דיוני סדרות לסוף השבוע

דיוני סדרות לסוף השבוע

הגענו לסוף השבוע של הסאן-דייגו קומיק-קון.
דונו על סדרות
דונו על חדשות
דונו על דיונים

einat162

New member
אולי פחות קשור- הקאמבק של ניית'ן פיליון

ניית'ן פיליון עשה טיזר לפני כשבוע וחצי למשהו שמעריצי המשחק Uncharted פינטזו עליו - סרט שבו הוא משחק את הדמות הראשית- נייתן דרייק.
אז זה קרה, שוחרר סרט של כ 15 דקות שהוגדר כ"עשוי על ידי מעריצים" עם דיסקליימר שהסרטון לא קשור לסוני (בעל הזכויות למשחק). והרשת גועשת....

ההפקה נראית מקצועית, הם השיגו את נייתן פיליון לתפקיד, ואני תוהה- בעיקר בגלל התזמון, אם רשת ABC לא מאחורי זה...
* לפיליון יש סדרה חדשה ב ABC, והוא חוזר למסך אחרי קאסל (גם ABC). הרשת צריכה להלחם במוניטין של משבצת השידור שלה- והיא תעשה הכל.
* הוא רזה והתחטב לצורך זה (במהלך ציומי קאסטל הוא השמין מאוד, זה מדיבור של מעריצי הסדרה עליו ואיך הוא נראה על המסך).
* לשפר דעת קהל? היה סיפור שלם על שותפתו לסדרה, סטנה קטיק, ואיך הוא גרם לפיטוריה (יש סיפורים אחרים שהוא בלתי נסבל בתור בנאדם על הסט).

אני לא אתפלא אם הוא יצוץ גם בכנס של סאן דייאגו (לנצח יהיה חלק מהקאסט של פיירפליי). מישהו מתכנן לצפות בסדרה החדשה שלו?

Lion_Heart

Well-known member
אני

הסדרה החדשה שלו ניראת דיי מענינת
לא ממש שמעתי עליו סיפורים...
ופיירפלי...כל כך עצוב אבל זאת היתה סדרה של המערב הפרוע שניסתה להיות בחלל וזה לא כל כך התחבר(לדעתי הצנועה)

einat162

New member
יצא לי לראות בבית מלון קטע מפיירפליי(מהסרט שיצא אח"כ)

גם אני לא התחברתי.
הסדרה החדשה גם נשמעת מעניינת, אני אתן לה צ'אנס (אני מוכנה לתת צ'אנס לכל סדרה שהדגל שלה הוא לא לזעזע את הצופים).
יש לי אנטי לרשת ABC, וספציפית למשבצת השידור ששמו את הסדרה שלו.

Lion_Heart

Well-known member
אהבתי את ההגדרה שלך

"סדרה שהדגל שלה הוא לא לזעזע את הצופים"

Lhuna1

New member
מסכימה עם שניכם על פיירפליי

אף פעם לא הבנתי את ההתלהבות הגדולה ממנה, וגם לא מניית'ן פיליון (כלומר הוא חמוד ואין לי שום דבר רע להגיד עליו, אבל גם לא מוצאת בו שום דבר מיוחד שמצדיק את כל ההערצה).

כולכם מקבלים פתק צהוב

פיירפליי סדרה מדהימה לחלטין.
&nbsp
את ניית'ן פיליון אני אוהב, אבל לא באיזו התלהבות גדולה. הוא לא גרם לי לנסות אפילו את קאסל ואני לא בטוח אם אני אנסה את הסדרה החדשה שלו.

Lion_Heart

Well-known member
SUSH!

זאת לא היתה סדרה רעה
פשוט סדרה שניסתה להיות מה שהיא לא...וזה לא עבד
אני מאוד אוהב את ניית'ן פיליון ואראה את הסדרה החדשה שלו

einat162

New member
פיליון שחקן מאוד טוב לדעתי (מבריק בצד הקומי מאשר דרמטי)

אבל לפיירפליי לא התחברתי- לאו דווקא בגלל מערבון בחלל, אני חושבת שהסדרה הייתה יותר מידי מד"בית בשבילי, אני די אקראית במובן הזה- כי סטארטרק (המחזור עם פטריק סטיוארט) היה ממש אהוב עלי בילדות. הוא כן גרם לנסות את קסאל בזמנו, חוץ ממנו "על הנייר" הסדרה היתה אמורה להיות כיפית - אבל לא שרדתי את הפיילוט.
הסדרה הייתה כבר קאלט אבל לא סבלתי את הדמות הראשית- שאמורה להחזיק את כל הסדרה, פוץ נפוח ואגואיסטי .

הדמות שלו, קפטן מאל ריינולדס, הרבה יותר מורכב מזה

הוא עושה רושם תחילה כפוץ נפוח ואגואיסטי בגלל שזה סוג של מסכה שהוא שם כדי להגן על עצמו.
&nbsp
ודווקא יחסית אין בסדרה הרבה אספקטים מד"ביסטים. כלומר חוץ מזה שהם בחללית.
&nbsp
&nbsp
וואי, לדבר על הסדרה ממש גורם לי לרצות לצפות בה שוב. עבר המון זמן.

