דיוני סדרות לתחילת השבוע

1Shir

New member
אתמול ראיתי עוד כמה פרקים של הסמויה

אני נהנית מהסדרה

האם זה נכון לומר שהסדרה יחסית שמה פחות דגש על אירועים והתקדמותם ויותר על אווירה? אני מבינה מדברים שאמרתם שככל שהעונות מתקדמות כן יש יותר תחושה של סיפור ממוקד? כך או כך, בינתיים נחמד מאוד לי לרצות להמשיך.
אחרי הפרק הראשון שמתי עין רצינית על ג'ימי מקנולטי, אבל אחרי עוד כמה פרקים הוא כבר התחיל להיות מעצבן.
קימה נראית לי כזאת דמות קלאסית טראגית שהורגים מתישהו בבחינת צדיק ורע לו...
כמובטח כאן, יש שחקנים מאוז, השוטר האחראי על המחלקה שהוא דווקא דמות מעניינת, וכמובן פרסטון סוחר הסמים שדי מזכיר את הדמות ששיחק באוז קני וונגלר...
אני רק בפרקים הראשונים אבל מתכוונת להמשיך לצפות

didalf

Well-known member
יאיי אני שמחה שאת אוהבת

"האם זה נכון לומר שהסדרה יחסית שמה פחות דגש על אירועים והתקדמותם ויותר על אווירה?" - דווקא לא לדעתי. יש גם בניה מדהימה של האווירה בבולטימור אבל גם הרבה התקדמות בעלילה
"שככל שהעונות מתקדמות כן יש יותר תחושה של סיפור ממוקד" - מתי אמרנו את זה? לכל עונה יש נושא ספציפי, כשדמויות ממשיכות מעונה לעונה ומשתלבות בצורות שונות.
&nbsp
אני מתה על ג'ימי אפילו שהוא יכול להיות מאד דושבג.
&nbsp

זאת סדרה מדהימה

כמו שעדי אמרה, זאת לא סדרה רק של אווירה. יש הרבה התמקדות באירועים ובמה שקורה לדמויות שונות ובאופן כללי בסיפור של העונה ובמידה רחבה יותר בעלילה שמתמשכת לאורך כל הסדרה.
&nbsp
אומנם הסדרה רחבה הרבה יותר מזה, אבל במוקד העלילה נמצא הדבר שממנו שם הסדרה - The Wire - הציטוט שנעשה על ידי המשטרה לפושעים במטרה לתפוס אותם.
זאת הפעילות המיוחדת (של היחידה שמוקמת בתחילת הסדרה) שאיתה הרעיון הוא לתפוס ולהוריד את כל ארגון הסמים, כי את סוחרי הסמים שברחוב אפשר לתפוס כל יום אבל זה לא ישנה שום דבר.

Lhuna1

New member
יש מצב שאתה מגיב לי במקום למישהי אחרת?

אני דיברתי רק על דומיניק ווסט, המשחק את מקנולטי בסדרה הסמויה, ואת נוח בסדרה הרומן.
לא מכירה קליי והאנה.

Lhuna1

New member
אוקיי, נכון, אבל מה הקשר ביניהם לדומיניק ווסט?

הכל בסדר, מחשבות?

LeRanch

New member
השבוע לא תעלה פינת "השבוע שיהיה"

אם מישהו רוצה לפתוח אותה במקום - מוזמן בכיף. בשבוע הבא הפינה תחזור

מחשבות

New member
התחלתי את להרוג את איב. שלושה פרקים ראשונים והסדרה

די דבילית.

is00

New member
מסכים.

אם הייתי צריך לסווג אותה הייתי קורא לה יותר גילטי פלז'ר מאיכותית.

is00

New member
אל תחמירי כל כך.

"גילטי פלז'ר" זה כבר עניין של טעם אישי, נראה לי.

למעלה