המקור הבריטי, הן די שונות, נכון? אבל

למה מוזר? דווקא די מתאים לו בריאן, הוא כולו כזה מרוצה מעצמו (לפחות עד עכשיו) ורואים שהוא שחקן טוב שיכול לשחק דמות עמוקה

את חשבת על משהו ספציפי כשרצית להגיב ואם כן אז את יודעת מתי / באיזה פרק הוא קורה?
וזה לא ספוילר בשבילי לדעת אם קרקטי יהיה עוד עונה כי הרוב ממשיכים לעונות הבאות

didalf

Well-known member
אני גם לא ראיתי את הבריטית

אבל כשראיתי הג"ש זה אחרי שראיתי הסמויה ואז סיפרו לי פה וממש הופתעתי. כי בריאן קיני הוא היצור הסקסי עלי אדמות וקרקטי.... לא.
&nbsp
אממ לא לא משהו ספציפי. סתם הגזמתי גם נראה לי אל תתייחסי אליי

1Shir

New member
קרקטי חמוד דווקא

לא נמשכת אליו אבל גם לא בטוחה אם נמשכתי לבריאן
יותר אהבתי אותו, הערכתי אותו, הזדהיתי איתו, חשבתי שהוא חמוד
יש מצב שדווקא בכלל בן (ככה קראו לבן זוג של מייקי, נכון?) היה הכי מושך בסדרה
נראה לי הכי אהבתי אותו חוץ מבריאן וג'סטין
אה וגם את אמא של ג'סטין
(וחוץ מזה מהקבועים הכי את אמט)

didalf

Well-known member
יש לו בייביפייס חמודות כאלה

אבל הוא לא משדר סקסיות כמו בריאן. וטוב לא ראית משחקי הכס (אני גם לא, ראיתי חלקים) כי אם חושבים על הדמות שלו שם זה אפילו יותר מוזר. בקיצור את לא מופתעת כמו שרציתי שתהיי

&nbsp
כן קראו לו בן ואני לא מוצאת אותו מושך בכלל.
&nbsp
את אמא של ג'סטין אמרת? בהתחלה קראיתי אמא של מייקל וחשבתי "טוב ברור" ואז ראיתי ג'סטין. היא נחמדה אבל לא כזאת מעניינת.
&nbsp
וכן אמט כ"כ חמוד.

1Shir

New member
טוב דבי היתה אגדה אבל היא היתה די מוגזמת

לא שלא אהבתי אותה אבל העדפתי אחרים
גם את מייקי בסה"כ אהבתי למרות שלפעמים הוא היה מעצבן וכמעט תמיד היה חסר עמוד שדרה ואהב לייבב
סליחה שאני לא בהלם
האמת לקרקטי יש משהו ממזרי בפנים (שזה חיובי בעיני)
אצל בריאן בעיקר השחקן עשה דמות טובה אבל אין לו איזה אדג' בפנים (והיה קל לראות את זה בעקרות בית נואשות כשהוא שיחק דמות סתמית)
הוא כן יפה בכל מקרה אבל קרקטי עם לוק יותר מעניין נראה לי
למרות שמי יודע אולי אם הוא היה משחק דמות סתמית (ובסמויה אין דמויות סתמיות) לא הייתי חושבת ככה והוא סתם שחקן טוב

למעלה