Lion_Heart

Well-known member
וזאת היתה הבעיה (לדעתי)

תכנית מד"ב בלי מד"ב...
לא עבד

einat162

New member
"פוץ נפוח ואגואיסטי" התייחס לריצ'ארד קאסל

וגם התיאור שעל הנייר הסדרה הייתה צריכה לעניין אותי (דמות שהיא "מחוץ לקופסא" עוזרת למשטרה לפתור פשעים+מתח מיני בין הדמויות)

1Shir

New member
נכנסתי רק להודעה הזאת במיני-שרשור הזה בגלל הפתק הצהוב
רק

אומרת שחברה שהיתה לי פעם אהבה מאוד את השחקן הזה (רק בגלל זה שמעתי עליו) וגם אהבה את הסדרה

SIX.S02E08

מייקל ממשיך בתוכנית של ג'ינה ומצליח "להמלט" ונפס על ידי אנשיו של הנסיך..הSEALS לא מרוצים ובודהה וג'ו נכנסים לעימות..בוושינגטון גם לא מרוצים ומפטרים את ג'ינה.
&nbsp
הנסיך הבן *ונה רצח את העז :( ונראה שהוא לא ממש מאמין למייקל ולסיפור שלו.
&nbsp
ג'ו אומר לאלכס שלא ממש מספר לו את כל האמת, שהוא זקוק לו..
בודהה מתעמת עם גקי על האקדח והיא מספרת לו שאלכס נתן לה אותו

&nbsp
מריסה "קלואי" ממשיכה להתקרב למשפחתה של אנאבל ופוגשת את בודהה..היא טוענת שהיא לא מרגישה טוב ובודהה לוקח אותה הביתה..היא יוצרת קשר עם מייקל ומצילה אותו.
&nbsp
מייקל מצליח לקנות את אמונות של הנסיך וליצור קשר עם ג'ינה..
&nbsp
פרק מעולה!!

unreal.s04e05

פיית מתמודדת מהעבר חוזרת והיא פסיכולוגית או שקר כלשהו...
&nbsp
קווין, צ'ט וצ'ט ג'וניור מנסים לשחק "בית" וקווין לא ממש אמהית...צ'ט סוחט את רייצל שתעיד לטובתו אחרת יספר הכל לקווין..
&nbsp
רייצל ממש מגעילה אותי..נראה לי שבמקום כלשהו היא מאוהבת בקווין ובגלל זה היא מתנהגת ככה..
אהבתי שהנשים בתוכנית סוף סוף התמרדו, כל הכבוד לקנדי חחחח!!
&nbsp
מאיה חושפת את מה שרוג'ר עשה לה בעונה שלהם...זה דיי מתפוצץ להם בפנים ורייצל מתחרפנת. פיית' קולטת שרייצל לא כזאת קדושה וחביבה כמו שהיא חשבה..
מה שהיא עשתה למאיה...לרוגר דווקא דיי מגיע.
קווין מתחילה להבין שרייצל משוגעת לגמרי...

unreal.s04e06

קווין מתכננת לערוך את הפרק רק עם סיפור הלידה ולוותר על מאיה שמסרסת את רוגר בזמן שהוא כמעט אונס מישהי אחרת. רייצל זועמת.
ג'י מנסה לשכנע את נואל להתלונן על מה שקרה לה אבל קווין בדיוק מגיעה..ג'י רוצה לעזוב את התוכנית אבל קווין אומרת שהיא רוצה להפיל את רייצל...
&nbsp
רוגר מתכנן לתבוע את התוכנית אבל צאט מצליח לפתור את הבעיה הזאת.
מאיה בכלא וג'י סוף סוף מתנהג כמו המבוגר האחראי היחיד שם...הוא פונה לפיונה. מדיסון מלשינה לטומי על ג'י..הוא כמובן מעדכן את ריצל שמעכנת את רובין (כנראה כתבת אוחרת או משהו..).
&nbsp
רייצל פסיכית לגמרי...היא מספרת לאוגוסט מה שקרה עם מאיה ומציגה את עצמה כקורבן מסכן..קנדי לא קונה את הבולשיט של קווין בקשר למאיה ורוגר אבל היא מסכימה לשתף פעולה עם קווין תמורת תוכנית.
&nbsp
פיונה מגיע ולבסוף התוכנית משדרת את מה שקרה...אחרי עריכה כמובן. הם הציגו את מאיה כמטורפת...
לדעתי רייצל הקיאה בשירותים כי היא סוף סוף נגעלה מעצמה...היא וטומי שילוב דיי מפחיד.
&nbsp
אוגוסט סוף סוף קולט שרייצל סובבה אותו כמו את השאר.
&nbsp
קווין מתעמתת עם רייצל על מה שעשתה..קיוויתי שיהא תקשיב לפיונה ותפטר אותה..
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

unreal.s04e07

רייצל מבלה עם טומי סופ"ש רומנטי...השיער שלה מתחיל לנשור..
&nbsp
מצבה של נואל ממשיך להדרדר וקווין וג'י דואגים לה. הם מנסים לגרום לה להתלונן נגד ריצל.
לבסוף היא מסכימה.
&nbsp
ריצל מחממת את ג'ק ואוגוסט אחד כנגד השני...וגיק סוף סוף קולט מה קרה..
&nbsp
קווין מתפטרת ומשאירה לרייצל וטומי להמשיך את התוכנית. היא וקווין חושפת את רייצל שוכבת עם כל המתמודדים לאורך העונה!!
&nbsp
קווין וצאט לא ממש מצליחים במצגתם שלהם עם פיונה..
&nbsp
טומי מציע נישואים לרייצל שאומרת כן...
&nbsp

Lhuna1

New member
Good Girls התחלתי, סדרה נחמדה

אני בפרק 3 וזה לא רע בכלל.
דרמת פשע אבל מהסוג הקליל מאוד ועם רגעים משעשעים.
ממליצה.

Chandler Rulz

New member
ראיתי היום 5 פרקים (כמעט) ברצף

אוהב את השחקניות מאוד [בעיקר מיי וויטמן]. טיפה מזכיר לי את Weeds בוייב

ראיתי לפני כמה שבועות

לא מתתי על זה. היו דברים שאהבתי בזה, ודברים שהפריעו לי.

למעלה